<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

(M&M)

کاربر بیش فعال
یه سر به سایت اپلای ابرود بزنین ببینین که چقد شور و انگیزه هست واسه رفتن منم دوس دارم برم ، یه نگاه به جو اینجا بندازین انگار نه انگار میخوایم دکتری قبول بشیم مثل این میمونه قراره بریم کشتارگاه!! منکه به شخصه شاد بودنم زمانیه که به پذیرش فک میکنم، لامصب انگار اونور آب آسمونش آبی تره!!

احسنت.;)

sapless

عضو جدید
یه سر به سایت اپلای ابرود بزنین ببینین که چقد شور و انگیزه هست واسه رفتن منم دوس دارم برم ، یه نگاه به جو اینجا بندازین انگار نه انگار میخوایم دکتری قبول بشیم مثل این میمونه قراره بریم کشتارگاه!! منکه به شخصه شاد بودنم زمانیه که به پذیرش فک میکنم، لامصب انگار اونور آب آسمونش آبی تره!!

سایت اپلای ابرود رو یه زمانی خیلی میرفتم. اون سایت رو کسایی میرن که میخوان خارج برن پس شور و شوفش طبیعیه. دوست صمیمیم دو سال قبل از رفتنش محل زندیگش رو تو فیسبوک ویرجینیا تک انتخاب کرده بود!!! آخرم همونجا رفت. من یادآوری کردم کاملا به دیدگاه و شرایط زندگیت بستگی داره من ادمیشن گرفتم و نرفتم ولی با توجه دیدگاه شما ترجیحا بهتره شما سعی کنی که اپلای بگیری و بری. البته همچین کار ساده ای نیست! و نمیشه به اپلای گرفتن مثل خرید یه خوراکی از سوپرمارکت نگاه کرد یعنی همه چیزش ارادی نیست و تا حدودی شانسیه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

کشتارگاه تصور خودتونه شاید چون روحیتون شاده و جدی بودن کمی براتون سخته اما در مورد آسمون اینجا باید بگم که اینجا تاریکه، اونجا رو نمی دونم.

[h=2]معرفی دعوت شدگان مصاحبه دکتری ۹۳ به سه کد رشته[/h]
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از شروع انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری ۹۳ در سوم اردیبهشت ماه خبر داد.
دکتر ابراهیم خدایی افزود: در این مرحله حدود ۴۰ هزار داوطلب باتوجه به ظرفیت‌های اعلامی مجاز به انتخاب رشته خواهند بود.
وی همچین گفت : از نیمه دوم اردیبهشت ماه تعدادی از داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی سوابق علمی به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند که سال گذشته تعداد آنها حدود ۲۲ هزار نفر بود و پیش‌بینی می‌شود امسال نیز به همین میزان به دانشگاه‌ها معرفی شوند.
رئیس سازمان سنجش در گفتگو با ایسنا ، درباره مهلت دانشگاه‌ها برای بررسی سوابق علمی داوطلبان اظهار کرد: دانشگاه‌ها تا ۱۵ مرداد مهلت دارند نتایج را به سازمان سنجش اعلام کنند.
لازم به ذکر است خبرگزاری ایسنا در خبر خود از انتخاب سه کد رشته توسط داوطلبان خبر داده است که قاعدتا منظور معرفی به سه کد رشته بوده است.

من می ترسم بچه ها

چه رتبه ای رو برای خودت پیش بینی کردی که حالا میترسی به اون رتبه نرسی؟

نترس، نترس، نترس بچه جون...برو برو بازم به میدون. امید نذار بمیره، غم جای اونو بگیره.
حالا خودم هم از ترس نتایج کوپ کردمااا.
اونوقت ملتو نصیح میکنم مهم نیست. :D

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می ترسم بچه ها
چه رتبه ای رو برای خودت پیش بینی کردی که حالا میترسی به اون رتبه نرسی؟

نترس، نترس، نترس بچه جون...برو برو بازم به میدون. امید نذار بمیره، غم جای اونو بگیره.
حالا خودم هم از ترس نتایج کوپ کردمااا.
اونوقت ملتو نصیح میکنم مهم نیست. :D

اگر با این روحیه منتظر نتیجه اید برای مصاحبه می خواین چی کار کنین.

mhn10624

عضو جدید
آقای سوادی شما تبدیل بودی ؟ پارسال 57 شده بودی؟ نرفتی یا نیاوردی؟

mhn10624

عضو جدید
لطفا دوستان رشته و درصد ها و رتبه رو بگن که تجربه بشه واسه سال های بعد !!!!!
من تبدیل بودم . زبان 48 - استعداد 25 - تخصصی 39 - رتبه 75
جایی میارم واسه مصاحبه؟

آقای سوادی شما تبدیل بودی ؟ پارسال 57 شده بودی؟ نرفتی یا نیاوردی؟

نه من دینامیک جامدات بودم.
پارسال 52 بودم هیچ جا تهران روزانه نیاوردم به غیر از تربیت مدرس.
امسال 25.

که شریف و تهران رو مصاحبه هم دعوت نمیشم.
یقیه هم تو مصاحبه ببینیم چی پیش میاد.

azmireza

عضو جدید
من دوتا مقله در دست داوری دارم. یه کار تحقیقای. برا مصاحبه فک نکنم خوب بیارم

mhn10624

عضو جدید
75 تبدیل نمیدونید جایی مصاحبه میارم یا نه . تهران ، اصفهان ، شیراز ؟؟؟؟؟
بدون مقاله ژورنالی امیدی هست ؟ 6 تا مقاله کنفرانسی دارم

75 تبدیل نمیدونید جایی مصاحبه میارم یا نه . تهران ، اصفهان ، شیراز ؟؟؟؟؟
بدون مقاله ژورنالی امیدی هست ؟ 6 تا مقاله کنفرانسی دارم

روزانه تربیت و عباسپور رو در تهران میاری و شبانه هم فکر کنم اکثر جاهای تهران.
بقیه شهرها هم دعوتی.

اگه مقاله کنفرانسیت خوب باشه چرا که نه.

mhn10624

عضو جدید
واسه منم دست داوریه ولی بیشرفا جواب نمیدن.
فکر نکنم تو مصاحبه تاثیری داشته باشه مقاله غیر اکسپت.

منم پرسیدم می گن حتماً باید اکسپت باشه .
تربیت روزانه رو مطمئنی؟ علم وصنعت رو چی؟ از بخت بد امسال فقط سه جا میشه مصاحبه داد خیلی خطریه!

منم پرسیدم می گن حتماً باید اکسپت باشه .
تربیت روزانه رو مطمئنی؟ علم وصنعت رو چی؟ از بخت بد امسال فقط سه جا میشه مصاحبه داد خیلی خطریه!

علم و صنعت نه، معمولا حدود 40 تا 50 روزانه اش پر میشه، ولی تربیت چرا احتمالش 50-50 هست که بیاری.

اون سه تا دعوتی هم تکذیب شد، الان سایت سنجش زده امسال هم تا 5 جا دعوت میکنن.

chang69

عضو جدید
سلام. دوستان درصدها و رتبه هاشون رو بنویسن تا عبرتی بشه برای افرادی که سال های بعد می خوان کنکور بدن!
زبان: 5
استعداد تحصیلی: 25
تخصصی: 33

گرایش جامدات
رتبه 244
آخرین رتبه ی مجاز روزانه 246!

ظرفیت هارو هم امسال برای اکثر دانشگاه های تهران در دوره روزانه مکانیک جامدات 2 برابر کردن !!
مثلا شریف و تهران و علم و صنعت که پارسال هر کدام 3 تا ظرفیت داشتن امسال به ترتیب 7 و 5 و 7 نفر ظرفیت دارند.

بالا