دانشگاه سمنان

webgard

عضو جدید
ترم دوم

ترم دوم

سلام دوستان!
امیدوارم امتحانات رو به خوبی و خوشی گذرونده باشید;)
یک چند تا سوال داشتم!!!
همون طور که قبلا عرض کردم بنده ورودی ترم دوم هستم، با توجه به شرایط و راه دور شاید طوری بشه که بخوام چند روزی زودتر بیام، مثلا 13 یا 14 بهمن ، تو این روزا امکان داره برای گرفتن خوابگاه مشکلی پیدا کنم؟
سوال دیگه اینکه برای خوابگاه باید به کجا مراجعه کنم به دانشکده مربوطه یا امور رفاهی؟
در ضمن از راهنمایی دوست خوبم n301_d632 هم بسیار متشکرم.

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان!
امیدوارم امتحانات رو به خوبی و خوشی گذرونده باشید;)
یک چند تا سوال داشتم!!!
همون طور که قبلا عرض کردم بنده ورودی ترم دوم هستم، با توجه به شرایط و راه دور شاید طوری بشه که بخوام چند روزی زودتر بیام، مثلا 13 یا 14 بهمن ، تو این روزا امکان داره برای گرفتن خوابگاه مشکلی پیدا کنم؟
سوال دیگه اینکه برای خوابگاه باید به کجا مراجعه کنم به دانشکده مربوطه یا امور رفاهی؟
در ضمن از راهنمایی دوست خوبم n301_d632 هم بسیار متشکرم.

سلام
اگه موقع ثبت نام فرم تقاضای خوابگاه رو پر کرده باشی چند روز دیر تر هم بیای مشکلی پیش نمیاد ...
برای خوابگاه هم باید بری امور خوابگاه ها تو دانشکده انسانی ...
برای اینکه مطمعا بشی بهتره زنگ بزنی از خودشون هم بپرسی ...

...موفق باشی...

help55

عضو جدید
سوال

سوال

سلام به بر و بچز دانشگاه سمنان. من می خوام تو این دانشگاه انشا الله درآینده زود مهندسی شیمی بخونم می خواستم بدونم استاداش چه جورین اصلا رشته خوبی هست شماها که مهندسی شیمی خوندین یا دارین می خونین از رشته راضی هستین بازار کار داره؟یه سوال مهم دیگه آیا برای موفق بودن در این رشته باید ریاضی و فیزیکت خیلی خوب باشه یا همون شیمیت خوب باشه کافیه;)

xfx2010

کاربر فعال
باسلام. من دانشجوی ورودی بهمن این داشگاه هستم. میخواستم از شما بپرسم برای دانشجوهای ورودی بهمن که عملا ترم اولشون هست خود دانشگاه برنامه میده یا باید انتخاب واحد کنیم. چون که من شنیدم به دانشجوهای ترم اول دانشگاه برنامه میده. اگر اینجوری نبود و نیاز به انتخاب واحد بود یکم راهنمایی هم کنید ممنونتون میشم.
فعلا...

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام. من دانشجوی ورودی بهمن این داشگاه هستم. میخواستم از شما بپرسم برای دانشجوهای ورودی بهمن که عملا ترم اولشون هست خود دانشگاه برنامه میده یا باید انتخاب واحد کنیم. چون که من شنیدم به دانشجوهای ترم اول دانشگاه برنامه میده. اگر اینجوری نبود و نیاز به انتخاب واحد بود یکم راهنمایی هم کنید ممنونتون میشم.
فعلا...

سلام
ترم یک رو نمیتونی انتخاب واحد کنی ( حتی ورودی های بهمن) ...
روز اول برو گروه یا دانشکدتون تا برنامه ای که برات انتخاب کردن رو ازشون بگیری ....

...موفق باشی...

nimaart

کاربر بیش فعال
فعلا...

سلام بر شما
بله خود دانشگاه برنامه میده و شما نیازی به انتخاب واحد ندارید ، برای ترم دومتون هم که خدا بزرگه :redface:

webgard

عضو جدید
سلف و خوابگاه

سلف و خوابگاه

سلام!
دوستان شما خبر ندارید سلف محترم از کی کارش رو شروع می کنه؟
موقع ثبت نام به ما کارت خوابگاه ندادن و گفتن ترم دومم کارا رو باید انجام بدید همیشه همین طوری بوده؟بعد اگه زود بیام امکان داره خوابگاه تعطیل!!!باشه.
امروز چندباری زنگ زدم کسی جواب درست و حسابی بهم نداد. تلفنخونه مرکزی هم امروز اصلا جواب نمی دادن:D

آخرین ویرایش:

nimaart

کاربر بیش فعال
سلام!
دوستان شما خبر ندارید سلف محترم از کی کارش رو شروع می کنه؟
موقع ثبت نام به ما کارت خوابگاه ندادن و گفتن ترم دومم کارا رو باید انجام بدید همیشه همین طوری بوده؟بعد اگه زود بیام امکان داره خوابگاه تعطیل!!!باشه.
امروز چندباری زنگ زدم کسی جواب درست و حسابی بهم نداد. تلفنخونه مرکزی هم امروز اصلا جواب نمی دادن:D

شروع کار سلف 17 هم (همزمان با شروع کلاسای ترم بعد) هستش ، بعید میدونم زودتر باز شه سلف ;)
تو خوابگاه همیشه حداقل یه نفر هست بهت جواب بده و معمولا خوابگاه تعطیل نیست ، اسم مسئول خوابگاه برادران که آقای اکبری هستش ، هر کی غیر اون چیزی گفته باشه حرفش رو هواست
:redface:

xfx2010

کاربر فعال
یه خبر برای ترم دومی ها. امروز من برای گرفتن برنامه و خوابگاه کوبوندم از تهران رفتم سمنان که هر دوشون باید روز 17 بهمن کاراش انجام بشه و فعلا هیچ خبری نیست البته برنامه رو فقط برای کامپیوتر میدونم چون تو خود دانشکده برق و کامپیوتر اطلاعیه زده بودند که برای اخذ برگه انتخاب واحد باید روز17 بهمن به دانشکده وگروه مربوطه مراجعه کنند(ورودی 2-88).خوابگاهم که رفتم از خود امور خوابگاهها پرسیدم. بقیه اگه خبری شد ما رو بی خبر نزارن...

webgard

عضو جدید
یه خبر برای ترم دومی ها. امروز من برای گرفتن برنامه و خوابگاه کوبوندم از تهران رفتم سمنان که هر دوشون باید روز 17 بهمن کاراش انجام بشه و فعلا هیچ خبری نیست البته برنامه رو فقط برای کامپیوتر میدونم چون تو خود دانشکده برق و کامپیوتر اطلاعیه زده بودند که برای اخذ برگه انتخاب واحد باید روز17 بهمن به دانشکده وگروه مربوطه مراجعه کنند(ورودی 2-88).خوابگاهم که رفتم از خود امور خوابگاهها پرسیدم. بقیه اگه خبری شد ما رو بی خبر نزارن...
جناب xfx2010 اول تشکر به خاطر زحمتی که کشیدید و بنده ای که از بوشهر می خوام بیام رو از نگرانی در آوردید!;)
بعد لطف کنید و پیام های خصوصی خود را نگاهی بیندازید!:smile:

nimaart

کاربر بیش فعال
شربتدار

شربتدار

سلام
بچه ها کسی قبلا با دکتر شربتدار ، بتن داشته ؟
چجور استادیه؟

f_omran85

عضو جدید
سلام آفتاب عزيز
چه خبر از پروژه ها ؟؟؟
تو عيد كه كاري نكرديم حالا تا آخر ترم بايد بدوييم:cry:

eli1989

عضو جدید
سلام
كسي از بچه هاي مهندسي شيمي هست؟
ميخواستم بدونم كه زارع چجور آدميه؟چجوري امتحان ميگيره؟نمره چجوري ميده؟:surprised:
:)

*Essi*

اخراجی موقت
دانشگاه سمنان دیگه داره به دبیرستان تبدیل میشه!!!!

آخه چه قدر ورودی جدید!!!!

پس کو امکانات؟؟؟؟

*Essi*

اخراجی موقت
از هفته پیش که من تو این تاپیک نظر گذاشتم، یک نفر دانشجوی دانشگاه سمنان پیدا نشده؟
یعنی فقط من در کویر بودم.

eli1989

عضو جدید
نه بابا من 1 سال ونيم ديگه بيشتر نيستم به اميد خدا خلاص ميشم!:w11::w16:
از الان خدا خدا ميكنم كه برم زود تر !تازه مال شما كه خوبه دانشكده ي ما كه درست وسط بيابونه از همه دوريم!:w00:

xfx2010

کاربر فعال
برید خدا رو شکر کنید باز قیافه دانشکدتون درست حسابیه....
دانشکده کامپیوترو دیدید تا حالا؟ ندیدی دیگه....برو سمت سالن ورزشی فجر....اونجا که انتشاراته...یه دخمه میبینی....اسمش دانشکده برق وکامپیوتر...در حد چهارتا اتاق...آدم میبیندش نا امید میشه

*Essi*

اخراجی موقت
برید خدا رو شکر کنید باز قیافه دانشکدتون درست حسابیه....
دانشکده کامپیوترو دیدید تا حالا؟ ندیدی دیگه....برو سمت سالن ورزشی فجر....اونجا که انتشاراته...یه دخمه میبینی....اسمش دانشکده برق وکامپیوتر...در حد چهارتا اتاق...آدم میبیندش نا امید میشه

من که دیگه ترم آخرم.:w14::w14:

فقط ارشد سمنان قبول نشم،شانس آوردم
:w42::w42:

فرزین یغمایی حتما استادتونه.

xfx2010

کاربر فعال
فعلا باهاش هیچی نداریم.....
این ترم چهار تا استاد:D:surprised:داریم......
خدا خیرشون بده.....:mad::eek:
فقط مرتضی قاضی سعیدی توشون درست حسابیه:cool:.....بقیه سال اول یا دومشونه که دارن درس میدن.....

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا باهاش هیچی نداریم.....
این ترم چهار تا استاد:D:surprised:داریم......
خدا خیرشون بده.....:mad::eek:
فقط مرتضی قاضی سعیدی توشون درست حسابیه:cool:.....بقیه سال اول یا دومشونه که دارن درس میدن.....

فقط وقتی آخر ترم نمرتو دیدی زیاد سوپرایز نشو ...;)

eli1989

عضو جدید
اخی من تا حالا نرفتم تو دانشکدتون ولی خدایی تو راست میگی!;)من جلو شما هیچی نمیگم!:D

xfx2010

کاربر فعال
فقط وقتی آخر ترم نمرتو دیدی زیاد سوپرایز نشو ...;)
خودم میدونم توی نمره دادن چه عتیقه ایه.......
زورش میاد 25 صدم بده.....
توقع زیادی ندارم ازش.....شاهکارای قبلیشو دیدم داداش......
منظورم سواد وتجربش بود......
الان استاد مبانی ما رضاییه...استاد ریاضی محجوب که جفتشون کتابو به آدم دیکته میگن...بقیه رو هم بیخیال.......