خلیج همیشه فارس ایران

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ریشه آریایی دارم نه عربی
دارم سوال میکنم
میگم چرا از این کارا برای جاهای دیگه و اسامی دیگه نمیشه کرد
در همین داخل کشور نام شهرهای زیادی در حال تغیر کردنه و خیلی ها هم ازش حمایت میکنن
چرا برا حفظ اونا نمیشه اقدامی کرد
من دقیقا منظورتو فهمیدم، در همین مشهد خیابانی قدیمی به نام ایرج میرزا بود که تازگی به نام جلال آل احمد تغییر پیدا کرد!!!من خودم از مخالفان این قضیه بودم و به شهرداری هم در سایتشون مطرح کردم ولی متاسفانه هیچ اتفاقی نیافتاد... این موضوع یه مورد سیاسی هست، که مربوطه به حکومتمون، درسته؟؟
اما اینجا نه دولتی مطرحه نه حکومتی و نه چیز دیگه... فقط عشق به ایران هست.
باز هم هر طور دوست داری فکر کن دوست عزیز

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اقا اون قضیه سیاسیه چه ربطی داره؟مثلا اسم یه شهر شده بندر امام یا شهسوار شده تنکابن چه ربطی داره.خلیج فارس قرار بشه خلیج عربی.بعدها روت میشه به بچه ات بگی قدیما اسم ایجا خلیج فارس بود ولی الان بهش میگیم خلیج عربی.حتما روت میشه بگی دیگه.

بله روم میشه
چون اسم بیش از 60 شهر و دریاچه و کوه در آزربایجان که ریشه ترکی داشتن به قول شما تبدیل شده به پارسی

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من دقیقا منظورتو فهمیدم، در همین مشهد خیابانی قدیمی به نام ایرج میرزا بود که تازگی به نام جلال آل احمد تغییر پیدا کرد!!!من خودم از مخالفان این قضیه بودم و به شهرداری هم در سایتشون مطرح کردم ولی متاسفانه هیچ اتفاقی نیافتاد... این موضوع یه مورد سیاسی هست، که مربوطه به حکومتمون، درسته؟؟
اما اینجا نه دولتی مطرحه نه حکومتی و نه چیز دیگه... فقط عشق به ایران هست.
باز هم هر طور دوست داری فکر کن دوست عزیز

البته ما مخلص شما و همه هستیم
ولی نمیدونم این خانوم چرا دارن عصبی میشن
من فقط دارم سوال میپرسم
اگه پروفایلتون بازه میتونیم در صورت اینکه مشکلی با بحث ندارین اونجا ادامه بدیم

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله روم میشه
چون اسم بیش از 60 شهر و دریاچه و کوه در آزربایجان که ریشه ترکی داشتن به قول شما تبدیل شده به پارسی
اینم یه معضلیه.اگه بری به ادرسی که این دوستمون واسه رای گذاشتن قسمتی که دلایل خلیج عربی رو توضیح داده همین رو گفته که ایران قومهای مختلف کرد لر ترک ...... داره و فارس فقط یکی از اقوام ایرانیه.اینا رو عربا گفتن شما چرا اینو میگی؟پارس اسم قدیم ایران بوده.وقتی میگیم پارس وقتی میگیم پارسی یعنی تمام مردم ایران نه اینکه ترک لر بلوچ رو ازش برداریم.من نمیدونم چرا اسم ترکی رو عوض کردن ولی اسم یه مملکت دیگه رو نذاشتن که.کار اونا درست نبوده.الان تلافی شما چیزی رو عوض میکنه؟

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اینم یه معضلیه.اگه بری به ادرسی که این دوستمون واسه رای گذاشتن قسمتی که دلایل خلیج عربی رو توضیح داده همین رو گفته که ایران قومهای مختلف کرد لر ترک ...... داره و فارس فقط یکی از اقوام ایرانیه.اینا رو عربا گفتن شما چرا اینو میگی؟پارس اسم قدیم ایران بوده.وقتی میگیم پارس وقتی میگیم پارسی یعنی تمام مردم ایران نه اینکه ترک لر بلوچ رو ازش برداریم.من نمیدونم چرا اسم ترکی رو عوض کردن ولی اسم یه مملکت دیگه رو نذاشتن که.کار اونا درست نبوده.الان تلافی شما چیزی رو عوض میکنه؟

شما هنوز داری فرافکنی میکنی
من نمیخوام تاپیک این عزیزمو خراب بشه
اگه بحثی دارید بیایید تو پروفایلم بگید

aydin22

عضو جدید
همیشه عاشق تبریز هستم و بودم...
البته همه جای ایران سرای من است.ممنونم
ولی دوستمون آتیلا هم راست میگه منم شاهد عوض کردن اسم های ترکی بودم؟؟؟چراشو نمی دونم؟!!
نکنه خلیج فارس هم...مثل اسم های ترکی دار تحمیل میشه؟؟؟منصرف شدم رای نمیدم چون احساس میکنم سواد سیاسی ندارم

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
یاشاسین آزربایجان/یاشاسین ایران/یاشاسین خلیج فارس

یاشاسی قره داغ
گوشاچای
سولدوز
آجی چای
ساوالان
آراز
چی چست
و .........

و سوال ما اینست
چرا این اسمها تغییر یافتند؟

کسی جواب بدهد
ما هم به خلیج فارس رای بدهیم

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاشاسی قره داغ
گوشاچای
سولدوز
آجی چای
ساوالان
آراز
چی چست
و .........

و سوال ما اینست
چرا این اسمها تغییر یافتند؟

کسی جواب بدهد
ما هم به خلیج فارس رای بدهیم
من فکر میکنم جواب دادم، ازتون خواهش میکنم این تاپیک رو سیاسی نکین، هدف این تاپیک چیز دیگه هست.ممنونم

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همه چیز رو سیاسی میکنیم.بخاطر همین کارامون خیلی چیزا رو از دست دادیم. .........

هساره

عضو جدید
سلام
امروز یک ایمیل به دستم رسید و منم وظیفه خودم دونستم که اینجا این اطلاع رسانی رو انجام بدم.
چند وقته که گوگل تصمیم داره نام خلیج فارس رو به نام خلیج عربی تغییر بده!!! که با مخالفت ایرانی ها این کار رو فعلا انجام نداده.
سایت زیر یک نظر سنجی هست که این نام باید چی باشه که ابتدا با شرکت 150.000 نفر سهم خلیج فارس رسید به 79% ولی الان که دقیقا [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] 2.078.681 نفر رای دادن، سهم خلیج فارس 64% رسیده که واقعا جای تاسفه....
بخدا 30 ثانیه هم طول نمیکشه، اگه ایران رو دوست دارین حتما برین و رای بدین به خلیج فارس:heart::heart:
ممنونم از دوستای عزیزم:gol:
[/FONT]http://www.persianorarabiangulf.com/index.php
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
خلیج فارس

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من بعد از برنامه نود تصمیم گیری خواهم کرد که به چه گزینه ای رای بدم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها رای بدین
بزارین خلیجمون همیشه برا ما باشه
خلیج فارس
سلام
قضیه چی هست ؟

اینکه اسم خلیج فارس تو گوگل حذف بشه که خیلی وقته مختومه شده ..........

فکر نمیکنم با نظر اینترنتی کسی بتونه تاریخ رو عوض کنه

همیشه بوده پرشین گالف........ همچنان هم میمونه
خلیج همیشه فارس ایران

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alireza-pop

عضو جدید
اصالت و شرافت انسان ها به اسم خودشون،محل زندگیشون و کشورشون نیست...
اسمشو بذارین خلیج عرب، مگه تو وضع زندگی جنوبیهامون تغییری ایجاد میشه؟ چه برسه به بقیه ایران....
بی خیال... انسانیت داشته باشیم.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصالت و شرافت انسان ها به اسم خودشون،محل زندگیشون و کشورشون نیست...
اسمشو بذارین خلیج عرب، مگه تو وضع زندگی جنوبیهامون تغییری ایجاد میشه؟ چه برسه به بقیه ایران....
بی خیال... انسانیت داشته باشیم.
یعنی چی؟اگه اینجوریه بگیم اسم ایرانم عوض کنن یه اسم عربی بذارن چون وضع ملت عوض نمیشه.خلیج فارس یه میراثه.نمی دونم چرا با این قضیه سیاسی برخورد میکنین

anjam.vazife

عضو جدید
یعنی چی؟اگه اینجوریه بگیم اسم ایرانم عوض کنن یه اسم عربی بذارن چون وضع ملت عوض نمیشه.خلیج فارس یه میراثه.نمی دونم چرا با این قضیه سیاسی برخورد میکنین

تا این حد پیش رفتن که روی پرچممون عربی نوشتن دیگه اسم یه خلیجو عربی کردن کاری نداره که

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار باشه بحثهای دیگه ای مطرح شه ترجیح میدم تایپیک از مهم بودن در بیاد و حذف شه
سلام بابک جان
من معذرت میخوام، واقعا واسه خودم متاسفم که تو این تاپیک یه همچین بحث هایی صورت گرفته، کسایی که اصلا هدف این تاپیک رو متوجه نشدند!!!

• Like
واکنش ها: Sarp