درخواست های مرتبط با: سازه,دیتیل و جزئیات ساختمان

mahi kuchulu

عضو جدید
دیتایل لازمم(لوله بخاری)

دیتایل لازمم(لوله بخاری)

بچه ها تا 11 آذر چند تا دیتایل در مورد لوله های بخاری میخوام
اگه مطلبی هم در مورد اجراش دارید برام بزارید ممنون ارایه دارم:(:cry::gol:

mahi kuchulu

عضو جدید
تو رو خدا بچه ها کمک!!!!!!!!!!!

تو رو خدا بچه ها کمک!!!!!!!!!!!

مطلب و دیتایل برا سقف کاذب.کف سازی.دیوار.شومینه.کانال کولر......

friend

عضو جدید
سلام
اگر كسي عكسي هم در مورد سقف كامپوزيت و كروميت داره ميشه بذاره؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون.

arash85

عضو جدید
سلام
من به توضیحاتی برای طراحی سازه های کابلی احتیاج البته هدف طراحی ساختمان با سازه کابلی هست نه پل ممنون مسشم اگر کسی بتونه بهم اطلاعات بده یا منبعی معرفی کنه.

علی 051

عضو جدید
سلام خوبی؟
اگه میشه یه مقاله ی کامل در مورد نرده بهم بدی ممنون میشم
مرسی .
بای

arc_saba

عضو جدید
help me.

help me.

سلام،من در مورد سازه های کابلی اطلاعات میخاستم

تا فردا بیشتر وقت ندارم..........

help me please....

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوب

سلام دوست خوب

سلام رفقا
در مورد مطالب زیر اگه کسی مطلب یا عکس داره خیلی واجب احتیاج دارم و ممنون میشم در اختیارم بگذارین

امیدوارم دیر نشده باشه
سردر باغ ملي در خيابان امام خميني (ره) و در نزديكي موزه‌ي ملي ايران قرار دارد. اين اثر در سال‌هاي 1301 تا 1304 به‌عنوان دروازه‌ي ورود به ميدان مشق‌ که محوطه‌اي نظامي و در اختيار قشون بوده، ساخته شده است. مدتي پس از ساخت دروازه،‌ فکر ايجاد نخستين باغ عمومي شهر تهران به نام باغ ملي در اراضي داخل ميدان مشق‌، مطرح و طرح آن تهيه شد و به اجرا درآمد و نام «دروازه‌ي ميدان مشق» به «سردر باغ ملي» تغيير كرد.
باغ ملي چند سالي بيش‌تر پابرجا نبود و در محوطه‌ي آن، وزارت امور خارجه‌، کتابخانه‌ي ملي و موزه‌ي ايران باستان را ساختند؛ اما نام اين باغ بر سردر ميدان مشق باقي ماند و مردم سردر باغ ملي را به‌عنوان نماد تاريخ معاصر تهران و معماري خاص تهران قديم مي‌شناسند.

پیوست ها

• bazar1-zr.jpg
    bazar1-zr.jpg
    31.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

نخقخسا

عضو جدید
help me

help me

:crying:سلام من شديدا به مطالبي در مورد هاي تك محتاجم ميشه كمك كنيد لطفا؟قول ميدم جبران كنم.
:w09:

آخرین ویرایش:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
مفیدن

مفیدن

سلام كتا بهاي گلابچي مفيده

اب درك رفتار سازه ها (ترجمه دكتر محمود گلابچي
دروس فنی ساختمان: 1-درک رفتار سازه ها ترجمه دکتر گلابچی
سازه در معماری ~ماریوجورج سالوادوری، محمود گلابچی (مترجم)
کتابهی مفیدی هستن برای ارشد هم حتما از کتابهای دکتر استفاده کنید

حسین امیر

عضو جدید
سلام دوستان من حسین دانشجوی ترم چهار معماری هستم یه کنفرانس در مورد آمفی تئاتر و نور پردازی و نحوه ی اجرای دیوار های عایق صوتی دارم اگر کسی مطلبی داره بهم کمک کنه . با تشکر

raha

مدیر بازنشسته
سلام دوستان من حسین دانشجوی ترم چهار معماری هستم یه کنفرانس در مورد آمفی تئاتر و نور پردازی و نحوه ی اجرای دیوار های عایق صوتی دارم اگر کسی مطلبی داره بهم کمک کنه . با تشکر

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=20459 امیدوارم مطالبش به دردتون بخوره....

نورپردازی مخصوص آمفی تئاتر مد نظرتون هست؟

sanyzrn

عضو جدید
سلام
من یه پلان در حدود 120 متری با جزئیات نیاز دارم
کاملا فوری
اگه کسی داره ممنون میشم
ایمیل کنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد zrn_sany@yahoo.com

zaman23

عضو جدید
در مورد سازه فضا کار از نوع چیلک اطلاعاتی , منبعی
خلاصه کمک کمک

atefe_es

عضو جدید
سلام.اطلاعاتی در مورد کف سازی با فوم میخواستم.این فضا برای کودکان داره طراحی میشه.مرسی

atefe_es

عضو جدید
سلام دوست عزیز.اطلاعاتی که دارم در اختیارت میزارم اطلاعاتی دانشجویی است.اول باید با توجه به اقلیمی که داری براش طراحی میکنی کشیدگی ساختمانت را مشخص کنی.بعد با توجه به جهت خورشید و نورگیری فضاهارو تو سایتت بچینی.دسترسی ها و همسایگی هاتم باید مشخص کنی تا با توجه به دسترسی سایت دسترسی مناسبی برای حجمت در نظر بگیری.توپوگرافی سایت یادت نره

shaghayegh ameri

عضو جدید
سلام

من مدتهاست دنبال حل المسایل دینامیک سازه چوپرا-طاحونی و یا نمونه سوالات حل شده این درس میگردم. خواهش می کنم هر کس در این مورد اطلاعاتی داره به من کمک کنه:)

alireza 3

عضو جدید
پروژه مجتمع

پروژه مجتمع

سلام من به یه پلان مجتمع تفریحی ساحلی/ نیاز دارم هرکی داره برام ایمیل کنه اخه باید تحویل پرژه بدم ممنون میشم کمکم کنید.

sahar_fashist

عضو جدید
تاسيسات و معماري

تاسيسات و معماري

لطفا سئوالات و درخواستهای خودتون رو در مورد سازه و مصالح و ... در این تاپیک مطرح کنید .

ميخواستم در مورد دودكش ها و هواكش ها و نحوه ي چگونگي مجراي اونها بيشتر بدوونم خواهشا راهنماييم كنين:(

elina001

عضو جدید
کمک!!!

کمک!!!

:w20:سلام
بچه ها کسی از یه بنای قدیمی که از نظر سازه ای مرمت شده باشه پروزه نداره؟؟؟می تونین منبعی معرفی کنید؟خیلی گشتم هیچی پیدا نکردم!!!!:wallbash:

sepideh2727

عضو جدید
پلان فونداسيون

پلان فونداسيون

سلام
من يه يك سري نفشه فاز 2 به خصوص پلان فونداسيون احتياج داريم
ساختمان داراي همسايگي باشه
در ضمن اگه فونت فارسي داره بگيد چه جوري خونده ميشه.من فايل هايي كه از نت مي گيرم فونتش نمي خونه

واقعا" ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:gol:

Teimour_m

عضو جدید
سلام
من يه يك سري نفشه فاز 2 به خصوص پلان فونداسيون احتياج داريم
ساختمان داراي همسايگي باشه
در ضمن اگه فونت فارسي داره بگيد چه جوري خونده ميشه.من فايل هايي كه از نت مي گيرم فونتش نمي خونه

واقعا" ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:gol:
سلام از این فایلا که شما میخاید دارم چند تا براتون میذارم رو سایت امیدوارم به کارتون بیاد در ضمن فونت فارسی رو هم کلا ببرید جایی که اتوکد رو نصب کردید تو قسمت فونت بریزید اکی میشه

پیوست ها

• d.rar
    68.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • T.rar
    178 کیلوبایت · بازدیدها: 0

luminous

عضو جدید
ساختمان آجری

ساختمان آجری

سلام به همه دوستان
من برای درس ساختمان 1 نیاز به پلان های کامل ساختمان آجری و دیتیل هاش به همراه مقاطع و نما ها دارم
کسی میتونه کمکم کنه؟ :(:(:(

roozbeh_arch

عضو جدید
درخواست detail

درخواست detail

سلام
اینجا کسی دیتایل های سازه های رستوران گردان رو داره برام بذاره ؟

ممنون

prettyblackrose

عضو جدید
كف پوش

كف پوش

:redface:سلام من يه سري مطلب در مورد انواع كف پوش ها و معايب و مزاياي آن ميخوام.كسي ميتونه كمكم كنه؟:que:

بالا