بیاین همه واسه ارشد توپ بخونیم با توجه به زمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ha.sa

عضو جدید
چی شد؟چرا دیگه هیچ خبری نیست؟
بازم دوستان نرسیدن؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من هروز خودم به این تاپیک سر میزنم مطمئن باشین دنبال بهونه که نیستم ولی استقبال کمه کلا داریم واسه دو سه نفر مطالب و اعلام میکنیم

شناخت مواد مصالح:فلزات-چوب-پلاستیک
کل مباحث تاسیسات الکتریکی

زمان پیشنهادی:سه روز

معمارباشی

عضو جدید
سلاااااااااااااااام به همگی ...
اقا شرمنده
من اینترنتم قطع بود
تازه امروز بعد از کلی وقت تونستم وصل بشم ...
برنامه چیه ؟
چیا باید خونده بشه ؟
تا کجا پیش رفتین ؟
کیا هستن هنوز؟

وقت نداریما ... عجله کنین

ha.sa

عضو جدید
اینطوری فایده نداره
پس کجان اونایی که اوایل تاپیک از این کار استقبال کردن؟
کمتر از دو ماه مونده...........

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
تو این تایپیک فقط یک نفرزحمت میفته .و برنامه میده و بقیه چیزی نمیگن!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
من الان متوجه این صفحه شدم:cry:
اینجا سوالای این مباحث هم از هم میپرسین یا فقط برنامه ریزی و صحبت درباره ی گرایش هاس؟!:w08::w08:

لطفا در کنار تعداد روزی که پیشنهاد میدید تاریخ روز ها رو هم ذکر کنید تا مایی که تازه به این تایپیک اومدیم هم بدونیم کدوم روز برنامه بعدی رو هم میدین، اینجوری که معلومه یک برنامه ی سه روزه آخرین بار برای 3 هفته پیش گذاشته بودین.... مرسی از ایده جالبتون ، منم هستم :rambo:

آخرین ویرایش:

cavad

عضو جدید
سلام دوستان
معذرت كه اولين حرفم با شما درخواست كمكه
من جزوه مي خواهم در مورد نور يا روشنايي
همراهي ميكنم

darya_3322

عضو جدید
سلام میشه کل منابع ارشد معماری معماری رو معرفی کندید؟یا حداقل مهم تریناشو معرفی کنین؟من هم تازه می خوام شروع کنم

min_oo_oo

عضو جدید
یکی راهنمایی کنه من نمی فهمم همه میگن شروع کنیم ولی خبری نیست یعنی چی؟

saeedeh.arch

عضو جدید
بچه این تاپیک واسه 2010.اونایی که این تاپیک رو شروع کردن الان دیگه باید دانشجو ارشد باشن.ولی اگه یکی پیداشه همین بچه هایی که میگن مام هستیم رو راهنمایی کنه تا گروهی بخونیم و با هم پیش بریم خیلی خوب میشه.

Barf_yakhi

عضو جدید
همین بچه هایی ک میگن هستیم بیاین با هم شروع کنیم ... فک کنم با اینکه تعداد کمه باز هم خوبه....

asadireza

عضو جدید
بابا شما خیلی باحالین...منتظرید بیان بالا سرتون؟؟؟؟
یا علی بگین استارت بزنین ، منم مثل شمام.من خیلی وقته دنبالشم،تا حدی هم پیش رفتم.منظورماز پیش رفتن خوندن نیستا،فقط میدونم ک باید بخونم:biggrin:.
یه سری هم کتاب خریدم ولی هنوز شروع نکردم.مشغله ی زندگیم خیلی زیاده!:confused:
شما مثل من نباشید،من همه ی تلاشمو میکنم که بتونم وقت پیدا کنم تا بخونم ولی نمیشه،اگه شما وقتشو دارید استفاده کنید تا دیر نشده!!!!
خود دانی...فکر کلاس رفتنم از سرتون در بیارین که اگه واقعا" هدفتون خوندن باشه خودتون بهترین استادین!
اگه سوالی دارین،تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم.
یا علی بگید تا دیرتر نشده:).
یا مولا علی

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینم چنتا منبع مختصر و مفید

اینم چنتا منبع مختصر و مفید

سلااااااام دوستای گلم. منم تازه شروع کردم . منم مثل شما چیزی نخوندم هنوز. چقد خوشحال شدم این تاپیکو دیدم :biggrin:
یه سری کتابا که می دونم مهمه رو بهتون می گم شروع کنین. اینا رو که خوندین می ریم سراغ بقیه.;)
اولا که چون الان وقت کمه بهتره یه سری از منابعو از روی جزوات و کتاب های خلاصه شده بخونیم. اینجوری نتیجه ی بهتری می گیریم.
اما باید رو یکی دو تا درسی که می دونین مهمه و می تونین نتیجه ی خوبی ازشون بگیرین بهتر سرمایه گذاری کنین. مثلا من زبان و منظرو می خوام بهتر و بیشتر بخونم.
خب لیست من ایناس:
واسه تاریخ: سبک شناسی پیرنیا ، جهان زارعی (غربو البته مطمئن نیستم کدومو بخونم ،ایناس: بانی مسعود و اعتضادی و مزینی بعدا دوباره می گم کدوم بهتره)
درک معماری: جزوه اصغری (که ندارمش هنوز :biggrin:) و کتاب درک معماری راهیان ارشد
درک منظر: منظر راهیان ارشد ، منظر سپاهان و چندتا جزوه که بعدا می گم :D
زبان عمومی: بابک رستمی (که البته یه کم زیاده اما سریع پیش می ره ، از حجمش نترسین);)
زبان تخصصی: کتاب عصر کنکاش که واسه خلیل پوره
تنظیم شرایط و تاسیسات: عصر کنکاش
ایستایی: جزوه سروش نیا
عناصر: کزازی
دیگهههههههههههه :razz:.........مممممممممم فعلا همینا رو بخونین تا بعد. اصلیاش ایناس واسه من :D

M.GH.M

عضو جدید
salam
khosham miyad az kasaei ke dostashono be dars va reghabat davat mikonan.
bara hamaton arezoye moafaghiyat mikonam...
m.gh daneshjo karshenac arshad mohandesi bargh tehran

وضعیت
موضوع بسته شده است.