دوستان عزیز، کم کم وقت خداحافظی فرا میرسد!

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام به همه بر و بچ و هم باشگاهیهای عزیز
تقریبا 7 ساله که عضو باشگاه هستم.افتخار اشنایی با دوستان زیادی نصیبم شدو مطالب عده زیادی از هم باشگاهیها رو دنبال کردم .بیشتر سعی کردم که دنبال کننده باشم تا دنبال شونده.
خوب توی این مدت دوستانی آمدند و رفتند. گاهی خیلی دلتنگشون میشم.دوستانی بدون خداحاقظی رفتند و دوستانی هم خداحافظی کردند اما نرفتند!!
توی این چند سال ، پیر تر شدم. بیماری چشمی نا علاج گرفتم و در حال کور شدن هستم .( البته تحت کنترل هست و لی معلوم نیست که کی این اتفاق خواهد افتاد) . چند روزیه فهمیدم که در حال مردن هم هستم!!!!!!!!!( و البته این بار هم معلوم نیست که کی این اتفاق خواهد افتاد.)
منظورم از ایجاد این تاپیک این نبود که بلافاصله خداحافظی کنم.ولی بالاخره خدا رو چه دیدی؟!یهو دیدی اجل فرصت نداد که یه دل سیر بارفقا خداحاظی کنیم و حلالیت بگیریم.
همینجا رسما از تمام رفقا میخوام که حلالم کنند .از خانمها میخوام که دیدشونو به دنیا تغییربدن :whistle: وقدر آقایونو بدونن!!( یاد صمد افتادم که نامه نوشته بود برای ننه آقا. آخرش هم کرمش رو به عین الله ریخته بود که> عین اله خر است .....!:biggrin:

خلاصه تا عمر یاری کنه در خدمت دوستان هستیم اما اگه نشد خدا حافظ( 100سال دیگه!!!)

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشالله هر جا که هستید سالم و سرحال باشید و از ته دل شاد:smile:
چه اینجا در کنار ما و چه هر جای دیگه
انشالله که چرخ روزگار به میلتون بچرخه:gol:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
ایشالله هر جا هستین سالم و موفق باشین
هیچ وقت عکس انگشتتون یادم نمیره
ایشالله که همیشه باشین