تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
من یجایی که بشه رندر تیا رندر رو بگذاریم پیدا نکردم، لذا تو این تاپیک گذاشتم

پیوست ها

• v7.jpg
    v7.jpg
    30.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

qazal.

عضو جدید
ممنون از همه دوستهایی که نظر دادن با توجه به نظرات دوستان سعی کردم ایراداتش رو رفع کنم.
مجددا منتظر نظر شما هستم .

مشاهده پیوست 128128

خیلی بهتر شده.. میخواستم پیشنهاد یه فرش تو یه قسمت فضارو بدم که دیدم گذاشتی... رنگ سقف هم خوب شده... نوری هم که از بیرون زده داخل خیلی خوبه ... نور کار قبلیت هم خوبه مثل نور ظهر میمونه

ehsan arch

عضو جدید
این کار یکی از بچه هاست به نظر شما این رندر خوبه? بد ? افتضاحه? عالیه ؟ متوسطه ؟ موضعش برای طرح نهاییه .. :cry:

سلام اگه ناراحت نمیشی خیلی کارت انیمیشینی شده شاید مشکل از نور باشه شاید هم از انتخاب و مدیریت مصالح به درد طرح نمیخوره
البته اگه تازه کاری باید بگم با کمی تلاش میتونی تاپ بشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

niloufary

کاربر فعال
این کار یکی از بچه هاست به نظر شما این رندر خوبه? بد ? افتضاحه? عالیه ؟ متوسطه ؟ موضعش برای طرح نهاییه .. :cry:

متاسفانه کسی مکس رو درست یاد نمیده . هر چقدرم تلاش کنی باز یه جای کار میلنگه !
من فک میکنم برای شروع بد نیست . اوایل باید هزینه ها رو فراموش کرد تا حرف ای شد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.این کار برای مسابقه دانشگاه آزاد هست که یه اسکیس آرتور آذر رو دادن.بعد ما باید سه بعدی میکردیم.
توی مسابقه نفر اول شدم.اما دوست های گلم فردا رفتن باهم شهادت دادن که با فلشم تقلب کردم.جایزه رو به یکی دیگه دادن! مهم نیست.مهم این هست که اول شدم.;)
اما مسابقش باعث شد چند تا دوست خوب مثل مهندس محمدکریمیان یا مهندس هادی نوروزیان و ... پیدا کنم.

مشاهده پیوست 120258
چه آدمای نامردی پیدا میشن خیلی حیف شد جایزشو نگرفتید ...خسته نباشید کارتون عالی بود ...ای ول;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
sketchup ,Thea ,Photoshop
فقط سرگرمی

پیوست ها

• r.jpg
    r.jpg
    50 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • w-utopi1.jpg
    w-utopi1.jpg
    37.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahsa_archi_arch

عضو جدید
آقا عارف واقعا کارتون عالیه ... :smile:.. .. نمیدونم چرا تشکر فعال نبود ..ولی در هر صورت کارتون خیلی خوبه
ممکنه یه آموزش قدم به قدم از نورپردازی و متریال بزارید .. کمک بزرگیه

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هتل 5 ستاره اصفهان
در رابطه با سازه کابلی تو این طرح ، سمت چپ که بر رو سقف حجم مستطیلی فرود اومدن ، سازه نگهدارنده سقف سالن چند منظوره (آمفی تئاتر ) هستش و سمت راست که کابلا خارج میشن و دارن از هم فاصله میگیرن فقط جهت قوی کردن بعد سوم و رویکرد فرم بوده و هیچ عملکرد سازه ای ندارن ،
اون حجم مخروط ناقص کاملا شیشه ای واسه صلب و شفاف و نیز نقطه اوج فرمه که سه تا فلور توش طراحی شده ( کافی شاب ، سالن موسیقی و رصد خانه )و متعلق به توریسم هاست چرا که سایت هتل تو مرکز محدوده بنای تاریخی اصفهان ( میدان نقش جهان ، کاخ چهل ستون ، باغ هشت بهشت و...) قرار داشت و توسط اون باکس که شفت های ارتفاعی توش قرار دارن و خود فرم مستطیلی که واسه ایجاد تضاد در فرم بکار بردم سازش حل بشه ولی تو طراحی سازش نرفتم...
چون که پروژه طرح 3 بوده چندان رو سازش کار نشده فقط قرار بود ستوناش، درزای انقطاع ،و دیوارهای برشیش واسه سیستم ساختمان اسکلت بتنی مشخص بشه و بایستی به فرم و عملکرد پروژه پرداخته میشد.
چون اولین کارم با رویت بود تقریبا 5 روز طول کشید ولی پلانش رو تو کد حل و تو رویت لینکش کردم وگرنه بازم زمان بیشتری میبرد.
با توجه به اقلیم شهر اصفهان فرم کار شده باید دارای ایده حیاط مرکزی ( آب که مهم ترین عنصر در دل حیاط مرکزیه و سبز) و همچنین دید اتاقا به سمت کاخ چهل ستون و باغ هشت بهشت و رویکرد فرم به سمت میدان نقش جهان میبود که این ظواط تاثیر زیادی رو ایده ، فرم و عملکرد کار گذاشته .

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هتل 5 ستاره اصفهان
در رابطه با سازه کابلی تو این طرح ، سمت چپ که بر رو سقف حجم مستطیلی فرود اومدن ، سازه نگهدارنده سقف سالن چند منظوره (آمفی تئاتر ) هستش و سمت راست که کابلا خارج میشن و دارن از هم فاصله میگیرن فقط جهت قوی کردن بعد سوم و رویکرد فرم بوده و هیچ عملکرد سازه ای ندارن ،
اون حجم مخروط ناقص کاملا شیشه ای واسه صلب و شفاف و نیز نقطه اوج فرمه که سه تا فلور توش طراحی شده ( کافی شاب ، سالن موسیقی و رصد خانه )و متعلق به توریسم هاست چرا که سایت هتل تو مرکز محدوده بنای تاریخی اصفهان ( میدان نقش جهان ، کاخ چهل ستون ، باغ هشت بهشت و...) قرار داشت و توسط اون باکس که شفت های ارتفاعی توش قرار دارن و خود فرم مستطیلی که واسه ایجاد تضاد در فرم بکار بردم سازش حل بشه ولی تو طراحی سازش نرفتم...
چون که پروژه طرح 3 بوده چندان رو سازش کار نشده فقط قرار بود ستوناش، درزای انقطاع ،و دیوارهای برشیش واسه سیستم ساختمان اسکلت بتنی مشخص بشه و بایستی به فرم و عملکرد پروژه پرداخته میشد.
چون اولین کارم با رویت بود تقریبا 5 روز طول کشید ولی پلانش رو تو کد حل و تو رویت لینکش کردم وگرنه بازم زمان بیشتری میبرد.
با توجه به اقلیم شهر اصفهان فرم کار شده باید دارای ایده حیاط مرکزی ( آب که مهم ترین عنصر در دل حیاط مرکزیه و سبز) و همچنین دید اتاقا به سمت کاخ چهل ستون و باغ هشت بهشت و رویکرد فرم به سمت میدان نقش جهان میبود که این ظواط تاثیر زیادی رو ایده ، فرم و عملکرد کار گذاشته .

لطفا عکساتونو تو خود باشگاه اپ کنید

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا یه جوری میگی انگار این طرح رو من زدم .. این طرح رو یه آدم زاقارت زده پلانشو داده من سه بعدیشو براش بکشم .. همه چه که رندر نیست بخواد کارو قشنگ کنه ؟ طرحش زاقارته من باید چکار کنم کنم که از زاقارتی درش بیارمش ... نمیشه که دست ببرم تو کار مردم بعد بگه چرا این شکلیش کردی .. بعدشم کی گفته رندر در حد عکس 200 تومنه اونم 11 تا رندری که من به طرف دادم . بهتره بری یه قیمت بگیری بعد بیای اینجا قیمت بدی رندر در حد عکس از رندری 100 هزار تومن تا رندری 1 میلیون تومن قیمت داره من چون کارم در اون حد نیست 11 تا رندر تحویل دادم 200 تومن گرفتم هرچند که 200 چوق نداد و کرد تو پاچمون ...

lili1122

عضو جدید
سلام
ايول خوشمان آمد! با آرشيكد اين كار به نظرم خيلي خوبه!
خسته نباشي و احسنت...
ابجكتا و متريالش رو تو آرشيكد 13 نديدم
واجب شد بريم 15 رو جور كنيم!!
محيطش خيلي متفاوته؟؟

robbin

عضو جدید
اگه کسی خواست بیاد پیش شما واسه اموزش شما اموزش میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من خیلی نیاز دارم

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم مکس کار نمیکنم پس نمیتونم چیزه خاصی بگم
فقط میتونم بگم تنظیم دوربینت خوب نیست
منظورم کادر دوربینته
:gol:

concreteman

عضو جدید
یک ایراد خیلی اساسی داری - اگه دقت کنی توی کارهات چیزی به اسم سایه وجود نداره.

maktoobian

عضو جدید
یک ایراد خیلی اساسی داری - اگه دقت کنی توی کارهات چیزی به اسم سایه وجود نداره.

سلام من ميخام مكسو ياد بگيرموكلاس برم يا با كتاب؟كتاب خوب سراغ دارين؟من اصفهانم جايي برا آموزش درستو درمون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟