خداحافظی بزرگ مهندس متفکر

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خداحافظی همیشه سخت هست.
خیلیاتون منو نمیشناسید ولی من خیلیاتونو میشناسم، میخواستم باهاتون خداحافظی کنم. خیلی روزها رو اینجا بودم با هم گپ زدیم خوش گذشت، واقعا دلم واستون تنگ میشه. ولی فکر میکنم دیگه وقت رفتنه، بعضی وقتها باهاتون شوخی کردم، بعضی وقتها هم شوخیهای +18 کردم، خب چون هممون +18 بودیم دیگه! امیدوارم به دل نگرفته باشین، به دل هم گرفتین به گور سیاه :biggrin: اینم یه شوخی دیگه بود:D اگه به دل گرفتین خب به دل نگیرین دیگه، اه بی جنبه های بی ظرفیت. یه شوخی هم نمیشه باهاتون کرد؟ به هر حال مخلص همتون هستم. اینجا موقع خداحافظی از کسی اسم نمیبرم تا در حق هیچکس اجحاف نشه. از همتون بابت چیزایی که بهم یاد دادین ممنونم.
در آخر به رسم خداحافظی ها وصیتی کوتاه میکنم! انسان باشیم، همدیگه رو دوست داشته باشیم، به حق و حقوق هم احترام بگذارم.
همانطور که امام علی گفت هر آنچه را برای خود میپسندیم برای دیگران نیز بپسندیم و هرآنچه را برای خود نمیپسندیم برای دیگران نپسندیم.
امیدوارم موقع خداحافظی نهایی که همون مرگ هست وجدانمون راحت باشه.
همه شما اعضای باشگاه رو به خدای بزرگ میسپارم.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.... إااا.....چرا؟؟!!...
موفق باشی......!.امیدوارم همیشه همینجوری شاد و سرحال و سلامت باشی.

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]واژه غریب خداحافظ به میان آمد چه بی رحمانه[/FONT][FONT=&quot] :cry:

[/FONT]

[FONT=&quot]خداحافظ!خداحافظ! همیشه همدم و همراه[/FONT]

[FONT=&quot]دلیل بغض بی وقفه ، دلیل هق هق گهگاه[/FONT]
[FONT=&quot]خداحافظ!خداحافظ! عزیز خسته از تکرار[/FONT]
[FONT=&quot]نگو تقدیر ما این بود ،‌ محاله بعد از این دیدار
موفق باشی رفیق
[/FONT]

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خداحافظی همیشه سخت هست.
خیلیاتون منو نمیشناسید ولی من خیلیاتونو میشناسم، میخواستم باهاتون خداحافظی کنم. خیلی روزها رو اینجا بودم با هم گپ زدیم خوش گذشت، واقعا دلم واستون تنگ میشه. ولی فکر میکنم دیگه وقت رفتنه، بعضی وقتها باهاتون شوخی کردم، بعضی وقتها هم شوخیهای +18 کردم، خب چون هممون +18 بودیم دیگه! امیدوارم به دل نگرفته باشین، به دل هم گرفتین به گور سیاه :biggrin: اینم یه شوخی دیگه بود:D اگه به دل گرفتین خب به دل نگیرین دیگه، اه بی جنبه های بی ظرفیت. یه شوخی هم نمیشه باهاتون کرد؟ به هر حال مخلص همتون هستم. اینجا موقع خداحافظی از کسی اسم نمیبرم تا در حق هیچکس اجحاف نشه. از همتون بابت چیزایی که بهم یاد دادین ممنونم.
در آخر به رسم خداحافظی ها وصیتی کوتاه میکنم! انسان باشیم، همدیگه رو دوست داشته باشیم، به حق و حقوق هم احترام بگذارم.
همانطور که امام علی گفت هر آنچه را برای خود میپسندیم برای دیگران نیز بپسندیم و هرآنچه را برای خود نمیپسندیم برای دیگران نپسندیم.
امیدوارم موقع خداحافظی نهایی که همون مرگ هست وجدانمون راحت باشه.
همه شما اعضای باشگاه رو به خدای بزرگ میسپارم.

یکی از بهترین تصمیم های این چند سال اخیرت رو گرفتی -هر جا هستی موفق باشی و عوض نشو چون همینجوری دوست دارم :D