راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام...
ببخشید مدتیه که من به لینک های دانلود دسترسی ندارم و فقط این عبارت برام قابل رویت هست که مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است چندین بار این سوالم رو مطرح کردم تا بتونم از لینک دانلود در تالار برق استفاده کنم اما دریغ از جواب و سیدگی از سوی مدیران!
و مشکل دیگر اینکه برخی از تاپیک ها برام باز نمیشه مثلا یه مورد مشاعره سنتی و چند مورد دیگر از تالار ادبیات و برخی تالار های دیگر که با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم که یه مورد این پیغام دیده میشه.و با مرور گر دیگر فقط صفحه خالی نمایش داده میشود.ممنون میشم رسیدگی بفرمایید.
The website cannot display the page

واقعا ممنون از این همه رسیدگی!(دیگه یادم نیست چند بار سوالمو مطرح کردم)
خدا قوت.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام...
ببخشید مدتیه که من به لینک های دانلود دسترسی ندارم و فقط این عبارت برام قابل رویت هست که مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است چندین بار این سوالم رو مطرح کردم تا بتونم از لینک دانلود در تالار برق استفاده کنم اما دریغ از جواب و سیدگی از سوی مدیران!
و مشکل دیگر اینکه برخی از تاپیک ها برام باز نمیشه مثلا یه مورد مشاعره سنتی و چند مورد دیگر از تالار ادبیات و برخی تالار های دیگر که با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم که یه مورد این پیغام دیده میشه.و با مرور گر دیگر فقط صفحه خالی نمایش داده میشود.ممنون میشم رسیدگی بفرمایید.
The website cannot display the page

آدرس تاپیک و یا لینک رو ارسال کنید تا بررسی بشه

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدرس تاپیک و یا لینک رو ارسال کنید تا بررسی بشه

ممنون مشکل دسترسی نداشتن به لینک دانلود حل شد،خیلی لطف کردید.
و اون تاپیک هایی که مدت طولانی هست برام باز نمیشه مثل مشاعره سنتی و یه خط برای کسی که دوستش داری هست.
و چند روزی هست که وب نوشت ها برای بنده قابل دسترسی نیست آیا بخاطر مشکلی هست که چند روزه بوجود اومده.

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید

پارت "وب نوشت کاربران" رو برای من نمایش نمیده .. سایت مشکل داره؟ یا این مشکل فقط برا منه؟

lilium.y

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
دسترسی به برخی قسمت های سایت از جمله وب نوشت کاربران محدود شده و امکان تشکر از سایر کاربران وجود ندارد.
ممنون از لطفتون:gol:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام
به منظور ارتقاء سرور باشگاه و رفع برخی از مشکلات، تعدادی از ابزارهای جانبی سایت مانند امتیازات، تشکر ها، دسته بندی تالارها در صفحه اول، وب نوشت کاربران و ... به طور موقتی غیرفعال گردیده و به زودی دوباره فعال میگردد.

مدیریت باشگاه مهندسان ایران
24 آبان 95

Asghar_

عضو جدید
سلام...من یه لینک رو در همین باشگاه کلیک کردم و پیام زیر میاد...دلیلش چیه؟

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام...من یه لینک رو در همین باشگاه کلیک کردم و پیام زیر میاد...دلیلش چیه؟

سلام
من پاسخ خود ادمین رو در جواب سوالات مدیران براتون نقل قول می کنم:
در جواب غیرفعال شدن برخی از موارد:

سلام
کلا ابزارهای جانبی رو غیر فعال کردم تا سایت بدون مشکل باز بشه. وقتی مطمئن شدم مشکلی نیست دوباره فعال شون می کنم. ابزارهای جانبی مثل امتیازات، تشکر ها، دسته بندی تالارها در صفحه اول و ...

در جواب برخی از ارور ها:

این ها ظاهرا مربوط به
نسخه ی php هست که بعد از ارتقاء ورژن نرم افزار سایت در یک سری توابع سازگار نیست. به خواست خدا داریم سرور رو آپدیت می کنیم، یه سری مشکلات دیگه بود که در اولویت بود.

این ارور هم همونطور که میبینید نیاز به فعال شدن توسط ادمین داره.
موفق باشید.

Darya3131

عضو جدید
سلام دیکشنری نساجی رو میخواستم که دانلود نشد و ساختمان فیزیکی الیاف دکتر یوسفی هم دانلود کردم باز نمیش و حل مسائل این کتاب رو میخواستم. با تشکر

moda1560

عضو جدید
سلام دوستان. بنده میخوام اکانتم رو ببندم. باید از کجا اقدام کنم؟

مژان2

عضو جدید
سلام روبه راهین؟؟
یه فایل پیوست روی یکی از تاپیک ها هست میخوام اونو دانلود کنم ولی نمیشه

solmas

عضو جدید
باسلام وتشکر ازسایت خوبتون.
ببخشید من شدیدا به فایل ۲ تا از کتابهای منابع ارشد معماری نیاز دارم هرچی سرچ میکنم نتیجه نداره ممنون میشم لطف کنین راهنمایی بفرمایید یا اگه امکانش هست بزرگواری کنین فایل pdf این کتابها رو در اختیارم بذارین.
سیراندیشه های معماری از دکتر مهدوی نژاد
آفرینش نظریه معماری از جان لنگ
سپاسگذارم

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دیکشنری نساجی رو میخواستم که دانلود نشد و ساختمان فیزیکی الیاف دکتر یوسفی هم دانلود کردم باز نمیش و حل مسائل این کتاب رو میخواستم. با تشکر
سلام دوست گرامی اگر فایلی خیلی قدیمی هست و در خارج از باشگاه مهندسان آپلود شده احتمالا لینک دانلود فایل از بین رفته در همان تاپیک درخواستتون رو ارسال کنید احتمالا کاربران تالار و مدیران بتونن کمکتون کنن
شاد و تندرست باشید
سلام دوستان. بنده میخوام اکانتم رو ببندم. باید از کجا اقدام کنم؟

سلام امکان حذف اکانت در فروم وجود ندارد شما می توانید پروفایل خود را بسته و از فعالیت در سایت خودداری کنید
شاد و تندرست باشید

سلام روبه راهین؟؟
یه فایل پیوست روی یکی از تاپیک ها هست میخوام اونو دانلود کنم ولی نمیشه
سلام اکانت شما بررسی شد و مشکل و محدودیتی برای اکانت شما وجود نداشت با مدیر مستقیم تالار در پیام خصوصی مشورت کنید
شاد و تندرست باشید
باسلام وتشکر ازسایت خوبتون.
ببخشید من شدیدا به فایل ۲ تا از کتابهای منابع ارشد معماری نیاز دارم هرچی سرچ میکنم نتیجه نداره ممنون میشم لطف کنین راهنمایی بفرمایید یا اگه امکانش هست بزرگواری کنین فایل pdf این کتابها رو در اختیارم بذارین.
سیراندیشه های معماری از دکتر مهدوی نژاد
آفرینش نظریه معماری از جان لنگ
سپاسگذارم
سلام دوست گرامی با توجه قوانین کپی رایت در صورت وجود حتی فایل pdf این منابع امکان انتشار به دلیل داشتن حقوق مولف وجود ندارد
شاد و تندرست باشید

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام و احترام
در پروفایل شخصی، تب "فعالیت ها" حتی برای مهمان ها و غیر عضو در باشگاه، نمایش داده می شود. چطور می تونم این تب رو ببندم؟ (یعنی شخصیش کنم)

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام و احترام
در پروفایل شخصی، تب "فعالیت ها" حتی برای مهمان ها و غیر عضو در باشگاه، نمایش داده می شود. چطور می تونم این تب رو ببندم؟ (یعنی شخصیش کنم)

سلام دوست گرامی شخصا قبول دارم تا حدودی این گزینه گاها میتونه کمی ناخوشایند به نظر بیاد ولی توجه بفرمائید که این گزینه فعالیت هایی رو نمایش میده که عمومی هستن مثلا اگر پیامی رو در صفحه کاربری که برای پروفایلش هیچ محدودیتی در نظر نگرفته ارسال کنید در صفحه شما هم نمایش داده میشه
به هر حال این مساله رو به مدیر کل سایت Admin ارجاع میدم تا بررسی کنن و در صورت امکان محدود تر بشه

شاد و تندرست باشید

hani.m.sedighi

عضو جدید
کمک

کمک

من دانشجوی ترم شش کامپیوترهستم.ازتون میخوام کمکم کنیدهیچی از رشتم سردرنمیارم.واز باشگاهتونم واقعاسردرنمیارم

mostafaarabi

عضو جدید
تبدیل دور تند به دور کند

تبدیل دور تند به دور کند

اگر موتور 1400 دور داشته باشیم بخواهیم دور آن به 80 دور برسانیم باید چه سایزی از پولی استفاده کنیم

rash1

عضو
با سلام

با سلام

با سلام
یه عکس چندین بار بارگذاری میکنم اما متاسفانه داره حذف میشه علتش را میخاستم بدونم

پیوست ها

• photo_2017-03-27_20-07-18.jpg
    photo_2017-03-27_20-07-18.jpg
    37.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر موتور 1400 دور داشته باشیم بخواهیم دور آن به 80 دور برسانیم باید چه سایزی از پولی استفاده کنیم
سلام دوست عزیز
وقتتون بخیر
اول اینکه سوالتون رو جای مناسبی طرح نکردید ( تالار مکانیک بهترین مکان برای پرسیدن سوالتون بود)
دوم
پولی رو به چی وصل میکنین؟ قطعه ای که تو خروجی موتور هست و میخواید با تسمه به پولی جدید وصل کنید قطرش چقدر ه؟
شما باید دور پولیتون رو حدود هجده برابر بزرگتر از خروجی موتور که انتقال قدرت رو انجام میده در نظر بگیرید
پیروز باشید

DDDIQ

مدیر ارشد
من دانشجوی ترم شش کامپیوترهستم.ازتون میخوام کمکم کنیدهیچی از رشتم سردرنمیارم.واز باشگاهتونم واقعاسردرنمیارم

سلام
مهندسی کامپیوتر مربوط به رشته شما است
اگر از نسخه آندرویدی استفاده میکنید و با موبایل وارد سایت میشید پایین سایت نوشته شده full site که در صورت انتخاب این گزینه تمامی فضای سایت به صورت کامل نمایش داده میشه در غیر این صورت از تاپیک های آموزشی بخش راهنمای سایت استفاده بفرمائید
شاد و تندرست باشید

با سلام
یه عکس چندین بار بارگذاری میکنم اما متاسفانه داره حذف میشه علتش را میخاستم بدونم

سلام
در تالارهایی مثل تالار مدیریت سایت که این پست شما در آن قرار داشت پست ها پس از ارسال با تایید مدیر تالار قابل مشاهده هستند
شاد و تندرست باشید

rash1

عضو
من این فایل رو ضمیمه نکرد م تصویر جایزه گرفتن دخترم رو دارم میگم

DDDIQ

مدیر ارشد
من این فایل رو ضمیمه نکرد م تصویر جایزه گرفتن دخترم رو دارم میگم

سلام دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم که کدام فایل ضمیمه و یا کدام پست رو میفرمائید

اگر منظورتون کامنت پروفایل هست که در صفحه تون ارسال کرده بودین با ip مشابه همین پست ارسالی ارسال شده و البته حدودا 3 هفته پیش هم مشابه همین کامنت رو با همین فایل ضمیمه ارسال کردین که در حال حاضر حذفش کردین ؛
اگر ممکنه منظور دقیق تر بفرمائید تا بتونم راهنمایی کنم

anahita7272

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام ،خسته نباشین
من یه تحقیق راجب تکنولوژی تولید ماکارونی میخوام از منابع و کتاب های فارسی معتبر چطوری میتونم پیدا کنم

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ،خسته نباشین
من یه تحقیق راجب تکنولوژی تولید ماکارونی میخوام از منابع و کتاب های فارسی معتبر چطوری میتونم پیدا کنم

سلام
وقتتون بخیر
برای این مورد و پرسیدن سوال و گرفتن راهنمایی بهتره به تالار های تخصصی مراجعه کنید
تو زمینه ی مد نظرتون بهترین تالار به نظرم تالار صنایع غذایی هست

بالا