درخواست نرم افزار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان نرم افزاری رو لازم دارم که یه سری آهنگ منو به MP3 تبدیل کنه.(لطفا روش استفادش رو هم بگید)
با تشکر
:gol:

Dark Seeker

عضو جدید
نرم افزار Easy CD-DA Extractor خوبیه که براتون انواع تبدیلات را انجام دهید.
کار باهاش راحته فایلی که میخواهید تبدیل بشه را انتخاب میکنید و در تب دوم audio convert فرمت مورد نظر را انتخاب و تبدیل را انجام میدید.

مهرناز*

عضو جدید
نرم افزار Easy CD-DA Extractor خوبیه که براتون انواع تبدیلات را انجام دهید.
کار باهاش راحته فایلی که میخواهید تبدیل بشه را انتخاب میکنید و در تب دوم audio convert فرمت مورد نظر را انتخاب و تبدیل را انجام میدید.
دوست عزیز دانلود کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم اگه میشه بیشتر توضیح بدین
مرسی

Dark Seeker

عضو جدید
خودم با این نرم افزار FairStars Audio Converter 1.53 کار نکردم اما Easy CD-DA Extractor طوری هست که شما در تب Audio convert وارد میشید از بالا سمت چپ فایل یا فایلها را به صفحه وسط drag میکنید و
سپس پایین سمت چپ نوع فرمتی که میخواهید تبدیل بشه (مثلا mp3 ) را انتخاب میکنید در نهایت دکمه Convert File را در گوشه سمت راست میزنید.
امیدوارم توضیحاتم کافی باشه.

مهرناز*

عضو جدید
خودم با این نرم افزار FairStars Audio Converter 1.53 کار نکردم اما Easy CD-DA Extractor طوری هست که شما در تب Audio convert وارد میشید از بالا سمت چپ فایل یا فایلها را به صفحه وسط drag میکنید و
سپس پایین سمت چپ نوع فرمتی که میخواهید تبدیل بشه (مثلا mp3 ) را انتخاب میکنید در نهایت دکمه Convert File را در گوشه سمت راست میزنید.
امیدوارم توضیحاتم کافی باشه.

خیلی خیلی ممنون:gol:.فقط مال من drag نمیشه :( (میشه بگید چطور drag کنم ؟!)

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نرم افزار تبدیل پی دی اف به ووورد میخوام هرچی هم دانلود میکنم فونتا و گرافیکارو نمیخونه ینی خراب مکنه.....
میشه زودی کمکم کنیییییییییییییییییین؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کنید لطفا:w05::w05::w05::w05:
سلام دوست عزیز.....

راحت ترین و بهترین نرم افزار از نظر من total audio converter هست....
بعد از نصب این نرم افزار

با محیط زیر روبرو میشید:
با استفاده از پوشه های سمت چپ ، پوشه مورد نظرتون رو انتخاب میکنید و بعد روی اون دابل کلیک میکنید....(مثلا من میخوام آهنگی داخل پوشه music در پوشه download رو تبدیل فرمت کنم.)

دابل کلیک که کنید پوشتون باز میشه و میتونید محتویاتش رو ببینید حالا آهنگایی که میخوای تبدیل فرمت کنی رو انتخاب کن و تیک بزن:

بعد از منوی convert فرمت مورد نظرتو انتخاب کن:

حالا یه پنجره باز میشه ، روی گزینه start کلیک کن ، فایلت تبدیل فرمت میشه:

مهرناز*

عضو جدید
سلام دوست عزیز.....

راحت ترین و بهترین نرم افزار از نظر من total audio converter هست....
بعد از نصب این نرم افزار

با محیط زیر روبرو میشید:
با استفاده از پوشه های سمت چپ ، پوشه مورد نظرتون رو انتخاب میکنید و بعد روی اون دابل کلیک میکنید....(مثلا من میخوام آهنگی داخل پوشه music در پوشه download رو تبدیل فرمت کنم.)

دابل کلیک که کنید پوشتون باز میشه و میتونید محتویاتش رو ببینید حالا آهنگایی که میخوای تبدیل فرمت کنی رو انتخاب کن و تیک بزن:

بعد از منوی convert فرمت مورد نظرتو انتخاب کن:

حالا یه پنجره باز میشه ، روی گزینه start کلیک کن ، فایلت تبدیل فرمت میشه:

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییی ممنونم دوست عزیز واقعا مرسی بالاخره تونستم:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

• Like
واکنش ها: etnn

Dark Seeker

عضو جدید
من نرم افزار تبدیل پی دی اف به ووورد میخوام هرچی هم دانلود میکنم فونتا و گرافیکارو نمیخونه ینی خراب مکنه.....
میشه زودی کمکم کنیییییییییییییییییین؟

دوست عزیز فایل pdf که دارید تبدیل میکنید حتما فارسی هست و یا ترکیبی از لاتین و فارسی ...
باید بگم متاسقانه هنوز نرم افزار قدرتمندی تولید نشده که pdf های فارسی را بطور کامل تیدیل کنه.

مهرناز*

عضو جدید
بچه ها من اون آهنگ هایی رو که میخوام mp3 کنم ناقص تبدیل میشه (وسط آهنگ قطع میشه )چیکار کنم؟کمک کنید.

amirali_r

کاربر فعال
سلام

کسی نرم افزار Viber برای گوشی های سامسونگ سری Wave داره؟

لطفا راهنمایی کنید.

مرسی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

کسی نرم افزار Viber برای گوشی های سامسونگ سری Wave داره؟

لطفا راهنمایی کنید.

مرسی
سلام

اگه با خود گوشی وارد سایت وایبر بشید مدل مخصوص گوشی شما رو بهتون معرفی میکنه

http://viber.com/

اگه نشد بگید براتون پیدا کنیم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
از این لینک برید مستقیما" وارد پروسه ی دانلود میشه ,
m.viber.com
در ضمن تاپیک قفل شد, درخواست نرم افزار فقط در زیر تالار مربوط به سیستم عامل