درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

3dmap

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
یه سوال در مورد ماژول برنامه سالیدورک داشتم.
کسی در مورد پلاگین power surfacing اطلاعاتی داره؟ چه جوری میتونم نسخه free اونو گیر بیارم
با تشکر

baboon

عضو جدید
نرم افزار اندروید محاسبه حق الزحمه خدمات مهندسی نسخه 2.00

کسب و کار

نرم افزار اندروید برای محاسبه حق الزحمه خدمات مهندسی برای رشته های معماری ، عمران ، تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات برقی این نرم افزار تخصصی بوده و استفاده از آن به مهندسین محترم عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان ، پیمانکاران ، انبوه سازان و اشخاصی که در حوزه ساخت و ساز فعال بوده و با مهندسین در ارتباط می باشند توصیه می گردد. نرم افزار اندروید محاسبه حق الزحمه مهندس قابلیت محاسبه همزمان حق الزحمه مهندسین بر طبق تعرفه سال 1390 و 1391 و 1392 را به تفکیک رشته های مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی تاسیسات مکانیکی ، مهندسی تاسیسات برقی دارا می‌باشد.
نرم افزار محاسبه حق الزحمه مهندس برای اندروید بوده و بر اساس ابلاغیه شماره 24306/ش م سال 90 و 364/ش م سال 91 و 7549 سال 92 شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان تهیه گردیده که با اعمال ضرائب جدول شماره 11 شیوه نامه مذکور ، مجموعه حق الزحمه خدمات طراحی و نظارت برای چهار رشته به شکلی که در نرم افزار مشاهده می کنید تعیین می گردد. با عنایت به ترتیبات مقرر در فصل پنجم شیوه نامه مبحث دوم مقررات ملی ساختمان که به سازمان های استان اجازه اعمال تعدیلاتی در ارقام فوق را می دهد، بدیهی است تا زمان انجام تشریفات مذکور، ارقام ابلاغی شورای مرکزی را مبنای تعیین حق الزحمه می باشد و در صورت تصویب تعدیلات مذکور، آنها را جایگزین ارقام مندرج در تعرفه اعلامی میگردد.

لینک دانلود : دانلود نرم افزار محاسبه حق الزحمه خدمات مهندسی

mtit

عضو جدید
به نرم افزار گسترش احجام در نرم افزار اتوکد نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید .

catalyst147

عضو جدید
دوستان کسی اگه کرک solidcam 2013 رو داره ممنون میشم برام ایمیل کنه یا به هر طریقی که میتونه به دستم برسونه.خیلی خیلی ممنون

mohammad esmaeel

عضو جدید
سلام بر همه بچه های گل مهندسی مکانیک
راستش من رشتم مکانیک نیست و با نرم افزارهای شما آشنایی ندارم و می خوام یه لوله مارپیچ رسم کنم خواستم ببینم کسی از شما میتونه لطف کنه و من رو راهنمایی کنه آدرس ایمیلم هست bmohsen46@yahoo.com ممنون میشم

سلام به شما دوست عزیزم. بله بنده میتونم. مشخصاتش رو بگید من برات رسم میکنم. حتی میتونه هر شکل دیگه ا یهم باشه. اگر منظورتون شکل فنره این خیلی ساده تره. خواستی بهم میل بزن. hr.azarshab@gmail.com
سلام بر همه بچه های گل مهندسی مکانیک
راستش من رشتم مکانیک نیست و با نرم افزارهای شما آشنایی ندارم و می خوام یه لوله مارپیچ رسم کنم خواستم ببینم کسی از شما میتونه لطف کنه و من رو راهنمایی کنه آدرس ایمیلم هست bmohsen46@yahoo.com ممنون میشم

saeid92

عضو جدید
سلام
من یه پروژه برای کتیا دارم
نیاز به ابعاد استاندار یک میز کامپیوتر دارم
یعنی طول قسمتی که کامپیوتر روش قرار میگیره و عرضش و ارتفاع از زمینش
ممنون میشم کمکم کنید

yashargh

عضو جدید
واقعا کرک این PDMS سخته از دوستان کسی هست راهنمایی کنه در این زمنیه مارو؟

saeid92

عضو جدید
دوستان ببخشید چجوری میتونم قید رفت و برگشتی تو کتیا بذارم؟
یعنی میخوام یه قطعه ای فقط تو راستای یه محور حرکت داشته باشه و در بقیه راستاها هیچ حرکت خطی و دورانی نداشته باشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

mehran.eng

عضو جدید
mold flow

mold flow

ممنون میشم نسخه 64 بایتی نرم افزار mold flow رو برام لینکشو بفرستید

mehran.eng

عضو جدید
دوستان ببخشید چجوری میتونم قید رفت و برگشتی تو کتیا بذارم؟
یعنی میخوام یه قطعه ای فقط تو راستای یه محور حرکت داشته باشه و در بقیه راستاها هیچ حرکت خطی و دورانی نداشته باشه
ممنون میشم راهنماییم کنید
می تونید با دستور fix component یا fix together از نوار ابزار product structure tools در محیط اسمبلی استفاده کنید
ضمنا جای این سوال اینجا نبود

آخرین ویرایش:

mehran.eng

عضو جدید
کسی چرا ج نمیده اینجا
چرا این قدر سوت و کوره ؟؟؟
عزیزان من نمی تونم help کتیا رو استفاده کنم و درخواست انتخاب و نصب patch می کنه وقتی روی help کلیک می کنم
می گید چی کار کنم ؟

hooooda

عضو جدید
کسی با نرم افزار CFDstar-CCM کار کرده؟ لطفا اگه کسی جزوه ای آموزشی در این زمینه داره کمک کنه...

mahdimorteza

عضو جدید
star ccm+

star ccm+

سلام دوستان گرامی
من به شدت نیازمند نصب نرم افزار star ccm+ هستم. ورژن 9 اون رو دانلود کردم ولی متاسفانه لایسنس اون بعد از نصب ارور میده. خواهش می کنم هر کی میتونه کمک کنه.:confused:

Fatemeh Ha

عضو جدید
سلام, لطفا اگر نرم افزاری در مورد بحث احتراق دارید به اینجانب معرفی کنید یا لطفا لینک دانلود را برای اینجانب بفرستید