تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
چقدر ایراد:w22:
چه میدونم میگن اینجوری کار کنیم امتیاز بیشتر میگیری
موضوعش سرای محله
خب باید ایرادات گفته بشه تا کارت بهتر بشه دیگه عزیزم
ولی من شنیدم ی سالی بچه هایی که اسلامی کار کردن درصداشون پایین یوده!!!!!!!
ولی کلا به این چیزا ربط نداره بابا... شیت خوب و پر محتوا و سیاه بسته شده باشه .. بهتون قول میدم به بقیه چیزا توجه نمیشه;)

طوبی01

عضو جدید
سلام
دارم روی سرای محله کار میکنم کسی هست کمک کنه و چند نمونه بهم نشون بده؟؟؟
سرای محله هایی که تا الان دیدم چیز خاصی نداشتن عین ساختمونای دیگه بودن و اینگار ی ساختمون اداری معمولی که فقط با زدن ی تابلو مشخص میشه که سرای محله!!!!

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من که همه کلاس های اسکیس خوب هستن فقط همین که تو یه جمعی هستید و دارید اسکیس کار میکنید کافیه ...

هرچند که بدون کلاس رفتن و دانلود مباحث کلاس ها از اینترنت هم میتونه کافی باشه

الهه4

عضو جدید
حوزه ی اسکیس همه ی شهرها تهران هست؟یا مال هر استانی حوزه ی اسکیسش توخودشه؟

الهه4

عضو جدید
همیشه در حق ما دانشجوهای شهرستانی ظلم میشه....من خودم به شخصه هروقت میام تهران تا یه هفته مریضم بخاطر تغییر آب وهوا...

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
بچه ها من شنیدم طایفه به دانشجوهاش گفته آزمون اسکیس آخر خرداد هست. کسی خبر موثقی نداره؟

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من شنیدم طایفه به دانشجوهاش گفته آزمون اسکیس آخر خرداد هست. کسی خبر موثقی نداره؟

یا علی:surprised:هر کدومشون یه چیزی میگن
یکی از استادای ما میگفت خبر موثق داره که اخر تیر یا اوایل مرداده:cool:

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز

شقاقی که به این شایعه ها میخندید،میگفت وقتی میگم نیست ،یعنی نیست ، و میگفتن : خیلی از این اساتید خوبه از من میان میپرسن تاریخ امتحان کیه..

همین هفته پیش هم دوباره یکی از بچه ها پرسید گفت مطمئن باشین بعد از ماه رمضونه، واین شایعات واسه اینکه کلاسای موسسات زودتر پر بشه..
.........

من نمیخوام طرفداری از ایشون کنم،ولی به حرف استادم یقین دارم ...

استاد شقاقی شده برای سود ایوانخانه هم این کارو نمیکنه بگه دیرتر میوفته ..اتفاقا ایشون هم اگر میگفتن زودتر شروع میشه برای خودشون بهتر بود.

honarmemar

عضو جدید
سلام بچه ها

دانشگاه تهران محل تحصيل پرديس فارابي قم
یعنی همون دانشگاه تهرانه با همون اساتید یا نه ؟ لطفا یه مقدار برام توضیح بدید؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

دانشگاه تهران محل تحصيل پرديس فارابي قم
یعنی همون دانشگاه تهرانه با همون اساتید یا نه ؟ لطفا یه مقدار برام توضیح بدید؟
بله
فقط محل تحصیل فرق میکنه

hasanpour70

کاربر فعال
بچه ها تا کی میشه انتخاب رشته کرد؟؟ تا 12 شب امشب یا فردا هم میشه؟؟؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تا کی میشه انتخاب رشته کرد؟؟ تا 12 شب امشب یا فردا هم میشه؟؟؟

الان سایت یه اطلاعیه زده که تا سوم خرداد میشه انتخاب رشته کرد....یه اصلاحیه هم اومده.....سایت رو چک کنین

hasanpour70

کاربر فعال
دوستان یه سوال
بنظرتون کلاس اسکیس موضوعی بهتره یا ورکشاپ هایی که آخر میزارن؟
من چون شهرستانم نمی تونم هردوشو شرکت کنم
اسکیسم بد نیست ولی اسکیس موضوعی تاحالا کار نکردم؛ اگر بخوام خودم کار کنم چجوری باید کار کنم؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
دوستان یه سوال
بنظرتون کلاس اسکیس موضوعی بهتره یا ورکشاپ هایی که آخر میزارن؟
من چون شهرستانم نمی تونم هردوشو شرکت کنم
اسکیسم بد نیست ولی اسکیس موضوعی تاحالا کار نکردم؛ اگر بخوام خودم کار کنم چجوری باید کار کنم؟
اسکیس موضوعی و ورکشاپ فرق میکنن؟؟

hasanpour70

کاربر فعال
اسکیس موضوعی و ورکشاپ فرق میکنن؟؟

آره منظورم از ورکشاپ کارگاههایی که اواخر می زارن و فقط موضوع میدن و اسکیس میزنم معمولا روز 8 ساعت کلاسه که روزی 2 تا موضوع باید بزنیم یعنی آموزش خاصی نمیدن فقط شبیه سازی کنکوره
ولی اسکیس موضوعی تو کل ذوره کلاس 7 یا 8 موضوع اصلی (موضوعات مادر) رو کار می کنن یعنی بیشتر آموزش میدن
حالا من نمیدونم کدومش بیشتر بدردمون می خوره
اگه کسی اینجا باشه که کلاس اسکیس موضوعی بره و تجربیات کلاسشو بهمون بگه خیلی عالی می شه آخه کسایی مثه من که شهرستانیم واقعا نمی تونیم همه ای کلاسارو شرکت کنیم

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
آره منظورم از ورکشاپ کارگاههایی که اواخر می زارن و فقط موضوع میدن و اسکیس میزنم معمولا روز 8 ساعت کلاسه که روزی 2 تا موضوع باید بزنیم یعنی آموزش خاصی نمیدن فقط شبیه سازی کنکوره
ولی اسکیس موضوعی تو کل ذوره کلاس 7 یا 8 موضوع اصلی (موضوعات مادر) رو کار می کنن یعنی بیشتر آموزش میدن
حالا من نمیدونم کدومش بیشتر بدردمون می خوره
اگه کسی اینجا باشه که کلاس اسکیس موضوعی بره و تجربیات کلاسشو بهمون بگه خیلی عالی می شه آخه کسایی مثه من که شهرستانیم واقعا نمی تونیم همه ای کلاسارو شرکت کنیم

از یکی از دوستامون پرسیدم.گفت چون موضوعی بیشتر بار آموزشی داره و نفرات کلاس هم کمتره اولویت داره
ورکشاپ بیشتر واسه شبیه سازی کنکور و رفع استرس و مدیریت جلسه آزمونه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست موقت

پست موقت

بچه ها جون سلام
من پارسال برای کنکور معماری/معماری ارشد کتاب خریدم منتهی نشد که همشو بخونم و امسال هم دیگه نمی خوام کنکور معماری /معمار ی بدم واسه همین کتابهامو که کاملا نو هستند با قیمت خیلی کمتربرای فروش گذاشتم هر کس مایل بود پیغام خصوصی بده( هزینه ی پست به عهده ی خریدار می باشد(

1)مبانی فیزیک 1 قیابکلو : کاملا نو و دست نخورده /
قیمت روی جلد : 9/000 تومان برای شما : 6/000

2)مبانی فیزیک 2 قیابکلو : کاملا نو و دست نخورده /
قیمت روی جلد : 13/000 تومان برای شما: 10/000

3)مبانی فیزیک4 قیابکلو : کاملا نو و دست نخورده / قیمت روی جلد : 10/000تومان برای شما: 7/000

4)تاسیسات و تنظیم شرایط محیطی عصر کنکاش (درس و کنکور): کاملا نو و دست نخورده /
قیمت روی جلد : 15/000 تومان برای شما : 11/000 تومان

5)معماری ایرانی غلامحسین معماریان : کاملا نو و دست نخورده /
قیمت روی جلد : 25/000تومان برای شما : 20/000 تومان

6)آشنایی با معماری معاصر از شرق تا غرب کامل نیا: کاملا نو و دست نخورده /
قیمت روی جلد : 22/500 تومان برای شما : 17/000 تومان

7)کتاب پرسش های 4 گزینه ای طبقه بندی شده ی تاریخ معماری جهان/تاریخ معماری ایران/تاریخ معماری معاصر مرکز معماری(نوشته ی ماناقابوسی و مه گل مرتهب)
قیمت روی جلد : 11/000 برای شما : 7/000 تومان

8)معماری غرب ریشه ها و مفاهیم امیربانی مسعود/ کاملا نو /چاپ پنجم(فقط تا فصل 4 نکات کنکور توش نوشتم)
قیمت روی جلد : 30/000 برای شما : 25/000 تومان

9)درک عمومی معماری منظر عصر کنکاش : (تمامی نکات کنکو رو توش نوشتم)
قیمت روی جلد : 14/000 برای شما : 10/000 تومان

10)درک عمومی معماری علی عسگری عصر کنکاش : کاملا نو و دست نخورده/
قیمت روی جلد : 000/ 30 تومان برای شما : 25/000تومان

11)مشق معماری عیسی حجت : کاملا نو و دست نخورده/
قیمت روی جلد : 16/000 تومان برای شما : 12/000 تومان

12)ابر مجازی داوود صلواتی(کتابی که دارای میانبرهای کنکور اسکیس معماریه و خیلی کامله و دیتیل های کارهارو کشیده و با فلش توضیحات و کنار نما و برشها نوشته) کاملا نو و دست نخورده/
قیمت روی جلد : 75/000 تومان برای شما : 65/000 تومان

ebadi69

عضو جدید
بچه ها ورکشاپ خیلی مهمتره
من هرکسیو دیدم رفته ورکشاپ البته نه هر استادی نتیجه گرفته
خودمم دودلم که اسکیس موضوعی رو برم یا نه!!! میترسم نرم از بقیه عقب بمونم تو خونم تمرین میکنم چیکار کنم بنظر شما؟؟؟

hasanpour70

کاربر فعال
بچه ها چرا کسی نمیاد یه راهنمایی جامع کنه؟؟
بنظرتون این کارگاه از سیر تا پیاز مرکز معماری خوبه ؟؟ یا اسکیس موضوعیه استاد شکوهی؟؟ یا استاد شقاقی؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بچه ها ورکشاپ خیلی مهمتره
من هرکسیو دیدم رفته ورکشاپ البته نه هر استادی نتیجه گرفته
خودمم دودلم که اسکیس موضوعی رو برم یا نه!!! میترسم نرم از بقیه عقب بمونم تو خونم تمرین میکنم چیکار کنم بنظر شما؟؟؟

بنظرتون این کارگاه از سیر تا پیاز مرکز معماری خوبه ؟؟ یا اسکیس موضوعیه استاد شکوهی؟؟ یا استاد شقاقی؟؟؟

:w20: :w19:

این پیامو دادم تا بدونید اگه ب پستتون پاسخی داده نمیشه لابد نمیدونن.مث من ک اونقد اطلاعات ندارم ک بخوام راهنماییتون کنم. : )

اما ظاهرا از ورکشاپ خیلی ها تا حد خوبی نتیجه گرفتن..
انتخاب استاد و یا دوره بستگی ب سبک و توان خودتون داره. بهرحال معجزه گر خودتونید ن اساتید و موسسات! : )

mehmari

عضو جدید
سیر تا پیاز یکم مبتدی تره ...
اگر خودتون راندو و پرسپکتیو و اینا کار کردید به نظر من موضوعی برین.

ebadi69

عضو جدید
از یکی از دوستامون پرسیدم.گفت چون موضوعی بیشتر بار آموزشی داره و نفرات کلاس هم کمتره اولویت داره
ورکشاپ بیشتر واسه شبیه سازی کنکور و رفع استرس و مدیریت جلسه آزمونه
البته عزیزم ورکشاپ شقاقی اینجوری نیس در همون تایم تدریس هم میشه و اساتید دیگم در مورد هر موضوع فرایند های مختلفی رو تو ورکشاپ توضیح میدن

artemiss68

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید همگی
میخواستم نظرتون رو راجع به کلاسای فشرده استاد منصورپور بدونم، 90ساعته روزای 5شنبه جمعه ساعت 8 صبح تا 7 شب
به نظرتون خوبه؟ هم ازنظر استاد هم تایم، خسته کننده نیست 11ساعت کلاس دوباره 11ساعت فرداش؟؟
بجز منصور پور کدوم استاد رو پیشنهاد میکنید؟
راستی کسی خبر نداره استاد علیمحمدزاده کلاس فشرده میزاره یا نه؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبید؟
چقدر ایتجا خلوت شده
ممنون میشم ایرادات کارمو بگید از رو کار طایفه کشیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.