**جزوه های آزمون ارشد معماری**

monaa1993

عضو جدید
سلام بچه ها کسی خلاصه مباحث مقرارت ملی ایزدی رو داره؟؟ ممنون میشم اگه دارین بزارین.

sara***

عضو جدید
سلام دوستان جزوه تنظیم شرایط ایزدی رو میشه در صورت امکان برام لطف کنین؟

sorin

عضو جدید
فن ساختمان
لینک دانلود جزوه ی ورک شاپ حل تمرین ایستایی و فن ساختمان
3 آزمون دوم
مدرس : دکتر مرتضی خرسند
—------------------------------------------
1- این جزوه آزمون 3 تا 6 آزمون ورک شاپ را شامل میشه .
2- توضیح هر تست اگر نیاز به توضیح داشته باشه اول هر آزمون به صورت دست نویس قرار داده شده و اگر مختصر باشه داخل هر تست نوشته شده و عاری از خطا نیست .(توضیح اول جزوه مربوط به سوال 6 آزمون 4)
3-تست های با راه حل تکراری توضیح داده نشده .
4- تست های سیستم بار ها چه در جزوه های مربوط چه در تست های حل شده مورد بررسی قرار گرفته شده اما در این آزمون ها هم تا جای امکان یاد آوری شده
5- ادامه آزمون ها پس از کامل شدن در روز هایی آتی قرار داده میشه
6- جزوه رو به کسایی که دسترسی به گروه ندارن برسونید
موفق باشید
—------------------------—

http://s6.picofile.com/file/8221895576/s_3_6.pdf.html
@mey3amre

morteza*amini

عضو جدید
سلام دوستان جزوه تنظیم شرایط ایزدی رو میشه در صورت امکان برام لطف کنین؟

سلام
مهندس خرسند توی کانال تگرامشون یه قولهایی واسه در اختیار قرار دادن این جزوه(البنه با اجازه استاده مربوطه) دادن.منتظریم فعلا:D
درضمن جزوه هایی درحال حاضر که اینجا هست ناقص و قدیمیه

r.r.r

عضو جدید
نمیشه کامل شدش رو بزارید همینجا آخه اینجا جزوه سروش نیا ناقصه

monaa1993

عضو جدید
سلام قبلا یه خلاصه از بایونیک تو تاپیک دیده بودم ولی الان پیداش نمیکنم دوستان میشه لینکشو بزارید؟؟؟ ممنون

ena90

عضو جدید
دقیقا بنظر منم واسه ایستایی خووندن یه جزوه خوب به فهم بهتر کمک بیشتری میکنه...من خودم سال دومی هست که کنکور میدم امسال جزوه استاد سروش نیا را که دارم میخوونم خیلی بهتره...اما بچه ها با دیدن این حرفا یه موقع استرس نگیرید چرا جزوه ندارید اگر منابع را هم دقیق بخوونید مطمئنن جواب میده

سلام.
من خیلی دنبال جزوه کامل و بروز شده استاد سروش نیا گشتم و با توجه به اینکه تهران نیستم ، نتونستم موفق بشم. ممکنه بگین جزوتون اگه کامله، از کجا تهیه کردین؟

ena90

عضو جدید
سلام.
لطفا یکی جوابمو بدهههههههههه.
با توجه به اینکه در تهران نیستم، چطور جزوه کامل و جدید ( قدیمی یا ناقص نباشه ) ایستایی و سیستم های ساختمانی دکتر طباطبایی رو می تونم تهیه کنم؟

ena90

عضو جدید
به توصیه یکی از دوستان برای تهیه جزوات کامل به سایت خانه جزوه ایران مراجعه کردم . تو این سایت جزوه کامل استاد سروش نیا، به قیمت 87000 تومن وجود داره.
می خواستم بپرسم کسی تا حالا از این سایت خرید کرده که در مورد کیفیت این جزوه ها بدونه؟
دیگه اینکه ایا این جزوه پرشده استاد سروش نیا ( حدود 900 صفحه است )، به تنهایی واسه ایستایی و سیستم کافیه ؟

morteza*amini

عضو جدید
به توصیه یکی از دوستان برای تهیه جزوات کامل به سایت خانه جزوه ایران مراجعه کردم . تو این سایت جزوه کامل استاد سروش نیا، به قیمت 87000 تومن وجود داره.
می خواستم بپرسم کسی تا حالا از این سایت خرید کرده که در مورد کیفیت این جزوه ها بدونه؟
دیگه اینکه ایا این جزوه پرشده استاد سروش نیا ( حدود 900 صفحه است )، به تنهایی واسه ایستایی و سیستم کافیه ؟

سلام
خواستم خصوصی بهتون بگم تجربمو راجع به جزوه سروش نیا و این سایت ولی انگار غیرفعال کردین وی پی رو.
واسه اینکه نه تبلیغ بشه نه سوبرداشت عمومی نگفتم;)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خواستم خصوصی بهتون بگم تجربمو راجع به جزوه سروش نیا و این سایت ولی انگار غیرفعال کردین وی پی رو.
واسه اینکه نه تبلیغ بشه نه سوبرداشت عمومی نگفتم;)
خب عمومی بگین ما هم بدونیم دیگه....این مشکل جزوه فکر همه رو درگیر کرده :cry:

morteza*amini

عضو جدید
خب عمومی بگین ما هم بدونیم دیگه....این مشکل جزوه فکر همه رو درگیر کرده :cry:

چشم:)
من قبلا این جزوه رو خریدم و چندتا جزوه دیگه. ولی توصیه اکیدددددد میکنم جزوه اقای سروش نیا رو از این سایت نخرید چون به شدت بد خط و افتضاح پر شده.یعنی اینکه میگم بدخط یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید:D
این جزوه بخش زیادیش باید توسط بچه های سرکلاس پر بشه تا کارایی داشته باشه وگرنه فایده ای نخواهد داشت و از اونجایی که بسیار بسیار افتضاح پر شده عملا شما متوجه نمیشید چی به چیه ومن کاملا کنار گذاشتمش چون به دردم نخورد(کسی بخواد حاضرم مجانی واسش پستش کنم):D
اما اگه بتونید جزوه خوش خط و با کیفیتش رو گیر بیارید جزوه خوبیه.
ولی نظر من واسه کسایی که دسترسی به جزوه ندارن اینه که دوتا کتاب اقای فاطمی دارن که تو بازار هست و میشه تهیه کرد.اونا رو بخرن به علاوه جزوات دکتر خرسند که بصورت رایگان خودشون در اختیار همه میزارن و اینجا هم هست میتونید دانلود کنید.با خوندن اینا دیگه جای نگرانی نیست. نکته اینه که این کتاب و این جزوه مکمل هم هستن و دکتر خرسند هم تاکید دارن در کنار جروه کتاب اقای فازمی هم خونده بشه
یه نکته دیگه اینکه اگه جزوه دکتر طباطبایی رو هم گیر بارید اونم عالیه. مهم اینه که جدید باشن و کیفیت چاپشون خوب باشه. من به شخصه از کیفیت چاپ اون سایت اصلا راضی نبودم

atp2

عضو جدید
مرسی که اطلاع رسانی کردین
نیاز به یه ادم با تجربه بود واقعا : )
من اتفاقی اشنا شدم با سایته، چقدر هم خوشحال شده بودم که یه جا رو پیدا کردم جزوه داره دیگه در مرحله آخر :)
البته شاید فقط همون جزوهه اینطوریه، بقیه شم هست؟ مثلا عناصرشم همینجوریه؟ اطلاعی نداری؟من میخواستم اونو :(

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا این جزوه رو خریدم و چندتا جزوه دیگه. ولی توصیه اکیدددددد میکنم جزوه اقای سروش نیا رو از این سایت نخرید چون به شدت بد خط و افتضاح پر شده.یعنی اینکه میگم بدخط یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید:D
این جزوه بخش زیادیش باید توسط بچه های سرکلاس پر بشه تا کارایی داشته باشه وگرنه فایده ای نخواهد داشت و از اونجایی که بسیار بسیار افتضاح پر شده عملا شما متوجه نمیشید چی به چیه ومن کاملا کنار گذاشتمش چون به دردم نخورد(کسی بخواد حاضرم مجانی واسش پستش کنم):D
ولی نظر من واسه کسایی که دسترسی به جزوه ندارن اینه که دوتا کتاب اقای فاطمی دارن که تو بازار هست و میشه تهیه کرد.اونا رو بخرن به علاوه جزوات دکتر خرسند که بصورت رایگان خودشون در اختیار همه میزارن و اینجا هم هست میتونید دانلود کنید.با خوندن اینا دیگه جای نگرانی نیست. نکته اینه که این کتاب و این جزوه مکمل هم هستن و دکتر خرسند هم تاکید دارن در کنار جروه کتاب اقای فازمی هم خونده بشه
یه نکته دیگه اینکه اگه جزوه دکتر طباطبایی رو هم گیر بارید اونم عالیه. مهم اینه که جدید باشن و کیفیت چاپشون خوب باشه. من به شخصه از کیفیت چاپ اون سایت اصلا راضی نبودم

اینا درست میگین اصلا جزوه های خریدنی بدرد نمیخوره مگر اینکه از کسی که کلاسشو رفته مستقیما بگیرید.

• Like
واکنش ها: atp2

morteza*amini

عضو جدید
من اتفاقی اشنا شدم با سایته، چقدر هم خوشحال شده بودم که یه جا رو پیدا کردم جزوه داره دیگه در مرحله آخر :)
البته شاید فقط همون جزوهه اینطوریه، بقیه شم هست؟ مثلا عناصرشم همینجوریه؟ اطلاعی نداری؟من میخواستم اونو :(

جزواتی که نیاز به پر کردن ندارن خوبه و کیفیت پرینتشون خوبه ولی جزواتی که نیاز به پر کردن دارن یا خط نویسنده افتضاحه یا اینکه اونجاهایی که با خودکار رنگی پر کردن توی پرینت نیفتاده )اینو واسه این میگم که یه بار عکس یک صفحه از اصل جزوه واسم دادن و دیدم با خودکار قرمز نوشته بود ولی تو جزوه من کاملا سفید بود چدن رنگی بوده خودکار) البته راهم داره اینکه اول اسکن کنن و رنگ همه فونتارو مشکی کنن و بعد پرینت کنن ولی خب ترجیح میدن اینطوری ارایه بشه. من اگه قرارباشه چیزی بخرم جزوه ای میگیرم که نیاز به پر کردن نداشته باشه.

morteza*amini

عضو جدید

راستی اینم بگم اگه دنبال جزوه اقای شریفی واسه عناصری چزا راه دور میری? همین جزوات دکتر خرسند که تو باشگاه هست کاملاااااااا جزوه سیناشریفی رو پوشش میده. اینو بطور قطع میگم چون جزوه شریفی رو دارم و کاملا مقایسه کردم. بطور قطع میگم جزوه اقای خرسند تمام مطالب شریفی رو پدشش داده و حتی کاملتر و کیفیت عکساهم بهتره.

atp2

عضو جدید
راستی اینم بگم اگه دنبال جزوه اقای شریفی واسه عناصری چزا راه دور میری? همین جزوات دکتر خرسند که تو باشگاه هست کاملاااااااا جزوه سیناشریفی رو پوشش میده. اینو بطور قطع میگم چون جزوه شریفی رو دارم و کاملا مقایسه کردم. بطور قطع میگم جزوه اقای خرسند تمام مطالب شریفی رو پدشش داده و حتی کاملتر و کیفیت عکساهم بهتره.

مرسی ، من جزوه سیستم دکتر خرسند رو دانلود کردم بعدش عناصرش هم همینطور خیلی هم مرتب بود، شنیده بودم که خوبه ، ولی عناصر رو گذاشتم از سینا شریفی بخونم ،طبق توصیه چندتا از دوستام ، ولی اگه پوشش میده هنینارو پرینت میکنم ، ولی فک کنم همون کاری که گفتید باید انجام شه چون یه سری رنگی رنگی داشت : )
مهم جزوه کامله :) مرسی : )

ena90

عضو جدید

سلام دوست عزیز.
واقعا از راهنماییهای شما ممنونم، نمی دونید چه کمک بزرگی به من کردید.
من جزوه سیستم و عناصر جدید دکتر خرسند رو که اقای atarali عزیز زحمتشو کشیدن ، دانلود کردم فقط بخاطر ایستایی، مونده بودم که حالا برای پوشش ایستایی و سیستم ، دو تا کتاب دکتر فاطمی رو می خرم.
بازم از کمکی که کردین ممنونم، امیدوارم موفق باشین.

بالا