راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام چطور میشه دوستان خود ب خود از لیست دوستامون حذف شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام نمیدمنم چطور شد ایطور شد ولی من الان سایت رو چپ چین میبینم حالت انگلیسیه. خیلی ضایس. کمک چکار کنم؟!!!1

سلام
در صفحه ی اصلی سایت
پایین ترین قسمت
نوشته انتخاب زبان
فارسی رو انتخاب کنید.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام چطور میشه دوستان خود ب خود از لیست دوستامون حذف شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
دوستانتون خود به خود از لیست شما حذف نمی شوند مگر آن که خودشان شما رو از لیست دوستانشان خارج کنند !!

hbb1361

عضو جدید
کی میدونه مهندسی مالی چیه!؟

کی میدونه مهندسی مالی چیه!؟

اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم اگر به اشتراک بذاره.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

niki kiyani

عضو جدید
سلام
میشه راهنماییم کنید چه طوری میتونم نام کاربریم رو تغییر بدم؟
بعد اسم جدیدی که میذارم دوستانم متوجه میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
میشه راهنماییم کنید چه طوری میتونم نام کاربریم رو تغییر بدم؟
بعد اسم جدیدی که میذارم دوستانم متوجه میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی
سلام

در این تاپیک باید درخواست بدید http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/28423-درخواست-تغيير-نام-كاربري/page369
تمام اطلاعات این نام کاربریتون به اونیکی منتقل میشه .
باید ببینید چقدر با دوستاتون حرف میزنید . اگر زیاد اره والا ی معرفی نیاز دارید .

farid6666

عضو جدید
سلام ببخشید من تازه واردم میشه راهنماییم کنید که اگه مطلبی راخواستم چطور تو این سایت بهش دست یابم مثلا مقاله یا pdf

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام. من اولین پستم در این فروم بدون هیچ توضیحی پاک شده! اینکه تاپیک را حذف میکنید قابل قبول است اما چرا حدااقل دلیل را اطلاع نمیدهید؟!!

سلام
تعداد پست ها و تاپیک ها خیلی زیاد هست
امکان اطلاع رسانی به همه وجود نداره.
برای دلیل میتونید به مدیر همون بخش مراجعه کنید.

سلام ببخشید من تازه واردم میشه راهنماییم کنید که اگه مطلبی راخواستم چطور تو این سایت بهش دست یابم مثلا مقاله یا pdf

سلام
خوش اومدید
کافیه به قسمت موردنظرتون برید.
مقالات به راحتی قابل دانلود و دریافت هست.

Chemist2013

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان
سوالی که دارم دنبال کتابی با عنوان Lange's Handbook of Chemistry [70th Anniversary Edition] با حجم 41.6 مگابایت که خیلی دنبالش گشتم تو سایتها اما یا فیلترن یا مشکل دارن که یکی از نتایج جستجوم این سایت بود ولی باتوجه به فایل ضمیمه ای که برای این کتاب گذاشته شده و باز نشدن اون لینک ضمیمه شده میتونم بگم که تلاشم بازهم بی ثمر مونده ... خواستم بگم اگه میشه لطف کنید تو پیدا کردنش بهم کمک کنید یا اینکه لینک دانلودی رو بذارید که بی مشکل باشه ... با تشکر فراوان

P O U R I A

مدیر تالار
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان
سوالی که دارم دنبال کتابی با عنوان Lange's Handbook of Chemistry [70th Anniversary Edition] با حجم 41.6 مگابایت که خیلی دنبالش گشتم تو سایتها اما یا فیلترن یا مشکل دارن که یکی از نتایج جستجوم این سایت بود ولی باتوجه به فایل ضمیمه ای که برای این کتاب گذاشته شده و باز نشدن اون لینک ضمیمه شده میتونم بگم که تلاشم بازهم بی ثمر مونده ... خواستم بگم اگه میشه لطف کنید تو پیدا کردنش بهم کمک کنید یا اینکه لینک دانلودی رو بذارید که بی مشکل باشه ... با تشکر فراوان
سلام
لینک تاپیکی که فایل ضمیمه اون غیر فعال شده رو قرار بدید تا براتون لینک جدید این کتاب رو قرار بدم

موفق باشید.

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چطور میتونم در هر تاپیکی که هستم برا اعضا پیام خصوصی بفرستم؟لطفا help:w08:

آخرین ویرایش:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چطور میتونم در هر تاپیکی که هستم برا اعضا پیام خصوصی بفرستم؟لطفا help:w08:

سلام
رو اسمشون کلیک کنین و گزینه ی ارسال پیام خصوصی رو بزنین
و اگه بخواین به چند نفر بفرستین اسمشونو بنویسین و بینشون کاما بذارین
موفق باشین

سحر صبح

عضو جدید
با سلام. اینهمه امکانات اینجاست. یک امکان حذف تاپیک وجود نداره؟ اگه اضافه تاپیک درج بشه چطور باید حذف کنیم؟

*.N

عضو جدید
مطالعه گروهی ارشد معماری

مطالعه گروهی ارشد معماری

سلام همگی خسته نباشید .یه سوال داشتم
این جزوه جزییات ارتقا دهنده که واسه سروش نیاست تو باشگاه کافیه بخونم ؟؟؟چون کتابشو نگرفتم:(

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام همگی خسته نباشید.یه سوال داشتم...
این جزوه جزییات ارنقا دهنده که تو باشگاه واسه سروش نیاست کافیه بخونم؟؟؟چون کتابشو نگرفتم:(

سلام دوست خوبم شماباید سوالتون رودرتالار مهندسی معماری ودر بخش مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93 مطرح کنید. :gol:

[h=2][/h][h=2][/h]

maniiya

عضو جدید
سلام من بلد نیستم چه جوری باید عکس یا یه فایلی از پروژهامو آپلود کنم:surprised:

P O U R I A

مدیر تالار

mitraengeer

عضو جدید
سلام دوستان،من خیلی سوال دارم و میخوام عنوان کنم اما نمیدونم به چه طریق عنوان کنم که پاسخ سوالامو بگیرم؟؟؟؟!!!
ممنون میشم کمکم کنید....

P O U R I A

مدیر تالار
سلام دوستان،من خیلی سوال دارم و میخوام عنوان کنم اما نمیدونم به چه طریق عنوان کنم که پاسخ سوالامو بگیرم؟؟؟؟!!!
ممنون میشم کمکم کنید....
سلام
اگر سوالاتی که دارید در مورد مهندسی برق است در تاپیک زیر و دیگر تاپیک های مرتبط
تالار مهندسی برق می تونید مطرح کنید.

[h=3]راهنمایی ,سوالات , درخواست ها , کمک , مشکلات[/h]

P O U R I A

مدیر تالار
[ممنون از شما ببخشید چطور پیگیری کنم؟؟!!
سیستم خاصی برای اطلاع رسانی به شما وجود نداره .. برای مشاهده پاسخ دوستان باید خودتون بیایید و جواب اونها رو ببینید ..

Tahoora Farahani

عضو جدید
با سلام... می خواستم بدونم وبلاگها اسامی خواصی دارند؟ واگر دارند به چه صورت این اسامی رو پیدا کنم؟ ممون.

rahimpoor hsein

عضو جدید
سلام بچه ها یه پروژه برای درس کنترل پروژه می خوام اگه به این آدرس بفرستین ممنون میشم.حسین

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام... می خواستم بدونم وبلاگها اسامی خواصی دارند؟ واگر دارند به چه صورت این اسامی رو پیدا کنم؟ ممون.
سلام
اگه منظورتون تاپیک هاست بله همه اسم دارن و شما میتونید از قسمت جستوجو که بالای صفحه دست چپ قرار داره استقاده کنی
یا میتونی از ین لینک استفاده کنی
http://www.www.www.iran-eng.ir/search.php
البته اگه مطلب خاصی رو در نظر داری در غیر این صورت بهتره با توجه به موضوعی که میخوای به تالار مربوطه رجوع کنی
موفق باشی

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه پروژه برای درس کنترل پروژه می خوام اگه به این آدرس بفرستین ممنون میشم.حسین
سلام دوست عزیز
بهتره این تالار رو بگردی ببینی چیزی که میخوای توش هست یا نه
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/275-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87

بالا