دانشگاه سمنان

eli1989

عضو جدید
از اثراته امتحاناست . . .
راستی در راستای بحث عفاف و حجاب باید بگم دوستام دیدن که روزای آخر جلوی در فنی ساعت 12 ظهر (دقت کنید 12 ظهر سمنان :) ) به آستین کوتاه بعضی از پسر ها هم گیر میدادن !!!

ا؟عجب؟از بس که شما برقیا درس میخونین!;) (البته شوخی کردما منم خودم درس خونم!:))
اگه از هر 1000 تا یکی به دخترا گیر بدن!!!!!حتما اصلا دختر نبوده گفته بذار بیکار نمونم!!!!!!:w25:ولی در کل من تاکیدتو در مورد ساعت 12 نفهمیدم منظور خاصی داشتی؟:question:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا؟عجب؟از بس که شما برقیا درس میخونین!;) (البته شوخی کردما منم خودم درس خونم!:))
اگه از هر 1000 تا یکی به دخترا گیر بدن!!!!!حتما اصلا دختر نبوده گفته بذار بیکار نمونم!!!!!!:w25:ولی در کل من تاکیدتو در مورد ساعت 12 نفهمیدم منظور خاصی داشتی؟:question:

منظورم از ساعت 12 ساعتی بود که اگه تخم مرغو رو زمین سمنان بشکنی تو یه ثانیه بخار میشه ...:D

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت ببینین ما چی میکشیم زیر همین مانتو!!!!!!!!!:w39:

حالا فک کن از ما چادرم میخوان:cry:

خوب اونایی که چادر دارن میگن خدا صبر و طاقتشو هم میده :confused: ...
ولی نمیدونم چرا به من وقتی آستین بلند میپوشم از این صبرا نمیده !!!!!

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
خب چون كلا عادت كردين به راحتي!!!!!!!!!!!!!!:w25:تحمل يه ذره سختي و ندارين!!!!!!:D

حالا مگه شما چادری هستی که گیر میدی به چادر!!!!
اون کسی که چادر سرش میکنه،حتما اینقدر فاصله مغز تا جمجمه اش زیاده که گرما به مغزش نمیرسه، وگرنه چادر سرش نمیکرد.

eli1989

عضو جدید
حالا مگه شما چادری هستی که گیر میدی به چادر!!!!
اون کسی که چادر سرش میکنه،حتما اینقدر فاصله مغز تا جمجمه اش زیاده که گرما به مغزش نمیرسه، وگرنه چادر سرش نمیکرد.

نه نيستم :Dولي منظورت چي بود؟ از اين تحليل نفهميدم اصولا اين روزها اصلا مخم كار نميكنه!!!!!:confused:

*Essi*

اخراجی موقت
1- نه نيستم :Dولي منظورت چي بود؟

1- منظورم این بود که خلایق هر چه لایق.
وقتی یک عده با علاقه ، چادر سر میکند،یک عده هم پیدا میشوند که به زور چادر سرت بکنند!!!

2- از اين تحليل نفهميدم اصولا اين روزها اصلا مخم كار نميكنه!!!!!:confused:

2- مگه هنوز امتحانات تمام نشده؟
امتحان تو سمنان یک صفای دیگه ای داشت.
مخصوصا اوناییکه ساعت 13-16 تابستان برگزار میشد.

آدم آماده میشه واسه روز حساب جلوی جهنم.
آفتاب مستقیم میخوره تو مغز، خواب همه جا را فراگرفته، مراقبان بی خرد علوم پایه مثل اون ذوالفقاری هم بالا سرت راه میروند، به به به به!!!!!!!

جوانی کجایی که :
امتحان سمنانم آرزوست.

eli1989

عضو جدید
1- منظورم این بود که خلایق هر چه لایق.
وقتی یک عده با علاقه ، چادر سر میکند،یک عده هم پیدا میشوند که به زور چادر سرت بکنند!!!

2- مگه هنوز امتحانات تمام نشده؟
امتحان تو سمنان یک صفای دیگه ای داشت.
مخصوصا اوناییکه ساعت 13-16 تابستان برگزار میشد.

آدم آماده میشه واسه روز حساب جلوی جهنم.
آفتاب مستقیم میخوره تو مغز، خواب همه جا را فراگرفته، مراقبان بی خرد علوم پایه مثل اون ذوالفقاری هم بالا سرت راه میروند، به به به به!!!!!!!

جوانی کجایی که :
امتحان سمنانم آرزوست.

آهان بلههههههههههههه!:w25:عجب روزگاريه!!!
نه اگه منظورت امتحاناي منه كه تا ٦ام ادامه داره!!!!!:eek:آره واقعا خيلي سخته برو بيا!ولي ما كه ديگه جدا كرديم خودمونو تو دانشكده ي خودمون امتحان ميديم!!!!:cool:(هر كي ندونه فك ميكنه عجب دانشكده ي مجهزيه!!!!!):w09:

*Essi*

اخراجی موقت
1- نه اگه منظورت امتحاناي منه كه تا ٦ام ادامه داره!!!!!

1- پس چرا به جای درس خوندن میایی تو سایت دانشکده،شیطنت میکنی!!!!
تا اونجا که من یادمه، هفته ای دو ساعت واسه شماها اینترنت بیشتر نبود!!

2- ما كه ديگه جدا كرديم خودمونو تو دانشكده ي خودمون امتحان ميديم!!!!:cool:(هر كي ندونه فك ميكنه عجب دانشكده ي مجهزيه!!!!!)

2- حیف که عمر ما اینقدر کفاف نداد که ما هم تو دانشکده خودمان امتحان دهیم.
هرچند دانشکده ما فقط یک راهرو است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باید تو حوض جلوی دانشکده بشینیم واسه امتحان. :cry:

eli1989

عضو جدید
1- پس چرا به جای درس خوندن میایی تو سایت دانشکده،شیطنت میکنی!!!!
تا اونجا که من یادمه، هفته ای دو ساعت واسه شماها اینترنت بیشتر نبود!!

2- حیف که عمر ما اینقدر کفاف نداد که ما هم تو دانشکده خودمان امتحان دهیم.
هرچند دانشکده ما فقط یک راهرو است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باید تو حوض جلوی دانشکده بشینیم واسه امتحان. :cry:

اولا در راستاي اينكه دانشكده ي ما خيلي پيشرفته هست سايت نداره!!!:surprised:يعني خيلي چيزا نداره مثلا گلاب به روتون ........اونم نداره يعني اينكه يه مدت داشت ولي خواهران بود ولي پسرا هم ميرفتن خلاصه اينكه مختلط شد!!!!!!!!:w15:بعدشم نميدونم چرا بستنش!!

خلاصه....سرتون درد نيارم ما هم كه ميايم تو سايت چون كار داريم(كاراي مهم آخر ترم!:cool:)ميايم يه سري هم ميزنيم منتها چون دوستامون كار و بار ندارن مثل من مشغله ي فكري ندارن ما از سهميه ي اونها هم استفاده ميكنيم!!:w02:

آخي مهم نيست گفتم كه مال ما هم عين راهرو هاي بيمارستانه تازه بياي ببيني 2 تا كولر گنده گذاشتن وسط راهرو من نميدونم مني كه تو كلاسم چجوري خنك بشم!!:w09::w06:

امتحان دادن وسط گل و بلبل هم واسه خودش صفايي داره!!!!!!!!1بلههههههههه:w16:تازه وسطش هم اگه نتونستي چيزي بنويسي ميتوني اينكارو بكني::w46:

*Essi*

اخراجی موقت
1- مثلا گلاب به روتون ........اونم نداره يعني اينكه يه مدت داشت ولي خواهران بود ولي پسرا هم ميرفتن خلاصه اينكه مختلط شد!!!!!!!!بعدشم نميدونم چرا بستنش!!

1- خوب واسه ما هم دستشویی نداشت. اما ما از دستشویی اساتید استفاده میکردیم ،تو راهرو باریکه بغل گروه مکانیک!!!!
هنوز هم بازه و کسی جرات بستنش را نداره. :cry:

2- ما از سهميه ي اونها هم استفاده ميكنيم!!

2- پس شما هم با سهمیه وارد دانشگاه شدی و از سهمیه ها سو استفاده میکنی!!!

3- 2 تا كولر گنده گذاشتن وسط راهرو من نميدونم مني كه تو كلاسم چجوري خنك بشم!!

3- به کولر بگو یک کم از بادش رو بفرسته تو کلاس.

آخه تو سمنان،اشیاء هم جان دارند و از اوج گرمازدگی،حرف گوش میدهند!!!

4- امتحان دادن وسط گل و بلبل هم واسه خودش صفايي داره!!!!!!!!
4- اگه منظورت از گل و بلبل، علف هرز و کلاغ سیاه است،بله امتحان صفا داره!!!!
ما که فارغ التحصیل شدیم،فقط به یاد جوانی میاییم تو این تاپیک،تا جوانان سمنانی از اوج شادی و تفریح معتاد نشوند و یک کم،گپ بزنیم!!!

آخرین ویرایش:

eli1989

عضو جدید
2- چه مشغله فکری؟؟؟؟
تو کل دانشگاه سمنان فقط شما میایی تو این تاپیک!!!!

خب کار داشتم تو نت میام اینجا هم یه سری میزنم:razz:منظورت چی بود؟من اصلا از این حرفت خوشم نیومد!

eli1989

عضو جدید
ای بابا ما هر حرفی میزنیم،شما برداشت سو میکنی.
خودت گفتی مشغله دارم،من گفتم چرا.
اصلا تاپیک را پاکش کردم.

نه من کی بابت هر حرفی برداشت سوئ کردم؟به هر حال مدل گفتنش خیلی جالب نبود.:surprised:
ممنون که برداشتی
راسی بابت خلاصیتم بهت تبریک میگم انشالله به ما هم عفو بخوره زودتر بیایم بیرون!!!!!!!!!!!!!:w11::w25:
3 تا ترم دیگه بیشتر نمونده!

*Essi*

اخراجی موقت
راسی بابت خلاصیتم بهت تبریک میگم انشالله به ما هم عفو بخوره زودتر بیایم بیرون!!!!!!!!!!!!!:w11::w25:
3 تا ترم دیگه بیشتر نمونده!

3 تا ترم دیگه مونده.من حاضرم 2 سال برم کهریزک،اما سه ترم سمنان نمونم.
ای کاش آدم میتونست از سمنان انتقالی بگیره!!!!
بهتره به فکر فرار از زندان باشی،وگرنه عفو به این زودی ها شامل حالت نمیشه.

eli1989

عضو جدید
3 تا ترم دیگه مونده.من حاضرم 2 سال برم کهریزک،اما سه ترم سمنان نمونم.
ای کاش آدم میتونست از سمنان انتقالی بگیره!!!!
بهتره به فکر فرار از زندان باشی،وگرنه عفو به این زودی ها شامل حالت نمیشه.

ای بابا رفتی به جای اینکه به ما دلداری بدی بدتر میکنی که!!!!!!!!!:cry:

خیلیم آسون تموم میشه من فقط 48 واحد دیگه باید پاس کنم یعنی به طور متوسط ترمی 16 تا واحد!!!!:w16::w11:

آره واقعا ای کاش میشد ولی انگار این سمنان ادمو میگیره ولم نمیکنه!!!:razz:

دوستم امسال ازدواج کرد ولی نه بهش انتقالی دادن نه تونست مهمان شه!!!!!!!البته اشکال از تهران بود نه اینا ها ولی کلا خیلی سیریش ماننده!!!!!!!:D

doost4

عضو جدید
سلام به برو بچ دانشگاه سمنان . یه سوال . من دانشجو دانشگاه آزاد شیراز بودم اما امسال کنکور دادم میخوام بیام سمنان اما کنکوره همچین تعریفی نداشت . با توجه به اینکه بومی نیسم در بد ترین حالت ممکن حداکثر رتبه ای که میشه باهاش یه مهندسی آورد ( فرقی نمیکنه چه رشته ای یا روزانه و شبانه) چنده ؟ ممنون

*Essi*

اخراجی موقت
سلام به برو بچ دانشگاه سمنان . یه سوال . من دانشجو دانشگاه آزاد شیراز بودم اما امسال کنکور دادم میخوام بیام سمنان اما کنکوره همچین تعریفی نداشت . با توجه به اینکه بومی نیسم در بد ترین حالت ممکن حداکثر رتبه ای که میشه باهاش یه مهندسی آورد ( فرقی نمیکنه چه رشته ای یا روزانه و شبانه) چنده ؟ ممنون

اگه منظورت کارشناسیه،رشته مکانیک تا 5000 غیر بومی شبانه میگرفت.
تا 15000 شبانه بومی.
برای روزانه هم بین 2 تا 3 هزار و خورده ای.
ساکن کجا هستی که میخوای بیای سمنان!!!

doost4

عضو جدید
سلام . ممنونم از جوابتون . نه منظورم مکانیک نیس . هر رشته ای . فقط مهندسی باشه . خودم شیراز . سمنان اومدنمم جریان داره ...

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . ممنونم از جوابتون . نه منظورم مکانیک نیس . هر رشته ای . فقط مهندسی باشه . خودم شیراز . سمنان اومدنمم جریان داره ...

سلام:)
شبانه بومی ها تا 20 و خورده ای هزار هم قبول میشن ولی غیر بومی ها فک کنم تا حدود 12هزار باشه .
روزانه هم تا 8 هزار فک کنم میشه مواد رو قبول شد .
تو دانشگاه , شیرازی زیاده ولی تقریبا همشون ناراحتن که اینجا قبول شدن ... بهتره اول بیای یه بار سمنانو ببینی :D....

*Essi*

اخراجی موقت
شبانه بومی ها تا 20 و خورده ای هزار هم قبول میشن ولی غیر بومی ها فک کنم تا حدود 12هزار باشه .
تو دانشگاه , شیرازی زیاده ولی تقریبا همشون ناراحتن که اینجا قبول شدن ... بهتره اول بیای یه بار سمنانو ببینی :D....

آقا بیخیال.
ما بچه های روزانه مون،حداکثر 3500 بودن و شبانه غیر بومیان 5000
چه رشته مهندسی با 8000 روزانه قبول میشی؟؟؟؟

*Essi*

اخراجی موقت
ای بابا رفتی به جای اینکه به ما دلداری بدی بدتر میکنی که!!!!!!!!!:cry:
چه جوری به کسیکه تو زندانه دلداری بدم.
نهایتا میتونم برات کنسرو یا کمپوت بیارم.
البته میتونم یک سوهان بذارم لای نان باگت، از طریق نگهبان جلوی در دانشکدتون بفرستم تو زندان،یواش یواش میله هارو ببری و بیای بیرون!!!! :eek:

خیلیم آسون تموم میشه من فقط 48 واحد دیگه باید پاس کنم یعنی به طور متوسط ترمی 16 تا واحد!!!!
ما یه برگه اول ترم بهمون داده بودن که لیست همه درسها توش بود.
من آخر هر ترم، با ماژیک رو هرکدوم که پاس میشد،میکشیدم.
عین زندانی که هر سال تموم میشه، یک خط رو دیوار زندان میکشه!!
حالا شما هنوز 48 تا خط دیگه باید بکشی!!! :cry:

دوستم امسال ازدواج کرد ولی نه بهش انتقالی دادن نه تونست مهمان شه!!!!!!!البته اشکال از تهران بود نه اینا ها ولی کلا خیلی سیریش ماننده!!!!!!!:D
خوب معلومه تهران نمیذارن. :warn:
اما قزوین اجازه میدن،چون یکی از همکلاسی های ما همچین شرایطی داشت.

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بیخیال.
ما بچه های روزانه مون،حداکثر 3500 بودن و شبانه غیر بومیان 5000
چه رشته مهندسی با 8000 روزانه قبول میشی؟؟؟؟

87 که تا نزدیکایه 5000 منطقه 1 برق گرفت ...:smile:
تا 4500 مکانیک (َشبانه با 27000 هم قبولیدن :surprised:)
تا 7000 م شیمی و It
تا 8000 هم نرم افزار و مواد .
هر سال دارن ظرفیت ها رو بالاتر میبرن به خاطر همین رتبه ها این جوریه ...;)

doost4

عضو جدید

سلام . سمنان. اومدم دیدم . متاسفانه به جز یه مهمونسرای جهانگردی یه هتل بیشتر نداره که از شانس من مهمونسرا جا نداشت رفتم هتلش از مسافرخونه های شیراز بد تر بود ! ( بدون اغراق ! باور کنید ) میدونم که یه سینما بیشتر نداره و ... مخصوصا اونایی که تو شهرای بزرگ بودن خیلی سختشونه اما اومدنم جریان داره و ارزششو داره . وگرنه دیوونه نبودم مکانیک اینجا رو ول کنم بیام. پس با این تفاسیر حداکثر رتبه برای غیر بومیا 10-12 هزار هست درسته ؟

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . سمنان. اومدم دیدم . متاسفانه به جز یه مهمونسرای جهانگردی یه هتل بیشتر نداره که از شانس من مهمونسرا جا نداشت رفتم هتلش از مسافرخونه های شیراز بد تر بود ! ( بدون اغراق ! باور کنید ) میدونم که یه سینما بیشتر نداره و ... مخصوصا اونایی که تو شهرای بزرگ بودن خیلی سختشونه اما اومدنم جریان داره و ارزششو داره . وگرنه دیوونه نبودم مکانیک اینجا رو ول کنم بیام. پس با این تفاسیر حداکثر رتبه برای غیر بومیا 10-12 هزار هست درسته ؟

امیدوارم پشیمون نشی ...:D