راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

شیواسا

عضو جدید
سلام من خیلی سریع به نمونه سوالات انتگراسیون دکتر امید خواه نیاز دارم توروخدا راهنمایی کنید

شیواسا

عضو جدید
چون تازه واردم هیچی نمیدونم امتحان دارم نمیتونم وقت بزارم اگه کسی داره میتونه به ایمیلم بفرسته

شیواسا

عضو جدید
سلام خیلی ممنونم لطف کردید با توجه به وقت محدودم پاسخ صحیح این سوالات را ندارید

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام خسته نباشید. عضو تازه وارد هستم نیازمند راهنمایی.
باتشکر از اعضا و مدیریت

سلام به باشگاه مهندسان ایران خوش آمدید
تالار مرتبط با رشته شما مهندسی عمران در لیست تالارها مشخص هست و برای آشنایی بیشتر با امکانات فروم از همین بخش راهنمای سایتمیتونین استفاده بفرمائید
( و مشخصا دو تاپیک :
راهنمای کلی استفاده از سایت
پاسخ به سوالات متداول کاربران تازه وارد

chipset

عضو جدید
با سلام
چنتا از دوستای من می خوان وارد باشگاه بشن و ثبت نام کنند . ولی هرچه گشتم نتونستم که از داخل سایت باشگاه لینک براشون بفرستم . چطور میتونم لینک رجیستر رو واسه دوستام ایمیل کنم ؟
با تشکر

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. چرا باشگاه شکلش اینجوری شده؟! اصل اقاطی پاتی شده کلا....یه نوشته هم بالاش هست Bulletine!!! من به زور تونستم این تاپیک و پیدا کنم و نظر بدن:(((

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

چطور میشه همه پیام های بازدیدکنندگان رو پاک کرد

ahani1

عضو جدید
سلام
چطوری میتونم از مطالب گذاشته شده استفاده کنم؟
برنامه فیزیکی و ریز فضای یک بازار محلی رو میخواستم

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
چطوری میتونم از مطالب گذاشته شده استفاده کنم؟
برنامه فیزیکی و ریز فضای یک بازار محلی رو میخواستم

سلام دوست گرامی چنین امکانی در باشگاه وجود نداره و نمیشه نام کاربریتون رو حذف کنین ولی میتونین صفحه خودتون رو ببنیدن و راه های تماس رو محدود کنین

قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران
ویژه کاربران تازه وارد

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست گرامی چنین امکانی در باشگاه وجود نداره و نمیشه نام کاربریتون رو حذف کنین ولی میتونین صفحه خودتون رو ببنیدن و راه های تماس رو محدود کنین

قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران
ویژه کاربران تازه وارد
ایشون چی پرسیده اونوقت شما چی جواب دادین!!!!!

lord70

عضو جدید
چرا سایت برای من فیلتر هست ؟تنها با فیلتر شکن میتونم وصل شم

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام

برای بعضی از دوستان من، دسترسی به پیام بازدیدکنندگان پیجم امکان پذیر نیست .. در حالی که پیام بازدیدکنندگانم محدود به دوستانم هست..
ممنون میشم مشکلو حل کنید .. :gol:

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام

برای بعضی از دوستان من، دسترسی به پیام بازدیدکنندگان پیجم امکان پذیر نیست .. در حالی که پیام بازدیدکنندگانم محدود به دوستانم هست..
ممنون میشم مشکلو حل کنید .. :gol:

ممنون میشم اگه یکی از مدیرای محترم رسیدگی کنه!!

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام . تو رو خدا یه کاری کنید . من اکانت قبلیم رو میخوام :( چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

:)fatemeh

عضو جدید
سلام
توی تالار ادبیات نمیشه تاپیک جدید زد! در واقع تاپیک که زده میشه نمایش داده نمیشه تا زمان تایید مدیر!
اما مدیرش الان چند ماهی هست آنلاین نشده.

:)fatemeh

عضو جدید
سلام
توی تالار ادبیات نمیشه تاپیک جدید زد! در واقع تاپیک که زده میشه نمایش داده نمیشه تا زمان تایید مدیر!
اما مدیرش الان چند ماهی هست آنلاین نشده.

ادمین جان!
اگه احیانا اومدین و خواستین اینو پاسخ بدین، لطفا راهنمایی کنین چجوری میشه نام کاربری رو عوض کرد.
روز اول همه چی تکراری بود یه لبخند گذاشتم ته نام کاربریم. الان واقعا یادآوریش دردسره.
مرسی

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام

چرا من نمی تونم تو هیچ تاپیکی پاسخ ارسال کنم؟

سلام دوست گرامی به باشگاه مهندسان خوش آمدید
الان پاسخ شما ارسال شده ممکنه تاپیکی رو انتخاب کرده بودین که قفل شده بوده ؛ تنظیمات شما رو هم چک کردم مشکل خاصی نداشتین
تندرست و شادمان باشید

sean2018

عضو جدید
سلام دوستان. عاجزانه از شما استدعا دارم که راهنمایی کنین چطور میتونم با ادمین این سایت تماس بگیرم. یه امر حیاتی و ضروری دارم با ایشون.

sean2018

عضو جدید
دوستان من عاجزانه التماس میکنم لطفا شماره تماس تلگرام ایمیل یا هر راهی که بشه با مدیریت سایت ارتباط برقرار کرد رو به من اطلاع بدین.هر جای سایت رو گشتم هیچ راه ارتباطی با مدیر سایت رو پیدا نکردم. عاجزانه درخواست میکنم من رو راهنمایی کنین چطور میتونم با ادمین این سایت سریعا تماس بگیرم.

DDDIQ

مدیر ارشد
دوستان من عاجزانه التماس میکنم لطفا شماره تماس تلگرام ایمیل یا هر راهی که بشه با مدیریت سایت ارتباط برقرار کرد رو به من اطلاع بدین.هر جای سایت رو گشتم هیچ راه ارتباطی با مدیر سایت رو پیدا نکردم. عاجزانه درخواست میکنم من رو راهنمایی کنین چطور میتونم با ادمین این سایت سریعا تماس بگیرم.

سلام شما میتونین از طریق پیام خصوصی با مدیریت سایت ارتباط برقرار کنین
Admin

مارجین

عضو جدید
سلام ببخشید یه زحمت براتون داشتم..من قبلا با همین نام عضو باشگاه بودم ..اما بخاطر درسهام مجبور شدم مدتی دور باشم که متاسفانه در این مدت رمز ورودم رو فراموش کردم..و مجبور شدم برای ورود دوباره اکانت بسازم..آیا امکانش هست دوباره به پروفایل قبلیم برگردم؟
عذر زحمت

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام ببخشید یه زحمت براتون داشتم..من قبلا با همین نام عضو باشگاه بودم ..اما بخاطر درسهام مجبور شدم مدتی دور باشم که متاسفانه در این مدت رمز ورودم رو فراموش کردم..و مجبور شدم برای ورود دوباره اکانت بسازم..آیا امکانش هست دوباره به پروفایل قبلیم برگردم؟
عذر زحمت
سلام دوست عزیز. اگر نام کاربریتون خاطرتون هست میتونید رمز عبورتون رو بازیابی کنید.

مارجین

عضو جدید
بله نام کاربریم همین " مارجین " بود
اما رمز ورودم رو فراموش کردم.
برای بازیابی رمز راهنمایی میفرمایید؟

DDDIQ

مدیر ارشد
بله نام کاربریم همین " مارجین " بود
اما رمز ورودم رو فراموش کردم.
برای بازیابی رمز راهنمایی میفرمایید؟

سلام دوست گرامی همانطور که خانم مهندس آرامش هم فرمودن میتونین رمز خودتون رو بازیابی بفرمائید راهنمای بازیابی رمز عبور ( پسورد ) فراموش شده
به صورت کلی تاپیک های تالار راهنمای سایت و مشخصا این تاپیک را مطالعه بفرمائید تاپیک: راهنمای کلی استفاده از سایت
و همچنین طریقه بازیابی رمز ایمیل شد

بالا