تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام مگه میشه تاخود کتاب رونخوندیم جزوه بخونیم که خلاصه مباحث کتاب هست:w20: فقط اصل خوندن کتاب هاست وخلاصه برداری ومرور

:Dبه شدت تایید میشه
شما ی مورد بیار ببینیم ک ا جزوه شرو کرده و موفق بوده

urbanism.z

عضو جدید
سلام
دوستان منظورم این نبود که اصلا کتاب نخونین... واسه کسی که می خواد دیر شروع کنه واسه خوندن یا وقت نداره روزی 10 12 ساعت درس بخونه جزوه خوبه... ولی شماها که وقت دارین و می تونین روزی 12 ساعت درس بخونین از لیست کتابایی که گذاشتم شروع کنید، البته یه تعدادشون و...
من 2 تا از جزوه هارو خونده بودم و رتبم شد 520 و از همین جزوه هایی که خونده بودم کلی سوال اومده بود :D

shahrsaz.reza

عضو جدید
سلام منم میخوام تواین تمرینات گروهی شرکت کنم ولی من gmailندارم ایمیل دارم اگه میشه تمریناتو برای منم بفرستین تا منم کارکنم متشکرمshahrsaz.reza@yahoo.com

shahrsazan

عضو جدید
اگه میشه تمریناتو برای منم بفرستین تا منم کارکنم متشکرمshahrsazan90@gmail.com

a.rahmani?

عضو جدید
سلام به همه کسانی که یروز اینجا بودند و حالا به دلیل مشغله و کار و کم رونقی این انجمن ها به دلیل ت ل گ ر ا م و اینا نیستند
..............................................
سلام ویژه محضر آزاده خانوم که نمیدونم الان کجاست و چیکار میکنه ولی هر جا هست انشا... گره ای در کارش نباشه موفق و پسروز و سربلند باشه. اینجاها زحمت ما رو خیلی کشید بدون چشم داشتی تمرین میگفت و مام حل میکردیم میفرستادیم رفع اشکال میشد ..........................................
یادش واقعا بخیر چند نفری بودیم اینجا اسکیس تمرین میکردیم خیلی فعال بود ولی خپ به دلیل وجود گروه ها و کانال و فلان دیگه از رونق افتاد..............

یادی بکنیم از تمام بچه هایی که اینجا بودند و براشون آرزوی پیشرفت روز افزون بکنیم................................
نمیدونم این سال که رو به پایانه چقدر غصه خوردید استرس داشتید چقدر حرص خوردید ولی در این واپسین لحظات سال که مصادف با ایام فاطمیه است خدارو قسم میدم به لحظات دفن شبانه بی بی دو عالم که سال 95 انشا.... غم نبینین به خواسته های دلتون نزدیک تر شین و خدارو پیشتون احساس کنین. یاعلی

• Like
واکنش ها: draz

draz

عضو جدید
سلام به همه
این روزهای اخر این ساله سالی که با همه خوبی ها وزحمتایی که داشت گذشت واقعا حرف دوستمونو تایید می کنم دیگه با این شبکه های اجتماعی جدید دیگه کمتر بچه ها اینجا سر می زنن ولی هرجا که هستند دست حق به همراشون وموفق باشن سال خوبی را برای همه آرزومندم
من سالها پیش اسکیس می خوندم وتدریس می کردم اگه کمکی ازم بر بیاد برای دوستان انجام خواهم

بالا