تاپیک جامع نظام مهندسی برق (قدرت) || دانلود منابع از اولین پست ||

q.electronic

عضو جدید
سلام

سلام

[FONT=&quot]سلام دوستان. در کاربرگ شماره5 که مربوط به گواهی کارآموزی برای گرفتن پروانه اشتغال به کار هست.(همان 3سال سابقه کار که دو مهندس پایه 1 باید مهر کنند) در قسمتی که نوشته شده نوع مسئولیت شما در پروژه ؟باید چی نوشت. منظورم اینست که یک مهندس برق در پروژه ها چه مسئولیتی دارد؟[/FONT]

ile

عضو جدید
سلام دوستان. در کاربرگ شماره5 که مربوط به گواهی کارآموزی برای گرفتن پروانه اشتغال به کار هست.(همان 3سال سابقه کار که دو مهندس پایه 1 باید مهر کنند) در قسمتی که نوشته شده نوع مسئولیت شما در پروژه ؟باید چی نوشت. منظورم اینست که یک مهندس برق در پروژه ها چه مسئولیتی دارد؟
کمک ناظر و طراح تاسیسات برقی.

hmdi

عضو جدید
سلام بر مهندسان گرامی
کسانی که ثبت نام از طریق وبسایت انجام دادن، آیا سابقه کار هم باید ارایه کنیم یا بعدا به صورت حضوری مدارک رو ارایه کنیم؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان گرامی
کسانی که ثبت نام از طریق وبسایت انجام دادن، آیا سابقه کار هم باید ارایه کنیم یا بعدا به صورت حضوری مدارک رو ارایه کنیم؟

اگر قبول شدید بصورت حضوری یه فرمی هست براتون امضا می کنن که شما سابقه کار دارید، فعلا آنچه مهمه باید سه سال از تاریخ مدرکتون گذشته باشه

AMIN4EVER

عضو

AMIN4EVER

عضو
اونطور که پرسیدم قبلا باید در نظام مهندسی استان هم ثبت نام میکردید

ولی در این آدرس :

http://www.eng-ho.com/78-zt-slideshow/75-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-95

گفته که :

12- عضویت در سایت نظام مهندسی استان اختیاری است.

آیا بدون عضویت در نظام مهندسی استان میشه آزمون رو داد؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام، بله بدون عضویت در نظام مهندسی می تونید در آزمون شرکت کنید

kuchuluuu

عضو جدید
سلام دوستان.برای آزمون جدید چه کتابهایی رو باید خوند.فقط مبحث 2و12و13و15 کافیه؟مبحث پدافند چی؟راهنمای مبحث 13 را هم بخونیم و ازش سوال میاد یا نه؟کتابهای دیگه هم راهنما دارند؟

Ti8

عضو جدید
سلام منظور شما از کتاب شایقی،
"مجموعه آزمون هاي نظام مهندسي تاسيسات برقي تاليف حسين شايقي"هست کدوم انتشارات؟
• راهنماي مبحث سيزدهم (طرح و اجراي تاسيسات برقي ساختمانها )- (1382) از سری کتاب های مقررات ملی ساختمانه؟

hmdi

عضو جدید
سلام بر مهندسان
یه سوالی دارم، من بالاخره موفق شدم پروانه ام رو بگیرم ولی تو مراحل اخذ پروانه، چیزی در مورد ساخت مهر نگفتن!! من خودم باید سفارش بدم؟ شمار شهرسازی چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان
یه سوالی دارم، من بالاخره موفق شدم پروانه ام رو بگیرم ولی تو مراحل اخذ پروانه، چیزی در مورد ساخت مهر نگفتن!! من خودم باید سفارش بدم؟ شمار شهرسازی چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

شماره شهرسازی چیه مهندس
نام و نام خانوادگی (مهندس برق)
شماره عضویت
شماره پروانه

AmooSaeid

عضو جدید
برگزاری آزمون­های ورود به حرفه رشته­های تأسیسات برقی و مکانیکی در صلاحیت نظارت و طراحی»

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه مهندسان رشته­های تأسیسات برقی و مکانیکی می­رساند، به منظور رفاه حال کلیه داوطلبان شرکت در آزمون­های ورود به حرفه به‌ویژه آن دسته از داوطلبانی که امکان اخذ هر دو صلاحیت را در رشته­های تأسیسات برقی و مکانیکی ندارند از این تاریخ آزمون­های ورود به حرفه مربوط به صلاحیت­های طراحی و نظارت در این رشته­ها به‌صورت جداگانه برگزار می­شود.
به این ترتیب کلیه داوطلبان محترم شرکت در آزمون­های بعدی باید در زمان ثبت‌نام آزمون­ها هنگام تکمیل فرم ثبت‌نام به چگونگی و نوع آزمون دقت نمایند.
چگونگی ثبت‌نام و مواد آزمون در سامانه آزمون­های ورود به حرفه درج خواهد شد.

AmooSaeid

عضو جدید
شماره شهرسازی چیه مهندس
نام و نام خانوادگی (مهندس برق)
شماره عضویت
شماره پروانه

سلام
تهران فرق میکنه، امضای مهندسان ناظر در سیستم شهرسازی شهرداری تهران ثبت میشه و یک شماره امضا بهمون میدن که بهش میگن شماره شهرسازی.
در اصل همون شماره پرونده مهندس در سیستم شهرسازی هست. باید از طریق دفتر خدمات الکترونیک شهر با اصل پروانه اقدام کرد و بعد از اون باید مهر ساخت به فرمت زیر و دوباره همراه با مهر مراجعه کرد به دفتر خدمات اکترونیک شهر برای فعال سازی کارتابل ارجاع کار

....مهندس نام و نام خانوادگی.......
............تاسیسات برقی..............
نظام مهندسی........00000-0-5-10
پـروانه اشتـغـال .....0000-500-10-0
شـــهـــرســازی............ 10500000

آخرین ویرایش:

challenger_69

عضو جدید
سلام
آزمون نظام مهندسی در سال چند بار برگزار میشه و زمان تقریبی آزمونش کی هست؟

challenger_69

عضو جدید
عضویت در سازمان نظام مهندسی شهر یا استان الزامیه؟ قبلا که میگفتن الزامیه ولی گویا جدیداً فرق کرده. درسته؟

بالا