تشکیل تیم صنایع باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش من یاهو مسنجر ندارم شرمنده لطفن نتایج رو به ما هم اعلام کنید
با تشکر
یاعلی

Al Pacino

عضو جدید
گویا دوستان از یه کانال دیگه با هم ارتباط دارند.
ما که رفتیم شب خوش!

nayyeri1982

عضو جدید
قسمت نبود . من كه هرچي كردم مشكلم رفع نشد. ياهومسنجرم نصب شد ولي كانكت نمي شه هركاري هم كردم فلش9رو نصب كنم سايت ادوب ارور مي ده.

بي خيال

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
بهتر نبود بحث رو میگذاشتین همین جا؟
آخه واسه ویدئو کنفرانس خیلی ها محدودیت دارند
اینترنت ذغالی رو چه به ویدئو کنفرانس آخه

elman13

عضو جدید
بچه ها قرار شد راجع به ایزو مطالعه و بحث کنیم جای همتون خالی بود امیوارم هفته بعد طوری باشه که همه باهم باشیم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه میشد همین جا جلسه باشه خیلی بهتر بود
چون همه میتونستن بیان
در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم ایزو فعلن بی اعتباره البته تو ایران
یا علی

آخرین ویرایش:

مهرآذین

عضو جدید
سلام به همگی دوستان عزیز و تشکر از مدیر تاپیک من دیشب غایب بودم و عذر میخوام بابت غیبتم من مشکلی با باشگاه ندارم ولی اگر بشه خیلی بهتره که موضوعات را روی خود تاپیک مطرح کنید و مثلا در عرض 1 روز به همه بگید که نظرات خودشان را بگند و در اصل پیغام بدنداینطوری با توجه به اینترنت های کم سرعت خیلی به صرفه تره

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همه
همه حرفاتون درسته اما می دونید مساله اینه که وقتی تاپیک زده میشه بچه ها همه ساکت میشینن منتظر میمونن که فقط یک نفر حرف بزنه اما وقتی توی کنفرانس هست مجبور میشن همه دخیل باشن. غلط یا درست حرف بزنن.

حالا این هفته همگی سعی کنید نرم افزار یاهو رو نصب کنید.

در مورد موضوع هم من پیشنهاد میکنم متن استاندارد رو همگی تا هفته دیگه بخونیم( البته نمدونم سارا جان میخوان جلسات هفتگی باشه یا نه) بعدش بیایم روم همه آماده باشیم

موفق باشید

s22a2ch

مدیر بازنشسته
salam
ma dishab avalin bahs o shuru kardim ba chand nafar
mamnun az unae ke umadan

garar shod bahsemun dar morede iso shuru beshe va zarfe 1 hafte chekide nokate khubemun o dar ekhtiare hame bezarim

va ama raje video confrance
ma bedune web o voice pish raftim mesle yahoo messenger
benazaram in neazi be internete por sorat nadare

inja nemishe ejra kard ham zaman bare ham tapic shulug mishe
inja dar in had mishe ke natije bahs o begam

omidvaram jalasatemun haftegi bashe ama saatesh bayad zudtar bashe chon aksaran sare kar mirim va bayad sob zud bidar shim,

mahtabi

مدیر بازنشسته
salam
ma dishab avalin bahs o shuru kardim ba chand nafar
mamnun az unae ke umadan

garar shod bahsemun dar morede iso shuru beshe va zarfe 1 hafte chekide nokate khubemun o dar ekhtiare hame bezarim

va ama raje video confrance
ma bedune web o voice pish raftim mesle yahoo messenger
benazaram in neazi be internete por sorat nadare

inja nemishe ejra kard ham zaman bare ham tapic shulug mishe
inja dar in had mishe ke natije bahs o begam

omidvaram jalasatemun haftegi bashe ama saatesh bayad zudtar bashe chon aksaran sare kar mirim va bayad sob zud bidar shim,

دیشب؟
چرا هیشکی به من نگفت؟

MOHAMMAD_20APRIL

عضو جدید
سلام بچه ها چرا هیچ کس دیشب نیومد راجع iso که مبحث هفته پیش بود بحث کنیم , اگه اینطور نا منظم باشیم , برنامه نداشته باشیم بهتره درشو گل بگیریم و جمش کنیم , بهر حال امیدوارم واسه هفته بعد همه حضور داشته باشن و خصوصا مدیر تالار که خودش این طرح رو مطرح کرده . :w27::w27::w27::w27::w27:

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من خیلی مشتاقم برای بحث فقط نمی دونم زمان خاصی تعیین شده که همه باشن یا....

bahar687

عضو جدید
سلام آخه مگه طرف کار و زندگی نداره که ساعت 11 شب به جای خواب و استراحت بیاد تو اینترنت با این و آن بحث کنه؟ باید ساعت عوض بشه حالا روزش مهم نیست ولی باید زودتر بشه

سلام.به همه من نمیدونم قضیه چیه؟

قرار گذاشتین پس من چی بیمعرفتا:(

به منم بگین :w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14:

مهرآذین

عضو جدید
سلام.به همه من نمیدونم قضیه چیه؟

قرار گذاشتین پس من چی بیمعرفتا:(

به منم بگین :w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14:
سلام مگه شما نمیدونید قراره باهم راجع به موضوعاتی بحث کنیم ولی فعلا سر اصل قضیه موندیم که کجابحث کنیم با چی بحث کنیم این هفته هم تشکیل نشد اتفاق خاصی نیفتاده نگران نباشید:biggrin:

bahar_89

عضو جدید
با سلام
پیشنهاد میکنم یه نظر سنجی راجع به هر موضوع چه تاریخ و ساعتی باشه انجام بشه تا هرکس با توجه به موضوع مورد نظرش توی بحث شرکت کنه

s22a2ch

مدیر بازنشسته
سلام به همه
دوستای عزیزم این هفته شنبه راس ساعت 9:30 همه باشن
اونایی که در جریان نیستن:
موضوع بحث با هم انتخاب کردیم و قراراه هر کسی مطالعه کنه و بیاد چکیده مطالب رو ارائه بده.
از اونجایی که یاهو مشکل داره من نتونستم آی دی جدید مخصوص باشگاه باز کنم
حتما" تا جمعه اطلاع میدم
همه اونو اد کنن و باز ویدئو کنفرانس خواهیم داشت

وضعیت
موضوع بسته شده است.