تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

far.t

عضو جدید
کنکوری بودی ؟؟؟؟؟؟؟

من با خودم فکرکردم اگه چند نفر باشن که باهم کار کنن بهتر باشه برا همین پرسیدم ;)
آره کنکوردادم...واسه اسکیس میگن حتما برین کلاس و میگن کلاسای تهران فقط به درد بخوره و منم با اینکه واقعاواسم مشکله تو دو دلی موندم که برم کلاس تهران یا بیخیالش بشم

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام
زبان 1
مباحث 54
مبانی 37
تاریخ 36
تحلیل 29
دوستم
زبان 1
مباحث 44
مبانی 40
تاریخ 36
تحلیل 30
درصدامون چه حدودی میشه اسکیس تمرین کنیم یا نه امیدی هست:confused:

سلام
متاسفانه هر دو تحليل را پايين زدين... ولي خب مباحث و تاريخ را خوب زدين... بين 150-250 تخمين ميزنم... البته بايد درصداي بيشتري ببينيم كه دقيق تر بشه حدس زد

بچه ها من زبان -1 زدم
مباحث 57.33
مبانی نظری 61.33
تاریخ 33.33
تحلیل فضا رو 69.33
معدلم هم 17.73

به نظرتون رتبه م چی میشه کاش یکی میگفت...

سلام
من واقعا به شما تبريك ميگم. چون به نظر مياد جزو رتبه هاي خيلي خوب ميشيد :gol:.. سه تا درس بالاي 50 رتبه زير 100 انتظار ميره..ايشالا رتبه زير 50

بچه ها امسال چون کنکور آسون بوده رتبم چند میشه؟ زبان 5.5:( مباحث 54 مبانی 50 تاریخ 38 تحلیل 80

سلام
من به شما هم تبريك ميگم. چون به نظر مياد جزو رتبه هاي خيلي خوب ميشيد :gol: ..تحليل را عاليييي زدين خيلي تو رتبه كمكتون ميكنه!!! :gol: نظرم زير 100 كه حتما هست ولي احتمالش زياده زير 50 هم بشيد

شما كدوم شهر هستين؟؟ من ممكنه كلاس نزديكتون بشناسم.. و در اين بين ميتونيد تو كلاس آموزش مجازي ما هم شركت كنيد;)

آخرین ویرایش:

Arch-Azadeh

سلام
دوستان اون اسكيس تمرينيه را انجام ندادين؟؟؟؟؟؟:evil: منتظرممممم
ماشالا همه رتبه ها هم كه ايشالا خوب ميشه..انگيزه بايد زياد باشه

اولين فايل آموزش و تمرينات اسكيس امشب ايشالا ايميل ميشه :)

far.t

عضو جدید
سلام
من به شما هم تبريك ميگم. چون به نظر مياد جزو رتبه هاي خيلي خوب ميشيد :gol: ..تحليل را عاليييي زدين خيلي تو رتبه كمكتون ميكنه!!! :gol: نظرم زير 100 كه حتما هست ولي احتمالش زياده زير 50 هم بشيد

شما كدوم شهر هستين؟؟ من ممكنه كلاس نزديكتون بشناسم.. و در اين بين ميتونيد تو كلاس آموزش مجازي ما هم شركت كنيد;)
سلام آزاده جان من مشهد هستم.میگن اسکیس تهران خوبه برم اما یذره واسم سخته اما ب نظرت سختیو تحمل کنمو هر10روز بیام کلاس اسکیس تهران؟یا راه دیگه ای هم هست؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میگم دیگه از فضای درصدا و رتبه ها خارج بشیم هرگلی که کاشتیم تموم شده!
دیگه بهتره رو اسکیس تمرکز کنیم که اگه رتبمون خوب نشد حداقل اسکیس بتونه جبرانش کنه....
راستی چرا کسی تمرین اول رو انجام نداد؟؟؟ امید کجاییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟ مهفاااا؟؟؟ arc eng؟؟؟؟ بقیه کجایین هی الکی اومدین گفتین پایه ام!!
من خیلی دستم ضعیفه کارمو بذارم همتون شاد میشین
:D

Arch-Azadeh

سلام آزاده جان من مشهد هستم.میگن اسکیس تهران خوبه برم اما یذره واسم سخته اما ب نظرت سختیو تحمل کنمو هر10روز بیام کلاس اسکیس تهران؟یا راه دیگه ای هم هست؟

سلام
مشهد که کلاس اسکیس هست. کیمیا فکر شعبه اصلیش مشهده. اساتید اسکیسش هم مشهد میرن و هر سال اونجا کلاس داره

سلام...خوب وایسین یه برگه آ3 پیدا کنم...تمرین اولو که قرار شد امشب بفرسته آزاده خانم.....اون فقط یه اسکیس تعیین سطح بود...

اسمش تعیین سطح بود ولی خب باید انجام بشه در هر صورت!!! :smile:

Arch-Azadeh

سلام دوستان
تمرين اول اسكيس براي همه كساني كه ايميل زده بودن ارسال شد

اگه به دست كسي نرسيده به من ايميل بزنه تا دوباره براش بفرستم... منتظر تمرينات، سوالات و .. هستم :D

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
دوستان درصداتونو تو تاپیک بررسی سوالات بذاربد، اینجا پاک میشن
ممنون

arc eng

عضو جدید
یکی ی چیزی بگه خب....چی کار دارین میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من ی کم بی حوصله شدم. اصلا وقتی قراره ی کاریو شروع کنم جون میکنم:mad:

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
یکی ی چیزی بگه خب....چی کار دارین میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من ی کم بی حوصله شدم. اصلا وقتی قراره ی کاریو شروع کنم جون میکنم:mad:
قورباغه رو قورت بده....کتابشو خوندی؟ چندسال پیش خیلی مد شده بود اما واقعا روش مفیدیه. یکیی از قوانین مورفی همینه : کاری که میخوای شروع کنی کلی نیرو در مقابل شرروع کردنش مقاومت میکنن. نگران نباش عادیه :) فقط قورتش بده :دی

arc eng

عضو جدید
قورباغه رو قورت بده....کتابشو خوندی؟ چندسال پیش خیلی مد شده بود اما واقعا روش مفیدیه. یکیی از قوانین مورفی همینه : کاری که میخوای شروع کنی کلی نیرو در مقابل شرروع کردنش مقاومت میکنن. نگران نباش عادیه :) فقط قورتش بده :دی

چشم:smile:

Arch-Azadeh

آغااااااااااااااااا یخا رو آب کنید کاراتونو بذارید. من با این اعتماد به نفس چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/:D

سلام
برای شروع بسیار عالیه.. همین که شما بکشید خودش کلی از اونایی که نکشیدن جلوتره :victory:.. فکر میکنم قبلا کار کردین یا جایی اسکیس دیدین؟
بیشتر به نظرم میاد نمونه شیت دیدید.. نمونه شیت دیدن اول کار خیلی خوب نیست.. ذهن آدم را می بنده.. نمیذاره آزاد فکر کنین.

کار اشکال زیاد داره ولی خب کار اوله و فقط برای اینه که ببینیم سطح بچه ها چه جوریه. خیلی خیلی امیدوارم شدم به نظرم شما با تمرین میتونید خیلی بهتر بشید..چون الان نشون میده آشنایی نسبی دارید.

مشکلی که شما الان دارید، 1- شیت بندی و 2- عدم آشنایی با مبانی طراحی شهری:)

. ایشالا راه میفتید http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

Arch-Azadeh

arc eng

عضو جدید
سلام
برای شروع بسیار عالیه.. همین که شما بکشید خودش کلی از اونایی که نکشیدن جلوتره :victory:.. فکر میکنم قبلا کار کردین یا جایی اسکیس دیدین؟
بیشتر به نظرم میاد نمونه شیت دیدید.. نمونه شیت دیدن اول کار خیلی خوب نیست.. ذهن آدم را می بنده.. نمیذاره آزاد فکر کنین.

کار اشکال زیاد داره ولی خب کار اوله و فقط برای اینه که ببینیم سطح بچه ها چه جوریه. خیلی خیلی امیدوارم شدم به نظرم شما با تمرین میتونید خیلی بهتر بشید..چون الان نشون میده آشنایی نسبی دارید.

مشکلی که شما الان دارید، 1- شیت بندی و 2- عدم آشنایی با مبانی طراحی شهری:)

. ایشالا راه میفتید ;)

مرسی آزاده جون .... دقیقا من کارم این شده بود که سرچ کنم نمونه شیت طراحی شهری ببینم. ممنون از امیدواری که میدی.:gol:

mahfa90

عضو جدید
سلام
مرسی از اینکه کار کردی ..:gol:
شما هم به نظر میاد شیت دیدی...

مشکلات:
1- خط 2- گرافیک 3- شیت بندی

تو تمرینات جلسه اول حسابی خط و گرافیک کار کن... به شیت بندی بعدا میرسیم
درسته من فقط شیت دیدم مثل arc eng شیت سرچ کردم و دیدم.البته پارسال.واسه امسال نه.نمیدونم تو هرموضوعی باید به چی توجه کنم یعنی رو چی فوکوس کنم.موقع تحلیل نمیدونم از چه نظر باید تحلیل کنم.

ایکاروس

عضو جدید
وای بچه ها من کاراتونو می بینم خیلی هوس می کنم برم انجام بدم ...اصن یه حس خوبی به آدم میده .....آفرین بچه ها

من فقط تنها مشکلم تنبلیه و استارته به قول دوستمون جون می کنم شروع کنم ...فک کنم باید برم سراغ کتاب قورباغه ...البته یه روشم یه جا دیدم میگم که اگه کسی خدایی نکرده مث منید شاید مفید باشه ....

روش ساعتو رو 25 دقیقه کوک کنید شروع ب کار کنید زنگ که زد برید استراحت 5 دقیقه باز بیاید 25 دقیقه دیگه و بعد اون 5 دقیقه استراحت هر چهار تا 25 دقیقه یه استراحت 15 دقیقه ای میرید ....روشش اسمش هست پومودورو فک کنم یه سرچی بزنید پیدا خاهید کرد

arc eng

عضو جدید
درسته من فقط شیت دیدم مثل arc eng شیت سرچ کردم و دیدم.البته پارسال.واسه امسال نه.نمیدونم تو هرموضوعی باید به چی توجه کنم یعنی رو چی فوکوس کنم.موقع تحلیل نمیدونم از چه نظر باید تحلیل کنم.

اوهوووووووووووووووومممممممممم :redface:می تو :(

r.a.m.in

عضو جدید
من 4روزه تنبلی میکنم اما میخام امشب اسکیسارو کار کنم.بسه انقد تنبلی.اه.کلافه شدم

راستی اگه میشه بهم بگید که من با این درصدا میتونم برم برا اسکیس یا نه؟چون کسی بهم نمیگه.انگار بچه ها باهام قهرکردن
زبان1
مباحث20
مبانی نظری64
تاریخ48
تحلیل45
ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arc eng

عضو جدید
راستی اگه میشه بهم بگید که من با این درصدا میتونم برم برا اسکیس یا نه؟چون کسی بهم نمیگه.انگار بچه ها باهام قهرکردن
زبان1
مباحث20
مبانی نظری64
تاریخ48
تحلیل45
ممنون

شما قطعا میتونی بری اسکیس ... چرا فکر کردی نباید مجاز شی وقتی درصدات اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

mahfa90

عضو جدید
من دوتا سوال دارم:
توی برنامه جلسه1 قسمت تمرین 1(خط ریز و خط متوسط و خط درشت)یعنی14 صفحه A4 مطلب بنویسیم؟:surprised:
برای تمرین درخت باید به اقلیم هم توجه کنیم؟مثلا درخت تو اقلیم گرم و خشک و...کلا اقلیم تو اسکیس طراحی شهری چقد مهمه؟

بالا