تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره معماری فرم محمد پیر داوری چیه که بشینیم همه را بکشیم روزی حداقل 5تا10 تا را بکشیم دستمون با حجم های مختلف اشنا شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من شنیده بودم پارسال به دوستم گفته بودن مال اون هم بکشه

امیدهک1

عضو جدید
عاقااااااااااااااا...منم هستم بریم تمرین...ولی من می خوام واسه اسکیس طراحی شهری شرکت کنم...البته تا دلتون بخواد آموزش و فیلم معماری دارم...حال کلاس رفتنم ندارم همش می خوام خودم کار کنم..ولی دستم خیلی قوی نیست...بخاطر همین از فردا شروع می کنم...

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این کلاسی که رفتم تا 1 ماه هر روز روزی 100 صفحه باید خط میکشیدیم و دایره ومکعب و ... و 3 تا کتاب :بیان گرافیکی و طراحی اقلیمی قبادیان و مفاهیم پایه در معماری...تمام شکلا و دیاگراماشو هر کدوم 3 بار کار میکردیم یعنی دقیقا کپی خودشو میکشیدیم...یعنی روزی 8-9 ساعت وقت میذاشتیم...این برنامه 4 هفته اول بود...

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا تاپیک روحیه دهی نیست ...اسپم نکنید حواستون باشه اخطار میدنااااااا... از ما گفتن بود :|

هانی جان...برنامه ی کاملا خوبیه ...من پارسال زیاد تمرین نکردم چون تصمیم گرفتم نرم اسکیس اما همون قد ک کار کردم خیلی خوب بود و کلی مفید
الان هم باید دوباره با خط شروع کنم... هر کسی سبک خودشو داره تو خط کشیدن اما باید ب سلیقه ی مصححین گرام ( :| ) هم توجه کنیم... اسکیس تنها سختیش اینه ک باید نظر همه رو علاوه بر نظر خودت دخیل کنی تو کارت ک اون مصحح محترم راحت نمره بده ب آدم
اول با سبک خودمون خط میکشیم بعدش ک کم کم با دیدن چندتا اسکیس کنکور سالهای قبل و مقایسه ی درصد هاشون متوجه میشیم ک باید چیو کم یا زیاد کنیم

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
DSC01130.jpgاینم یه نمونه کار از مهندس قدرت....خواستین بگین بازم بذارم...
بچه ها توی اسکیس این دیاگراما و دیتیل ها خیلیییییییییی مهمن و این مهارت با کپی کردن کامل این 3 کتابی که گفتم و بعدش با کپی کردن کار معمارای مهم به دست میاد...قوی بودن دست هییییییییچ نمره ای واسه اسکیس نداره...پس اگه خوب خط نمیکشید اصلا ناامید نباشید و خیلی دیتیل کار کنید...;)

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اینا شاهکارن................من فکم افتاد

عزیزم شاهکار چیه تو هم یک مدت کار کنی از این بهتر میکشی مطمین باش ................................ تازه اینها را ما الان بکشیم یکم اولش که دستمون کند یکم طول میکشه برامون همین وگرنه کار خاصی نیست ......یک مدت تمرین میکنیم بعدش انشاله بهتر از این میکشیم

mon-@-rchitect

عضو جدید
عزیزم شاهکار چیه تو هم یک مدت کار کنی از این بهتر میکشی مطمین باش ................................ تازه اینها را ما الان بکشیم یکم اولش که دستمون کند یکم طول میکشه برامون همین وگرنه کار خاصی نیست ......یک مدت تمرین میکنیم بعدش انشاله بهتر از این میکشیم

امیدوارم همینطوری باشه در مورد من اخه شما ها هر کدوم ی استادین شرمنده من تشکر ندارم گاهی مجبورم میشم پست بذارم

بچه ها من کتابای احسان طایفه رو دارم میخام با همونا شروع کنم خوبه به نظرتون؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این الان توی فیس بوک پیدا کردم پیج محمد هادیان پور هستش ، الان دیگه تهرانه ، یک امار ازش بگیرید ببیند کلاس گذاشته یا نه ،دستش خیلی قویه الان دکترا می خونه ، سالی که ارشد قبول شده رتبه 3 اسکیس شدن ، یک مدت یکی از ارزو های من این بود که دستم مث این شه من کاراش دیدم خوب بوده و سر کلاسش هم چند جلسه بودم انتقالش خوبه

https://www.facebook.com/mohammad.hadiyan.31?fref=ts&ref=br_tf

arash1404

عضو جدید
سلاااااااام برهمگییییییییییییییی :) من ودوستم احتمالا فردا میریم که آتلیه نقطه کلاسای خانم سپیده رو ثبت نام کنیم.....کسی می دونه چه جوریه؟؟؟؟؟؟
من از دوستم که پارسال میرفت پیشش پرسیدم راضی بوووود
ممنون میشم راهنمایی کنید قبل اینکه برییییییییییم
مرسییییییییییی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم همینطوری باشه در مورد من اخه شما ها هر کدوم ی استادین شرمنده من تشکر ندارم گاهی مجبورم میشم پست بذارم

بچه ها من کتابای احسان طایفه رو دارم میخام با همونا شروع کنم خوبه به نظرتون؟

اره عزیزم با طالیفه استارت بزن برو جلو

بنده خدا استاد کجا بود ، بقیه را نمی دونم ،ولی من خط راستم بلد نیستم فقط اعتماد به سقف کاذب گرفتدم ، مگه اینکه برم یک شوهر پیدا کنم که دست ازادش معرکه باشه که این هم جز محالات دنیاست که نداریم ،نتیجه خودمون مجبوریم دوباره کار کنیم والا من به نیت این کار میکنم که دستم معرکه شه از بابام برا اربعین دیگه اجازه کربلا گرفتم میخوام برم و انشاله اونجا اسکیس بزنم و بعدش با کارام نمایشگاه و از این چیزا راه بندازم پولش هم برا خیریه جمع کنم یا یک کار خیر دیگه ................... نتیجه اخلاقی لازم باشه شب و روز را تمرین میکنم

aytakin69

عضو جدید

درسته که با تمرین میشهه خیلی پیشرفت کرد...ولی یه سری چیزام استعداد ذاتیه دیگه واقعا نمیشه کاریش کرد....اگه میشد دیگه همه انقد لنگ اسکیس نبودن که....:D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

arash1404

عضو جدید
سلاااااااام برهمگییییییییییییییی :) من ودوستم احتمالا فردا میریم که آتلیه نقطه کلاسای خانم سپیده رو ثبت نام کنیم.....کسی می دونه چه جوریه؟؟؟؟؟؟
من از دوستم که پارسال میرفت پیشش پرسیدم راضی بوووود
ممنون میشم راهنمایی کنید قبل اینکه برییییییییییم
مرسییییییییییی
کسی نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتت؟!!!!!!!!!!!!!! :(

aytakin69

عضو جدید
بچه ها این الان توی فیس بوک پیدا کردم پیج محمد هادیان پور هستش ، الان دیگه تهرانه ، یک امار ازش بگیرید ببیند کلاس گذاشته یا نه ،دستش خیلی قویه الان دکترا می خونه ، سالی که ارشد قبول شده رتبه 3 اسکیس شدن ، یک مدت یکی از ارزو های من این بود که دستم مث این شه من کاراش دیدم خوب بوده و سر کلاسش هم چند جلسه بودم انتقالش خوبه

https://www.facebook.com/mohammad.hadiyan.31?fref=ts&ref=br_tf

دیدم کاراش عالیه خوش به حالش.....هییییییییی...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان پست اول ک توسط مدیر ویرایش شده دیدید؟؟؟
لینک چندتا تاپیک مفید و مرتبطو گذاشته
بنظرم بهتره راهی ک بقیه قبلا رفتنو نریم
مثلا میتونیم تمریناتی ک اونجا گذاشتنو انجام بدیم وبذاریم اینجا و کرکسیون کنیم
تنبلی نکنیدددددددد
باید همتون قبول شید
من رقیب نمیخواماااااااا:razz:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها میدونین بوعلی کم از هنر تهران نداره و سطحشون خیلی بالاست.امروز رفتم یه پرس و جو از دانشجوهای اونجا کردم اسمهای جدیدی میگفتن.مثلا الان این سپیده علی محمدزاده...محمد پیرداوری..پدرام جهانیان من که نمیرم اینارو خواستم بدونم شما میشناسیشون؟؟؟؟
بچه های کرمانشاه و استانهای مجاور (سنندج..همدان ..ایلام) من پیش مجید رستمی (رتبه 1 اسکیس و استاد دانشگاه رازی میرم) اگه کسی خواست بگه هماهنگ کنم..........به محض اینکه رفتم هر اطلاعاتی گرفتم میام اینجا عنوان میکنم.کسایی دیگه هم ممنون میشم اینکارو کنن بخصوص کسایی که کلاس شقاقی میرن.ما که پول نداشتیم اونو بریم :(

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونین بوعلی کم از هنر تهران نداره و سطحشون خیلی بالاست.امروز رفتم یه پرس و جو از دانشجوهای اونجا کردم اسمهای جدیدی میگفتن.مثلا الان این سپیده علی محمدزاده...محمد پیرداوری..پدرام جهانیان من که نمیرم اینارو خواستم بدونم شما میشناسیشون؟؟؟؟
بچه های کرمانشاه و استانهای مجاور (سنندج..همدان ..ایلام) من پیش مجید رستمی (رتبه 1 اسکیس و استاد دانشگاه رازی میرم) اگه کسی خواست بگه هماهنگ کنم..........به محض اینکه رفتم هر اطلاعاتی گرفتم میام اینجا عنوان میکنم.کسایی دیگه هم ممنون میشم اینکارو کنن بخصوص کسایی که کلاس شقاقی میرن.ما که پول نداشتیم اونو بریم :(

دمت گرم ما هم هر چی بتونم گیر بیاریم میزاریم اینجا ، من هم تا رتبه ها نیاد نمی تونم خارج شهربرم کلاس ، رفیق ام قراره یکی را برام سراغ بگیر گویا کارش میگن درسته میخوایم بریم توی کارش ، یک سری اطلاعات و فایل دارم برم خونه براتون مرتب میکنم و میزارم این هم از ما ما هر چی داریم در سبد اخلاص میزاریم

*Spirit*

عضو جدید

من هم شنیدم در کل انگار تو همدان خوب روی دست و اسکیس کار میکنن.من تو همدان ياسر رحمانيان رو ميشناسم كه اهل پاوه است و بوعلي هم خونده با مهدی کبودی یه دوره گذاشته بودن تو علم و صنعت ; نمی دونم کی دوره داره ولی فککنم هم همدان دوره میذاره هم تهران، اگه علم و صنعت رفتی یا همون همدان پیداش کردی آدم خوبیه کاراتم میبینه نظرهای خوبی هم میده فقط بهتره با نمونه کار پیشش بری! برای اسکیس طراحی شهری هم از همدان سعید سلیمانی رو شنیدم که هم هزینش کمتره هم آدم دلسوزیه البته سنش زیاد نیست آخرای ارشدشه ولی ظاهرا خوب کار میکنه کلاساش هم همدانه. محمد پیرداووری هم شنیدم ولی چیزی ازش نمی دونم
این هم پوستر کلاس یاسره تو همدان.

پیوست ها

• poster hamedan.jpg
    poster hamedan.jpg
    102.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aasahar

عضو جدید

کلاسش کجاست؟چطور؟

yek-saar-parid

عضو جدید
سلام دوستان
امروز کسی همایش ایوان خانه رو رفته. میشه لطف کنه بگه چه خبر بود. آخه حالم خوب نبود، نتونستم برم.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیاین در کنار کارهایی که انجام می دید و می خویند حداقل هر شب یکبار بیاین و درباره کارهای یک معمار سرچ کنید و کاراش بررسی کنید و ببیند معمارای بزرگ توی کاراشون چی داشتن ، ضرر نمی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا