تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

arc eng

عضو جدید
سلام وخسته نباشید
کار تحلیلتونو خوبه اما باز جای کار داره اما دوست من چه ایده ای داشتی این مهمه که نمره میاره یه نکته مهم که در تحلیلت دیدم این بود که ساماندهی داشتی اما گفتم یکم ضعیفه وجای کار داره

ممنون از لطفتون.. مگه برا شناخت هم ایده میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟:eek: من نمیدونم چی کار کنم:confused:

urbanism.z

عضو جدید
رامین جان کارات خیلی خوبه :w17:
به نظر من اهداف و راهبرد و سیاست تو شیت باید باشه ... هدف خیلی کلانه ... راهبرد جزئی تره و سیاست خیلی جزئی تر تر :D
مثلا اگه هدف سرزندگی باشه... ایجاد تنوع عملکردی میشه راهبرد .... و ایجاد کاربری تجاری فعال مانند رستوران در طول شبانه روز و دراز مدت میشه سیاست

urbanism.z

عضو جدید
بچه ها اونطور که بوش میاد فک کنم ازمون اسکیس این هفتس!!!!!!!!!:eek:

فک نمی کنم... حالا 13 خرداد یعنی سه شنبه می خواد اعلام کنه که کیه...
چهارشنبه و پنجشنبه ام که تعطیله... 100% مطمئنم که این هفته نیست... استرس نگیرید :D

draz

عضو جدید
مشاهده پیوست 210834البته باید عرض کنم که ایراد زیاد داره.توضیحات الای صفحه و نبود برش طولی
سلام مهندس
شما درست میگید تنهاچیزی که شما به اون توجه نمی کنید اینه که به خود اعتماد ندارید درضمن یا نمی دونید یا نمی خواهید بدونید یه میدان چه ویژگی باید داشته باشه همچنین ایده ای در کارتون ندیدم که منو جذب کنه
شما باید قوته وفرصتها استفاده مثل ابانبار مسجد وخود تکیه که شاخص های کارتون است در ضمن تهدیداتون خیابان کشی است حالا شما یه معادله دارید که باید به آن سازماندهی دهید واینو بدونید اون چیزی که به آن فکر می کنید درست است

draz

عضو جدید
ممنون از لطفتون.. مگه برا شناخت هم ایده میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟:eek: من نمیدونم چی کار کنم:confused:
سلام دوست عزیز
همان طور که میدونید به دلیل اینکه طراحی بافت خیلی وسیع است باید براش ساماندهی کرد ولی این دلیل بر ندادن ایده نیست در ضمن نترس وخونسردیتو حفظ کن شما باید در هر تحلیلی که دارید چه پلان چه پرسپکتیو و... برای واضح شدن ایدهتون به مصحح نشون بدید پس با کروکی کشیدن از قسمتهای کارتون بهش اینو تذکر میدید

draz

عضو جدید
مشاهده پیوست 210964مشاهده پیوست 210965
خودم از این دو تا شیت خوشم نمیاد و کلی ایراد داره.... نظراتتونو بگید ممنون میشم
سلام مهندس
کارتون خوبه اما جای کار داره قطر خطوط رو رعایت نکردید -در طراحی پرسپکتیو جای خلی توشیت زیاده -فکر میکنم تعریف درستی از موضوع نداری(قصد توهین ندارم )-درطراحی میدان از عناصر منظم استفاده میکنن نهایتن کارتون زیاد واضح نبود ینی بیشتر کمکتون میکردم

urbanism.z

عضو جدید
سلام مهندس
کارتون خوبه اما جای کار داره قطر خطوط رو رعایت نکردید -در طراحی پرسپکتیو جای خلی توشیت زیاده -فکر میکنم تعریف درستی از موضوع نداری(قصد توهین ندارم )-درطراحی میدان از عناصر منظم استفاده میکنن نهایتن کارتون زیاد واضح نبود ینی بیشتر کمکتون میکردم

ممنون بابت راهنماییاتون
حرف شمارو قبول دارم ... ولی تو فرصت کمی که تو کنکور داریم دیگه وقت واسه فکر کردن و ایده های خوب نیست... اگه کارام خیلی ساده ان واسه اینه که تو زمان خیلی کوتاهی دارم می کشم و فکر نمی کنم ، فقط میکشم... ایده های خوب زمان زیادی می خواد...

sana gole

عضو جدید
سلام مهندس

مهندس خسته نباشید میشه یه نمونه از کارهاتونو بذارید

*arch*

عضو جدید
كد و نام رشته يا پروژه
روز و تاريخ آزمون
اسكيس معماري(1352) – تصويرسازي (1358)
صبح چهارشنبه 28/3/93
اسكيس معماري منظر (1352)- نقاشي (1358)
عصر چهارشنبه 28/3/93
مطالعات فرهنگ و معماري ايران (1352) – تجزيه و تحليل نمايشنامه (1357) – ارتباط تصويري (1358)
صبح پنجشنبه 29/3/93
اسكيس معماري داخلي(1352) – نمايشنامه نويسي(1357) – تصوير متحرك(انيميشن) (1358)
عصر پنجشنبه 29/3/93
مجموعه برنامه‌ريزي شهري، منطقه‌اي و مديريت شهري(1350)– اسكيس‌طراحي شهري(1351)– طراحي صنعتي(1362)
صبح جمعه 30/3/93
طراحي پارچه و لباس(1364)
عصر جمعه 30/3/93

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چ زمانشم گنده کاش همین شنبه بود

من بابام عملش میوفته اون موقع

تنهام که نمیزاره بیام :D

موقع تقسیم شانس من حتما دسشویی بودم :)

urbanism.z

عضو جدید
دوستان نمیشه ماژیک طوسی و خط کش ببریم... من می خواستم شابلون ببرم... نمیشه؟؟؟!!!
آخه سازمان سنجش گفته: داوطلبان رشته برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري(كد1350) و طراحي شهري (كد 1351) لازم است مداد و روان‌نويس مشكي، پاك‌كن، مداد تراش و يك تخته شاسي كه كاغذ A3 به راحتي روي آن قرار گيرد را به همراه داشته باشند و از آوردن هرگونه ابزار بيان ترسيمي ديگر اكيداً خوداري نمايند.

mahfa90

عضو جدید
خط کش فکر کنم بشه...من یه شابلون درست کردم میخوام ببرمش...والا من پارسال همه چی بردم سر جلسه..چون بعد امتحان قرار بود بیام خونه وجایی واسه تحویل گرفتن وسیله ها در نظر نگرفته بودن..

بالا