خداحافظی از فضای عمومی باشگاه مهندسان ایران

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من کلا عادت ندارم از کسی که رفته بخوام برگرده.....

اومدم اینو بگم که:

جاتون خ خالیه تو باشگاه!

کارایی که انجام میدادین ارزشمند بود....

خیلی از پست هایی که میذاشتین من به شخصه خیلی استفاده میکردم و ازتون یاد میگرفتم...

اگر خستگی بوده یا هر حس دیگه ای حتما دیگه برطرف شده و خستگیتون در رفته......

شاید اگر پستم رو بخونین ناراحت بشین که چرا ازتون خواستم برگردین.....

ولی انصافا.................................
برگردین!
هرچند براتون سخت باشه...!!!!!

به احترام دوستانی که گفتن برگردین به فضای عمومی....لطفا تصمیم بگیرین!
انصاف نیست که...........

منتظریم!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من کلا عادت ندارم از کسی که رفته بخوام برگرده.....

اومدم اینو بگم که:

جاتون خ خالیه تو باشگاه!

کارایی که انجام میدادین ارزشمند بود....

خیلی از پست هایی که میذاشتین من به شخصه خیلی استفاده میکردم و ازتون یاد میگرفتم...

اگر خستگی بوده یا هر حس دیگه ای حتما دیگه برطرف شده و خستگیتون در رفته......

شاید اگر پستم رو بخونین ناراحت بشین که چرا ازتون خواستم برگردین.....

ولی انصافا.................................
برگردین!
هرچند براتون سخت باشه...!!!!!

انصاف نیست که...........

منتظریم!

:(..............

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحاالم که رفتی

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دادا بیا دلمون واسم لک زده با اینکه دیگه حس و حال بحث نیست اما تو ورژنت فرق میکنه با بقیه -تنت بو کربلا میده ( شوخی میکنم به دل نگیریا) -انتخابات هم که نزدیکه پس کی طرف محمود رو بگیره ;) میری تو وب نوشت ها واسه خودت پست میزاری تک و تنها در جوابیه تاپیک ها- میدان رو خالی نزار حاجی :D آهان همینه یه یا بلال حبشی بگو و بلند شو- اصلا شایعه شده ک
وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونان که بایدند
نه باید ها…
اون هست ها رو میگن نگو -بگم بگم :twisted:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دادا بیا دلمون واسم لک زده با اینکه دیگه حس و حال بحث نیست اما تو ورژنت فرق میکنه با بقیه -تنت بو کربلا میده ( شوخی میکنم به دل نگیریا) -انتخابات هم که نزدیکه پس کی طرف محمود رو بگیره ;) میری تو وب نوشت ها واسه خودت پست میزاری تک و تنها در جوابیه تاپیک ها- میدان رو خالی نزار حاجی :D آهان همینه یه یا بلال حبشی بگو و بلند شو- اصلا شایعه شده ک
وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونان که بایدند
نه باید ها…
اون هست ها رو میگن نگو -بگم بگم :twisted:

چه دل پردردی داری تو

محمد اقا زودتر بیا دیگه میبینین که جاتون واقعا خالیه;) دیگه این عاغاهه هم اومد از دل پردردش از نبودتون گفت طفلی با چه زبونی دیگه بگه بیاین

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دل پردردی داری تو

محمد اقا زودتر بیا دیگه میبینین که جاتون واقعا خالیه;) دیگه این عاغاهه هم اومد از دل پردردش از نبودتون گفت طفلی با چه زبونی دیگه بگه بیاین
جگر خونم جگر خون :D

کافیه لیموی دلم ترک بخورد اونوخت ببین چه غوغای میشه - اقا محمد( بهم گفتن اقاش رو بزارم اولش) به محرک قوی تری نیاز دارن واسه ورود به این ورطه - لیمویی لیمو یی چیزی تو بندو بساطت نیست بدیم بهش ؟ شاید افاقه کرد -اخه شمسی جون تو روضه میگفت هر کی بخوره به نیت قبولی بچه ها تو انتخابات و این ذکر رو بگه

اونایی که باید طرف دکتر رو بگیرن هستند...شما نگران این بعد نباش....ملاک برای ما افراد نیست

هر چی بخواد براش اوکی میشه -مورد داشتیم تو روضه ازش خواستگاری کردن -حتی یکی میگفت پسر میخواستم این ذکر افاقه کرد برام -فقط اگه خوندی و اثر کرد -صداشو در نیار -اون دختره ک ازش خواستگاری کردن به بقیه گفت -مثل لیمویی ک ترک میخوره -لبلساشو پاره پوره کردن مردم :cool:

پیوست ها

• 11111111.JPG
    11111111.JPG
    18.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
جگر خونم جگر خون :D

کافیه لیموی دلم ترک بخورد اونوخت ببین چه غوغای میشه - اقا محمد( بهم گفتن اقاش رو بزارم اولش) به محرک قوی تری نیاز دارن واسه ورود به این ورطه - لیمویی لیمو یی چیزی تو بندو بساطت نیست بدیم بهش ؟ شاید افاقه کرد -اخه شمسی جون تو روضه میگفت هر کی بخوره به نیت قبولی بچه ها تو انتخابات و این ذکر رو بگه

اونایی که باید طرف دکتر رو بگیرن هستند...شما نگران این بعد نباش....ملاک برای ما افراد نیست

هر چی بخواد براش اوکی میشه -مورد داشتیم تو روضه ازش خواستگاری کردن -حتی یکی میگفت پسر میخواستم این ذکر افاقه کرد برام -فقط اگه خوندی و اثر کرد -صداشو در نیار -اون دختره ک ازش خواستگاری کردن به بقیه گفت -مثل لیمویی ک ترک میخوره -لبلساشو پاره پوره کردن مردم :cool:
شمسی تویی

دیگه شبا تو آب نمک نخواب بده برات

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمسی تویی

دیگه شبا تو آب نمک نخواب بده برات

شناختی ؟ نکنه تو همونی ک ازش خواستگاری کردن -یه حسی بهم میگفت تو همونیا اما گفتم نگم بهتره شاید راضی نباشی :D

مگه شما شبا هم تو اب نمک میخابید ؟ دمتون گرم بابا-اینجا فقط روزا اب وصله :smile:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
شناختی ؟ نکنه تو همونی ک ازش خواستگاری کردن -یه حسی بهم میگفت تو همونیا اما گفتم نگم بهتره شاید راضی نباشی :D

مگه شما شبا هم تو اب نمک میخابید ؟ دمتون گرم بابا-اینجا فقط روزا اب وصله :smile:

نه بابا اون داستانت که شمسی و خواستگار و دختره همش خودتی به روت نیاوردم....

هی داستان بی مزتو گوش میدیم تو ذوقت نخوره استعدادت کور نشه نمیذاری که...دیگه بسه تا همین جا بقیه فسفراتو بذار یه جای دیگه خرج کن

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز

هی داستان بی مزتو گوش میدیم تو ذوقت نخوره استعدادت کور نشه نمیذاری که...دیگه بسه تا همین جا بقیه فسفراتو بذار یه جای دیگه خرج کن
:biggrin:لیمووووووووووووو

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما دوغت رو بخور :D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما دوغت رو بخور :D

دوغ نیست.....دوغا نوش جون خودت من میترسم نمکم مثل شما بزنه بالا هی نمک پاشی کنم اونوخ

هرگزدوست نداشته و ندارم که به خاطر من بین کسانی مجادله رخ بده
.........شاید توهین به خودم رو بتونم تحمل کنم ......ولی اینکه به بهانه دفاع از من ...............قابل قبول نمی دانم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصاف نیست که...........

منتظریم!
:gol:به نام او که انسان را موجودی اجتماعی آفرید ........از خاک آفرید و بازگشت همه ما به سوی اوست:gol:

سلام عرض میکنم خدمت برادران و خواهران نیک سرشت،صدیق و سرفرازم.......

قبل اینکه نکاتی رو عرض کنم اجازه میخوام با توجه به مناسبت اربعین دل های پاک شما عزیزانم رو روانه کربلا کنم .........که خود بزرگترین حدیث مفصل تاریخ است

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ.......

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ.......
اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ وَ وَلِىُّ لِمَنْ والاکُمْ وَ عَدُوُّ لِمَنْ عاداکُمْ ........اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیاىَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

بزرگوارانم......تشکر می کنم از لطف و محبت بی دریغ شما در این مدت .....که هم با پیام های خود در باشگاه و هم غیر باشگاه یادی از بنده حقیر کردید .......تشکر می کنم بویژه از خواهر بزرگوارم (لیمویی) و همچنین سایرخواهران و برادران که نشان دادند بدون حضور بنده نیز در دفاع از آرمان ها تمام فن حریف اند و علی رغم توهین ها و تهمت هایی که در این راه شنیدند پا پس نکشیدند .....تشکر کنم از سرکار خانم آکاهدخت و همینطور فرزاد عزیز ....اجرکم عند الله....جا برای تشکر بسیار است:smile:.......بگذارید از این مدت بگویم

واقعیت امر این است که حضور مجدد بنده در باشگاه به دو دلیل است که یکی از دلایل دعوت و درخواست دوستان است........البته من در این مدت حاضر غایب بودم.....از اول هم گفته بودم ........یکی از پیام ها در این تاپیک بود کسی که نخواد برگرده تاپیک خداحافظی نمیزنه......واقعیت امر این است که این حرف هم درست است هم نادرست .......از آن جا درست است که منطقا این جنین است........ولی وقتی با قلبت به این مسئله رجوع میکنی نادرست ......با این حال حضور مجدد بنده مثل سابق نخواهد بود ......ولیکن در فضای عمومی نیز خواهم بود و امیدوارم دوستان بواسطه حضور بنده میدان را مجددا خالی نکنند .......که هیچ مسئله ای غم انگیز تر از این برای شخص بنده نیست........میدانید که اکثر نقدهایی که داشته ام همچنان پابرجاست

مسئله بعد در قبال وب نوشت......از حضور شما دوستان متشکرم....خدا رو شکر مقدار بازدید از وب نوشت هایم چشم گیر بود که این نه بواسطه قلم بنده بلکه به واسطه با اهمیت بودن آرمان ها و ارزش های انسانی و انقلاب توسط مردم عزیز کشورم بویژه قشر جوان است......با وجود این همه بلندگوهای شیطانی و البته تعدادی هم فریب خورده جاهل که خداوند خودش هدایتشان کند

نکته دیگر که میخوام بیان کنم بسیار مهم است.
......برای تمامی دوستان انقلابی و با اخلاصم ......

اول از همه خودم و شما را به تقوی الهی دعوت میکنم......تقوا یکی از نیازهای شدید جامعه امروز ماست
دوم اینکه عزیزان من قرآن رو هر گز فراموش نکنید ........این کتاب خدا راهگشاست.....روزی یک سوره....یک حزب.....یک صفحه.....نصف صفحه ......ده آیه.....یا حتی یک آیه حتما از کلام الله را بخوانید .....بخوانید مطمئن باشید آثارش رو در زندگی خودتون می بینید ......حتی یک آیه
حجت تمام شد/قابل توجه تمامی دوستداران انقلاب

امروز دیگر در فضای عمومی مسائل حاشیه ای نبایستی جایگاهی داشته باشه.........مراقب باشیم اسیر حواشی نشیم......امروز مسائل بسیار مهمتری پیش روی ماست.......همانطور که رهبری هم فرمودند .....فضا را ببینید.....اتفاقات را نظاره کنید......گرچه انتقاد دوستان انقلابی حتی در عموم را از یکدیگر بسیار مفید میدانم .......ولی در شرایط حاضر همه ما بایستی یک مسئله و دغدغه مشترک داشته باشیم و اون هم سخنی است که رهبری عزیز بیان داشتند
مراقب باشیم عده ای به عمد ما را درگیر حواشی نکنند.....یک دسته از حواشی بحث های حزبی است برای کسانی که وابسته به حزب هستند و یک دسته از حواشی هم قطعا برای افراد مستقل وجود دارد

مراقب باشیم.........مراقب......و باز هم در پایان خودم و شما را به تقوای الهی دعوت میکنم

علی یارتان........یا حق:gol: