درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

samijones_toul

عضو جدید
Heat Transfer Holman Solution Manual

Heat Transfer Holman Solution Manual

لطفا یه آدم خیری پیدا شه حل مسائل holmanبرام پیدا کنه.

omid_jc

عضو جدید
Surface Production Operations

Surface Production Operations

سلام

من در باره عملیان بهره برداری یعنی عملیات سر چاهی که بر روی نفت انجام میشه اطلاعاتی بدونم! میتونید کمکم کنید؟ عملیاتی که در همون سایت بهره برداری یعنی قبل از انتقال به لاین اصلی انتقال

عملیات گاز زدایی / نمک زدایی / آب زدایی / تصفیه و.... هر کاری که انجام میشه
ممنون میشم کمکم کنید

سلام
این کتاب همه اون چیزایی که می خوای رو داره

Surface Production Operations, Volume 1:, Second Edition : Design of Oil-Handling Systems and Facilities Surface Production Operations

http://xinio.info/?http://ifile.it/pnjcve/spov1_2e.rar

omid_jc

عضو جدید
Gas Purification

Gas Purification

با سلام

كسي كتاب

Gas Purification

رو داره؟
ممنون ميشم اگه لينكشو تو اين تاپيك بذاره.
Gas Purification
By Arthur L. Kohl, Richard B. Nielsen
Published by Gulf Professional Publishing, 1997
ISBN 0884152200, 9780884152200
1395 pages

سلام
اینم کتابی که می خواستی:

kohl__a._l.__1997_._gas_purification__5th_ed._.rar

Size: 27.02 MB

MD5: 4282183e61670b49ec8f7d4e6937d113​

omid_jc

عضو جدید
Industrial Gas Handbook

Industrial Gas Handbook

به چندتا مقاله یا پروژه در مورد گازهای صنعتی و نحوه تولید اونا نیازمندم
کارم به شدت فوریه
help me please:cry:

سلام
امیدوارم این کتاب به دردت بخوره ;)

Book Description:

Drawn from the author's forty years of field experience, the Industrial Gas Handbook: Gas Separation and Purification presents valuable information for practicing engineers in the field of industrial gas separation and purification. This book uses SI units in accordance with the international industry and covers such topics as chronological development, industrial applications, air separation technologies, noble gases, front end purification systems, insulation, non cryogenic separation, safety, cleaning for oxygen systems, economics, and product liquefaction, storage, and transportation. It also addresses machinery, equipment, instrumentation, and controls

http://xinio.info/?http://ifile.it/...andbook_-_gas_separation_and_purification.pdf

Book on a single PDF file...

PDF download
Size: 23.71 MB
MD5: 53bd8a114e69867c135f4a1a64b96630

mehdi25200

عضو جدید
نرم افزار

نرم افزار

سلام .
من مهدی ممیز عضو جدید این باشگاه هستم . فارغ التحصیل مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی .
در مورد طراحی سیستم های ایمنی سوال داشتم . می خواستم ببینم واسه این سیستم ها نرم افزار خاصی هست یا نه . ؟؟ یا اینکه تجربی باید یاد گرفت.
ممنونم از بر و بچ این باشگاه که اینقدر خوب بچه ها رو راهنمایی و در مورد درسا و نرم افزارها کمک می کنند . خدا خیرتون بده .

heva_23

عضو جدید
درخواست کمک فوری

درخواست کمک فوری

سلام
لطفا اگر کسی گزارش کار آز کنترل فرایند را دارد یک نسخه را در سایت قرار بده (مخصوصا درباره تابع سرو مکانیسم و رابطه K با دانسیته)
اگر ممکنه سریع تر
متشکرم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
من یه مقاله درباره ی شیمی فیزیک میخواستم.البته اگه چندتا باشه (تا یکیشونو انتخاب کنم)درباره ی موضوعات مختلف ممنون میشم.خودم رفتم sciense direct ولی نتونستم چیزی دانلود کنم.
ممنون که کمکم میکنید.

ايزوترم هاي لانگموير، : NaY بررسي جذب در روي سطح زئوليت فرندليچ و لانگموير - فرندليچ

http://rapidshare.com/files/178655375/longmoer.pdf.html

SA59MOHAMMADI

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه معدلت خوب باشه یعنی شرط قبولی در ازمون های ورودی واستخدامی شرکت نفت را داشته باشی ودر ازمون نمره قبولی رو کسب کنی و مراحل بعدی استخدامی رو با موفقیت طی کنی
خیلی رشته خوبیه واینده شغلی و بازار کارشم نسبت به رشته های دیگه عالیه ومطمئن باش بیکار نمیمونی موفق باشی عزیزم

mehdi25200

عضو جدید
سلام .
بابا کسی نیست سوالات ما رو جواب بده ؟؟؟
در مورد نرم افزار طراحی سیستم های ایمنی ، سوال داشتم. اسم این نرم افزار هارو بگید .
لطفاً :confused:
در ضمن ببینم از کی تا حالا قرار شده مهندسین شیمی طراحی سیستم های ایمنی را بدونند :que:
ممنونم.

Saeed Esmaili

عضو جدید
سلام.

من يه كاره تحقيقی برای جشنواره خوارزمی رو آغاز كردم. موضوعش ساخت موشك سوخت جامد است. می خواستم بدونم كسی هست كه تو اين كار مهارت داشته باشه و من بتونم رو كمكهاش حساب كنم؟

heva_23

عضو جدید
سلام
من گزارش کار آز کنترل فرایند را لازم دارم (مخصوصا در باره تابع سرو مکانیزم و وابستگی k به دانسیته )خیلی لطف می کنید اگر اطلاعاتی دارید برای من میل کنید (heva_23@yahoo.com )

سلام .
بابا کسی نیست سوالات ما رو جواب بده ؟؟؟
در مورد نرم افزار طراحی سیستم های ایمنی ، سوال داشتم. اسم این نرم افزار هارو بگید .
لطفاً :confused:
در ضمن ببینم از کی تا حالا قرار شده مهندسین شیمی طراحی سیستم های ایمنی را بدونند :que:
ممنونم.
دوست عزيز HSE و اطلاعات مربوط به اون خيلي وقته كه يكي از ضروريات دونستن مهندس شيمي هست

almasian

عضو
كسي كتاب هاي زیر رو داره؟
Lubricant Properties Analysis and Testing
Denis, Briant, Hipeaux

Publisher: Editions TECHNIP
Publish Date: 2000

Machinery Oil Analysis - Methods, Automation & Benefits 3rd Edition
Larry A. Toms

Publisher: STLE
Publish Date: 2008

R.BAHREINI

عضو جدید
با سلام
ميخواستم بدون كسي ميدونه چطوري CV ( ضريب فلو كنترل ولو ) را چگونه اندازه گيري ميكنند ؟
با تشكر

shekarchy_m

عضو جدید
سلام

من در باره عملیان بهره برداری یعنی عملیات سر چاهی که بر روی نفت انجام میشه اطلاعاتی بدونم! میتونید کمکم کنید؟ عملیاتی که در همون سایت بهره برداری یعنی قبل از انتقال به لاین اصلی انتقال

عملیات گاز زدایی / نمک زدایی / آب زدایی / تصفیه و.... هر کاری که انجام میشه
ممنون میشم کمکم کنید
شما می توانید اطلاعات کامل خود را در کتاب مبانی پالایش نفت;نوشته دکتر گیتی ابوالحمد پیدا کنی.تمام و کامل شرح داده شده

m.62

عضو جدید
سلام
من میخواستم بدونم کسی به جزوات API که معمولا در اختیار پالایشگاهها هستش راجع به ادوات فرایندی دسترسی داره؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

m.62

عضو جدید
سلام
من شدیدا به این دو کتاب نیاز دارم
کسی میتونه کمک کنه؟
1)Equilibrium Staged Separations: Separations in Chemical Engineering
By Phillip C. Wankat
Published by Elsevier, 1988
Original from the University of Michigan
Digitized Dec 17, 2007
ISBN 0444012559, 9780444012555
707 pages

2) Separation process engineering
By Phillip C. Wankat
Published by Prentice Hall, 2007
ISBN 0130847895, 9780130847898
738 pages

زهرا رحمانی

عضو جدید
کمک

کمک

:gol:سلام

ببخشید من مطالبی درباره ورحد تولید هیدروژن در پالایشگاه نیاذ دارم.

ممنون میشم اگه کمکم کنین.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
:gol:سلام

ببخشید من مطالبی درباره ورحد تولید هیدروژن در پالایشگاه نیاذ دارم.

ممنون میشم اگه کمکم کنین.

این چه ربطی به مهندسی دریا داره:surprised:

اینم یه مقاله خدمت شما

مدلسازي شبکه توزيع هيدروژن پالايشگاههاي نفت و بررسي
راهكارهاي افزايش ميزان توليد هيدروژن

پیوست ها

• 12304.pdf
    351.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
سلام
من میخواستم بدونم کسی به جزوات API که معمولا در اختیار پالایشگاهها هستش راجع به ادوات فرایندی دسترسی داره؟
ممنون میشم اگه جواب بدید
در مورد كدوم وسيله اطلاعات ميخواي ؟

سلام.من دنبال چند تا مقاله در مورد روش های استخراج گاز از هیدرات میگردم.ممنون میشم اگه کمکم کنین.

با تشکر

بالا