نمونه های رندر مربوط به:VRAY FOR SKETCHUP

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
8.jpg
سلام.بچه ها من این کاررو تو 12 دقیقه با V-ray for sketchup رندر گرفتم.دوست دارم نظرتون رو بدید .ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی عجیبه که با وی ری تونستی از مدل آماده استفاده کنی . من که واقعا 2 تا آپجکت میندازم توی اسکچ صفحه رندرم حدود 2 3 دقیقه ای طول میکشه تا باز بشه .

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عجیبه که با وی ری تونستی از مدل آماده استفاده کنی . من که واقعا 2 تا آپجکت میندازم توی اسکچ صفحه رندرم حدود 2 3 دقیقه ای طول میکشه تا باز بشه .

هیچ مشکلی نیست.من در بعضی از مواقع مثل همین کار از مدل آماده های مکس استفاده میکنم.مدل آماده های مکس از مدلهای sketchup هم سنگین تره.اما کارای من خیلی راحت باز میشه و با همین زمان هم رندر میگیرم.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam mohandes kareton khob hast...ye soal shoma material vray estefade kardid dar in kar? yea texture mamolieh?...

ممنون از لطفت.منظورت رو از تکسچر معمولی نمیفهمم.اما هم از متریالهای وری استفاده کردم هم غیر وری.تکسچرهای sketchup کیفیت خوبی ندارن مخصوصا در مواقع های که میخوایم edit رو تغییر بدیم و متریال رو بزرگتر نشون بدیم از این جهت اگه از تکسچر های با کیفیت hd استفاده کنیم و در پنجره تنظیمات متریال درست عددهارو کم و زیاد کنیم به نتیجه فوق العاده ای میرسیم.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.بچه ها در مورد این یکی نمونه کارم هم نظرتون رو بدید ممنون میشم.
زمان رندر 5 دقیقه.

این رو تو 10 دقیقه

3دقیقه

25 دقیقه .جزء کارهای اولیه بود که تازه رندر گرفتن رو تمرین میکردم.

آخرین ویرایش:

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
ربطی به مشخصات سیستم نداره..........................نه اینکه نداره اما نه تا این حد. با سیتم معمولی رندر گرفتم.خیلی ها در اشتباهن که فکر میکنن باید برای رندر سریع احتیاج به یه سیستم غول دارن اما ربطی نداره باید تنظیمات رندرشون رو درست انجام بدن.

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا از این حرفتون مطمئنید ؟ پس ببخشید سیستم غول فقط برای بازی خفن ؟ تنظیمات رندر معلومه تاثیر داره ولی مثلا من میتونم رندر رو روی 240 در 320 و مثلا min rate و max rate مثلا منهای 7 یا 8 بزارم .... اونقدر رندر شما با نقاشی هیچ فرقی نداره ... طرف برای اینکه رندر و سریعتر بگیره از چندید کامیپوتر استفاده میکنه که مثلا 10 تا کامیپوتر تک هسته که میشه یک سی پی یو 10 هسته ای . که روی رندر 10 تا مربع برای رندر ظاهر میشه ؟ حالا شما میخوای بگی سی پی یو تک هسته ای با یه سی پی یو 4 هسته ای تفاوت اونقدر کمه که میشه نادیده گرفتش ؟ !!!! خیلی تعجب میکنم ؟؟؟!!!!

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
چه کارای خوبی... تو تلفیق گیاهان (در واقع کار فتوشاپی) میشه به نتیجه بهتری هم رسید. بعضی کارای فضای خارجی ، شدت نور یکم زیاده

elyana

عضو جدید
سلام.خیلی عالیه. میشه لطفا یکی به من بگه 3d max بهتره یا sketch up ؟ آخه خروجی دوتاشون شبیه هدیگست.

mikaeil.m

عضو جدید
مهندس تنظیمات رو انجام دادم عالی شد کارم اما نمی دونم چطوری بیارمش اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

NBNBN

عضو جدید
مهندس دستت درد نکنه.خیلی قشنگ شده.تنظیماتی رو که برام ارسال کردی نمی دونم کجا ریختمش .امکانش هست دوباره لطف کنی؟

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس خسته نباشی انصافا وقت میزاری.

ممنون.به نظر من کسی که میخواد یه معمار واقعی بشه باید با جان و دل وقت بزاره تا یه نتیجه درست از رشتش بگیره نه اینکه فقط راه دانشگاه رو متر کنه و هر
ترم یه کار آماده ببره پیش استاد فکر کنه که استاد رو گول زده اما اشتباه میکنه اون خودش رو گول زده.اما میدونم که هیچ کدوم از بچه های این تالار چنین کاری با خودشون نمیکنه و واقعا میخواد یه معمار واقعی بشه.
برای همه آرزوی موفقیت دارم.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
رندر خارجی V-Ray for sketchup 8

رندر خارجی V-Ray for sketchup 8

رضا جون ممنونم.
زمان رندر 2 دقیقه.V-Ray for sketchup 8 .با وی ری جدید 1.48 رندر گرفتم.

آخرین ویرایش:

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید به نظرم اگه رنگه دیوار وکف یکم متفاوت بود بهتر بود الان آدم احساس میکنه تو هواست.... نظره دیگه باز شما استادین.....

شما درست میگید اما منظورم فقط مبلمان بود . در ضمن وی ری جدید کاملا متفاوته یکم کار باهاش سخت شده .