کارنامه ی داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد 91 دانشگاه آزاد

masoudv

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز

*همونطور که میدونید دسترسی به کارنامه های ارشد مکانیک به سختی روی اینترنت پیدا میشه ولی بچه های رشته های دیگه(کامپیوتر و عمران و...) از بابت اطلاع رسانی در این رابطه دریغ نمی کنند از شما دوستان عزیز هم خواهش می کنم لطفا در صورت امکان کارنامه های و یا درصدهاتون با انتخاب محل دانشگاه و نمره کل خودتان(تراز)و نمره کل آخرین نفر قبولی رو در اینجا وارد بفرمایید تا مورد استفاده سایرین قرار بگیره.

**از خودم شروع می کنم که با آمادگی نسبی برای تبدیل انرژی-علوم تحقیقات تهران شرکت کرده بودم.
***وقت زیادی و تسلط نداشتن کافی فرصتی شد تا تعدادی ازتستهای ساخت رو هم بزنم.

پیوست ها

• V.AZAD91.jpg
    V.AZAD91.jpg
    56 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mansour.hallaj

عضو جدید
سلام دوستان
من تعدادی از کارنامه های رفقام رو زدم توی وبلاگ گروهمون
می تونید ببینیدشون
البته جسارتا این 3تا کارنامه رو هم زدم.
اگه ناراحت شدین بگین سریعا حذفشون می کنم.
www.mye.blogfa.com

mohammad114

عضو جدید
سلام دوستان
من سال اخر مکانیک و طرم 7 هستم دانشگاه ازاد شهر ری
21 واحد مونده پاس کنم طرم 8 درسم تمومه
هیچی برا کنکور نخوندم
اما کارنامه های شما رو که دیدم کمی روحیه گرفتم
یعنی ممکنه از الان شروع کنم(با توجه به اینکه 4 روز در هفته کلاس دارم دانشگاه) قبول بشم؟

masoudv

عضو جدید
دوست عزیز mohammad114,کارنامه من در بالا آورده شده.من شاغل هستم و زمان زیادی رو صرف مطالعه کنکور ارشدنکردم فقط معادلات و کمی ریاضی پایه خوندم ولی ترمودینامیک رو خوب خونده بودم ولی باز از درصدهای سیالات و ترمودینامیکم راضی نیستم. شما نسبت به گرایش انتخابی تون(تبدیل نرژی -طراحی کاربردی یا ساخت و تولید) درس های تخصصی هر گرایش که ضریب بیشتری داره رو مطالعه کنید و تست زده باشید و روی ریاضی خوندن هم سرمایه گذاری کنید مخصوصا تست های مختلف و سالهای قبل. اطمینان داشته باش که قبولی!اگر نظر شخصی من رو بخوای که سه سال از فارغ التحصیلی ام گذشته ,قبولی ارشد دانشگاه آزاد حتی تهران واسه کسی که واقعا وقت بذاره روی تعدادی از دروس اصلی ها همراه با ریاضیات دور از دسترس نیست. هیچ کلاس و موسسه ای هم واسه قبولی ارشد آزاد نیاز نداره.

آخرین ویرایش:

100daraje azadi

عضو جدید
دوست عزیز mohammad114,کارنامه من در بالا آورده شده.من شاغل هستم و زمان زیادی رو صرف مطالعه کنکور ارشدنکردم فقط معادلات و کمی ریاضی پایه خوندم ولی ترمودینامیک رو خوب خونده بودم ولی باز از درصدهای سیالات و ترمودینامیکم راضی نیستم. شما نسبت به گرایش انتخابی تون(تبدیل نرژی -طراحی کاربردی یا ساخت و تولید) درس های تخصصی هر گرایش که ضریب بیشتری داره رو مطالعه کنید و تست زده باشید و روی ریاضی خوندن هم سرمایه گذاری کنید مخصوصا تست های مختلف و سالهای قبل. اطمینان داشته باش که قبولی!اگر نظر شخصی من رو بخوای که سه سال از فارغ التحصیلی ام گذشته ,قبولی ارشد دانشگاه آزاد حتی تهران واسه کسی که واقعا وقت بذاره روی تعدادی از دروس اصلی ها همراه با ریاضیات دور از دسترس نیست. هیچ کلاس و موسسه ای هم واسه قبولی ارشد آزاد نیاز نداره.

ممنون مهندس :)

بالا