درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

Sina Soleimani

عضو جدید
دوستان عزیز، چند وقتی است که شروع به استفاده از Ansys workbench16 کرده ام و در حال حاضر در حال استفاده از بخش ACM که ماژول جدید این نرم افزار است همراه با مطالعه help نرم افزار می باشم بسیاری از بخش ها را یاد گرفته ام ولی در بعضی موارد هنوز مشکلاتی هست که احساس میکنم اگر کسی همراه من با نرم افزار کند می توانیم به آن مسلط شویم.
باز هم تاکید می کنم که من بقیه بخش های نرم افزار رو بلدم و در حال حاضـــر هدفم کامپوزیت می باشد
اگر کسی مایل بود موازی با من این نرم افزار را کار کند پیام خصوصی بدهد
منظر پیام هاتون هستم
با تشــــــــــــــــــکر

vahid.rp

عضو جدید
ممنون.مرسی.
ولی کامل میخاستم.برای طراحی سیستم های آبرسانی شهری.
آیا کتابی هست تو بازار؟من اصفهان رو گشتم نبود .اطلاعی دارید؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
نیاز به لینک دانلود نرم افزار raqpidform xor3

نیاز به لینک دانلود نرم افزار raqpidform xor3

با سلام

دوستان اگه کسی لینک دانلود رنم افزار rapidform xor3 رو به همراه کرکش داره ممنون میشم بزاره

آموزش هم اگه سراغ دارین بزارین

مرسی

13gomnam71

عضو جدید
سلام بر همگی .

دوستان کسی با نرم افزار لینگو کار کرده ؟ من یه مسئله دارم هر کاری کردم نتونستم جواب بگیرم اگر کسی میتونه حل کنه و راه حلشو بگه ممنون میشم .

فردی 100 تومان پول دارد و تصمیم به تهیه ی 100 راس حیوان دارد مشخص کنید از هر حیوانی چقدر خریداری کند ؟
بهای خرید حیوانات به شرح زیر است :
شتر 3 تومان یا 30 ریال
گوسفند 1 تومان یا 10 ریال
مرغ 1 ریال
ضمنا در نهایت از هر حیوان باید داشته باشد .

mrzarei

عضو جدید
سلام خدمت دوستان

درخواست نرم افزار FRANC3D برای کار دانشجویی را دارم.
لطفا اگر لینک دانلود دارید یا جایی برای فروش با قیمت مناسب هست اطلاع دهید.

ممنون

vahid.rp

عضو جدید
سلام بر دوستان ومهندسین.
کسی آموزش نرم افزار working model رو داره؟خیلی گیرم....ممنون

mohammad_ma

عضو جدید
سلام
برای تحلیل خستگی نیاز به نرم افزار msc fatigue دارم کسی میتونه بگه از کجا می تونم گیر بیارم
یا حق

بهنام.e

عضو جدید
سلام. من نیاز دارم یه سیکل توربین گاز ساده شامل یک کمپرسور و یک محفظه احتراق و یک توربین البته با مبدل حرارتی تولید کننده بخار HRSG و تزریق بخار به داخل محفظه احتراق رو مدل کنیم.(بشه روش aftercooler هم گذاشت که دیگه عالی میشه) چه نرم افزاری رو پیشنهاد می کنید که آموزش اون نرم افزار هم تو نت باشه؟
EES یا THERMOFLOW کار راه انداز هستن یا دنبال نرم افزارهای دیگری بگردم؟ خواهشا راهنمایی کنید

a.h.z

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا اگر ممکن است لینک دانلود نرم افزار bikesim2 را در اختیار بنده بگذارید.
با سپاس فراوان

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. یه کتاب کامل و جامع و خوب درباره کامسول (ورژن 4.2) سراغ دارین لینکشو بذارین؟ ترجیحا انگلیسی.مرسی (خود نرم افزارو دارم دنبال کتاب خودآموز کامل و جامع میگردم)

shahrokhblash

عضو جدید
بادرود
دوستان کسی در مورد ماژول های تولید یا CAM نرم افزار اتوکد مکانیکال اطلاعاتی دارد
من به قسمت CAM این نرم افزار احتیاج دارم لطفا راهنمایی کنید
با سپاس

diamond7

عضو جدید
سلام
کسی اطلاع داره برای محاسبه ی بارهای سرمایشی و گرمایشی نرم افزار دیزاین بیلدر بهتره یا نرم افزار کریر؟
ممنون میشم راهنماییم کنید