تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

urbanism.z

عضو جدید
سلام دوستان
بچه ها چون که هنوز آزاده جون نیومده و معلوم نیست که کی بیاد، من شروع کردم و تمرینات تحلیل رو انجام می دم. تمرینات تحلیل رو آزاده جون برام ایمیل نکرده ولی کارای شماها رو که دیدم تقریبا فهمیدم که باید چی بکشم...
نظرتونو بگید لطفا ممنون می شم
مشاهده پیوست 207916

r.a.m.in

عضو جدید
سلام و خسته نباشی.
دوسته من کارات خوبن و شیت بندیت عالی.
میشه بگی چرا انقد زیاد ازخط کش استفاده میکنی؟بنظر من قدرت دستت میاری پایین.سعی کن از کروکیم استفاده کنی تو کارات.اسکیسات همشون2بعدی و با مقیاس کوچیک هستن.سایت بصورت ظاهری نیست.الان مثلا ترمینالت مشخص نکردی و تمام خطوط تبدیل شدن به افقی و عمودی.معرفی علامتاتم ذکر نکردی.در کل موفق باشی.
بابت ایراد کارمم ممنون.راس میگی.

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
امید خاصی که می دونم نیست ولی الان دارم این کتابا رو برا امتحان ترم (خرداد) می خونم : محیط های پاسخده- راهنمای طراحی شهری پاکزاد- شکل شهر منسجم- طراحی شهری جان لنگ- مرمت شهری دکتر حبیبی
اسکیس طراحی شهری هم نمی دونم اصلا چه جوریه حالا با این تفاسیر به نظرتون ارزششو داره پاشم برم تا تهران برا اسکیس؟!!!

*** راستی 1 سوال مهم : کتاب طراحی شهری جان لنگ انتخابیه و می تونیم به جاش تئوری شکل شهر لینچ رو بخونیم... به نظرتون کدوم یکی از این دو تا بیشتر به درد اسکیس می خوره (اگه یه وقت خواستم شرکت کنم؟!!!!)

urbanism.z

عضو جدید
سلااااااام .... من 520 شدم
بچه ها چرا انقدر نا امیدین!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه با انگیزه بیشتر تمرین کنید برا اسکیس. امیدوارم که هممون قبول بشیم
کی گفته اسکیس خرداد؟؟ مطمئنید؟؟؟؟؟

urbanism.z

عضو جدید
سلام و خسته نباشی.
دوسته من کارات خوبن و شیت بندیت عالی.
میشه بگی چرا انقد زیاد ازخط کش استفاده میکنی؟بنظر من قدرت دستت میاری پایین.سعی کن از کروکیم استفاده کنی تو کارات.اسکیسات همشون2بعدی و با مقیاس کوچیک هستن.سایت بصورت ظاهری نیست.الان مثلا ترمینالت مشخص نکردی و تمام خطوط تبدیل شدن به افقی و عمودی.معرفی علامتاتم ذکر نکردی.در کل موفق باشی.
بابت ایراد کارمم ممنون.راس میگی.

سلام. ممنون از اینکه ایرادامو گفتی
آره قبول دارم. خط کش سرعت و خیلی کم می کنه. می خواستم یکم دستم بیاد که چه جوری بکشم و بعد خط کش و بذارم کنار. از این به بعد دیگه خط کش حذفه :smile:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها... من از یه دوستی که دانشگاه بهشتی داره میخونه پرسیدم گفتن موثق نیست ولی شنیدن هفته ی اول تیره اسکیس... من خودمم فک می کنم همین زمانا باشه... به هر حال به نظرم نگرانی خوب نیست، شما از خیلی وقت پیش دارین تمرین می کنین و حتما بهترین نسب به کسانی که تازه می خوان شروع کنن... به هر حال از وقت همه کم می شه اتفاقا به نفع اونایی هست که زودتر شروع کردن و خیلیا تو این فاصله نمی تونن دوپینگ -!!!- کنن و این به نفع شماست... برا همه ی دوستای سخت کوشم آرزوی موفقیت می کنم:)...
راستی از همون دوستم که پارسال درصد خیلی بالایی هم تو اسکیس زده بودن سوالمو پرسیدم ترتیب کتابا رو این طوری گفتن : طراحی شهری پاکزاد- بعد پاسخده و تئوری شکل شهر لینچ... گفتم شاید به درد شما هم بخوره ;)

urbanism.z

عضو جدید
آزاده جون خواهش میکنم بیاااااااا...الان باید باشی....من دیگه دارم دیونه میشم!!!!

مهفا چرا انقدر نگرانی!!!
تو که رتبت خوبه... امیدوار باش....
کار اسکیستم خوبه و اصلا نباید نگران باشی.. فقط باید تلاشمونو بیشتر کنیم و این 1 ماه و خوب خوب تمرین کنیم..

mahfa90

عضو جدید
آره خیلی نگرانم...آخه خانوادم اجازه نمیدن راه دور بزنم...از طرفی هم شبانه نمیتونم برم..کل روزانه ها 86 تا هست...یعنی من باید بیام زیر 86 تازه با احتساب یزد و شیراز!!!احساس میکنم خیلی سخته از 348 بیام زیر 86....

urbanism.z

عضو جدید
آره خیلی نگرانم...آخه خانوادم اجازه نمیدن راه دور بزنم...از طرفی هم شبانه نمیتونم برم..کل روزانه ها 86 تا هست...یعنی من باید بیام زیر 86 تازه با احتساب یزد و شیراز!!!احساس میکنم خیلی سخته از 348 بیام زیر 86....

حتما می تونی... امیدوار بودن به آدم یه انرژی خاصی میده :D
بیشتر تلاش کن.. مطمئنم که تلاشتو بیشتر کنی 100% می تونی قبول بشی
منم باید بیشتر از قبل تمرین کنم ..

urbanism.z

عضو جدید
کسی میدونه هزینه شبانه چقدره؟

الان داشتم شرایط نوبت دوم و می خوندم و کلی ضدحال بود
25% شهریه اش اضافه شده و خوابگاهم نمی دن. پس چی کار می کنن این دانشگاها!!!!!!!!. این همه حرص بخوریم که قبول شیم و آخرشم اینجوری. ترمی باید کلی هزینه بکنیم

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

بچه ها منم گند زدم
دیگه واسه اسکیسم انگیزه ندارم
میخواستم فقط تهران قبول شم ولی با این رتبه افتضاحم فکر نکنم امیدی باشه
دارم دق میکنم...:(

بالا