[ جام جهانی ]همه چیز در مود جام جهانی 2010

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اونشب نصیر زاده بد جوری خوابش میومد:D

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا بعضی ها از آلمان خوششون نمیاد. من اصلا قبول ندارم فوتبال آلمان ماشینیه؛ به نظر من که خیلی قشنگ بازی می کنه! من اصولا طرفدار تیم هاییم که قشنگ بازی می کنن و برام مهم نیست تیم کدوم کشوره. انقدر بدم میاد از تیم هایی که به محض این که یک گل میزنن میرن تو لاک دفاع! درست مثل تیم ملی ایران! بازیش حرص دراره! آلمان حتی وقتی 4 تا جلوئه بازم حمله می کنه

mfmechanics

کاربر بیش فعال
deutschland

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جام جم آنلاين: نگاهي به ده عكس از تماشايي ترين چهره هاي جام جهاني. 8 تير 89 . منبع : گتي ايميجز، رويترز، آسوشيتدپرس ...
چهره تماشايي يك طرفدار تيم پاراگوئه وفريادي كه از ته دل پس از پيروزي تيم ملي كشورش در برابر ژاپن سر داده است.

يك مادر و فرزند ژاپني با كلاه‌هاي ديدني تيم ملي كشورشان را در استاديوم لوفتوس ورسفلد در شهر پرتوريا و در ديدار با پاراگوئه تشويق مي‌كنند.

دو طرفدار تيم پاراگوئه براي تشويق تيم ملي كشورشان با تمام قوا در شيپورهاي ووووزلا مي‌دمند.

اين دو طرفدار تيم ژاپن در لباسهاي كابوكي در استاديوم لافتوس ورسفلد در شهر پرتوريا هنوز از عاقبت ديدار تيم ملي كشورشان در برابر پاراگوئه بي‌خبرند.

چهره‌هاي ديدني دو طرفدار تيم برزيل پس از پيروزي تيم كشورشان در برابر تيم شيلي در استاديوم اليس پارك شهر ژوهانسبورگ.

تصوير ديدني يك طرفدار تيم شيلي با ماسك كندور در ميان هموطنانش در جريان ديدار شيلي و برزيل در استاديوم اليس پارك شهر ژوهانسبورگ.

چهره‌هاي شادمان دو طرفدارتيم برزيل در استاديوم اليس پارك شهر ژوهانسبورگ.

تصوير ديدني و بسيار رنگين دو طرفدار تيم هلند در استاديوم موزس ماباهيدا در شهر دوربان پس از پيروزي تيم ملي كشورشان در برابر اسلواكي.

تصوير تماشايي يك زوج مسلمان و فرزند كوچكشان كه از طرفداران تيم ملي هلند هستند در انتظار آغاز بازي اين تيم با تيم اسلواكي در استاديوم موزس مابهيدا در شهر دوربان.

مادر ژاپني و دختر كوچكش در جريان ديدار تيم ملي كشورشان با پاراگوئه ووووزلاهاي خود را در دست گرفته و براي تشويق تيم ژاپن در اين شيپورها مي‌دمند. اما ژاپن در نهايت در ضربات پنالتي 5 بر 3 از پاراگوئه شكست خورد.

MSS13

عضو جدید
هلند
عشق است لاله های نارنجی
و به یاد دنیس برگکمپ ستاره هلندسال98 و آرسنال
:cool:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تومباكوويچ سرمربي استيل آذين

تومباكوويچ سرمربي استيل آذين

تومباكوويچ سرمربي استيل آذين شد ... :gol::cap::gol:

خبرگزاري فارس: مربي صربستاني با عقد قراردادي يكساله به عنوان سرمربي فصل آينده تيم فوتبال استيل آذين انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، لوبيسا تومباكوويچ با مسئولان باشگاه استيل آذين به توافق رسيد و با عقد قراردادي يكساله هدايت اين تيم را در ليگ برتر دهم برعهده خواهد داشت.
تومباكوويچ قرار است چند دستيار همراه خود به استيل آذين بياورد.
اين مربي صربستاني روز چهارشنبه در اردوي اتريش به تيم استيل آذين اضافه مي‌شود.
مسئولان استيل آذين اعلام كردند كه دستياران ايراني در كادر فني حفظ خواهند شد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
استقبال گرم اروپايي‌ها از بازيكنان ژاپن

استقبال گرم اروپايي‌ها از بازيكنان ژاپن

استقبال گرم اروپايي‌ها از بازيكنان ژاپن ....:gol::cap:

خبرگزاري فارس: درخشش تيم ملي فوتبال ژاپن در رقابت‌‌هاي جام جهاني سبب شد از بازيكنان چشم‌ بادامي در اروپا استقبال گرمي به عمل آيد.

به گزارش خبرگزاري فارس روزنامه فوث بلژيك در اين ارتباط نوشت: بازيكنان تيم ژاپن پس از اينكه هفته قبل به كشور خود بازگشتند و مورد استقبال گرم مردم قرار گرفتند، پس از چند روز استراحت به تيم‌هاي باشگاهي در اروپا خود را معرفي كردند. از جمله ايجي كاواشيما دروازه‌بان 27 ساله كه از تيم كاوازكي فرونتال كه به عضويت ليرسه بلژيك درآمد. همچنين چند بازيكن ديگر مثل دايسوكه ماتسوي عضو تيم گرونوبل فرانسه و كيسوكه هوندا عضو زسكاي مسكو خود را به مسئولان تيم‌هاي باشگاهي معرفي كردند كه بخاطر عملكرد درخشان در جام جهاني مورد استقبال گرم اعضاي اين باشگاه‌ها قرار گرفتند.
ژاپن به عنوان يكي از چهار نماينده آسيا از دور گروهي عبور كرد و به دور حذفي رسيد. اين تيم در مرحله يك هشتم نهايي و در ضربات پنالتي برابر پاراگوئه شكست خورد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
داوران ديدارهاي نيمه نهايي جام جهاني

داوران ديدارهاي نيمه نهايي جام جهاني

داوران ديدارهاي نيمه نهايي جام جهاني مشخص شدند ...

سايت گل- در فاصله يك روز مانده به برگزاري اولين ديدار مرحله نيمه نهايي جام جهاني بين تيم هاي هلند و اروگوئه، كميته برگزاري رقابت ها، اسامي داوران اين مرحله را اعلام كرد.
براساس گزارش سايت فيفا، راوشن ايرماتوف، داور ازبكستان، قضاوت ديدار تيم هاي هلند- اروگوئه را برعهده خواهد داشت و ويكتور كاساي از مجارستان، ديدار حساس تيم هاي اسپانيا و آلمان را سوت خواهد زد.

ايرماتوف كه در مرحله قبل، بازي حساس تيم هاي آلمان و آرژانتين را قضا وت كرد، يكي از بهترين داوران مسابقات بود و قضاوت ديدار افتتاحيه را نيز برعهده داشت.

اسامي كامل داوران مرحله نيمه نهايي:
هلند- اروگوئه
داور وسط: راوشن ايرماتوف (ازبكستان)
كمك داور اول: رافائل الياسوف (ازبكستان)
كمك داور دوم: بخادير كوچكايوف (قزاقستان)
داور چهارم: يوايچي نيشيمورا (ژاپن)
كمك داور ذخيره: تورو ساگارا (ژاپن)

آلمان- اسپانيا
داور وسط: ويكتور كاساي (مجارستان)
كمك داور اول: گابور اروس (مجارستان)
كمك داور دوم: تيبور واموس (مجارستان)
داور چهارم: فرانك دبليكر (بلژيك)
كمك داور ذخيره: پيتر هرمانس (بلژيك)

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
كشف جام جهاني ساخته شده از كوكائين در فرودگاه !!

خبرگزاري فارس: پليس كشور كلمبيا يك كپي از جام جهاني كه از كوكائين ساخته شده بود را در فرودگاه كشف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از شبكه يورو اسپورت، پليس كشور كلمبيا اعلام كرد مجسمه‌اي بدلي از جام جهاني را در فرودگاه كشف كرده كه از كوكائين ساخته شده بود.

ژنرال ژوزف پيدراهيا رئيس پليس مبارزه به مواد مخدر كلمبيا امروز اعلام كرد: ماموران مشغول بازرسي روزانه كالاها بودند كه متوجه يك مدل 36 سانتي‌متري از جام جهاني شدند كه طبيعي به نظر نمي‌رسيد. اين مجسمه كه در داخل جعبه‌ قرار داشت براي مادريد اسپانيا فرستاده مي‌شد.

وي گفت: با بررسي دقيق‌تر اين جام تقلبي متوجه شديم كه در آن 11 كيلو كوكائين قرار دارد. اين جام كه به رنگ طلايي بود با مواد شيميايي ساخته شده بود.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پله // جام‌جهاني نشان داد مارادونا مربي نيست

پله // جام‌جهاني نشان داد مارادونا مربي نيست

پله: جام‌جهاني نشان داد مارادونا مربي نيست .... :whistle::whistle:
خبرگزاري فارس: چهره اسطوره‌اي فوتبال برزيل و جهان از سياست‌ها و تاكتيك‌هاي مربيان تيم كشورش و آرژانتين انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه اوگلبو، پله اظهار داشت: مسابقات جام‌جهاني آفريقاي‌جنوبي نشان داد تاكتيك‌هايي كه ديگو مارادونا و كارلوس دونگا انتخاب كردند، درست نبود. اگر برزيل و آرژانتين خواهان كسب عنوان قهرماني هستند، بايد در تاكتيك‌هاي خود تغيير ايجاد كنند.

وي عنوان كرد: من متوجه نمي شوم اين چه تاكتيكي است كه تيم‌هاي برزيل و آرژانتين بايد با يك مهاجم بازي كنند. در شرايطي كه گلزناني در اين دو تيم هستند و هر كسي به راحتي متوجه مي‌شود با انتخاب روش هاي تهاجمي مناسب بايد براي تيم ملي اقدام كرد.

پله افزود: من هيچ وقت با مارادونا مشكل نداشته‌ام ولي با اتفاقاتي كه در جام‌جهاني روي داد، مشخص شد مارادونا مربي خوبي نيست. او زندگي پرهياهوي داشته و اين مسئله بر كارش سايه مي‌افكند.

اين اظهارات چهره بزرگ و تاريخي در حالي است كه از ديرباز رقابت زيادي ميان او و مارادونا وجود داشته است.
تيم برزيل تحت رهبري دونگا دو روز قبل در ديدار يك چهارم‌نهايي 2بر يك مغلوب هلند شد و از صعود بازماند. آرژانتين نيز روز گذشته 4 بر صفر مقابل آلمان متحمل شكستي سنگين شد و موفق به راهيابي به نيمه‌نهايي نشد.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اصلا" دوست ندارم آلمان قهرمان بشه.

شیرین بانو

عضو جدید
آلمان قصر رویا ی جهان

آلمان قصر رویا ی جهان

سلام
تو دلم مونده بودو می خواستم به یکی بگم تا اینجا رو پیدا کردم.
فقط اینو میگم که از اولین بازی این جمله تو ذهنم بود.
آلمان قصر رویایی فوتبال جهانه و یوآخیم لو پادشاه بی بدیل این قصر
برای من فقط فکر و تدبیر مربی عزیزم لو تنها برهان پیروزیه.
واقعا دوستش دارم.
اگه کسی عکس یا بیوگرافیشو داره برام بفرسته بی زحمت.:w27:

m31363

عضو جدید
قهرمان جام جهانی عضو شو 3000 تومان جایزه بگیر

قهرمان جام جهانی عضو شو 3000 تومان جایزه بگیر

سلام وارد وبلاگ www.piclovely.mihanblog.com
بر روی یکی از تبلیغات که کلیک کردی عضو شو من امتحان کردم یه بازار یابی خوبیه

katiba

عضو جدید
؟

؟

من تمام بازيا جام جهانيو لينك دانلودشون رو دارم كسي خواست بگه بزارم

بازیهای این جام رو داری یا قبلی رو هم داری؟! رایگانه؟!!
اگر پاسخ هر دو سوالم مثبته لطف کن لینک بازی فرانسه برزیل و فرانسه ایتالیا 2006 رو برام بزار جام قبلی!!!
mer 546289898476

mfmechanics

کاربر بیش فعال
joachim loew - biography

joachim loew - biography

سلام
تو دلم مونده بودو می خواستم به یکی بگم تا اینجا رو پیدا کردم.
فقط اینو میگم که از اولین بازی این جمله تو ذهنم بود.
آلمان قصر رویایی فوتبال جهانه و یوآخیم لو پادشاه بی بدیل این قصر
برای من فقط فکر و تدبیر مربی عزیزم لو تنها برهان پیروزیه.
واقعا دوستش دارم.
اگه کسی عکس یا بیوگرافیشو داره برام بفرسته بی زحمت.:w27:

joachim loew - biography

وضعیت
موضوع بسته شده است.