تاپیک جامع نظام مهندسی برق (قدرت) || دانلود منابع از اولین پست ||

juliosezar

عضو جدید
آخرهای این ماه!!!!!!!!!!!
یعنی حدود 1 ماه بعد!!!!!:eek:
حل کردن 60 تا سوال اینقدر سخته!!!

یعنی اول سوال رو بدون اینکه جوابشو بدونن میدن برا آزمون؟؟؟؟

juliosezar

عضو جدید
والا یه بار رییس سازمان سنجش میگفت موقع کنکور همزمان با آزمون طراحان سوالات میشینن حل میکنن و کلید درمیارن:razz:

یعنی از این مسخره تر کاری هست که این بشر انجام داده باشه؟؟؟؟

یکی نیست بهشون بگه بابا اول بشین سوالی که طرح میکنی رو حل کن،ببین اصلاً جواب داره،بعد این جماعتو بذار سر کار.شما فکر کن طرف بدون حل کردن بیاد یه سوالی رو بده که اصلاً به جواب نرسی،اونوقت سر جلسه کلی وقت بذاری روش در حالی که اصلاً جوابی در کار نیست.آخه من سرمو کجا بکوبم از دست اینا؟؟؟

m.rezaee64

عضو جدید
ارسال نظرات و سوال پیرامون پاسخ تشریحی سوالات نظام مهندسی برق 92

ارسال نظرات و سوال پیرامون پاسخ تشریحی سوالات نظام مهندسی برق 92

سلام بر مهندسین گرامی

جواب تشریحی سوالات :

http://www.nezammohandesi92-93.blogfa.com/

سلام. با تشکر از شما، چنانچه هر گونه سوال و نظری داشته باشید در خدمت هستم.
http://www.nezammohandesi92-93.blogfa.com/
مهدی رضایی

mR_Eminem

عضو جدید
خسته نباشید مهندس...تشکر بابت زحماتتون...امیدوارم زودتر کلید سوالات رو دفتر امور مقررات منتشر کند تا تکلیف سوال های بحث برانگیز که حتی مطرح کردنشون جز خرد کردن اعصاب همدیگر هیچ حاصلی ندارد مشخص شود....;)

mohammadg846

عضو جدید
سلام دوستان
کلید آزمون آذر 92 از طرف دفتر مقررات ملی ارائه شد.
آخرین صفحه پی دی اف پاسخنامه هست
http://inbr.ir/spage/uspage.aspx?id=274

بسیار ممنونم

دوستان اگر براشون مقدور بود اینجا بگن که چندتا سوال زدن و با این کلید این آزمون را چند درصد زدن
من 44 تا سوال جواب داده بودم که با توجه به این کلید در بدترین شرایط 52.33درصد زدم

آخرین ویرایش:

ile

عضو جدید
سلام به دوستای عزیزم ، اول تبریک به قبول شده ها

42 زده
6 غلط
درصد نهایی 57

البته دوستای باسواد عزیزم همون عصر آزمون تمام غلطهای منو گفتن و نتیجه قبلی با اومدن کلیدها هیچ فرقی نکرد
موفق و شاد باشید

آخرین ویرایش:

nafise05

عضو جدید
سلام دوستان، 5 تا غلط، 55 درست، نمره ام فک کنم بشه 83
دوستانی که قبول میشن تبریک، دوستانی هم که متاسفانه قبول نمیشن ناراحت نباشید، انشالا موقعیت های بهتری براتون پیش بیاد، همگی موفق باشید

ile

عضو جدید
دوستانی که قبول میشن تبریک، دوستانی هم که متاسفانه قبول نمیشن ناراحت نباشید، انشالا موقعیت های بهتری براتون پیش بیاد، همگی موفق باشید
نفیسه همین الان اومده بودم بپرسم درصد نهایت چی شده، یادمه گفته بودی 60 تاشم زدی. خیلی مبارکه، انشالا نفر برتر این دوره بشی. البته 89 درصد میشی، چرا میگی 83 ؟؟؟

nafise05

عضو جدید
نفیسه همین الان اومده بودم بپرسم درصد نهایت چی شده، یادمه گفته بودی 60 تاشم زدی. خیلی مبارکه، انشالا نفر برتر این دوره بشی. البته 89 درصد میشی، چرا میگی 83 ؟؟؟
ممنونم، منم به شما تبریک می گم، درست میگی، با ماشین حساب ویندوز حساب کردم، 3های آخرش زیاد بود اشتباهی دیدم!

Masoud_IEC

عضو جدید

مبارکا باشه ، ماشالا رحم نکردین به سوالات ;)
منم 38 تا زدم 5 تا غلط که میشه 52.22 ناپلئونی قبول میشم ! میگم حالا این ماشین پاسخنامه ها اشتباه نکنه منو رد کنه !

آخرین ویرایش:

mohammadg846

عضو جدید

سلام
واقعا بهتون تبریک میگم :smile:
تا الان نفر اول از خانم ها با 89 درصد
آقایون با درصد بالاتر نداریم ؟؟ کم آوردیمها!!

mR_Eminem

عضو جدید

;)

تبریک میگم خیلی بالا زدی....نورانی شد نظام مهندسی

mR_Eminem

عضو جدید
کسی میدونه بعد از اعلام نتایج چند روز طول میکشه تا بتونی بری کارت نظام مهندسی رو عوض کنی تا شماره پروانه اشتغال روش ثبت بشه؟
چند ماه طول میکشه تا پروانه اشتغال بدن؟
مراحل گرفتن کارت و پروانه اشتغال و مهر و اینا چیه؟
و اینکه ریز نمرات رو مثل اینکه باید ببرم کمیسیون هم ارزی؟ کسی تا حالا مشکل منو داشته که برای طراحی لازم باشه ریز نمرات ببره؟میدونه چکار باید کرد؟ اول پروانه بگیرم بعد ببرم کمیسیون درسته/.؟

mohammadg846

عضو جدید
کسی میدونه بعد از اعلام نتایج چند روز طول میکشه تا بتونی بری کارت نظام مهندسی رو عوض کنی تا شماره پروانه اشتغال روش ثبت بشه؟
چند ماه طول میکشه تا پروانه اشتغال بدن؟
مراحل گرفتن کارت و پروانه اشتغال و مهر و اینا چیه؟
و اینکه ریز نمرات رو مثل اینکه باید ببرم کمیسیون هم ارزی؟ کسی تا حالا مشکل منو داشته که برای طراحی لازم باشه ریز نمرات ببره؟میدونه چکار باید کرد؟ اول پروانه بگیرم بعد ببرم کمیسیون درسته/.؟
سلام
یه مهندسی تو این وبلاگ 1 توضیحاتی داده مفیده
http://nezam-bargh.blogfa.com/post/18

elham218

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز

تبریک ویژه به تمام کسانی که قبول شدن،
خیلی خوشحالم ک مزد زحماتونو رو گرفتید و تشکر از عزیزانی ک برام پیغام گذاشتن.:love:

منم میخام شروع کنم ب رفع اشکال ازمون.:redface:

بالا