دانشگاه کرج پر بچه باحال

masoud.b

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها .من یه تازه واردم.
دانشجوی دانشگاه خودتونم.
منم بیام تو گروهتون؟؟؟؟؟:(

روناک

عضو جدید
سارا جان سلام خوبی؟
در مورد نشریه پرسیده بودی!باید بگم نشریه دارکوب حاصل تلاش بچه های میکروبه که واقعا زحمت کشیدن تا بتونن مجوز بگیرن تازه شماره قبلی توقیف شده بود ولی با هزار بدبختی وحراست رفتن و واسطه شدن اساتید تونست منتشر بشه !اگه اینو نوشتم برای اینه که میخوام به تمام دانشجوهای کرجی وغیر کرجی بگم خواستن توانستنه اگه همه ی ما بخوایم میتونیم حرفمونو پیش ببریم وبگیم ما زنده هستیم میتونیم فکر کنیم حرف بزنیم بنویسیم وخواسته هامونو بگیم نه مثل مرده متحرک یا فقط یه حیوان ناطق باشیم(ببخشید)
دوست دارم اگه موافق باشی در مورد مشکلات دانشگاه صحبت کنیم واز بقیه هم بخواهی
نظرشونو بگن متشکرم;)

masoud.b

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.
خوش اومدی آقا مسعود.:gol:
به تو هم گیر می دن تو دانشگاه؟ :cry: :(

آره ،به همه گیر میدن.ولی من با بیشترشون طرح دوستی پیاده کردم.
راستشو بخوای خیلی راحت میشه از فیلتر اینا گذشت.
فقط باید راهشو بدونی.
برای همین زیاد بهم گیر نمی دن.
صبح ها با یه سلام و خسته نباشی میشه یه کارایی کرد.البته این یکی از راهاشه.
آخه می دونی این بنده خداهام (البته مرداشون) اجرا کننده هستن.تقصیریم ندارن.
ولی من از زناشون خبر ندارم.
اما یه چیزو بدون.با این بچه هایی که من می شناسم تو این دانشگاه هر کاری کنن حقشونه.
بگذریم برای چی و دلیلش چیه.
فقط بدون هر چی دانشجو تو اینجا هست به فکر اتو زدنو خندیدنو سیگار کشیدنه.
آدم دلش میسوزه .

masoud.b

عضو جدید
سلام

سلام

سارا جان سلام خوبی؟
در مورد نشریه پرسیده بودی!باید بگم نشریه دارکوب حاصل تلاش بچه های میکروبه که واقعا زحمت کشیدن تا بتونن مجوز بگیرن تازه شماره قبلی توقیف شده بود ولی با هزار بدبختی وحراست رفتن و واسطه شدن اساتید تونست منتشر بشه !اگه اینو نوشتم برای اینه که میخوام به تمام دانشجوهای کرجی وغیر کرجی بگم خواستن توانستنه اگه همه ی ما بخوایم میتونیم حرفمونو پیش ببریم وبگیم ما زنده هستیم میتونیم فکر کنیم حرف بزنیم بنویسیم وخواسته هامونو بگیم نه مثل مرده متحرک یا فقط یه حیوان ناطق باشیم(ببخشید)
دوست دارم اگه موافق باشی در مورد مشکلات دانشگاه صحبت کنیم واز بقیه هم بخواهی
نظرشونو بگن متشکرم;)

سلام روناک جان.
ببینم مگه چی نوشته بودین که جلوی چاپ رو گرفتن.
مطلب سیاسی می نویسین؟
من تاحالا نشریه رو ندیدم.
ولی اگه چاپ شده جای تبریک داره.;)
چطوری نشریه رو راه انداختین؟؟
از قبل بوده یا با همت خودتون راه افتاد.
از کجا میشه گیرش آورد؟؟
دوست دارم بدونم برای چی جلوشو میگرفتن.

روناک

عضو جدید
روناک

روناک

سلام به اقا مسعود وبچه ها ی با حال دانشگاه کرج
در مورد نشریه باید بگم ما تصمیم گرفتیم که یه کار متفاوت با کارای دانشجویی دیگه انجام بدیم اگه نوشتن از مشکلات دانشجوها مطلب سیاسیه پس با افتخار میگم ما سیاسی مینویسیم اگر نوشتن درد دل بچه ها سیاسیه پس ما سیاسی مینویسیم !
نمیدونم این روزا چرا هر چی میخوای بگی وبنویسی میشه سیاسی ،جالبه نه!
تا حالا شماره سوم نشریه بیرون اومده شاید توی این ماه یا ماه اینده شماره 4 بیرون بیاد
اگه بزارن:redface: اینم داستان ماست دیگه ،البته بچه ها نشریه رو واسه ی فروش همه جا میبرن
ساختمون الف-ب-دانشکده های دیگه ،حتی پرستاری ومامایی .
گفته بودم پست (حسنی به مکتب نمیرفت)رو خوندی؟خواهشا این سیاسیه!

masoud.b

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به اقا مسعود وبچه ها ی با حال دانشگاه کرج
در مورد نشریه باید بگم ما تصمیم گرفتیم که یه کار متفاوت با کارای دانشجویی دیگه انجام بدیم اگه نوشتن از مشکلات دانشجوها مطلب سیاسیه پس با افتخار میگم ما سیاسی مینویسیم اگر نوشتن درد دل بچه ها سیاسیه پس ما سیاسی مینویسیم !
نمیدونم این روزا چرا هر چی میخوای بگی وبنویسی میشه سیاسی ،جالبه نه!
تا حالا شماره سوم نشریه بیرون اومده شاید توی این ماه یا ماه اینده شماره 4 بیرون بیاد
اگه بزارن:redface: اینم داستان ماست دیگه ،البته بچه ها نشریه رو واسه ی فروش همه جا میبرن
ساختمون الف-ب-دانشکده های دیگه ،حتی پرستاری ومامایی .
گفته بودم پست (حسنی به مکتب نمیرفت)رو خوندی؟خواهشا این سیاسیه!

سلام به روناک خانم و بچه های با حال دانشگاه کرج
خیلی خوشحالم که این حرکت تو دانشگاه داره ایجاد میشه و شکل می گیره.
خیلی دوست دارم همیشه پر انرژی به کارتون ادامه بدین و اصلا نا امید نشید.
من سعی میکنم حتما گیر بیارم و بخونمش.
اگه خدا بخواد بچه های فنی از طرف گروه متالورژی یه فکرایی کردیم که امید وارم چاپ اول این نشریه و همچنین نشریه شما در یک راستا و با یک هدف به جلو بره.
راستی می دونی بچه های یزد تو نشریشون کلی حرف زده بودن در مورد این بد حجابی و معلم ها و بقیه چیز ها ؟؟؟ جالبیش اینجاس که بهشون گفته بودن شما از طرف کسی حمایت می شید و دانشگاه امیرکبیر حمایتتون میکنه.:biggrin:
یکی از دوستام اونجا فعاله.
مایکم داریم دیر شروع کردیم ولی همین که باز هم به فکر افتادیم و دانشگاه به حرکت افتاده جای خوشحالیه.
برای اونهایی که حرف دل خیلی هارو فقط و فقط با قلم فریاد می زنن آرزوی موفقیت میکنم.
بای.

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ،به همه گیر میدن.ولی من با بیشترشون طرح دوستی پیاده کردم.
راستشو بخوای خیلی راحت میشه از فیلتر اینا گذشت.
فقط باید راهشو بدونی.
برای همین زیاد بهم گیر نمی دن.
صبح ها با یه سلام و خسته نباشی میشه یه کارایی کرد.البته این یکی از راهاشه.
آخه می دونی این بنده خداهام (البته مرداشون) اجرا کننده هستن.تقصیریم ندارن.
ولی من از زناشون خبر ندارم.
اما یه چیزو بدون.با این بچه هایی که من می شناسم تو این دانشگاه هر کاری کنن حقشونه.
بگذریم برای چی و دلیلش چیه.
فقط بدون هر چی دانشجو تو اینجا هست به فکر اتو زدنو خندیدنو سیگار کشیدنه.
آدم دلش میسوزه .

من که بخوامم نمی تونم طرح دوستی با این عوضیا راه بندازم. چون وقتی حالم ازشون به هم می خوره نمی تونم بروز ندم.
آره قبول دارم مخصوصا این پسرا که دانشگاهو با زورآباد اشتباه گرفتن میان وامیسن اونجا سیگار کشیدن و لات بازی و حتی تیکه انداختن!!!!!!!!!!!!!!!(البته به پسرای این تالار منظورم نیست) دخترا هم که با بنگاه همسریابی اشتباه گرفتن اینجا رو. ولی ماها چی؟ ما هم باید به اتیش اینا بسوزیم؟ من که تا یه سال اول از دانشکده خودمون اونور تر نرفتم اصلا وقت این کارا رم ندارم تیریپ جلفیم ندارم ولی هر از گاهی که این حراستیا به شوهراشون دعواشون می شه بهم گیر می دن منم که نمی تونم جوابشونو ندم و ...
ای بابا من دلم به حال خودم می سوزه

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
روناک جان از اطلاعاتی که در مورد نشریه دادی واقعا ممنون. خیلی خوبه که این کارو شروع کردید و امیدوارم قطع نشه یا قطعش نکنن. خیلی علاقمند شدم که بخونمش. امیدوارم همیشه موفق باشید هم بچه های میکروبیولوژی هم همه بچه های باحال دیگه ی دانشگاه کرج:gol:

masoud.b

عضو جدید
من که بخوامم نمی تونم طرح دوستی با این عوضیا راه بندازم. چون وقتی حالم ازشون به هم می خوره نمی تونم بروز ندم.
آره قبول دارم مخصوصا این پسرا که دانشگاهو با زورآباد اشتباه گرفتن میان وامیسن اونجا سیگار کشیدن و لات بازی و حتی تیکه انداختن!!!!!!!!!!!!!!!(البته به پسرای این تالار منظورم نیست) دخترا هم که با بنگاه همسریابی اشتباه گرفتن اینجا رو. ولی ماها چی؟ ما هم باید به اتیش اینا بسوزیم؟ من که تا یه سال اول از دانشکده خودمون اونور تر نرفتم اصلا وقت این کارا رم ندارم تیریپ جلفیم ندارم ولی هر از گاهی که این حراستیا به شوهراشون دعواشون می شه بهم گیر می دن منم که نمی تونم جوابشونو ندم و ...
ای بابا من دلم به حال خودم می سوزه
آره موافقم.
این زنایی که گیر میدن به شما از همه گذارم آتیششون تندتره.
فکر کردن اگه مثلا یکی از زیر دستشون بگذره شوهره طلاقشون میده.
به خدا هر کسی بشینه فکر کنه میفهمه که درسته کارشون یا نه.
اینو قبول دارم که به شماها خیلی گیر میدن.
ولی خوب که چی بشه.میاین تو دانشگاه دوباره همون میشید دیگه.
کارش یه آیینه داشتنه.
فعلا ناراحت نباش .به همه دارن گیر میدن.
این هم دورانی داره.

A

allahyarzadeh

Guest
چیزی نشده که دلت خون بشه فقط از اونهمه دانشجو ، 7 یا 8 تا بیشتر حال و حوصله اینترنت بازی ندارند. خوب اشکالی ندارد که ما جای آنها را پر می کنیم مگه نه بچه ها ؟ ؟ ؟

Lord_mehdi66

عضو جدید
مي بينم كه .........يه تكوني خورديد ............... خوب خوشحالم .....حالا ببينم موافقيد كه هر كسي بگه ترم چنده و كجاست و كلا چه خبرا؟:d

ashkyekom

عضو جدید
سلام.
بههههههههه بالاخره یکی بله رو داد.:d ;)
من سارا جون هستم:d . مترجمی انگلیسی می خونم دانشگاه کرج.
خوشحال شدم از آشنایی باهاتون. امیدوارم باز این ورا ببینمتون. ;)

بچه ها هر کس میاد اینجا خودشو لطفا یه معرفی کنه.

با سلام به سارا جون از اینکه بدون اجازه شما وارد تایپیک شدم قبلا عذر می خوام .
مترجمی زبان هم عالمی داره مگه نه ؟:)

آذین

عضو جدید
سلام سارا جون پرسیده بودی که چه رشته ای هستم:)ببخشیدکه از اینکه نتو نستم زودتر به شما جواب بدم:smile:رشته من علو م سیاسی است وازاینکه با بچه های خوب دانشگاه کرج آشنا می شم خیلی خو شحالم:D;););)

vali alah

عضو جدید
دانشگاه زابل

دانشگاه زابل

در مورد شهر زابل و دانشگاه زابل اطلاعات زیادی دارم اگر بخواهید بهتون میگویم:eek:

از اینکه بچه های کرج رو بالاخره دور هم میبینم خوشحالم

از اینکه بچه های کرج رو بالاخره دور هم میبینم خوشحالم

از اینکه بچه های کرج رو بالاخره دور هم میبینم خوشحالم.

از بچه های عمرانم. 83

احتمالا" بچه های فنی میشناسن. روزای خوشی رو برای همه آرزو میکنم. دوست دارم همه با هم آشنا بشن.آدم هرچی بیشتر دوست داشته باشه کمه. مگه نه؟ همشون یه روز به درد هم میخودن.