دانلود نرم افزار کسب بیت کوین BitCoin Miner Software

mehran_mo

کاربر فعال
سلام به همه
این پست برای کسانی هست که می خوان کار Mining ارز های مختلف را راحت تر و در میزان کوچک تر از کسانی که به صورت حرفه ای انجام میدن، شروع کنن. برای mine کردن ارزهای دیجیتال شما میتونین از lap top یا PC خودتون استفاده کنین. بسته به نرم افزاری که انتخاب می کنین و مشخصات سیستم شروع به mine کردن می کنه. این مقدار بسیار کم هست اما برای کسانی که روزانه با lap top زیاد کار میکنن میتونن با run کردن این نرم افزار روی lap top یا PC هنکام کار کردن با lap top مقداری هم بیت کوین یا ارز های دیجیتال دیگه Mine کنن. نرم افزار های مختلف امکانات و آپشن های مختلف داره، از نشان دادن ترافیک لاین، میزان بلاک ها، دمای حرارت CPU و... . انتخاب های زیاد برای نرم افزار هست و بهترین کار امتحان کردن چند نرم افزار معروف و popular برای شروع و بعد هم امتخان کردن نرم افزار های جدید تر. اگه مبتدی هستین و نمی خواین خیلی درگیر محاسبات و یا اصطلاحات بشین بهتره از نرم افزار های ساده تر استفاده کنین که یک مقدار میزان mine کمتر هست و یا در بعضی transaction fee یا کارمزد جا به جایی بالاتر هست اما در عوض کار mine کردن بسیار ساده تر هست.
نرم افزار desktop mining از لینکه زیر میشه دانلود کرد.

Desktop Mininf Software

بعد از دانلود و نصب نرم افزار روی لپ تاپ با وارد کردن ادرس ایمیل و انتخاب رمز عبور و تیک زدن باکس instant log in بعد از لاگین شدن عملیات mining به صورت اتوماتیک شروع میشه و شما میتونین برای برداشت PAYPAL,BitCoin, monero,litecoin,IOTA,Ethereum,Ripple درخواست بدین و برداشت کنین. من خودم بیشتر trade می کنم و برای mining از همین نرم افزار روی لپ تاپ و PC استفاده می کنم.
موفق باشین

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
با این نرم افزار چیکار می کنن؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به همه
این پست برای کسانی هست که می خوان کار Mining ارز های مختلف را راحت تر و در میزان کوچک تر از کسانی که به صورت حرفه ای انجام میدن، شروع کنن. برای mine کردن ارزهای دیجیتال شما میتونین از lap top یا PC خودتون استفاده کنین. بسته به نرم افزاری که انتخاب می کنین و مشخصات سیستم شروع به mine کردن می کنه. این مقدار بسیار کم هست اما برای کسانی که روزانه با lap top زیاد کار میکنن میتونن با run کردن این نرم افزار روی lap top یا PC هنکام کار کردن با lap top مقداری هم بیت کوین یا ارز های دیجیتال دیگه Mine کنن. نرم افزار های مختلف امکانات و آپشن های مختلف داره، از نشان دادن ترافیک لاین، میزان بلاک ها، دمای حرارت CPU و... . انتخاب های زیاد برای نرم افزار هست و بهترین کار امتحان کردن چند نرم افزار معروف و popular برای شروع و بعد هم امتخان کردن نرم افزار های جدید تر. اگه مبتدی هستین و نمی خواین خیلی درگیر محاسبات و یا اصطلاحات بشین بهتره از نرم افزار های ساده تر استفاده کنین که یک مقدار میزان mine کمتر هست و یا در بعضی transaction fee یا کارمزد جا به جایی بالاتر هست اما در عوض کار mine کردن بسیار ساده تر هست.
نرم افزار desktop mining از لینکه زیر میشه دانلود کرد.

Desktop Mininf Software

بعد از دانلود و نصب نرم افزار روی لپ تاپ با وارد کردن ادرس ایمیل و انتخاب رمز عبور و تیک زدن باکس instant log in بعد از لاگین شدن عملیات mining به صورت اتوماتیک شروع میشه و شما میتونین برای برداشت PAYPAL,BitCoin, monero,litecoin,IOTA,Ethereum,Ripple درخواست بدین و برداشت کنین. من خودم بیشتر trade می کنم و برای mining از همین نرم افزار روی لپ تاپ و PC استفاده می کنم.
موفق باشین
میشه یه سند عکس یا فیلم از برداشتتون بذارید . ممنون

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
با این نرم افزار چیکار می کنن؟

استخراج ارز های دیجیتال
اگر بخواید همین 3 کلمه بالا رو کاملا بشناسید 3 روز کامل باید مطالعه کنید.
خلاصش میشه این
دستگاه پول ساز در نظر بگیرید که در هر سال مقدار پول کاغذی تولید میکند. و به انحصار یک کشور است
عملیات ماینینگ در ارز های دیجیتال هم کار دستگاه پولساز رو انجام میده
و به ازای ماین هر ارز شما که ماینر هستی مقداری (درصدی) از اون ارز به شما تعلق میگیره
و به همین راحتی میتونی پول در بیاری
اما واقعا راحته ؟
نه
سراغ ماینینگ بیت کوین نرید
الان بهترین راه اینه که یک ارز اینده دار که ارزش کمی داره رو ماین کنید و یک دید بلند مدت 2 الی 4 ساله داشته باشید تا ارزش اون ارز بره بالا
مثلا همین لایت کوینی که دوستمون نوشتن اگر بتونید طی یک سال 3 یا 4 لایت کوین بدست بیارید
و دو سال صبر کنید نتیجه خوبی میگیرید. ی روزی ارزش لایت کوین 20 دلار بود الان 140 دلاره
و شما اگر مثلا 4 لایت کوین داشته باشید و دوسال دیگه ارزش این ارز بشه مثلا 1000 دلار شما 4 هزار دلار بعد از 3 سال دارید .

ahora339

عضو جدید
اگه با یه لپ تاپ توی یک ماه به طور متوسط روزانه ۴ با ۵ ساعت ماین بشه پولش چقدر میشه