تشکیل تیم صنایع باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S A B A

عضو جدید

شاید هم بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشتر!!!

s22a2ch

مدیر بازنشسته
hame mitunan 9 bahman saate 6 bad az zohr bean ?
(man fonte farsi faal nemishe majbur shodam english benevisam)

Al Pacino

عضو جدید
به به
بالاخره مثل اینکه داریم به یه جاهایی میرسیم!
دستور جلسه چیه ؟!

nayyeri1982

عضو جدید
به به
بالاخره مثل اینکه داریم به یه جاهایی میرسیم!
دستور جلسه چیه ؟!

مهندس راست ميگه قرار نيست كه بيايم حاضري بزنيم كه. يه موضوع يا چند تا موضوع انتخاب كنيم تا بشه دستور جلسه...

لطفا از مطالب روز و غير درسي باشه. اوضاع عملي و بازار فعلي و وضعيت مهندساي صنايع مثلا....
تكراري هم نباشه....

مهرآذین

عضو جدید
11 shab khub hast?
hame mitunan bean?
سلام خسته نباشید یه سوال حالا همه روز 9 بهمن توی سایت بیایند و اصطلاحا وعده کنند شما میخواهید چکار کنید؟ مثلا میخواهید چت کنید؟ هدفتون از تشکیل باشگاه چیه؟یه کمی آدم بی اطلاعه .. حالا اگر همه آنلاین بشوند با وقتیکه شما تو تاپیک پست بذارید بقیه ببینند چه فرقی داره؟

s22a2ch

مدیر بازنشسته
bebinid be etelae hame :
ma toe kare guruhi ke tapikesh avale safhe hast umadim khastim dar morede mozue tahgig va bahs konim ke kheily kame,in baes shod ta yejahae khub pish bere
ama badesh nages bemune
man mikham az ye mozue sade shuru konim bad damane etelaatemun o gostaresh bedim va bad berim sare mozuhae pichide
hala in bahsa shayad bara kheily ha tekrari mishe ama in baes mishe unae ke etelaateshun mesle man kame zead beshe va bad to bahsae ayande ba etelaate bishtari sherkat konim
in guruhemun age khub shuru konim va hame ehsase masuliat konan khub pish mire ama age kam kari beshe mishe mesle guruhe gablimun
man benazaram age video confrans beshe to yahoo kheily khube
baz vagt darim ta jome asr hame nazarateshuno began ke shanbe start bezanim

مهرآذین

عضو جدید
عرض سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر تاپیک من با توجه به شرایط پیش آمده که با ویدئو کنفرانس باید در ارتباط باشیم من اینترنتم dial up می باشد و با سرعت کم توانایی همکاری با بچه ها را ندارم ولی پیشنهاد می کنم اگر مقدوره فکر می کنم با سایت skype بهتر باشه برای چت یا همان ویدئو کنفرانس البته من خودم باهاش کار نکردم ولی فکر کنم بهتر باشه حالا بازهم منتظر تصمیمات شما هستیم

$fanoos$

عضو جدید
من هم هستم.باایجاد کننده ی تاپیک هم صحبت کردم.
امیدوارم بتونم عضو مفیدی واسه گروه باشم.
ساعت 11 شب 9 بهمن کجا باید باشم؟
هر کسی یه آدرس داده.

MOHAMMAD_20APRIL

عضو جدید
پیشنهاد راه بردی

پیشنهاد راه بردی

;) من پیشنهاد دارم مطالب علمی و گفتگو های علمی داشته باشم تا محیط از فضای چت بودن و موضوغات بی ربط در بیاد :w17::w17::w17::w17::w39::w39:

مهرآذین

عضو جدید
age video confrance sorate bala mikhad unvagt rad mishe, chon mikhaim kari konim ke hame estefade konan.
hala farda 11 hame bean ta bebinim chi pish mead
با عرض سلام فکر کنم برای ویدئو کنفرانس سرعت بالا باشه چون بایدwebcam باشه و آن هم باسرعت بالا کاردهی داره
با این همه من اگر کمکی بتونم بکنم حتما می کنم فردا شب ساعت 11 وعده همه اعضای باشگاه

businessman

عضو جدید
ببینید سارا خانوم عزیز بخش مهندسی صنایع این فوروم به واقع داره عمرش تموم میشه! تمامی تالارهای گفتمان اینگونه هستند و یک عمری دارند. اما برای نجات آن می توان صرفاً اقدامات انقلابی و تحولات اساسی انجام داد و این نیز با همکاری مدیران اصلی این سایت میسر خواهد بود . هم اندیشی هم که شما فرمودید به نظرم هرگز جواب نخواهد داد.
اما به نظر من با تمام احترامی که برای شما قائل هستم اولین اقدام اصلاحی می تواند تغییر مدیر بخش صنایع باشد. من فکر می کنم از ابتدا انتخاب شما اشتباه بود و مهتابی عزیز تصور می کردن مدیر صرفاً به حذف و ویرایش تالار بپردازد کافی خواهد بود. دلیل این هم که می گویم انتخاب اشتباهی بوده اینست که شما نه انگیزه کافی و نه وقت کافی و نه دانش و اطلاعات کافی جهت مدیریت این تالار دارید.
خیلی تند بود اما می دانم شما بسیار بزرگوارتر از آن هستید که به بنده خرده بگیرید و مرا نبخشید. من صرفاً عقیده خودم رو بازگو کردم و قطعاً دیگران نظراتی مغایر با من خواهند داشت.

با احترام:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
ببینید سارا خانوم عزیز بخش مهندسی صنایع این فوروم به واقع داره عمرش تموم میشه! تمامی تالارهای گفتمان اینگونه هستند و یک عمری دارند. اما برای نجات آن می توان صرفاً اقدامات انقلابی و تحولات اساسی انجام داد و این نیز با همکاری مدیران اصلی این سایت میسر خواهد بود . هم اندیشی هم که شما فرمودید به نظرم هرگز جواب نخواهد داد.
اما به نظر من با تمام احترامی که برای شما قائل هستم اولین اقدام اصلاحی می تواند تغییر مدیر بخش صنایع باشد. من فکر می کنم از ابتدا انتخاب شما اشتباه بود و مهتابی عزیز تصور می کردن مدیر صرفاً به حذف و ویرایش تالار بپردازد کافی خواهد بود. دلیل این هم که می گویم انتخاب اشتباهی بوده اینست که شما نه انگیزه کافی و نه وقت کافی و نه دانش و اطلاعات کافی جهت مدیریت این تالار دارید.
خیلی تند بود اما می دانم شما بسیار بزرگوارتر از آن هستید که به بنده خرده بگیرید و مرا نبخشید. من صرفاً عقیده خودم رو بازگو کردم و قطعاً دیگران نظراتی مغایر با من خواهند داشت.

با احترام:gol:

سلام دوست عزیز
من هرگز در این انتخابم اشتباه نکردم.
یکی از بهترین انتخاب های من برای تالار صنایع سارای عزیز هستش.
چرا که اونقدر مسئولیت پذیر بود که تا امروز که من نبودم با بچه های تالار و خوب و بدش کار کرده و هیچ وقت تالار رو رها نکرد.

یک مسأله ای که همیشه و همیشه بچه ها در نظر نمیگیرن همین مسئولیت پذیریه. اون زمانی که من میخواستم برم فقط و فقط سارا بود که محکم قبول کرد. اگر از ادمین سایت هم بپرسین بهتون حتماً خواهد گفت که وجه تمایز تالار صنایع با سایر تالارها در همین مساله بوده و امیدوارم باشه.
که مدیرانش مسئولیت پذیر بودن و تا زمانی که تونستن با تالار و بچه ها همگام بودن. ( بحث مدیریتی تالار و دانش و ... مباحث مهمین اما توی محیط مجازی و جایی که اکثر مهندسان عزیز کار بدون مزد انجام نمیدن مسئولیت پذیر بودن و موندن خیلی خیلی خودش رو نشون میده)
متاسفانه من به دلایلی مجبور شدم از سایت کناره بگیرم اما دلیل نمیشه که سارا رو مقصر بدونید. در کل هم باید بگم که این اطلاعات قوی که شما مد نظرتون هست رو باید از مهندس صنایع که از دید من مهندسی با 8 سال سابقه کار به بالا هستش اخذ کنید. البته نظر شخصیمه! چیزی که توی بازار کار میبینم هستش. و این دسته از عزیزان هم هرگز توی تالارای گفتمان نیستن( به دلیل کمبود وقت و بعضاً هم متاسفانه خساست در تبادل اطلاعات)

در کل من تمام سعیم رو خواهم کرد که باز هم کنار بچه ها باشم(البته به عنوان کاربرساده) و امشب هم میام.

البته اگر نت گرامی قطع نشه!

همین جا هم از سارای عزیز بخاطر تنها گذاشتنتش معذرت میخوام. امیدوارم ببخشه کم کاریه من رو:gol:

آخرین ویرایش:

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
داداش دیگه هرچی خاستی گفتی دیگه خیلی باحالی
با نظرت موافقم ولی ربطی به مدیر نداره اینجا هیچکس به فکر کار علمی نیست
اینجا همه دنباله جنگولک بازیو جلف بازیند :mad:
لطفن انتقادها سازنده باشد. به قول یارو:
به عمل کار براید به سخندانی نیست.(سعدی)
یا علی

MOHAMMAD_20APRIL

عضو جدید
اعتراض دارم

اعتراض دارم

:gol::gol::gol:سلام به همه بچه های کاردون و کار بلد منم با نظر ممد جون موافقم اگه انتقادی میشه واقعن سازنده باید باشه و تا الانم سارا لیاقتشو به همه اصبات کرده و اگه کسی هم مشکلی داره با سارا جون همون اول تو انتخابش باید پیشنهاداتتونو می گفتید نه الان که به مشکل رسیدیم . :mad::cool::mad::cool::mad:

s22a2ch

مدیر بازنشسته
salam
shabe hame bekheir
unae ke hazeran id shuno began ta man video confranco on konam

nayyeri1982

عضو جدید
سلام
يه ربع ساعتي دير كردم. ببخشيد
من آپم و آمممممماده. البته از 2هفته پيش كه اعلام آمادگي كردم تا الآن زياد به تاپيك سر نزدم و از اوضاع بيخبرم. قراره ويدئو كنفرانس باشه؟
من كه وب كم ندارم چي؟...
خلاصه ما حاضر!
nayyeri1982@yahoo.com

nayyeri1982

عضو جدید
ا
مثل اينكه بايد ياهو مسنجر داشته باشيم. من تازه ويندوز سون نصب كردم .مسنجرم مشكل پيدا كرد دو سه روز پيش حذفش كردم...
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

وضعیت
موضوع بسته شده است.