[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

نسیم2013

عضو جدید
سلام اگه فعالیت نداشته باشیم از ما دلخور میشن اگه فعالیت هم کنیم فقط فقط بخاطره خوبی این تالار هست بعدا میگن ذهنتون رو درگیر نکنید..والا دیگه من نمیدونم چیکار کنم ... ببینید اگه کسی پیشنهادی برای تالار داد کاری که اصلا نمیکنید که هیچ حداقل الکی بگید باشه پیگیر میشیم بعدا بندازید پشت گوشتون تا یکم خیال اون کسی که چیزی گفته راحت باشه درسته فعالیت آن چنانی ندارم اما حداقل خوبی این تالار عمران رو که میخوام .جای که به کاربرهای خودش ارزشی ندن ادم از همه چی دلسرد میشه......دلسرد میشه

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام اگه فعالیت نداشته باشیم از ما دلخور میشن اگه فعالیت هم کنیم فقط فقط بخاطره خوبی این تالار هست بعدا میگن ذهنتون رو درگیر نکنید..والا دیگه من نمیدونم چیکار کنم ... ببینید اگه کسی پیشنهادی برای تالار داد کاری که اصلا نمیکنید که هیچ حداقل الکی بگید باشه پیگیر میشیم بعدا بندازید پشت گوشتون تا یکم خیال اون کسی که چیزی گفته راحت باشه درسته فعالیت آن چنانی ندارم اما حداقل خوبی این تالار عمران رو که میخوام .جای که به کاربرهای خودش ارزشی ندن ادم از همه چی دلسرد میشه......دلسرد میشه

با سلام .......:gol:

دوست من شما کدام مورد مد نظرتون بوده ....... که تحقق پیدا نکرده.......... لطفا کامل توضیح بفرمایید...........

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
بعدا میگن ذهنتون رو درگیر نکنید.

سلام نسیم خانم این حرف چقد برام آشنا هست ....!!!

منم با نظره شما کاملا موافق هستم پیشنهاداتی که از سوی کاربرها ارائه میشه فقط بخاطره بهتر کردن این تالار هست نه چیزه دیگه اما متاسفانه بعضی از دوستان ما پیشنهادات کاربرهارو بی ارزش حساب میکنند اگه برای اونها بهتر شدن تالار زیاد شدن فعالیت مفهومی نداشته باشه برای من کاربر دیگه اصلا ارزشی نداره...!! و دیگه لازم نیست سنگ تالار رو به سینه بکشم..

با سلام .......:gol:

دوست من شما کدام مورد مد نظرتون بوده ....... که تحقق پیدا نکرده.......... لطفا کامل توضیح بفرمایید...........

سلام جناب مهندس فقط میتونیم بگم باید طوری تو محیط تالار عمران فعالیت کرد که مانع از دلسردی کاربر بشه اما متاسفانه برعکس شده منم پیشنهادی داده بودم اما خیلی پشیمون شدم کاش نمیگفتم موفق باشید:gol:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

منم با نظره شما کاملا موافق هستم پیشنهاداتی که از سوی کاربرها ارائه میشه فقط بخاطره بهتر کردن این تالار هست نه چیزه دیگه اما متاسفانه بعضی از دوستان ما پیشنهادات کاربرهارو بی ارزش حساب میکنند اگه برای اونها بهتر شدن تالار زیاد شدن فعالیت مفهومی نداشته باشه برای من کاربر دیگه اصلا ارزشی نداره...!! و دیگه لازم نیست سنگ تالار رو به سینه بکشم..

سلام جناب مهندس فقط میتونیم بگم باید طوری تو محیط تالار عمران فعالیت کرد که مانع از دلسردی کاربر بشه اما متاسفانه برعکس شده منم پیشنهادی داده بودم اما خیلی پشیمون شدم کاش نمیگفتم موفق باشید:gol:

با سلام .....و سپاسگزاریم از همکاری شما دوستان......:gol:

جناب مهندس میلانی ........ باز هم مثل اینکه موضوع رو سر بسته عنوان شد.............. لطفا اشاره کنید کدام پیشنهاد و یا انتقاد شما دوستان ........... بی پاسخ مونده و کاری برای اون انجام نگرفته ......... تا دوستان یا اینجانب نظر و توضیحات مون رو خدمت شما بزرگواران ارائه بدیم ........

محمدرضا میلانی

کاربر ممتاز
با سلام .....و سپاسگزاریم از همکاری شما دوستان......:gol:

جناب مهندس میلانی ........ باز هم مثل اینکه موضوع رو سر بسته عنوان شد.............. لطفا اشاره کنید کدام پیشنهاد و یا انتقاد شما دوستان ........... بی پاسخ مونده و کاری برای اون انجام نگرفته ......... تا دوستان یا اینجانب نظر و توضیحات مون رو خدمت شما بزرگواران ارائه بدیم ........

جناب مهندس Rah Pardaz عزیز یک پیشنهاد بود برای پیشرفت تالار. موضوع رو به زیبا خانم گفتم انشاالله شما دوستان مدیریت کمبود و کاستی های که در تالار وجود داره رو به نحوه خوبی پر کنید تا تالار دوباره بتونه توش فعالیت داشته باشه..

مهندس فردوس قبلا در باره برگزاری مسابقات تو تالار عمران بهم گفته بود خلی هم عالی میشه بهشون گفته بودم منم حاضر در برگزاری این مسابقات کمکتون کنم هر چی که باشه کافیه بهم بگید ممنون.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام خدمت دوستان عزیز

جناب مهندس Rah Pardaz عزیز یک پیشنهاد بود برای پیشرفت تالار. موضوع رو به زیبا خانم گفتم انشاالله شما دوستان مدیریت کمبود و کاستی های که در تالار وجود داره رو به نحوه خوبی پر کنید تا تالار دوباره بتونه توش فعالیت داشته باشه..

مهندس فردوس قبلا در باره برگزاری مسابقات تو تالار عمران بهم گفته بود خلی هم عالی میشه بهشون گفته بودم منم حاضر در برگزاری این مسابقات کمکتون کنم هر چی که باشه کافیه بهم بگید ممنون.

در مورد مسابقات توی تالار عمران ، قکر کنم قبلا هم گفته بودیم که داریم روش کار میکنیم و به محض قطعی شدن و برنامه ریزی در تالار اعلام خواهد شد .ببینید دوستان هر کاری نیاز به برنامه ریزی داره که به موفقیت برسه وگرنه اگه بدون ایجاد بستر و اماده سازی باشه با شکست مواجه میشه ، نمیدونم اگر به خاطر داشته باشید ، قبلا هم توی تالار چندین برنامه این چنینی بود ولی متاسفانه شکست خوردن ، نمیخواییم طوری بشه که همین شرایط فعلی رو هم از دست بدیم . پس کمی به ما فرصت بدید تا بتونیم اونی رو در ذهن داریم با کمک و راهنمایی های شما به نتیجه برسونیم .

اما در مورد پیشنهاد و نظر دو دوست عزیزمون جناب مهندس میلانی و نسیم خانوم
وقتی پیشنهاد شما از حوزه اختیارات مدیر خارج هست ، به نظرتون چیکار باید بکنه ؟؟

ممنون

آخرین ویرایش:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

نسیم خانوم گل ،
ببینید اگر شما فعالیتی توی تالار میکنید ، به خاطر دل خودتون هست ، مثل من ، مثل بقیه دوستان .
اگر کسی فعالیت نکرد ، پیش نیاومده به کسی بگیم چرا فعالیت نمیکنی ، اگر فعالیت میکنه ، تنها کاری که از ما بر میاد ، قدردانی از ایشون هست ، مثل بقیه دوستان .

درضمن ، ما تا حالا دروغی به کسی نگفتیم پیگیر هستیم ، اگر حرفی زده شده ، قطعا بهشون عمل شده .

ممنون

شاهین 1386

عضو جدید
سلام تالار خوبی هست من تو خیلی از فروم ها عضو هستم ولی مطالب اینجا با بقیه فروم های دیگه خیلی فرق میکنه بهتره بگم عالی هست. تاپیک های که باره علمی زیادی دارن تو تالار عمران زیاده و این باعث کسب تجربه از کسانی هست که اطلاعات عمومی اونها در خصوص رشته عمران در حد بسیار خوبی هست فقط یک پیشنهاد میدم اگه یکم فعالیت کاربرها و مدیریت زیاتر بشه به نظرم این اینجا یک مکان خوبی برای تبادل اطلاعات در زمنیه عمرانی خواهد شد. با تشکر

احسان املی

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان و مدیریت زحمت کش تالار عمران همگی خسته نباشید ازتون ممنونم که اینقدر تالار و مطالب رو منظم کردید آدم وقتی میاد تو تالار یه احساس خوبی به ادم دست میده این تاپیک
◄[ اســتخدام هاي مهنــــدسي عمــــران ]► اگه مهمش کنید خیلی خوب میشه تاپیک خیلی خوبی هست من با یکی از اینهای که اگهی استخدام زده حرف زدم ببینم میتونم برم کار کنم:D از جناب مهندس خشمان بابت ارسال تاپیک های خوبشون خیلی ممنونم مهندس جان هر چند جواب پیغام ها رو نمیدید سره شما سلامت باشه بابت زحمت های شما برای تالار عمران میکشید خیلی ممنون و تشکر میکنم و از مدیریت تالار عمران میخوام به یک نحوه بسیار خوبی از فعالیت های خوب مهندس خشمان قدردانی کنند و ایشون رو در این تالار ارتقاء دهند. از سایر دوستان هم کمال تشکر رو دارم. زنده و سلامت باشید

احسان:gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان و مدیریت زحمت کش تالار عمران همگی خسته نباشید ازتون ممنونم که اینقدر تالار و مطالب رو منظم کردید آدم وقتی میاد تو تالار یه احساس خوبی به ادم دست میده این تاپیک
◄[ اســتخدام هاي مهنــــدسي عمــــران ]► اگه مهمش کنید خیلی خوب میشه تاپیک خیلی خوبی هست من با یکی از اینهای که اگهی استخدام زده حرف زدم ببینم میتونم برم کار کنم:D از جناب مهندس خشمان بابت ارسال تاپیک های خوبشون خیلی ممنونم مهندس جان هر چند جواب پیغام ها رو نمیدید سره شما سلامت باشه بابت زحمت های شما برای تالار عمران میکشید خیلی ممنون و تشکر میکنم و از مدیریت تالار عمران میخوام به یک نحوه بسیار خوبی از فعالیت های خوب مهندس خشمان قدردانی کنند و ایشون رو در این تالار ارتقاء دهند. از سایر دوستان هم کمال تشکر رو دارم. زنده و سلامت باشید

احسان:gol:

سلام احسان جان عزيز دوست خوبم از لطفي كه من داريد از شما بي نهايت ممنونم سلامت باشيد.:gol:

لاكن موضوعي هست كه گفتنش رو لازم ديدم عرض كنم دوستان عزيز بزرگوار
من و ساير همكاران در تيم مديريتي تالار عمران در طول شبانه روز وظيفه خودمون رو ميدونيم كه به درخواست هاي اعضاي تالار عمران رسيدگي كنيم باور بفرمائيد تا جاي كه بوده و تا جاي كه در حيطه مديريتي ما بوده براي تحقق اهداف والاي تالار سعي و تلاش خودمون رو كرده ايم و خواهيم كرد چون اين وظيفه اصلي يك تيم مديريت تالار درست كردن بستر مناسبي براي حال و رفاه كاربران عزيز هست تا زدوتر و راحت بتوانند به مطالب دسترسي پيدا كنند. اگه به جز اين موارد مسئله ديگري رو رسيدگي نكرديم به بزرگواري خودتون ما رو مورد عفو خود قرار بديد.
اين چند روز متاسفانه بعضي از دوستان ما در تالار عمران بخاطره يك موضوع ساده يكم از نحوه مديريتي ما ناراضي بودن و گفتند كه شما به درخواست ها اصلا احترام نميذاريد..!! باور بفرمائيد اينطور نيست درخواست ها و پيشنهاداتي كه شما عزيزان براي ما ارسال ميكنيد به قدري مورد اهميت قرار ميگيره كه گاهي اوقات بررسي به آن درخواست به چند روز و يا هفته ها طول ميكشه و اين نشانگره اهميت قرار دادن اين موضوع در جلسات تيم مديريتي تالار هست اگه يكم دير به پيشنهادات شما جواب داديم اين نشانگر اين نيست كه ما به ان موضوع رسيدگي نميكنيم برعكس اين موضوع هست روي هر يك از مباحثات تالار عمران تيم كارشناسي مديريت بر روي ان موضوع بهتر و دقيقتر عمل ميكند..

در ضمن دوستان اگه قراره قدرداني صورت بگيره تنها من در اينجا نيسم ساير همكاران خودم هستن كه واقعا زحمت هاي زيادي براي بهبود تالار و مطالبش انجام دادن چه قبل من و چه بعده من. اگه قرار باشه تنها از من قدرداني بشه من اين رو اصلا قبول نميكنم.

بازم همچنان منتظره نظرات ؛ پيشنهادات و انتقادات شما در مورد تالار عمران و مخصوصا نحوه تيم مديريتي تالار هستيم

شاد تندرست باشيد
خدا قوت
:gol:

نسیم2013

عضو جدید

سلام خانم مهندس :gol:

در رابطه با حذف يا پاك شدن تعداي از پست هاي تاپيك انتقادات و پيشنهادات مديريتي صديق عزيز توضيحات جامعي خدمت شما و تمامي دوستاني كه شايد براشون سوال شده بود ارائه دادند و ازشون بابت رسيدگي به مشكلات درخواست ها و شكايات كاربران بي نهايت ممنون و سپاسگزارم كه با صبر و حوصله زياد رسيدگي ميكنند و پاسخ هاي بسيار جامع و خوبي خدمت اعضاي محترم باشگاه ارائه ميدهند

در اول اگه سوء تفامي به وجود امده كه موجب ناراحتي شما شده بنده از شما عذرخواهي ميكنم

اما در رابطه با تالار عـــمران تا جاي كه بنده و تمامي همكاران خودم در تيــم مديريتي تالار عمران آگاه هستيم درخواستي نبوده كه مـــا رسيدگي نكرده باشيم...!! بنده متوجه نشدم شما در مورد كدام درخواست انتقاد كرديد خانم مهندس نسيم عزيز همانگونه كه قبلا هم گفتيم .. پست .. #751 .. پيشنهادات و يا انتقادات شما اعضاي عزيز بسيار براي ما بسيار محترم و مورد اهميت هست. پيشنهاداتي كه در رابطه با اهداف والاي تالار شما به تيم مديريتي ارائه ميكنيد حتما و حتما مورد بررسي قرار داده ميشه و بعداز يك جمع بندي كلي تصميم گيري مي شود كه امكان داشت حتما در جهت حال و رفاه كاربران در اولويت قرار خواهيم داد و يا اگر پيشنهادي بود كه در هر صورت مورد قبول تيم مديريتي نبود حتما جهت باخبر كردن كاربره پيشنهادت دهنده اقدام خواهيم كرد.

در مورد انتقاد هم همينطور خوشحال ميشيم كه از نحوه مديريتي ما در تالار هم اعضاي عزيز و محترم نظر بدن اما اگر انتقاد سازنده باشه كه خيلي بهتر ميشود..!! به هر حال اگر مواردي به جز اينها بود من از شما عذرخواهي ميكنم . دوستان عزيز بنده و همكاران خودم در تالار عمران در طول شبانه روز جداي همه گرفتاري ها زندگي تا جاي كه بوده و شده جهت حال رفاه اعضاي عزيز براي دسترسي آسان به مطالب و تاپيك هاي تالار عمران همه سعي و تلاش خودمون رو كرده ايم و الحمدالله تالار عمران از نظر نظم و انضباط مطالب و تاپيك ها با گذشته خيلي فرق كرده اين رو درست خوش تيم مديريتي تالار عمران و اعضاي محترم خودش ميدانيم كه با صبر حوصله بسيار زياد و بدون هيچ پاداشي و حقوقي همچنان در خدمت همه شما دوستان هستند.

ممنون ميشم اگه مواردي باقي مانده باشه مباحثات مربوط به تالار عمران را در
تاپیک دفتر مديريت تالار مهندسي عمران مطرح بفرمائيد تا ساير همكاران هم رسيدگي كنند

شاد تندرست و موفق باشيد

سلام بابت پاسخگویی از شما و از آقای dddiq ممنونم. من از دسته کاربرهای نیستم که بخوام اختلاف و دعوا راه بیندازم و به کسی کاری هم ندارم. اما هرکی جای منم باشه حتما ناراحت میشه. اون از لحن مدیر تالار عمران که گفت فعالیت شما به اندازه انگشت های دست پاه هم نمیشه در این پست 5. یک مدیری که این همه سال اینجا بوده تاریخ عضویتش هم خیلی قدیمی باشه باید با این لحن خرف بزنه؟؟؟ از ایشون انتظار نداشتم بعد همه میرن ازش تشکر هم میکنن و با خودشون نمیگن که با این کار کاربرهارو از خودشون دلسرد میکنند. اگه یکی از حرفام اشتباه هست بگید؟؟ اون تاپیکی که مدیرکل سایت از ایشون قدردانی کرده نوشته مدیر قبلی تالار و لی هنوز ایشون که مدیر هستند. من با مدیریت ایشون اصلا مشکل ندارم چه مدیر باشند چه نباشند عملا مدیریت نمیکنند. من تو اون تاپیک یک پست ارسال کرده بودم به دو دقیقه هم نرسید حذف شد؟ بخدا چیزه بدی توش ننوشته بودم فقط گفتم خودتون رو ناراحت نکنید منم از زحمت های شما ممنونم همین رو نوشته بودم.! هرکی که حذف کرده باشه من کاری ندارم ولی اگه نمیتونید انتقاد های کاربرهاتون رو بپذیرید چرا خودتون رو به عنوان مدبر معرفی کردید؟؟ مدیر تنها این نیست که تاپیک هارو ویرایش و منتقل کنه . باید به درخواست های کاربرهاش احترام بذاره انتقاد های کاربرهاشو قبول کنه نه حذفش کنه. یک مدیر خوب که به تاریخ عضویت و فعالیت نیست. خیلیا هستند که با درایت بالا و با احترام گذاشتن به کاربرهای دیگه فعالیت میکنند. انگاری اونها رو به زور گذاشتن روی تخت مدیریت هرکسی برای یک مدتی میتونه اینجا باشه. چه خوب میشد بعضی ها جای خودشون رو با احترام فراوان به یکی دیگه میدادن که باعث این همه ناراحتی نمیشد خیلی هم این کار قشنگ بود حالا طرف رفته از مدیرکل سایت هم ناراحت شده که چرا بدون اطلاع قبلی تاپیک تشکر و قدردانی درست کرده. لازم ناراحتی نیست ایشون خوب میدونن چه کار بکنند و چه کار نکنند و من و شما نمیتونیم از ایشون انتقاد کنیم. از مدیر کل سایت و مدیر ارشد و از شما خواهشی داشتم به این موضوع هم رسیدگی کنید مرسی:gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بابت پاسخگویی از شما و از آقای dddiq ممنونم. من از دسته کاربرهای نیستم که بخوام اختلاف و دعوا راه بیندازم و به کسی کاری هم ندارم. اما هرکی جای منم باشه حتما ناراحت میشه. اون از لحن مدیر تالار عمران که گفت فعالیت شما به اندازه انگشت های دست پاه هم نمیشه در این پست 5. یک مدیری که این همه سال اینجا بوده تاریخ عضویتش هم خیلی قدیمی باشه باید با این لحن خرف بزنه؟؟؟ از ایشون انتظار نداشتم بعد همه میرن ازش تشکر هم میکنن و با خودشون نمیگن که با این کار کاربرهارو از خودشون دلسرد میکنند. اگه یکی از حرفام اشتباه هست بگید؟؟ اون تاپیکی که مدیرکل سایت از ایشون قدردانی کرده نوشته مدیر قبلی تالار و لی هنوز ایشون که مدیر هستند. من با مدیریت ایشون اصلا مشکل ندارم چه مدیر باشند چه نباشند عملا مدیریت نمیکنند. من تو اون تاپیک یک پست ارسال کرده بودم به دو دقیقه هم نرسید حذف شد؟ بخدا چیزه بدی توش ننوشته بودم فقط گفتم خودتون رو ناراحت نکنید منم از زحمت های شما ممنونم همین رو نوشته بودم.! هرکی که حذف کرده باشه من کاری ندارم ولی اگه نمیتونید انتقاد های کاربرهاتون رو بپذیرید چرا خودتون رو به عنوان مدبر معرفی کردید؟؟ مدیر تنها این نیست که تاپیک هارو ویرایش و منتقل کنه . باید به درخواست های کاربرهاش احترام بذاره انتقاد های کاربرهاشو قبول کنه نه حذفش کنه. یک مدیر خوب که به تاریخ عضویت و فعالیت نیست. خیلیا هستند که با درایت بالا و با احترام گذاشتن به کاربرهای دیگه فعالیت میکنند. انگاری اونها رو به زور گذاشتن روی تخت مدیریت هرکسی برای یک مدتی میتونه اینجا باشه. چه خوب میشد بعضی ها جای خودشون رو با احترام فراوان به یکی دیگه میدادن که باعث این همه ناراحتی نمیشد خیلی هم این کار قشنگ بود حالا طرف رفته از مدیرکل سایت هم ناراحت شده که چرا بدون اطلاع قبلی تاپیک تشکر و قدردانی درست کرده. لازم ناراحتی نیست ایشون خوب میدونن چه کار بکنند و چه کار نکنند و من و شما نمیتونیم از ایشون انتقاد کنیم. از مدیر کل سایت و مدیر ارشد و از شما خواهشی داشتم به این موضوع هم رسیدگی کنید مرسی:gol:

سلام خانم مهندس

در مورد سوء تفاهمي كه قبلا به وجود امده بود بنده فكر ميكردم كه اين موضوع به پايان رسيده.! نسيم خانم عزيز همانگونه كه قبلا هم در پست قبلي اشاره كرده بودم درخواست ها و انتقاد هاي كه از شما اعضاي عزيز و محترم نه تنها از مديريت يك تالار بلكه از تيم مديريتي باشگاه مهندس
ميكنيد بسيار مورد احترام و اهميت قرار داده ميشود لاكن قبلا عرض كردم جه بسا اين انتقادات و درخواست ها اگه سازنده و با در نظر گرفتن حق احترام به سايرين هم وجود داشته باشه بسيار عالي خواهد بود. . در ادامه شما رو به مطالعه پست صديق عزيز جلب ميكنم..

- گروه مدیران

به صورت کلی همانطور که عرض کردم مدیریت در فرومی با نظرات مختلف و مخاطبان عمدتا اهل علم و دانشگاهی رسیدگی و ایجاد نظم شایسته کمی مشکل هست و همانطور که در پست های این چند روز اخیر میبینیم ممکن است با توجه به همان گستره طیف مخاطبان گاها در مورد یک رسیدگی در یک سو موافق و در سوی دیگر مخالف داشته باشد ولی مرجع رسیدگی همه این موارد قوانین و الزام به رعایت چارچوب کلی سایت که خدمتتان عرض کردم میاشد.
در مورد انتخاب تیم مدیران سایت با توجه حساسیت هایی که وجود دارد , تلاش شده است تا همگی از بین اعضا با دقت و حساسیت با در نظر گرفتن معیارها و آیتم های مختلفی از جمله میزان شناخت نسبت به قوانین و نحوه برخورد و ارتباط با دیگر اعضا سایت و.... انتخاب گردند , که همانطور که در تالارهای مختلف بارها دیده شده در صورت نیاز به شناخت بهتر پتانسیل ها و اعضا تالار از نظرات اعضا تالار نیز استفاده و در نظر گرفته شده اند ؛
البته مطمئنا مانند هر فعالیت دیگری ممکن است از دیدگاه های مختلف نقاط قوت و کاستی هایی توام نیز داشته باشد که باید بتوانیم به صورت یک کل به آن نگاه کنیم و در مورد نقاط ضعفی هم اگر هست و برای کمک و همراهی در رفع آن نظرات خود را توام با احترام و با در نظر گرفتن شرایط برای مشورت مطرح کنیم

به قول نظامی
در همه چیزی هنر و عیب هست. عیب مبین تا هنر آری بدست​

در واقع نقد و انتقاد صرفا و تنها مطرح کردن کاستی و ضعفهای یک موضوع به صورت کلی و مخالفت با کلیت و تمام آن به دلیل مغایرت یک یا چند مورد با طرز فکر ما نیست و باید سعی داشت حداقل تمامی نقاط قوت و ضعف و شرایط آن موضوع را در نظر داشت .

و در کل اینکه ضعف هایی اگر هست آن را می پذیریم و بنده شخصا از این بابت عذرخواهی میکنم ؛ در عرائضم اشاره داشتم که مدیریت سایتی با گرایشات مختلف فکری ( حتی در بین گروه مدیران سایت که گزینشی از همه گرایشات و طیف های مختلف فکری مجموعه باشگاه می باشند ) چندان آسان نیست و هر تصمیم همزمان ممکن است موافق و در عین حال مخالفیتی داشته باشد و تلاش ما رسیدن به حداکثر خواست اعضا در ایجاد بستری مناسب برای فعالیت در چارچوب های کلی سایت می باشد ؛

و مطمئنا همواره با در نظر داشتن نظرات دوستان و کسب تجربه بیشتر سعی بیشتری در رسیدن به این مهم خواهیم داشت , البته لازم به ذکر است که به صورت کلی در مورد رسیدگی های مختلف تیم مدیریتی سایت هر زمان که مساله ای احساس شده رسیدگی صورت گرفته و در مورد گزاارشات و رسیدگی های مختلف بررسی و نظرات مطرح میگردد و از سوی مدیران ارشد و ادمین سایت بر کلیت روند رسیدگی نظارت میگردد و مواردی نیز که نیاز به مشورت دارند در چارچوب قوانین باشگاه مورد بررسی جمعی قرار میگیرند

از نظراتی که در طول چند روز گذشته در این رابطه مطرح شدند سپاسگزارم مطمئنا موارد مطرح شده مورد بررسی و مشورت قرار گرفته اند و به عنوان درخواست اینکه برای رسیدن به نتیجه مطلوب ابتدا با حفظ احترام مستقیما با خود مدیر محترم تالار موضوع را مطرح بفرمائید ممنونم

نسيم خانم عزيز تيم مديريتي باشگاه مهندسان اگه بخوام در يك جمله ساده بگم خدمت به اعضاي سايت هست نه هيچ چيز ديگر .. اين تيم مديران بر مبناي خدمت بي چون چرا به اعضاي تالار خودش درست شده . الان هفت سال هست كه از ساختن فروم باشگاه مهندسان گذشته در اين سال ها مديران و كاربرهاي بسيار زيادي رفتن بازنشسته شدن و برعكس به تيم مديريتي باشگاه و كاربرهاش اضافه شدن كه الحمدالله اگر دوستان به هر يك از تالار هاي خودشان سر بزنند ميبينند كه بستر مناسبي براي فعاليت اعضا دسترسي به مطالب علمي و غيره ايجاد شده.

سخن شما هم كاملا متين هست مديريت تنها براي انتقال تاپيك و ويرايش درست نشده بايستي به درخواست ها نياز هاي اعضاي خودش رسيدگي كنه و مانع از دلسردي فرد مقابل بشود.

لاكن اين رو هم فراموش نكنيد كه تيم مديريتي هر تالار زماني بهتر هست كه اعضاي خودش با همديگه همكاري صميمانه اي داشته با شند
. و اين باعث ميشود كه تمام كم كاستي هاي يك تالار با وجود مديريت و اعضاي خودش برطرف بشود.

يكي از اين موارد اين هست كه اگه نظراتي و يا انتقاد هاي از نحوه مديريت يك تالار مطرح ميشود در درجه اول بايستي با گذاشتن احترام به وي اول مستقيما با مديريت محترم هر تالار مطرح بشود در اين صورت مطمئنا زودتر به نتيجه خوب و مطلوبي خواهد رسيد و هم از ايجاد ناراحتي و اختلاف جلوگيري ميشود.

باز اگه موضوعي باعث ناراحتي شما شده بنده از شما عذرخواهي ميكنم و از شما و تمامي دوستان عزيز و بزرگوار خواهشي كه داشتم اين هست قبل اينكه نظري و يا انتقادي از مديريت يك تالار داشتيد مستقيما اول آن موضوع رو با مدير محترم تالار و يا در دفتر مديريت هر تالار مطرح كنيد تا زودتر رسيدگي بشود.

نسيم خانم عزيز جناب مهندس mmbidhendi عزيز يكي از اعضا و مديران قديمي باشگاه و تالار عمران هستند و قبل آشنايي من و شما و ساير دوستان عزيز براي تالار عمران و اعضاي خودش زحمت هاي فراواني كرده و الان تالار منظم و باوجود بستر مناسب و براي فعاليت و تبادل نظر بين كاربران اينهارو همه مديون ايشون و ساير دوستان و مديران قبلي تالار ميدونيم حتما شما هم در اين نظر با من موافق هستيد..!! تاپيك قدرداني كه آدمين عزيز براي ايشون درست كرده بودن يك جوري كه از زحمت هاي كه تو اين مدت براي تالار كشيده اند توسط خود ايشان اعضاي تالار عمران تقدير به عمل آيد. اگه به جز اين موارد چيز ديگري بود مطمئنا توسط خود ايشون رسيدگي خواهد شد.

درخواستي كه نه تنها من بع عنوان عضو كوچك باشگاه بلكه ساير همكاران خودم در تيم مديريتي باشگاه مهندسان كه باور بفرماييد تمام سعي و تلاش خودمان اين هست كه بتويم همچين مكان علمي رو پربارتر از هميشه در اختيار شما مهندسان و فرهيختگان كشور خودمون ايران قرار بديم 1- همكاري بسيار خوبي با مديريت داشته باشيد .2- احترام گذاشتن به همديگر 3- موضوعي رو قبل اينكه در تاپيك انتقادات مطرح كنيد اول با خود مدير تالار در ميان بگذاريد تا خداي نكرده بعدا باعث ناراحتي هيچ فردي نشود . مطمئنا با اين كار دوستان ميتونيم مشكلات و درخواست هاي خودمان را به نحوه بسيار خوب برطرف كنيم. اميدوارم اين موضوع همين جا خاتمه پيدا كرده باشد

عذر خواهي ميكنم عرائضم طولاني شد

شاد تندرست موفق باشيد

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

سلام
آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان رو از خداوند. دارم.

پیرو چند پست اخیر که در اینجا ذکر شده و مربوط به تالار مهندسی عمران هستش، دوستان بالاخص صدیق عزیز و عزیزخشمان. دستیار بسیار خوب تالار عمران،جواب های کاملا متین و درستی دادند..
لازم بود منم چند مورد رو متذکر بشم...
مورد اول:درمورد انتقادی هست که خانم مهندس نسیم2013 به عملکرد مدیریتی تالار عمران آوردند و ذکر کردند که به درخواست ها رسیدگی نمیشه،اگر شما به تاپیک"امور مدیریتی تالار عمران"مراجعه بفرمایید میبینید که حتی کوچکترین درخواست هم اجرا شده،(حتی اگر درمورد انتقال تاپیک باشه)
و اگر درخواستی بوده که از نظر شما رسیدگی نشده،حتما در دست بررسی هست و یا از حیطه ی مدیریتی آدمین به حساب میاد.

مورد دوم تاپیک تشکر از مدیر تالار جناب بیدهندی هستش که که فرمودید پست شما در اون تاپیک حذف شده(حذف پست شما رو من انجام دادم. چون جواب شما مناسب تایپیک مذکور نبود).درمورد تشکر زدن زیر پست های دوستان هم اگر دقت می‌فرمودید برای شما هم تشکر زده شده،.

مورد سوم که لازمه بگم و عزیزخشمان هم بهش اشاره کرد،بهتر بود شما اول انتقادتون در خود تالار عمران ذکر میکردید،اگر پاسخ مناسبی از تیم مدیریتی نمیگرفتید،میامدید اینجا.

مورد آخری که بهتره بگم(همان طور که shrp عزیز. هم ذکر کردند)سعی کنیم. انتقاداتمون پیرامون مسایل علمی باشه و دوستانه برطرفشون کنیم،قبل از اینکه ما اینجا مدیر یا کاربر باشیم،دوست و همکار هستیم. و سعی کنیم خاطره و ذهنیت خوبی از همدیگر داشته باشیم.

در آخر،اگر موردی بوده که موجب رنجش شما شده، من عذرخواهی میکنم.

پاینده باشید

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
سلام ببخشید تاپیک رو خراب می کنم (بعد از خوندن حذف کنید)

این عنوان تاپیک با محتواش خیلی فرق میکن!!!!
نکات مهم و مفید ربطی به مجله اب و فاضلاب اصفهان نداره !!!!! اونم این مقالات که خیلی ضعیف هستند !!!

یک لینک از مجله برای معرفی مقالات این مجله به نظرم کافیه

متشکر

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام ببخشید تاپیک رو خراب می کنم (بعد از خوندن حذف کنید)

این عنوان تاپیک با محتواش خیلی فرق میکن!!!!
نکات مهم و مفید ربطی به مجله اب و فاضلاب اصفهان نداره !!!!! اونم این مقالات که خیلی ضعیف هستند !!!

یک لینک از مجله برای معرفی مقالات این مجله به نظرم کافیه

متشکر

با سلام
ممنون از تذکرتون
موردی که فرمودین ، در حال بررسی هستش و به زودی نتیجه رو اعلام میکنیم .

سپاسگزارم

نسیم2013

عضو جدید
سلام خدمت مديريت باشگاه يه درخواستي داشتم اونم اين هست كه چرا تالار مهندسي عمران هم مثل ساير تالار هاي ديگه مثلا تالار معماري يك بخش جداگانه به نام اخبار مهندسي عمران وجود نداره. پيشنهادم اين هست كه اين بخش رو هم به اون تالار اضافه كنيد. البته ميتونستم با مديراي تالار عمران هم درميان بذارم اما چون اونها يكم در حق كاربرهاشون كم لطفي ميكنند اين رو اينجا مطرح كردم. با تشكر:gol:

نسیم2013

عضو جدید
سلام
آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان رو از خداوند. دارم.

پیرو چند پست اخیر که در اینجا ذکر شده و مربوط به تالار مهندسی عمران هستش، دوستان بالاخص صدیق عزیز و عزیزخشمان. دستیار بسیار خوب تالار عمران،جواب های کاملا متین و درستی دادند..
لازم بود منم چند مورد رو متذکر بشم...
مورد اول:درمورد انتقادی هست که خانم مهندس نسیم2013 به عملکرد مدیریتی تالار عمران آوردند و ذکر کردند که به درخواست ها رسیدگی نمیشه،اگر شما به تاپیک"امور مدیریتی تالار عمران"مراجعه بفرمایید میبینید که حتی کوچکترین درخواست هم اجرا شده،(حتی اگر درمورد انتقال تاپیک باشه)
و اگر درخواستی بوده که از نظر شما رسیدگی نشده،حتما در دست بررسی هست و یا از حیطه ی مدیریتی آدمین به حساب میاد.

مورد دوم تاپیک تشکر از مدیر تالار جناب بیدهندی هستش که که فرمودید پست شما در اون تاپیک حذف شده(حذف پست شما رو من انجام دادم. چون جواب شما مناسب تایپیک مذکور نبود).درمورد تشکر زدن زیر پست های دوستان هم اگر دقت می‌فرمودید برای شما هم تشکر زده شده،.

مورد سوم که لازمه بگم و عزیزخشمان هم بهش اشاره کرد،بهتر بود شما اول انتقادتون در خود تالار عمران ذکر میکردید،اگر پاسخ مناسبی از تیم مدیریتی نمیگرفتید،میامدید اینجا.

مورد آخری که بهتره بگم(همان طور که shrp عزیز. هم ذکر کردند)سعی کنیم. انتقاداتمون پیرامون مسایل علمی باشه و دوستانه برطرفشون کنیم،قبل از اینکه ما اینجا مدیر یا کاربر باشیم،دوست و همکار هستیم. و سعی کنیم خاطره و ذهنیت خوبی از همدیگر داشته باشیم.

در آخر،اگر موردی بوده که موجب رنجش شما شده، من عذرخواهی میکنم.

پاینده باشید

سلام خانم مهندس

در مورد سوء تفاهمي كه قبلا به وجود امده بود بنده فكر ميكردم كه اين موضوع به پايان رسيده.! نسيم خانم عزيز همانگونه كه قبلا هم در پست قبلي اشاره كرده بودم درخواست ها و انتقاد هاي كه از شما اعضاي عزيز و محترم نه تنها از مديريت يك تالار بلكه از تيم مديريتي باشگاه مهندس
ميكنيد بسيار مورد احترام و اهميت قرار داده ميشود لاكن قبلا عرض كردم جه بسا اين انتقادات و درخواست ها اگه سازنده و با در نظر گرفتن حق احترام به سايرين هم وجود داشته باشه بسيار عالي خواهد بود. . در ادامه شما رو به مطالعه پست صديق عزيز جلب ميكنم..

نسيم خانم عزيز تيم مديريتي باشگاه مهندسان اگه بخوام در يك جمله ساده بگم خدمت به اعضاي سايت هست نه هيچ چيز ديگر .. اين تيم مديران بر مبناي خدمت بي چون چرا به اعضاي تالار خودش درست شده . الان هفت سال هست كه از ساختن فروم باشگاه مهندسان گذشته در اين سال ها مديران و كاربرهاي بسيار زيادي رفتن بازنشسته شدن و برعكس به تيم مديريتي باشگاه و كاربرهاش اضافه شدن كه الحمدالله اگر دوستان به هر يك از تالار هاي خودشان سر بزنند ميبينند كه بستر مناسبي براي فعاليت اعضا دسترسي به مطالب علمي و غيره ايجاد شده.

سخن شما هم كاملا متين هست مديريت تنها براي انتقال تاپيك و ويرايش درست نشده بايستي به درخواست ها نياز هاي اعضاي خودش رسيدگي كنه و مانع از دلسردي فرد مقابل بشود.

لاكن اين رو هم فراموش نكنيد كه تيم مديريتي هر تالار زماني بهتر هست كه اعضاي خودش با همديگه همكاري صميمانه اي داشته با شند
. و اين باعث ميشود كه تمام كم كاستي هاي يك تالار با وجود مديريت و اعضاي خودش برطرف بشود.

يكي از اين موارد اين هست كه اگه نظراتي و يا انتقاد هاي از نحوه مديريت يك تالار مطرح ميشود در درجه اول بايستي با گذاشتن احترام به وي اول مستقيما با مديريت محترم هر تالار مطرح بشود در اين صورت مطمئنا زودتر به نتيجه خوب و مطلوبي خواهد رسيد و هم از ايجاد ناراحتي و اختلاف جلوگيري ميشود.

باز اگه موضوعي باعث ناراحتي شما شده بنده از شما عذرخواهي ميكنم و از شما و تمامي دوستان عزيز و بزرگوار خواهشي كه داشتم اين هست قبل اينكه نظري و يا انتقادي از مديريت يك تالار داشتيد مستقيما اول آن موضوع رو با مدير محترم تالار و يا در دفتر مديريت هر تالار مطرح كنيد تا زودتر رسيدگي بشود.

نسيم خانم عزيز جناب مهندس mmbidhendi عزيز يكي از اعضا و مديران قديمي باشگاه و تالار عمران هستند و قبل آشنايي من و شما و ساير دوستان عزيز براي تالار عمران و اعضاي خودش زحمت هاي فراواني كرده و الان تالار منظم و باوجود بستر مناسب و براي فعاليت و تبادل نظر بين كاربران اينهارو همه مديون ايشون و ساير دوستان و مديران قبلي تالار ميدونيم حتما شما هم در اين نظر با من موافق هستيد..!! تاپيك قدرداني كه آدمين عزيز براي ايشون درست كرده بودن يك جوري كه از زحمت هاي كه تو اين مدت براي تالار كشيده اند توسط خود ايشان اعضاي تالار عمران تقدير به عمل آيد. اگه به جز اين موارد چيز ديگري بود مطمئنا توسط خود ايشون رسيدگي خواهد شد.

درخواستي كه نه تنها من بع عنوان عضو كوچك باشگاه بلكه ساير همكاران خودم در تيم مديريتي باشگاه مهندسان كه باور بفرماييد تمام سعي و تلاش خودمان اين هست كه بتويم همچين مكان علمي رو پربارتر از هميشه در اختيار شما مهندسان و فرهيختگان كشور خودمون ايران قرار بديم 1- همكاري بسيار خوبي با مديريت داشته باشيد .2- احترام گذاشتن به همديگر 3- موضوعي رو قبل اينكه در تاپيك انتقادات مطرح كنيد اول با خود مدير تالار در ميان بگذاريد تا خداي نكرده بعدا باعث ناراحتي هيچ فردي نشود . مطمئنا با اين كار دوستان ميتونيم مشكلات و درخواست هاي خودمان را به نحوه بسيار خوب برطرف كنيم. اميدوارم اين موضوع همين جا خاتمه پيدا كرده باشد

عذر خواهي ميكنم عرائضم طولاني شد

شاد تندرست موفق باشيد

اولا سلام خدمت شما

همه حرفام برميگرده به احترام گذاشتن به درخواست و پيشنهادات كاربران. زيبا جان عزيزم و آقاي مهندس خشمان من نميخواستم كه تو تالار ناراحتي بين كاربرها درست كنم. وظيفه خودم دونستم كه براي بهتر شدن تالار منم هم يه پيشنهاد و يا درخواست بدم كه اونم خيلي پشيمون شدم ببينيد من ميتونم نسبت به تالار بي مسئوليت باشم يعني اگه تالار فعاليت بكنه يا نكنه به من مربوط نيست اگه توش اختلاف دعوا به وجود بياد بازم به من مربوط نيست من ميتونيم روزهاي كه مطلبي رو بخوام پيدا كنم و يا بخوام نرم افزار و يا مقالاتي رو دانلود كنم به خودم زحمت ميدم ميام باشگاه بعده پيدا كردن اون چيز ميرم تا زماني كه دوباره چيزي احتياج داشته باشم. درسته فعاليتم كم هست اما من اينجوري نيستم و به عضويتم تو باشگاه و تو تالار عمران افتخار ميكنم :heart:

شاد باشيد
نسيم:gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت مديريت باشگاه يه درخواستي داشتم اونم اين هست كه چرا تالار مهندسي عمران هم مثل ساير تالار هاي ديگه مثلا تالار معماري يك بخش جداگانه به نام اخبار مهندسي عمران وجود نداره. پيشنهادم اين هست كه اين بخش رو هم به اون تالار اضافه كنيد. البته ميتونستم با مديراي تالار عمران هم درميان بذارم اما چون اونها يكم در حق كاربرهاشون كم لطفي ميكنند اين رو اينجا مطرح كردم. با تشكر:gol:

سلام خانم مهندس نسيم عزيز از توجه شما به مسائل تالار مهندسي عــــمران سپاسگزارم:gol:

خانم مهندس در مورد ايجاد يك تالار به نام اخبار مهندسي عمـــران
قبلا با ساير همكاران خودم در تيم مديريتي تالار عمران مطرح كرديم و به اين نتيجه رسيديم ايجاد همچين بخشي براي تالار مهندسي عمران لازم هست...

ايجاد يك تالار به نام ‍[ تالار اخبار مهندسي عمران ]

دوستان چند روز پيش هم در مورد اين موضوع گفته بودم كه هر طوري كه به تالار عمران نگاه ميكنيم ميبنيم وجود يك بخش به نام اخبار عمراني در تالا مهندسي عمران لازم هست اگه اين تالار به جمع زير تالار هاي عمران به پيونده در روند فعاليت و بازديد هاي كه در تالار صورت ميگيره تاثيز زيادي خواهد داشت.. انشاالله كه مشورت هاي كه با آدمين عزيز صورت بگيره و قبول كنند اين تالار هم به تالار عمران اضافه بشود

به تاريخ
2014/6/19

لذا اين درخواست به آدمين عزيز ارجاع داده شد

سلام و عرض ادب
در مورد تالار اخبار مهندسی عمران (تحت همین عنوان) اگه توافق نظر دارید بفرمایید تا ایجادش کنم.

انشاالله با پيگيري هاي كه شده اين بخش هم در روزهاي آينده به تالار عمران اضافه خواهد شد.

شاد تندرست باشيد

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
همکار عزیز و محترم: جناب مهندس:BEAT
درود برشما- من مطالب بالا را نگاه کردم. اما هر کدام موردی را طرح کرده اند که خود مقوله ای است در خور بررسی وفکر-اگرچه من در کار تصفییه خانه های فاضلاب تجربه دارم-با توجه برشته من :عمران-رشته شما اصلی وصاحب نظر تر هستید-بسیار دوست دارم شما با توجه به تخصصتان در چند جمله بنده را توجیه فرمایید:صورت مسیله وموضوع چیست؟- وچه می خواسته وچه مطرح بوده -و چرا از نظر یک کارشناس محیطزیست قابل پذیرش نیست؟-انتظار تضییع وقت شما را ندارم. حداقل ازشما می اموزم. اگر هم فرصت نکردید -اشکالی ندارد. سلامتی وموفقیت شما را خواهانم.

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
با سلام مجدد

البته بنده فقط نظرمو گفتم
منظور بنده اینه که نکات آب و فاضلاب عنوان خوبی نیست. چون تو این تاپیک فقط مقالات فارسی دیده میشه که چندان معتبر نیستند.
مقالات اصیل فقط طرح یک مسئله از یک موضوع خاص رو بررسی میکنه

بنده پیشنهادم اینه حداقل مقالات مروری مجلات معتبر رو در تاپیک بگذریم یا گردآوری مطالب دانشجویی

راستی من خیلی هم کارشناس محیط زیست نیستم ;)
در هر صورت امیدوارم جسارت بنده رو به حساب عقل ناقصم یذارید

شاهین 1386

عضو جدید
با سلام خدمت مدیریت محترم

این تاپیک [ دانلود جزوات درسي مهندسي عمران ] واقعا کاره بسیار خیرخواهانه انجام دادید شخص خودم از همه شما ممنونم. این تاپیک از دو جهت حائز اهمیت هست اول اینکه واقعا سخته که بخواهیم تو کل اینترنت دنبال یه جزوه خوب باشیم که اونم ایا لینک خراب باشه یا نه دوم اینکه فایل ها در خود باشگاه نگهداری میشه و این نشانگره این هست که موندگاری فایل ها خیلی زیاد هست.

با تشکر:gol:

محمدرضا میلانی

کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیریت محترم

این تاپیک [ دانلود جزوات درسي مهندسي عمران ] واقعا کاره بسیار خیرخواهانه انجام دادید شخص خودم از همه شما ممنونم. این تاپیک از دو جهت حائز اهمیت هست اول اینکه واقعا سخته که بخواهیم تو کل اینترنت دنبال یه جزوه خوب باشیم که اونم ایا لینک خراب باشه یا نه دوم اینکه فایل ها در خود باشگاه نگهداری میشه و این نشانگره این هست که موندگاری فایل ها خیلی زیاد هست.

سلام بله همبن طوره که شما فرمودید استقبال بسیار خوبی هم شده مخصوصا در فضای مجازی:smile:

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
[عمران تعطیل !!!]

[عمران تعطیل !!!]

سلام

واقعا خسته نباشید

یه سوال دارم

از مدیر تالار مهندسی عمران

Ziba__Ahmad pour (مدیر تالار مهندسی عمران)

کار مدیر چیه؟!!!!!!

شمارو چرا مدیر کردن؟!!!!!

فقط تو همین قدر که یه اسم ازتون بالا بزنن یا کار دیگه ام بلدین؟!!!!

نه بحث ارشدی نه بحث دکترایی هیچی.............

عمران تعطیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خودم پشت کنکوری ارشد مهندسی عمرانم
اطلاعات عمرانی ام خوبه
ولی
یعنی باید بریم تالار هایی دیگه تا اطلاعات ارشد عمران بگیرم
ببینم کی کجا قبول شده اونم رشتهایی دیگه نه عمران که اصلا به دردمون نمیخوره!!!

نتایج ارشد اومده
کو پستش ؟!!!!!!!!!!!!

حداقل یه چیزی از ارشد می دیدم حرفی نمیزدم
سکوت تلخ تا کی!!!!!!!!!!!

البته از پست زیبایی آقایی محمدرضا میلانی
تشکر می نماییم
[h=1][تبریک ویژه به جناب مهندس خشمان جهت موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد][/h]در ضمن کاربره ویژه هستم تازه وارد نیستم

Sokoot```Talkh عزیز سلام! شما به عنوان کاربر ویژه انتخاب شده اید.

توجه:همین حرف رو تو پیام خصوصی بهشون گفتم
اصلا توجه نکردن

و در آخر از انتقاد تند و بی رحمانه ام عذر میخوام

موفق و پیروز موید باشید

rose_Sefid

عضو جدید
واقعا گل گفتين!!!! اصلا يه چند وقتيه انجمن خيلييييييي سوت و كور شده! من قبلنا هررزو ميومدم اينجارو چك ميكردم كلي مطلب ياد ميگرفتم ولي الان يه سوال ميپرسم بعده 3 ماه جواب ميدن تازه اونم اگر بدن!!!!

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام

واقعا خسته نباشید

یه سوال دارم

از مدیر تالار مهندسی عمران

Ziba__Ahmad pour (مدیر تالار مهندسی عمران)

کار مدیر چیه؟!!!!!!

شمارو چرا مدیر کردن؟!!!!!

فقط تو همین قدر که یه اسم ازتون بالا بزنن یا کار دیگه ام بلدین؟!!!!

نه بحث ارشدی نه بحث دکترایی هیچی.............

عمران تعطیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خودم پشت کنکوری ارشد مهندسی عمرانم
اطلاعات عمرانی ام خوبه
ولی
یعنی باید بریم تالار هایی دیگه تا اطلاعات ارشد عمران بگیرم
ببینم کی کجا قبول شده اونم رشتهایی دیگه نه عمران که اصلا به دردمون نمیخوره!!!

نتایج ارشد اومده
کو پستش ؟!!!!!!!!!!!!

حداقل یه چیزی از ارشد می دیدم حرفی نمیزدم
سکوت تلخ تا کی!!!!!!!!!!!

البته از پست زیبایی آقایی محمدرضا میلانی
تشکر می نماییم
[تبریک ویژه به جناب مهندس خشمان جهت موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد]

در ضمن کاربره ویژه هستم تازه وارد نیستم

Sokoot```Talkh عزیز سلام! شما به عنوان کاربر ویژه انتخاب شده اید.

توجه:همین حرف رو تو پیام خصوصی بهشون گفتم
اصلا توجه نکردن

و در آخر از انتقاد تند و بی رحمانه ام عذر میخوام

موفق و پیروز موید باشید

سلام
جناب اقای سکوت تلخ!
در مورد مدیریت اینجانب، بهتر بود این سوال رو از مدیران ارشد میپرسیدید که چرا من رو انتخاب کردند .

اما در مورد تعطیلی عمران !!
عمران رشته ی وسیع و گسترده ای هست و فقط محدود به ارشد و دکتری نیست .
اما در مورد سوال جنابعالی :
ظاهر امر نشون میده بر خلاف گفته ی خودتون که پشت کنکوری هستید و اطلاعات عمرانی خوبی دارید ، ما - منظورم تالار عمران و اعضاش هست- در تالارمون فعالیتی از جنابعالی ندیدم که اگر اینطور بود ، حتما با دقت بیشتری سوال میفرمودید.
ما در تالار عمران یک زیرتالار بزرگ و مفصل در مورد تحصیلات تکمیلی داریم که توش هم در مورد نحوه ی درس خواندن بحث و گفتگو میشه و هم در مورد اخبار این حوزه ، حتی اگر توجه کنید ، یک زیرتالار با عنوان " نظام مهندسی " داریم که پاسخگوی نیاز دوستان در مورد نظام مهندسی باشه .

در مورد کاربری ویژه جنابعالی ،این مقام از طرف تالار عمران اعطا نشده ، احتمال خیلی زیاد از تالار " گفتگوی آزاد" بهتون این مقام اعطا شده است .

مانا باشید ....

آخرین ویرایش: