دانشگاه کرج پر بچه باحال

shahin_demon

عضو جدید
مرسی
از نظر هزینه که جفتشون یکی هستن ولی من می خوام ببینم مدرک سراسری با آزاد خیلی فرق می کنه

metal

عضو جدید
سلام

سلام

*جویند همه حلال و من ابرویت ** گیرند همه روزه و من گیسویت ** در دامنه دوازده ماه تمام ** یک ماه مبارک است و آن هم رویت *

برو بچه با حال ...
یه کامیون ارادت داریم ...
خالیش کنین تا برگردم ...

آخرین ویرایش:

metal

عضو جدید
پیشنهاد

پیشنهاد

بچه ها بهتره تا قبل از این که این جمع خوب از هم بپاچه یه موضوع تعیین کنیم و در باره آن موضوع با هم صحبت کنیم خوب نظرتان چیه ،هر کس یه موضوعی بگه ؟

اگه موافقین از خاطرات تلخ و شیرینی که تو دوران دانشجویی ممکنه برای هر کسی پیش بیاد شروع کنیم ... :)
کلاسایی که مطمئنید تا عمر دارید خاطراتش از ذهنتون نمیره ... :smile:
سوتی هایی که سر کلاسا دادید و یهو همه پرتی زدن زیر خنده ... :surprised:
دوستایی که تو دلتون بد جوری جا کردن و دل کندن ازشون سخته... :love:
مطمئنم همین الان وقتی یاد خاطرات دبیرستان می افتید انقده میخندید که گریتون بگیره ...
خلاصه چیزایی که اگه درستون تموم شد دلتون براش تنگ میشه ...
ولی باید قول بدین اگه این پست باعث نزدیکی بیشتر برو بچ شد ... بهم امتیاز بدینا ا ا ا ... (مثل خشایار بخونید ) :whistle:

مثلا برای من طرز صحبت کردن رئیسی (استاد ادبیات ) وچیزایی که سر کلاسش یاد گرفتم خیلی به یاد موندنیه .
اونایی که باهاش کلاس داشتن میدونن چی میگم .
ناگفته نمونه که برای اولین بار در تاریخ بشریت دانشگاهیم یه بیست تپل مپل ازش گرفتم .

روزی که تو این دانشگاه قبول شدم که دیگه نگو .... چون یه چیزی تو مایه هایه معجزه بود ...!
خوب دیگه ببینم چیکار میکنید ... :neutral:

farshad_om

عضو جدید
سلام به برو بچه های گل دانشگاه کرج
من فرشاد هستم دانشجوی برق دانشگاه کرج . :)
خیلی خوشحال شدم که بچه های دانشگاه رو اینجا دیدم . مخصوصا تو رضا !!!:gol:
الان 2 روزه که یه سایت جدید برای دانشجوهای ایران ساخته شده . من انجمن دانشگاه کرج رو توی اون سایت درست کردم . هر کسی دوست داره عضو بشه همین جا به من بگه تا براش دعوت نامه بفرستم.
آدرس سایت هم اینه : www.xuniv.com
خیلی خوشحال می شم شما رو اونجا ببینم .:heart: امیدوارم جمع دوستی دانشگاه از همیشه گرم تر و پر بار تر باشه ....:book: :d :w27:

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوش اومدید به این سایت و مخصوصا این قسمتش
یه دعوتنامه بفرست لطفا تا ما هم خوش بیایم :D

farshad_om

عضو جدید
راستی اینو یادم رفت بگم ! لطفا برای دعوت نامه آدرس ایمیلیتون رو بدید . ممنون .:smile: می تونید همین جا آدرس ایمیلتون رو بدید یا اگه نخواستید به آی دی far666om پی ام بذارید یا ایمیل بفرستید.

آخرین ویرایش:

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اینو یادم رفت بگم ! لطفا برای دعوت نامه آدرس ایمیلیتون رو بدید . ممنون .:smile: می تونید همین جا آدرس ایمیلتون رو بدید یا اگه نخواستید به آی دی far666om پی ام بذارید یا ایمیل بفرستید.
آدرس ایمیل من همین نام کاربریمه yahoo.com

A

allahyarzadeh

Guest
پس چی شد چرا بچه های کرج از فعال بودن خارج شدند؟
بیایند در باره دانشگاه و خیلی چیزهای دیگر با هم صحبت کنیم.
د.. بیاین دیگه..

metal

عضو جدید
!

!

سلام به همه :smile:
راستش ما که هر کار تونستیم کردیم
:w08:
شما بگو چه کنیم ;)

A

allahyarzadeh

Guest
اتفاقا چند تا پست قبل پیشنهاد خوبی دادی خودت اولین خاطره را بگو.
راستش من هر چقدر فکر کردم خاطره خنده دار یا جالب به ذهنم نرسید مگه اینکه از خودم خاطره بسازم.
در مورد استاد رئیسی هم باید بگم که من ترم بعد شما برداشتم و هر چه قدر تو لیست کلاسها دنبال اسمش گشتم نبود برای همین با یکی دیگه پاس کردم ولی تعریف استاد رئیسی را زیاد شنیده بودم.
حالا که حرف استاد ادبیات شد یاد یه خاطره افتادم اولین جلسه همین کلاس ادبیات همه ما مودب نشسته بودیم تا استاد بیاد و از آنجایی که می دانستیم استاد خانم است همه منتظر استاد بودیم که ییهو یک خانم سن بالا وارد کلاس شد
و همه کلاس به پای ایشان بلند شدند ولی غافل از اینکه این خانم خودش دانشجو بوده چون بیچاره کلی خجالت کشید و اولین صندلی که پیدا کرد(که البته وسط شکم آقایون بود) نشست.
ما هم که ضایع شده بودیم گرفتیم نشستیم .
بعد از چند دقیقه یک خانم دیگه وارد کلاس شد ولی اینبار هیچکس بلند نشد مگه وقتی که آن خانم به سمت صندلی استاد رفت و همه کلاس گیج مانده بودند و هیچ عکس العملی نشان ندادند
استاد بعد از معرفی خودش کلی شاکی شد که شما دانشجوهای فنی چقدر بی ادب هستید که وقتی استاد میاد داخل کلاس هیچ حرکتی نمیکنید.
خلاصه ان جلسه تمام شد وکسی به استاد چیزی نگفت.ولی بعدا وقتی به استاد گفتیم کلی خندید و ما رو مسخره کرد البته به شوخی هااا.
اینهم خاطره من. خوب حالا بقیه تعریف کنند.

saber_z_65

عضو جدید
hampa

hampa

az barobache daneshgah kasi inja nist

albate az daneshkadehaye balaha

chon khazokhilaye payin bedarde ma nemikhore

Oorina

عضو جدید
سلام به بچه های با حال دانشگاه باحال کرج:gol: خیلی خوشحالم بچه های دانشگاه رو اینجا میبینم :) و خیلی بیشتر خوشحالم که کلاسهای امروز بعداز ظهر تشکیل نمیشه اخه من امروز 4تا کلاس داشتم:w31:

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های با حال دانشگاه باحال کرج:gol: خیلی خوشحالم بچه های دانشگاه رو اینجا میبینم :) و خیلی بیشتر خوشحالم که کلاسهای امروز بعداز ظهر تشکیل نمیشه اخه من امروز 4تا کلاس داشتم:w31:
سلام به همگي ...
آره فكر خوبيه بچه ها اگه خاطره اي دارن بگن !

خوش اومدي oorina
واقعا خيلي خبر خوبي بود... تازه من فردا هم كلاس داشتم كه خدا عمر بده هر كي مي خواد تو اين آزمون شركت كنه باعث شد جمعه اي واسه خودمون باشيم... :w33::w32:

A

allahyarzadeh

Guest
سلام به دوستان خوب، تازه وارد و قدیمی .امیدوارم در این 30-40 روز مانده به امتحانات آمادگی کامل داشته باشید.
راستی قرار شد خاطره هامون رو در اینجا مطرح کنیم من یه خاطره گفتم ، یه خاطره دیگه هم دارم که میخواهم بگم ، حالا خوب گوش کنید :

:w10:

:w05:ا زرنگید چرا همش من بگم ،اصلا تا یه نفر نیاد و خاطره تعریف نکنه منم دیگه هیچی نمیگم(!):w16::w19:

p.ebrahimi

عضو جدید
سلام

سلام

من فارغ التحصيل از دانشگاه كرج هستم اونم سال 78رشته مهندسي صنايع . ميدونم الان دانشگاه كلي فرق كرده اونموقع داشتند ساختمان پاييني ها رو ميساختند

بهرحال خوشحال شدم تاپيك رو ديدم

آرزوي موفقيت براتون دارم

helia007

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به برو بچه های گل دانشگاه کرج
من فرشاد هستم دانشجوی برق دانشگاه کرج . :)
خیلی خوشحال شدم که بچه های دانشگاه رو اینجا دیدم . مخصوصا تو رضا !!!:gol:
الان 2 روزه که یه سایت جدید برای دانشجوهای ایران ساخته شده . من انجمن دانشگاه کرج رو توی اون سایت درست کردم . هر کسی دوست داره عضو بشه همین جا به من بگه تا براش دعوت نامه بفرستم.
آدرس سایت هم اینه : www.xuniv.com
خیلی خوشحال می شم شما رو اونجا ببینم .:heart: امیدوارم جمع دوستی دانشگاه از همیشه گرم تر و پر بار تر باشه ....:book: :d :w27:
فرشاد جان من هم خوشحال می شم برام دعوت نامه بفرستی راستی منم تو دانشگاه خودیتون یه ساختمون انون ورترم:w27::love:

آرتمیس

عضو جدید
سلام به همه ی بچه ها البته به قول خودتون اون باحالاشون که امید وارم شامل همه ی بچه های این تاپیک باشه منم دانشگاه کرجم البته نه گوهر دشت مهر شهر کشاورزی میخونم.از آشنایی باهاتون خوشحالم امید وارم دوستای خوبی بشیم:gol::)

The Lunatic

عضو جدید
سلام
من محسن عمران کرج میخونم.
از بچه های عمران کسی هست شاید با هم آشنا در اومدیم.