**جزوه های آزمون ارشد معماری**

atp2

عضو جدید
سلام به همه
بچه ها ، جزوه مصالح چی بخونم ؟
دکتر خرسند جزوه مصالح داره آیا؟
اگه داره کجا میشه تهیه کرد؟

atp2

عضو جدید
سلام به همگی
جزوه مصالح دکتر سعید سعیدی پور رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید
فصل بتن برای بچه های معماری واجب الوجوبه

http://s3.picofile.com/file/8229811584/مصالح_دکتر_سعیدی_پور.pdf.html

ممنون که این جزوه رو به ما هم دادین
یه سوال فقط اینکه الان این جزوه باید پر بشه مثل جزوه استاد سروشنیا یا سینا شریفی یا اینکه کامله همینجوری؟ ممنون بازم

moomidi

عضو جدید
ممنون که این جزوه رو به ما هم دادین
یه سوال فقط اینکه الان این جزوه باید پر بشه مثل جزوه استاد سروشنیا یا سینا شریفی یا اینکه کامله همینجوری؟ ممنون بازم

خواهش مینماییم.
این جزوه بدون نیاز به کلاس می باشد.
و پر کردن و از این صحبت ها نداره.

دست آقای سعیدی پور درد نکنه

faezeh66

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید کسی فایل پی دی اف (فلش کارت essential words for toefl) و ۱۱۰۰ لغت رو داره فلش کارتاشو میخوام تو غالب پی دی اف ممنون :w05:

atp2

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید کسی فایل پی دی اف (فلش کارت essential words for toefl) و ۱۱۰۰ لغت رو داره فلش کارتاشو میخوام تو غالب پی دی اف ممنون :w05:

سلام
من تافل رو دارم اون 450 essential words... با یه سری کلمه دیگه ،
Pdf
ولی بلد نیستم اینجا چیزی آپلود کنم : (
یه راه ساده به من یاد میدین ؟
اگه حوصله ندارین : ) من از سایت زیر ذره بین دانلود کردم بخش دانلود ها، که هم کتاب تافل هست هم این فایل92 صفحه ای پر از کلمه که یکی درمیون فارسی انگلیسیه بعد پشت و رو پرینت میکنیم میشه فلش کارت : ) یه ورش انگلیسی ، برگردونی فارسیشه : )

faezeh66

عضو جدید
ممنون میشم آدرس سایتی که دانلود کردین رو بزارین مرسی :w27::w27:
سلام
من تافل رو دارم اون 450 essential words... با یه سری کلمه دیگه ،
Pdf
ولی بلد نیستم اینجا چیزی آپلود کنم : (
یه راه ساده به من یاد میدین ؟
اگه حوصله ندارین : ) من از سایت زیر ذره بین دانلود کردم بخش دانلود ها، که هم کتاب تافل هست هم این فایل92 صفحه ای پر از کلمه که یکی درمیون فارسی انگلیسیه بعد پشت و رو پرینت میکنیم میشه فلش کارت : ) یه ورش انگلیسی ، برگردونی فارسیشه : )

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان تست های دوره ای معماری ایران خانم نسیم عسگری رو کسی داره اینجا زحمت بکشه بارگزاری کنه . من یک جزوه سازه از مرکز سروش گرفتم که اشتباهی پشت برگه ها چند تا از تست های معماری ایران خانم عسگری چاب شده بود واقعا تست های خوبیه . ممنون میشم اگر قرار بدید تست های دوره ای ایشون رو .

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نمونه موردی های کتاب های ساختمان های فولادی و بتنی (صفحات خاکستری) تو این تاپیک هست؟؟ من پیدا نکردم...:w05:
اگه هست میشه لطفا لینکش رو بذارید؟؟ اگرم نیست و کسی داره ممنون میشم آپ کنه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان نمونه موردی های کتاب های ساختمان های فولادی و بتنی (صفحات خاکستری) تو این تاپیک هست؟؟ من پیدا نکردم...:w05:
اگه هست میشه لطفا لینکش رو بذارید؟؟ اگرم نیست و کسی داره ممنون میشم آپ کنه

سلام دوستان تست های دوره ای معماری ایران خانم نسیم عسگری رو کسی داره اینجا زحمت بکشه بارگزاری کنه . من یک جزوه سازه از مرکز سروش گرفتم که اشتباهی پشت برگه ها چند تا از تست های معماری ایران خانم عسگری چاب شده بود واقعا تست های خوبیه . ممنون میشم اگر قرار بدید تست های دوره ای ایشون رو .
#733صفحات اخر تستاش هست

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی همراهی جااان اما اینا نمونه موردی های کتاب استاتیک و مقاومت مصالح هست.من مال کتاب ساختمان های بتنی و ساختمان های فولادی رو میخواستم:w10:
بغیر استاتیک بتن هم مگه صفحات طوسی داره؟
خلاصه و درسنامه ها در زیر هست اسکن کتاب ها نیستند: )

سازه بتنی گلابچی:
#511 :شریفی
#683:سروش نیا
#718:خلاصه درسنامه مرکز معماری

سازه فولادی گلابچی:
#1344:علیرضا آرام
#510:شریفی
#498:شریفی

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بغیر استاتیک بتن هم مگه صفحات طوسی داره؟
خلاصه و درسنامه ها در زیر هست اسکن کتاب ها نیستند: )

سازه بتنی گلابچی:
#511 :شریفی
#683:سروش نیا
#718:خلاصه درسنامه مرکز معماری

سازه فولادی گلابچی:
#510:شریفی
#498:شریفی
خیلی خیلی مچکرم.... نمیدونم صفحات خاکستری دارن یا نه! منظورم همون نمونه موردی ها بود

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان این قسمت از سوال درک عمومی بود الحاق فضایی و نسبت فضاها آیا جزوه یا مطلبی مشابه به این مورد دارید قرار بدید اینجا ممنون میشم 321131.JPG

سورا مفخر

عضو جدید
سلام دوستان کسی کتاب یا خلاصه ای از کتاب روشنایی روز و اسایش حرارتی دکتر شاهین حیدری داره بزاره اینجا ممنون :gol::gol::gol:

mina mina22

عضو جدید
سلام دوستان کسی کتاب زبان اصفهانی چاپ امسالشو داره که بتونه جوابای ازمون های 94 رو اینجا بذاره؟مرسی.

morteza*amini

عضو جدید
سلام رفقا
جزوه متدین 1 و 2 متدین به صورت تایپی براتون آوردم
لایک یادتون نره;)

http://s3.picofile.com/file/8232684750/motedaien_1.pdf.html

سلام رفقا
جزوه متدین 1 و 2 متدین به صورت تایپی براتون آوردم
لایک یادتون نره:eek::eek:

http://s3.picofile.com/file/8232684818/motedaien2_type.pdf.html

ممنون دوست عزیز;):gol:

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه فن شناسی

جزوه فن شناسی

جزوه فن شناسی - استاد شریفی و استاد سروش نیا - پائیز 94

تعداد صفحات : 51 صفحه

دوستان دقت کنید ، از جزوه مربوطه عکس گرفته شده ، عکس ها سعی شده با کفییت باشن که راحت خونده بشن. امیدوارم مفید باشه.

لینک دانلود - پارت اول:

http://s3.picofile.com/file/8232768026/part_1.rar.html

لینک دانلود - پارت دوم:

http://s7.picofile.com/file/8232789184/part_2.rar.html

:gol::gol:

f2424

عضو جدید
جزوه منظر

جزوه منظر

سلام دوستان-من شاغل هستم ومتاسفانه نمیتونم ازکلاسهای کنکوربهره ای ببرم-وامسال هم میخواهم گرایش منظر شرکت کنم اگرکسی جزوه سال 94 استاد عظمتی برای منظر داره برای من بفرسته بسیار بسیارسپاسگزارش میشم کمک بزرگی به من میکند.

بالا