درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

eliham69

عضو جدید
سلام به دوستان
میخواستم بدونم کسی اطلاعی ازنرم افزاراینونتو داره که چه جوریه؟واگه اموزشگاهی میشناسه که این نرم افزارو تدریس میکنن معرفی کنه ممنون میشم

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی نرم افزار کامسول مولتی فیزیک رو داره برام میل کنه؟؟؟؟؟؟؟

m.shanbepoor@gmail.com

دوست عزیز حجم این نرم افزار حدود 4 5 گیگا بایت هست امکان ایمل کردن وجود نداره یا باید اونو بخرید یا اگه اینترنت پر سرعت دارین دانلود نمایید.

mraghavi

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید

من نیاز قوری به
optisworks
ورژن 2010 به بالاشو دارم. در ضمن برای سیستم عامل 64 بیتی باشه
اگه کسی لینکی داره لطفا معرفی کنه
ممنون از همه

savior59

عضو جدید
سلام دوستان من کارم خیلی گیرمی خوام یه سیستم جرم فنرودمپرروتومحیط سیمولینک شبیه سازی کنم ولی نمیدونم باید ازکجاشروع کنم؟!؟!کسی هست کمکم کنه؟ این هم ایمیلمsavior113@gmail.comخیلی ازلطفتون ممنونم.

smhn_s

عضو جدید
با سلام
من یه طرح سه بعدی دارم که تو solidworks کشیده شده
می خوام اونو ببرم تو pdms
ماژول implant_stl رو هم ندارم اگه پاسخ استفاده از این ماژوله لطفا لینک دانلود و آموزش اونوقرار بدین
با تشکر

kar&andishe

عضو جدید
سلام دوست عزیز،تبلت من اندروید است ولی تاکنون نتونستم قبله نما براش پیداکنم مدل هواوی 7 اینچ،فاقد سنسورهای تشخیص جهت ، لطفآ راهنماییم کنین ممنون میشم

ماهتا

عضو جدید
gas turb

gas turb

سلام دوستان من دنبال نرم افزار Gas Turb میگردم برای شبیه سازی میکرو توربین

a_70_s

عضو جدید
با سلام
عزیز جان
اگه میتونی، نرم افزار کریر 4.80 رو هم آپلود بفرمایید بسیار متشکر خواهم شد
ممنون

mrjamal62

عضو جدید
با سلام

به نرم افزار Rapidform XOR3 یا Rapidform XOR2 نیاز دارم. کسی می تونه لینک دانلودش رو بهم بده.

مرسی

hppars88

عضو جدید
سلام

من به TOOLBOX های Dynaflexpro و Dynaflexpro/tire تو نرم افزار MAPLE به شدت نیازدارم. اگر کسی لینک دانلود براشون داره لطفا بزاره
مرسی
اگر جایی هم می شناسین که می فروشه بهم یه خبری بدین

تونستین پیدا کنید؟؟؟؟

EhsanAE

عضو جدید
سلام.
نرم افزار Fe-Safe رو میخواستم. برای اینکه روی آباکوس نصب بشه.
کسی لینکی چیزی داره؟ هرچی گشتم هیچی سالم پیدا نکردم.
تورنت هم بود مشکل نداره. مرسی

maede_chem

عضو جدید
سلام.کسی هست که به نرم افزار PDMS مسلط باشه؟؟یه پروژه دارم میخوام برام انجام بدین.هزینه رو هم پرداخت میکنم.اگه کسی بلده لطفا پیام خصوصی بفرسته

naderqolami

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز من نرم افزار جئومش geomesh رو نیاز دارم کسی اگر داره واسم بفرسته ممنون میشم هرکاری کردم نتونستم دانلود کنم مال شرکت esi groupe چون نرم افزار پروکست بهش لینک میشه
nader.qolami@yahoo.com

naderqolami

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز من نرم افزار جئومش geomesh رو نیاز دارم کسی اگر داره واسم بفرسته ممنون میشم هرکاری کردم نتونستم دانلود کنم مال شرکت esi groupe چون نرم افزار پروکست بهش لینک میشه
nader.qolami@yahoo.com

shahrokhblash

عضو جدید
با درود
دوستان کسی نرم افزار autodesk flow design در اختیار داره؟اصلا تو بازار هست؟؟؟

chem engineer

عضو جدید
سلام دوستان
من برای پایان نامه ام نیاز دارم که نرم افزار aft titan رو یاد بگیرم. میخواستم بدونم شما هیچ فایل آموزشی برای این نرم افزار رو دارید؟چون هرچی می گردم چیزی پیدا نمیکنم. یا میشه راهنمایی کنید چطور میتونم این نرم افزار رو یاذ بگیرم؟اگه راهنماییم کنید ازتون ممنون میشم

oshikshiko

عضو جدید
سلام
لینک ها کار نمی کند
کسی لینک سالم جایی سراغ داره این نرم افزار رو بشه دانلود کنم؟
لطفا هر کس داره نرم افزار رو حتما برای من ارسال کنه. خیلی گیر هستم بهش
oshikshiko@yahoo.com

chem engineer

عضو جدید
سلام دوستان
من برای پایان نامه ام نیاز دارم که نرم افزار aft titan رو یاد بگیرم. میخواستم بدونم شما هیچ فایل آموزشی برای این نرم افزار رو دارید؟چون هرچی می گردم چیزی پیدا نمیکنم. یا میشه راهنمایی کنید چطور میتونم این نرم افزار رو یاذ بگیرم؟اگه راهنماییم کنید ازتون ممنون میشم
هیشکی جواب سوال منو نمیدونه؟؟؟خیلی بهش نیاز دارم.هرچی می گردم چیزی پیدا نمیکنم!:cry::crying::crying:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من فایر فاکس و میخام هر کاری میکنم دانلود نمیشه

chem engineer

عضو جدید
سلام .... اگر کارتون force نسخه 2004 می کنم ... برای اموزش این نسخه در سایت www.iranmold.com مطالبی با عنوان آموزش moldflow قرار دادم ..میتونه راهنمای خوبه باشه ....برای اطلاعات بشتر ، با اعلام قبلی می تونید تماس بگیرید 09363737720 :smile:
اینی که گفتید پاسخ به تاپیک من بود؟!moldflow ربطی به aft titan داره؟؟:confused:

majidgps

عضو جدید
نرم افزار ME'Scope

نرم افزار ME'Scope

سلام
کسی نرم افزار ME'Scope رو داره ؟
به شدت نیاز دارم بهش
ممنون

vahid.rp

عضو جدید
سلام .کسی نرم افزار pipe flow کار کرده؟میتونه آموزشی یا مثالی بارم بذاره؟
برای درس سیستم های انتقال اب.ممنون

sara@@@

عضو جدید
با سلام
من میخاستم اگه کسی اطلاعاتی درباره نرم افزارهای سیستم روشنایی داره و یا نرم افزارشو داره برام لطف کنه بفرسته با سپاس فراوان ... سال نو هم مبارک ...