کمک برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی

xperia10

عضو جدید
سلام

من دانشجوی مهندسی برق مخابراتم و از اونجایی که این رشته برام سخته و علاقه و میلی برای ادامه ندارم تصمیم دارم که با مدرک کاردانی معادل فارغ التحصیل شم

اما میخوام برای آزمون امسال کاردانی به کارشناسی تو رشته مکانیک (تاسیسات......) شرکت کنم با توجه به اینکه امکان تغییر رشته برام وجود نداره و از طرفی یکی دو ترم باید بخونم تا برسم به تعداد واحدهای معین که میشه تابستون سال آینده

حالا دو سوال

اولا این کارم قانونی هست و من با این شرایط میتونم در آزمون شرکت کنم و بر فرض قبولی ادامه تحصیل بدم؟

دوم اینکه چه منابعی رو برای مطالعه دروس امتحانی این رشته انتخاب کنم از اونجایی که با رشته الانم بی ربطه و به غیر ترمودینامیک هیچکدومو نخوندم

ممنون میشم که کمکم کنید.

full mekanik

عضو جدید
چه ها من قبلا رشته مهندسی مکانیک جامدات میخوندم مدرک معادل فوق دیپلمشو گرفتم یعنی رشتم ریاضی بود کنکور سراسری مکانیک جامدات زاهدان قبول شدم .الان میخوام از کاردانی به کارشناسی دقیق رشته خودمو که جامداته بخونم باید چکار کنم؟اخه هیچ دانشگاهی کاردانی به کارشناسیشو نداره.اگه داره ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن دانشگاه ازاد کنار خونمون رشته مهندسی تکنولوژی تاسیسات و حرارت داره.اصلا چی هست رشته؟مثل مهندسیا خودمونه؟فنی حرفه ای حساب میشه؟مدرکش معتبره؟اصلا ارزش خوندن داره؟

بالا