به یکی دل بستم ولیییییییی

fateme23

عضو جدید
سلام
اگر توی محیط مجازی عاشق کسی بشی چکار میکنی؟
لطفن نظر بدید یا راهنمایی کنید ...
مشکلی بودکه مطرح شد با من من چه جوابی بدم ممنون
والا من که به یه پسره علاقه مند شدم (نه اون زیاد)خیلیم خوشگلو اینا نیست ولی پسره خیلی با شخصیته اون منو میشناسه ولی بهم زنگ نمیزنه و ...خودمم نمیدونم چیکار کنم..

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
من درکل عشق اینترنتی رو قبول ندارم.بهتره تو دنیای واقعی دنبال عشقتون بگردین، ممکنه شخصیت اونی که تو دنیای مجازی هست ، تو دنیای واقعی فرق داشته باشه.و...

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
....شاید باورتون نشه ولی به تعداد محدودی وی پی ان رایگان میدم..واسه شیرینی..برین حال کنید..

شاهد از غیب رسید، عزیز جون، وی پی انتو هستم!!!!!
من پیشنهاد میدم با این همه دستو دلبازی چنتا زن بگیری!:w12:

vishtaspe

عضو جدید
مگه ممکنه تو این فضا عاشق کسی شد؟منکه بعید میدونم وواقعا اشتباه بزرگیه چون تهش هیچی نیست

RoyaL3

اخراجی موقت
راجع به اون عشقی که شما گفتید،نظری دارم.

عاشق شدن جرم و گناه نیست،عاشق بشید ولی اصلش رو پیدا کنیدحتی اگه صد سال طول بکشه تا پیداش کنید طول بکشه ولی بگردید تا پیداش کنید.

عشق مجازی یکی از پل های عشق حقیقی هست.

همونطور که سفر عقلیه و سفر عشقیه داریم واسه معراج پیامبر.مثل همین ما عشق مجازی و عشق حقیقی داریم.

همونطور که بعضی ها با اینکه خدا رو نمیبینند ولی عاشق ویژگی هاش و بودنش میشن.

چرا نباید اسم اون احساس رو نذاریم عشق؟

اگه همدیگه رو دیدند و از هم خوششون اومده اشکالی نداره.

ولی قبلش باید ثابت کنند که واقعا عاشقش هستند

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من احساس ميكنم اينجا به جاي اينكه به دوست عزيزمون كمك بشه هركس اون عشقي كه ازش شكست خورده يا اينكه تجربه كرده رو داره ميگه ولي منتهي مشكل دوستمون چيزيه كه هرفردي كه نظر ميده بايد از بيرون اين قضيه رو بدون تجربه و بدون شكست خودش نظر بده/// دوست خودمون بهتر از من و شما ميدونه چيكار كنه //اين نظر سنجي ها فقط يك دلخوشيه دوست محترم..نه يك نظر واقعي چشماتو باز كن زندگي زن گرفتن و غيره يك پروژست مواظب باش شكست نخوري.....

avayestan

کاربر بیش فعال

اصلا جور در نمیاد .............. توهمه چیزه چرتیه ........... مسخر هست ......... به نظرم اگه کسی عاقل باشه عاشق نمیشه............

تا کسی تجربه نکنه منظورته درک نمیکنه... که تو این دوره زمونه عاشقی چیز چرتیه.. عاقلیو قبل ازدواج فراموش کردنو عاشقی رو که بعد ازدواج باید بهش پر و بال بدن انداختن قبل ازد... نمیدونن که این زمونه همیشه دلشون اسیر کسی میشه که دل و ذوق عشق و عاشقی رو واسه تجربه قبلیش از دس داده..
من فک میکنم اگه این دو نفر با شناخت هم و خونواده ها برن جلو و واقعا چشماشونو باز کننو ببینن میتونن با نقاط ضعف هم کنار بیان والا با خوبی ها و نقاط مثبت آدم همه میتونن کنار بیان..و دوطرفه و عاقلانه واسه زندگی برنامه بریزن.. یعنی هردو خواهان واقعیه ازدواج باشن.. میتونن خوشبخت بشن . و دیگه فرقی نمیکنه کجا آشنا شده باشن.. مهم اینه که خودشون و همو گول نزنن.. چون دودش به چشم هردوشون میره.. و اگه ازدواج و عشق یه طرفه هست که اصلا بیخیال شه...

rose gol

عضو جدید
من تجربش کردم
قرار ملاقات گذاشته شده بعد چند ماه
مرددم برم یا تموم کنم.بیشتر از حرف شما میترسم تا کسی که عاشقشم
راهنماییم کنید
مرسی

ghazaliii

عضو جدید
اگه بهم وابسته تر شدن چی بعد شرایط ازدواجشون فراهم نباشه مگه نمی گن هر کدوم یه جای ایرانن؟
بهتر از اينه كه يه عمر همش با اين فكر باشن كه اگر رفته بودم شايد ميشد.
شايد بهتر از اوضاع الانم بود و هزارتا شايد ديگه
بنظرم برو و طرفتا ببين و همونجا حرفاتا ب قاطعيت بزن و فقط رو ربايسي نكن و اون زمان عاشقي را فراموش كن و فقط عقلاني حرف بزن
همه جوانب را در نظر بگير و حتي اينكه اگر انتخابش كردي با عكس العمل خونوادت چجور بايد برخورد كني و بايد اونا را حتما راضي كني و ..........
اما برو ببينش
خودتم جاي اون بذار و به اين فكر كن اونم براش چقدر سخته و حتي حاضره برات چيكار كنه.ميتونه خونوادش را راضي كنه؟؟؟؟/
اينا را به مرور زمان بفهم و لي ديدن ضرر نداره

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تجربش کردم
قرار ملاقات گذاشته شده بعد چند ماه
مرددم برم یا تموم کنم.بیشتر از حرف شما میترسم تا کسی که عاشقشم
راهنماییم کنید
مرسی

من نمیرفتم........... دلبستگی رو با عاشقی یکی نکن............ وقتی کسی رو ندیدی یا عکسی دیدی هنوز برخورد "واقعی" باهاش نداشتی نمیتونی بگی عاشقشی, ازش خوشت میاد.
چند ماه میشناسیش؟! توی چت اشنا شدی یا فاروم؟! حرفایی که زدین فقط عشق و عاشقی بوده و یا بحث های منطقی دنیای واقعی رو هم کردین؟!
اگه بعد از یک ماه اول قربون صرفه ات رفته بدون با همه همینطوره (اکثرا اینطورن)
اگر خیلی اصرار به دیدنت تو دنیای بیرون میکنه و روابطتون فقط 3 4 ماه شروع شده به نظر من رفتنش ایده خوبی نیست.............

اگر یک مقدار بیشتر توضیح بدی شرایط اشنایینون رو شاید بتونیم کمکی بکنیم.............:gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیرفتم........... دلبستگی رو با عاشقی یکی نکن............ وقتی کسی رو ندیدی یا عکسی دیدی هنوز برخورد "واقعی" باهاش نداشتی نمیتونی بگی عاشقشی, ازش خوشت میاد.
چند ماه میشناسیش؟! توی چت اشنا شدی یا فاروم؟! حرفایی که زدین فقط عشق و عاشقی بوده و یا بحث های منطقی دنیای واقعی رو هم کردین؟!
اگر خیلی اصرار به دیدنت تو دنیای بیرون میکنه و روابطتون فقط 3 4 ماه شروع شده به نظر من رفتنش ایده خوبی نیست............

اگر یک مقدار بیشتر توضیح بدی شرایط اشنایینون رو شاید بتونیم کمکی بکنیم.............:gol:
اين درسته.....

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگر توی محیط مجازی عاشق کسی بشی چکار میکنی؟
لطفن نظر بدید یا راهنمایی کنید ...
مشکلی بودکه مطرح شد با من من چه جوابی بدم ممنون

عاشق نمیشم .

کسایی هم بودن که گفتن عاشقت شدیم ولی همش دروغه.

توی حقیقتش ملت به زور عاشق میشن بعد مجازی چه طوری میشه که کسی ندیده و نشناخته عاشق کسی دیگه ای بشه؟؟:confused:

RoyaL3

اخراجی موقت

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز

انگار دلت پره

دلم به حال کسایی که توسط یه فرد مسخره اینجوری میشن
میسوزه.

واقعا تا چه حد یکی میتونه پست باشه که با دل کسی فقط برای گذروندن زمان خودش ، بازی کنه.

عشق نتی یعنی همین.

البته منظورم به استارتر تاپیک نیست

RoyaL3

اخراجی موقت
انگار دلت پره

دلم به حال کسایی که توسط یه فرد مسخره اینجوری میشن
میسوزه.

واقعا تا چه حد یکی میتونه پست باشه که با دل کسی فقط برای گذروندن زمان خودش ، بازی کنه.

عشق نتی یعنی همین.

البته منظورم به استارتر تاپیک نیست http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/new smile/hanghead.gif

نه دلم پر نیست،چون دل به کسی نبستم که بخام خودمو اسیر اون بکنم.از بس دیدم مدل احساسات مسخره ای رو که اسمش رو عشق میذارن بیخیال این موضوع شدم.

اون فرد پست نیست،شاید دچار یه کمبودهایی هستش که باعث میشه این کارو بکنه

من در مورد خودم به عشق اعتقاد ندارم ولی راجع به استارتر گفتم که اگه به عشقش ایمان داره میتونه عشق مجازی پلی باشه برای رسیدن به عشق حقیقی.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بعضی نظرات جالب بود..بعضی ها امیددهنده یعضی ها هم مایوس کننده

من هم مخالف این نوع ازدواج ها نیستم...باید به دنیای خودمون نگاه کنیم
قدیم ازدواج سنتی ..نه نت بود نه چت نه ایمیل...
با هر فرد منطقی هم صحبت کنید یا مشاوره این راه ازدواج بد نمیدونه فقط طبق شرایطی
همیشه اگر همه حدود رعایت بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
اکثرا هم این موضوع تجربه کردن...
مهم اینه اگر این جریان برا ی کسی اتفاق افتاد راه درستش انتخا ب کند

یک صحبت یک حرف به تنهایی نمیتونه یک عشق واقعی ایجاد کند..
این یک جریانی هست که خودم د رنت از یکی دوستان شنیدم

حدود چندماه یک نفر با اشنایی قبلی از طریق فروم...وطی شناخت اقا ا زخانم د ربحث صحبت کردنها البته ادامش د رچت بود....
بعد از چندماه پیشنهاد ازدواج میده البته اول شناخت ...یعنی د رحد صحبت ...بحث.... اخلاق های هم را بشناسند..شرط خانم هم مطلع شدن خانوادها بود.
به خانواده ها هم گفتن
هنوز هم ارتبا ط د ردنیای واقعی ندارند...فقط در قالب بحث دیدن نظرات هم د رمورد همه امور باهم بحث میکنند تا چندماه

البته این نکته بگم دیدن ظاهر مهم هست...
این خانم هم عکس اقا دیده...ولی ادامه شناخت برای دنیای واقعی گذاشتن

همیشه اگر طبق اصول وقواعد رفتار شود وخانواده ها د رجریان باشند

اگر پایان بد ی هم داشته باشد خیالت راحت هست که طبق اصول رفتار کردی

امیدوارم حداقل صداقتی برامون باشد!

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون فرد پست نیست،شاید دچار یه کمبودهایی هستش که باعث میشه این کارو بکنه

من در مورد خودم به عشق اعتقاد ندارم ولی راجع به استارتر گفتم که اگه به عشقش ایمان داره میتونه عشق مجازی پلی باشه برای رسیدن به عشق حقیقی.

..............

عشق مجازی فقط داغون میکنه ، تا موقعی که پشت سیستمی خیلی رویایی فکر میکنی ، ولی همین که کارت به حقیقیش بکشه رویایی از بین میره و حتی امکان داره بهت صدمه وارد بشه ، البته برای کسایی میگم که عاشق یه نام کاربری میشن که بیشتر دلشون سمت عکس آواتار طرف هست تا خود کسی که داره با اون نام کاربری کار میکنه!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
..............

عشق مجازی فقط داغون میکنه ، تا موقعی که پشت سیستمی خیلی رویایی فکر میکنی ، ولی همین که کارت به حقیقیش بکشه رویایی از بین میره و حتی امکان داره بهت صدمه وارد بشه ، البته برای کسایی میگم که عاشق یه نام کاربری میشن که بیشتر دلشون سمت عکس آواتار طرف هست تا خود کسی که داره با اون نام کاربری کار میکنه!
دقيقا

RoyaL3

اخراجی موقت
..............

کسی که به خودش لقب عاشق رو میده و عاشق عکس آواتار یا نام کاربری میشه خیلی کمه(کم).

حتما" نتونسته راهش رو پیدا کنه که متوسل به چیز هایی میشه که اصلا" از اصلش خبر نداره.

باید هدف زندگی رو پیدا کنه،اینا دیگه گوشه کنارش هست،نه همش ،مثلا" اینکه یه نفر دوست داره به قول خودش عاشق بشه و ازدواج کنه یکی هم نه.

احساسی که عشق نامیده میشه باید قسمتی از زندگی فرد رو در بر بگیره نه همشو که داغون بشه و اذیتش کنه.و اینکه عشقی که انسان رو به خدا

نرسونه عشق نیست.وابستگیه که شدید شبیه به عشقه.

باید بتونی خدا رو توی عشقت پیدا کنی،اگه نتونستی شک کن که این عشقه!

باید طرفت خدا گونه باشه،از ویژگی های خدا که حتما" خبر داری...

بخشش،صبر،آرامش و ....

مثلا" دختری که اشکی برای پسری میریزه،پسری که به خاطر دختری خودکشی میکنه و چقدر زیادن بیماری ها و رنجش هایی که به وجود میان از همین وابستگی های شبیه به عشق!

آخه یکی نیست بگه بی معرفت،اگه این قطره ی اششک رو برای خدا میریختی،این مناجات عاشقانه رو با خدا میکردی که کل دنیا رو بهت میداد!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دل بستن به اينجور عشق ها چون دور از واقعيت يك زندگي جدي ست/// براي دو طرف خوشاينده وگرنه تو زندگي زير يك سقف اين خبرا نيست/////

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دل بستن به اينجور عشق ها چون دور از واقعيت يك زندگي جدي ست/// براي دو طرف خوشاينده وگرنه تو زندگي زير يك سقف اين خبرا نيست/////

معصومه جان تا یه درصدی حرفت رو قبول دارم ، زندگیایی رو دیدم که تا قبل از ازدواج دو طرف برای هم میمردن ، فکر میکردن برترین معشوق های روی زمین هستن ، ولی سر دو سال از زندگیشون که گذشته ، انگار دشمن خونی هم هستن ، به خون هم تشنه شدن.

بعضی زندگیا رو هم دیدم و دارم میبینم که طرف 10 یا 15 ساله داره از زندگیشون میگذره ولی حاضرن جونشون رو برای طرفشون بدن.

بستگی داره که کی با کی و با چه شخصیتی ازدواج کنه ، زندگی مشترکی سختی های خودشو داره ، ولی خوبی هم زیاد داره که اگه طرفت درست باشه واقعا زندگی رویایی میشه.

((بیشتر دخترا تا قبل از ازدواج یه جوری هستن ، بعد که ازدواج کردن تازه میفهمی چه آدم بیخودی هستن ، برای پسرا کارشون به ازدواج نمیکشه که میفهمی چه قدر بیخودن :D))

avayestan

کاربر بیش فعال
اگر خیلی اصرار به دیدنت تو دنیای بیرون میکنه و روابطتون فقط 3 4 ماه شروع شده به نظر من رفتنش ایده خوبی نیست.............

جالب و خوبه نظرتون.. اما اگه کسی اصرار به دیدن داره با دلایل منطقی و میخواد بیشتر اشنا شه فک میکنم داره حسن نیتش رو نشون میده.. اینکه خواهانه..