[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

نسیم2013

عضو جدید
دوست گلم ، کدوم زیرتالار ها ؟؟

من بگم زيبا جون؟؟!!!!! پس شماها اينجا چيکار ميکنيد؟؟ پيشنهاد از ما اقدام از شما:D

اول اينکه تالار نرم افزار ها رو ريخت پاش شده دستيارش هم معلوم نيست کجاست رفته سربازي رفته مسافرت در ابهام هست بعده اون. به زير تالار هاش هم سري بزنيد.

بعدش تالار مهندسي آب هست بعدش تالار کارشناسي ارشد دکترا هست بايد منظم بشه. فعلا اينها بودن همين هارو انجام بديد شاهکار شده قوربونه شوما:gol::D

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
من بگم زيبا جون؟؟!!!!! پس شماها اينجا چيکار ميکنيد؟؟ پيشنهاد از ما اقدام از شما:D

اول اينکه تالار نرم افزار ها رو ريخت پاش شده دستيارش هم معلوم نيست کجاست رفته سربازي رفته مسافرت در ابهام هست بعده اون. به زير تالار هاش هم سري بزنيد.

بعدش تالار مهندسي آب هست بعدش تالار کارشناسي ارشد دکترا هست بايد منظم بشه. فعلا اينها بودن همين هارو انجام بديد شاهکار شده قوربونه شوما:gol::D

بله دوست گلم ، پیشنهاد از شما ، اقدام از ما:)
هم سریعتر هست و هم مفید تر ، چون کاربرها بیشتر میدونن نقاط ضعف چیه ،
البته اگه طوری بگید که به مدیریت بر نخوره :biggrin::Dدر سریعترین زمان ممکن حل میشه ، چون در نهایت هدف جلب رضایت شما دوستان هست
:)

تالار نرم افزار ها ، به زودی حداکثر یکی دو هفته آینده ، سرو سامان پیدا میکنه ، دستیارش ( ماهیان90 عزیز ) هم سربازی هست ، حتما یه کمک میفرستیم برای این تالار :smile:

تالار آب هم در حال بررسی هست ، به زودی برنامه این تالار هم انجام میشه :)

ارشد و دکترا هم به چشم
:biggrin::gol::gol::gol:

دیگه عزیزم ؟؟

sina_um

عضو جدید
سلام به همگی
از دوستان کسی هست که بتونه اطلاعات کاملی از بتن بمن بده ؟
با آرزوی موفقیت ....

نسیم2013

عضو جدید
بله دوست گلم ، پیشنهاد از شما ، اقدام از ما:)
هم سریعتر هست و هم مفید تر ، چون کاربرها بیشتر میدونن نقاط ضعف چیه ،
البته اگه طوری بگید که به مدیریت بر نخوره :biggrin::Dدر سریعترین زمان ممکن حل میشه ، چون در نهایت هدف جلب رضایت شما دوستان هست
:)

تالار نرم افزار ها ، به زودی حداکثر یکی دو هفته آینده ، سرو سامان پیدا میکنه ، دستیارش ( ماهیان90 عزیز ) هم سربازی هست ، حتما یه کمک میفرستیم برای این تالار :smile:

تالار آب هم در حال بررسی هست ، به زودی برنامه این تالار هم انجام میشه :)

ارشد و دکترا هم به چشم
:biggrin::gol::gol::gol:

دیگه عزیزم ؟؟

نه کاري نميکنيم که به مديريت بر بخوره گاهي اوقات اختلافات يکم پيش مياد بايد کاري بکنيم که پيش نياد و و به درخواست ها همديگر احترام گذاشت و اينکه اگر يکي پيشنهادي و يا درخواستي کرد ديگه طوري نباشه که بعدا باعث ناراحتي بشه و به پيشنهادات و انتقاد کاربرها احترام قائل بشه.

ديگه چي؟؟

سلامتي تو زيبا جون:gol::D

riyab

عضو جدید
تفکیک

تفکیک

اگه امکان داره مباحث نقشه برداری رو با عمران رو جدا کنید

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
اگه امکان داره مباحث نقشه برداری رو با عمران رو جدا کنید

درود بر شما دوست عزیز .........

تالار نقشه برداری از زیر تالارهای عمران می باشد که به صورت جداگانه آماده استفاده و بهره برداری شما عزیزان مهیا شده است ...........

1. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/forum_new-48.pngمهندسی نقشه برداری و ژئو دزی

• [*=left]تاپیک ها: 170
      [*=left]پست ها: 4,616

نسیم2013

عضو جدید
یعنی دو دقیقه هم وقت ندارن که بیان داخل باشگاه. من فکر نمیکنم بخاطره دانشگاه باشه یه سوالاتی مربوط به موسسه پارسه ازش داشتم. 6پیم دادم دریغ از یک جواب ولش بخیال

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
یعنی دو دقیقه هم وقت ندارن که بیان داخل باشگاه. من فکر نمیکنم بخاطره دانشگاه باشه یه سوالاتی مربوط به موسسه پارسه ازش داشتم. 6پیم دادم دریغ از یک جواب ولش بخیال

بله خوب وقت نداره ببینید شریف که هست،ارشدم که هست،کارم که داره وقتم که نداره کلی باید پژوهشی کار کنه،کلی هم باید درس بخونه،کلی نرم افزار باید یاد بگیره،وووووووووووووووو
شما 6 تا pmدادی من یه ماه pm میدم ج نمیده یعنی نیست که ج بده کجای کاری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
بله خوب وقت نداره ببینید شریف که هست،ارشدم که هست،کارم که داره وقتم که نداره کلی باید پژوهشی کار کنه،کلی هم باید درس بخونه،کلی نرم افزار باید یاد بگیره،وووووووووووووووو
شما 6 تا pmدادی من یه ماه pm میدم ج نمیده یعنی نیست که ج بده کجای کاری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

ظاهرا دل دوستان خیلی پُره ..:redface:

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
ظاهرا دل دوستان خیلی پُره ..:redface:
سلام خانم مهندس احمدپور. ما دلمون از کسی پر نیست مخصوصا اونم کسی مثل اقا ارش راستش منم تو این مدت چند بار به ایشون پیغام فرستادم جواب ندادن. حقم دارند هم مشغول کار هستند هم درس دانشگاه.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خانم مهندس احمدپور. ما دلمون از کسی پر نیست مخصوصا اونم کسی مثل اقا ارش راستش منم تو این مدت چند بار به ایشون پیغام فرستادم جواب ندادن. حقم دارند هم مشغول کار هستند هم درس دانشگاه.

سلام عزیز خشمان کجاست?

با سلام ادب احترام خدمت دوستان عزيز.

عذرخواهي من رو انشاالله كه بپذيريد مدتي درگير مشكلات شخصي بودم نشد كه زودتر خدمت شما عزيزان برسم موارد رو در پيغام خصوصي به شما دوستان گفتم..

بازم در خدمت شما دوستان عزيز و بزرگوار هستم

شاد كام تندرست باشيد
:gol:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
اقدامات ساماندهی تالار نرم افزارهای عمرانی

اقدامات ساماندهی تالار نرم افزارهای عمرانی

درود بر دوستان و مهندسین عمران .......برتر از گل ....:gol::gol:

با توجه به درخواست دوستان در خصوص ساماندهی زیر تالار نرم افزارهای عمرانی .......توسط تیم مدیریتی ..... مهندسی عمران و همچنین کمک شما کاربران گرامی ....... به شرح زیر ساماندهی گردید......

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/forum_old-48.pngنرم افزارهای تخصصی عمران انجام شده

• http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/subforum_old-48.png AUTO CAD انجام شده
    • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/subforum_old-48.png ETABS در دست اقدام
    • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/subforum_old-48.png SAFEدر دست اقدام
    • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/subforum_old-48.png SAP در دست اقدام
  • انشاءا.. به کمک شما دوستان سایر زیر تالارها هم ....... به نحو مطلوب تقدیم خواهد گردید............ :gol:

تهیه فهرست از تاپیکهای تالار اتوکد در تاپیک تهیه شده ..زیر

[h=3]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon14.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/sticky.gif مهم : [ فهرست تاپیکهای تالار AUTO CAD ][/h]

آخرین ویرایش:

lida 256

عضو جدید
سوال

سوال

سلام
چرا توی سایت باشگاه مهندسان یک تالار جدا برای مهندسی نقشه برداری وجود نداره؟
واقعا جای تاسف داره که رشته نقشه برداری حتی میان اهل خودش هم مظلوم واقع شده!!
لطفا یک تالار جدا برای نقشه برداری ایجاد کنید.

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام
چرا توی سایت باشگاه مهندسان یک تالار جدا برای مهندسی نقشه برداری وجود نداره؟
واقعا جای تاسف داره که رشته نقشه برداری حتی میان اهل خودش هم مظلوم واقع شده!!
لطفا یک تالار جدا برای نقشه برداری ایجاد کنید.

---------------------------------
سلام
دوست عزیز لطفا قبل از گرفتن ایراد گشتی بزنید ;) تا یکی مثل من ایراد به شما نگیره
خدمت شما
[h=2]مهندسی نقشه برداری و ژئو دزی[/h]

arghavanii

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم یه پیشنهاد بکنم.
یک تاپیک اختصاص داده بشه به پرسش نامه های عمرانی تا کسانی که در مقاله هاشون از پرسشنامه استفاده می کنن بتونن به راحتی به یک جامعه آماری با تعداد زیاد از سراسر کشور در دانشگاه ها و پایه های مختلف بهره ببرن.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخواستم یه پیشنهاد بکنم.
یک تاپیک اختصاص داده بشه به پرسش نامه های عمرانی تا کسانی که در مقاله هاشون از پرسشنامه استفاده می کنن بتونن به راحتی به یک جامعه آماری با تعداد زیاد از سراسر کشور در دانشگاه ها و پایه های مختلف بهره ببرن.

درود بر شما .......و ممنون از پیشنهادتون .........

بسیار عالی هستش ......... شما مهندس گرامی استارتر این تاپیک باشید ...........

arghavanii

عضو جدید
چشم :) تو کدوم قسمت این تاپیک رو شروع کنم؟ درخواست ها؟

پ.ن: پرسش نامه ای که قصد دارم بگزارم هنوز کامل نشده ولی به زودی کامل خواهد شد.

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
چشم :) تو کدوم قسمت این تاپیک رو شروع کنم؟ درخواست ها؟

پ.ن: پرسش نامه ای که قصد دارم بگزارم هنوز کامل نشده ولی به زودی کامل خواهد شد.

سلام بر شما خانوم مهندس ........

فعلا تاپیک تون رو در تالار درخواستها ...... ارسال فرمایید .....

منتظریم .............. و سپاسگزاریم از شما ..............بدرود.

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر تيم مديريتي تالار عمران و تمامي اعضاي عزيز و محترم

انشاالله از اين به بعد با كمك شما و ساير دوستان تالار عمران شاهد تالار فعال و منظم بشود اگه تا الان كم كاري كردم به بزرگي خودتان بنده مخلصتان را مورد عفو خود قرار دهيد

البته دوستان از دور گاهي اوقات در خدمت شما خواهم بود.

شاد كام تندرست باشيد

سپاسگزارم

عزيز خشمان
93/11/13

آخرین ویرایش:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
درود بر تيم مديريتي تالار عمران و تمامي اعضاي عزيز و محترم

انشاالله از اين به بعد با كمك شما و ساير دوستان تالار عمران شاهد تالار فعال و منظم بشود اگه تا الان كم كاري كردم به بزرگي خودتان بنده مخلصتان را مورد عفو خود قرار دهيد

البته دوستان از دور گاهي اوقات در خدمت شما خواهم بود.

شاد كام تندرست باشيد

سپاسگزارم

عزيز خشمان
93/11/13
--------------------------------
درود بر آرش عزیز
میخواستم از زحمات تو دوست خوبم تشکر کنم که همیشه هدفت کمک کردن به مهندسای عزیز بوده و نه عنوان و یا هر چیز دیگری. و همیشه باعث شدی که تالار عمران فعالیتش دو چندان بشه-امیدوارم و ازت این خواهش رو دارم که هر وقت که تونستی فعالیت کنی... ممنونم