به یکی دل بستم ولیییییییی

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی وفایی بی و فایی دل من از غصه داغون شده ههه هه هههه همهمهم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره همدیگه رو ببینن تا بهتر با هم اشنا بشن

اصلا موافق نیستم خودشون گفتن شرایط ازدواجشون مهیا نیست به هزار یه دلیل نمی تونن بهم برسن و فقط دلباخته هم شدن پس اگه همو ببینن ممکنه بیشتر خاطر خواه هم بشن بعد دیگه خر بیارو باقالی بار کن

پس بهتره در همین حد مجازی بمونه و حتی صدای همم نشنفن

ghazaliii

عضو جدید
سلام
اگر توی محیط مجازی عاشق کسی بشی چکار میکنی؟
لطفن نظر بدید یا راهنمایی کنید ...
مشکلی بودکه مطرح شد با من من چه جوابی بدم ممنون
اگر واقعا ميخاين همديگه را باهم قرار ملالقات حضوري بذارين زودتر
بهتره تا بيشتر وابسته بشين و بعد دو طرف ببينين اون يكي اوني نيست كه اون ميخاسته
البته ابن نظره منه و نظر دوستامم محترمه و اونا را هم بكار ببرين خوبه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با توجه به شناخت نسبی که به هم پیدا کردند اگر شرایط یرای ازدواج مهیا باشه در دنیای واقعی همدیگر رو ملاقات کنند و اگر باهم تناسب داشتند ازدواج کنند
عشقهای دنیای مجازی همیشه هم بد نیست

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر واقعا ميخاين همديگه را باهم قرار ملالقات حضوري بذارين زودتر
بهتره تا بيشتر وابسته بشين و بعد دو طرف ببينين اون يكي اوني نيست كه اون ميخاسته
البته ابن نظره منه و نظر دوستامم محترمه و اونا را هم بكار ببرين خوبه

اگه بهم وابسته تر شدن چی بعد شرایط ازدواجشون فراهم نباشه مگه نمی گن هر کدوم یه جای ایرانن؟

SAMIFAR

عضو جدید
به نظر من زیاد اهمیتی نداره آدما همدیگه رو چطوری پیدا کردن! چیزی که مهمه اینه که به معنای واقعی بتونن هم دیگه رو پیدا کنن!
هر جای دنیا که می خواد باشه! باید دید از نظر اخلاقی چقدر با هم تفاهم دارن و به چه مرحله ای از زندگی رسیدن و چه خواسته ای دارن!
بعد باید صحت و معقولیت خواسته ها مطرح و بررسی بشه!
البته این وسط سنجیدن شرایط و فرهنگ خوانواده ها بسته به نیاز و تصمیم طرفین هم مهمه!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من زیاد اهمیتی نداره آدما همدیگه رو چطوری پیدا کردن! چیزی که مهمه اینه که به معنای واقعی بتونن هم دیگه رو پیدا کنن!
هر جای دنیا که می خواد باشه! باید دید از نظر اخلاقی چقدر با هم تفاهم دارن و به چه مرحله ای از زندگی رسیدن و چه خواسته ای دارن!
بعد باید صحت و معقولیت خواسته ها مطرح و بررسی بشه!
البته این وسط سنجیدن شرایط و فرهنگ خوانواده ها بسته به نیاز و تصمیم طرفین هم مهمه!

واقعا متاسفم چرا جواب منطقی نمی دین خوبه ادم واقع بین باشه گفتن که شرایطشون بهم نمی خوره فقط عاشق هم شدن یا بهتره بگم عشق یه طرفه
باز بیایید بگید باید همو ببینن خواسته هاشونو مطرح کنن

من می گم نره حالا هی شماها بگین بدوش

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد ميشه يكم در موردش توضيح بديد..
فك كنم بدرد بخور باشه..
با تشكر

سلام چه توضیحی میخواین؟
من تو همچین رابطه ای بودم. اوایل خوبه. ولی کم کم تفاوتها آشکار میشه. مخصوصا اگه از دو فرهنگ متفاوت باشن
کلا من مخالف اینم که آدم بخواد خودشو درگیر یه عشق اینترنتی بکنه نه به خاطر دروغهایی که ممکنه بگن به هم بیشتر به خاطر تفاوتهایی که دارن با هم. مگه آدم میخواد چند سال زندگی کنه که بخواد نصفشو صرف اینجور عشقا و بعدش شکستا و ناکامی ها کنه؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقریبا همه پست ها رو خوندم.

تجربه مشابهش رو خودم داشتم و تا الآنش موفقیت آمیز بوده خدا رو شکر...

بخوام بگم این دو نفر چیکار کنن واقعا نمیشه، چون خیلی شرایط برای خیلی افراد فرق میکنه، شخصیت افراد فرق میکنه و .........

بهترین راهی که به نظرم میرسه دو چیزه (البته متوجه نشدم هر دو در ایرانند یا در دو کشور مختلف، ولی با فرض اینکه هر دو در ایرانند جواب میدم):
1) پسر تشریف میبرن شهر دختر خانم، با هم میرن پیش یه مشاور خوب و مجرب و از اون نظر میخوان.
اگر واقعا پسره دوستش داره و میخواد به عنوان همسر انتخابش کنه، اگر هم برای بازی و سرگرمیه که خب جواب مشخصه!

2)حتما و حتما و حتما خانواده ها در جریان باشند و با هدایت و راهنمایی اونها عمل کنند.
قبلش سعی کنند شناخت و اطلاعات کافی و کامل از همه چیز هم پیدا کنن و این امر فقط به صورت حضوری امکان پذیره.

البته 6 ماه ارتباط زمان کمی نیست ولی بستگی به میران ارتباط روزانه داره، اگر روزی چند ساعت تو فروم همدیگه رو دیدند و حرف زدند باید خیلی دیگه تلاش کنند تا همدیگه رو بشناسند.
ولی اگر نه هر دقیقه و هر لحظه با هم بودند و از هم خبر داشتند، با هم تصمیم گرفتن توی برخی مسائل روزمره، و کلا از رفتارهای روزانه هم خبر دارند، چند جلسه حضوری هم باید صحبت کنند تا شناخت کاملتر بشه.

و نکته اصلی اینکه مورد زیرو حتما در نظر بگیرند:
بعد از ازدواج چه می خواهند بکنند؟ اقا پسر میتونه بره یه شهر دیگه زندگی کنه؟ خانوادش راضی اند یا راضی میشن؟
دختر خانم میتونه بره شهر دیگه؟ خانوادش اجازه میدن؟

مثل اینکه گفته اند شرایط ازدواج ندارند، خب باید شرایطش رو به دست بیارند، اگر واقعا همدیگه رو دوست دارند.
دختر خانم حاضره با سختی های ناشی از نداشتن شرایط ازدواج همسرش کنار بیاد برای چند سال؟
پسر جنم کار کردن داره؟ اصلا هنر، فن و یا تخصصی داره؟
خانواده ها راضی اند با کسی که شرایطش مناسب نیست از نظر مالی ازدواج کنند؟

همه اینها رو اگر برن مشاوره براشون توضیح میده، البته مشاور خوب و متخصص تو این زمینه.
کتاب های زیادی تو بازار هست برای تعیین ملاک های ازدواج، تعیین شرایط ازدواج، خصوصیات همسر مناسب، نحوه اشنایی، چگونه شناختن طرف، روانشناسی رفتار دختر و پسر و ...........................

کتاب در این زمینه حتما حتما بخونن ، مشاور برن و بعد تصمیم بگیرن.
توکلشون هم به خدا باشه، اگر قسمت باشه شرایط سختشون هم اسون میشه و ایشالا ازدواج میکنن
اگر قسمت نباشه و قرار باشه با زور و سختی های بسیار زیاد و مشقت های فراوان به هم برسن، بهتره بی خیال بشن چون کسی زورکی قسمت کسی نمیشه.

پادزهر4

عضو جدید
تقریبا همه پست ها رو خوندم.

تجربه مشابهش رو خودم داشتم و تا الآنش موفقیت آمیز بوده خدا رو شکر...

بخوام بگم این دو نفر چیکار کنن واقعا نمیشه، چون خیلی شرایط برای خیلی افراد فرق میکنه، شخصیت افراد فرق میکنه و .........

بهترین راهی که به نظرم میرسه دو چیزه (البته متوجه نشدم هر دو در ایرانند یا در دو کشور مختلف، ولی با فرض اینکه هر دو در ایرانند جواب میدم):
1) پسر تشریف میبرن شهر دختر خانم، با هم میرن پیش یه مشاور خوب و مجرب و از اون نظر میخوان.
اگر واقعا پسره دوستش داره و میخواد به عنوان همسر انتخابش کنه، اگر هم برای بازی و سرگرمیه که خب جواب مشخصه!

2)حتما و حتما و حتما خانواده ها در جریان باشند و با هدایت و راهنمایی اونها عمل کنند.
قبلش سعی کنند شناخت و اطلاعات کافی و کامل از همه چیز هم پیدا کنن و این امر فقط به صورت حضوری امکان پذیره.

البته 6 ماه ارتباط زمان کمی نیست ولی بستگی به میران ارتباط روزانه داره، اگر روزی چند ساعت تو فروم همدیگه رو دیدند و حرف زدند باید خیلی دیگه تلاش کنند تا همدیگه رو بشناسند.
ولی اگر نه هر دقیقه و هر لحظه با هم بودند و از هم خبر داشتند، با هم تصمیم گرفتن توی برخی مسائل روزمره، و کلا از رفتارهای روزانه هم خبر دارند، چند جلسه حضوری هم باید صحبت کنند تا شناخت کاملتر بشه.

و نکته اصلی اینکه مورد زیرو حتما در نظر بگیرند:
بعد از ازدواج چه می خواهند بکنند؟ اقا پسر میتونه بره یه شهر دیگه زندگی کنه؟ خانوادش راضی اند یا راضی میشن؟
دختر خانم میتونه بره شهر دیگه؟ خانوادش اجازه میدن؟

مثل اینکه گفته اند شرایط ازدواج ندارند، خب باید شرایطش رو به دست بیارند، اگر واقعا همدیگه رو دوست دارند.
دختر خانم حاضره با سختی های ناشی از نداشتن شرایط ازدواج همسرش کنار بیاد برای چند سال؟
پسر جنم کار کردن داره؟ اصلا هنر، فن و یا تخصصی داره؟
خانواده ها راضی اند با کسی که شرایطش مناسب نیست از نظر مالی ازدواج کنند؟

همه اینها رو اگر برن مشاوره براشون توضیح میده، البته مشاور خوب و متخصص تو این زمینه.
کتاب های زیادی تو بازار هست برای تعیین ملاک های ازدواج، تعیین شرایط ازدواج، خصوصیات همسر مناسب، نحوه اشنایی، چگونه شناختن طرف، روانشناسی رفتار دختر و پسر و ...........................

کتاب در این زمینه حتما حتما بخونن ، مشاور برن و بعد تصمیم بگیرن.
توکلشون هم به خدا باشه، اگر قسمت باشه شرایط سختشون هم اسون میشه و ایشالا ازدواج میکنن
اگر قسمت نباشه و قرار باشه با زور و سختی های بسیار زیاد و مشقت های فراوان به هم برسن، بهتره بی خیال بشن چون کسی زورکی قسمت کسی نمیشه.
براوو..

پادزهر4

عضو جدید
سلام چه توضیحی میخواین؟
من تو همچین رابطه ای بودم. اوایل خوبه. ولی کم کم تفاوتها آشکار میشه. مخصوصا اگه از دو فرهنگ متفاوت باشن
کلا من مخالف اینم که آدم بخواد خودشو درگیر یه عشق اینترنتی بکنه نه به خاطر دروغهایی که ممکنه بگن به هم بیشتر به خاطر تفاوتهایی که دارن با هم. مگه آدم میخواد چند سال زندگی کنه که بخواد نصفشو صرف اینجور عشقا و بعدش شکستا و ناکامی ها کنه؟
والا ميخواستم بدونم
1- چجوري آشنا شدين؟ از طريق چه محيط مجازي؟(فروم/چت/يا..؟)
2-چطوري آشنا شدين؟
3-چطوري اين رابطه ادامه پيدا كرد؟
4-كي همو ديدن؟
5-كي فهميدن بدرد هم نميخوريم؟
6-اون چيزي كه تو ذهنتون از طرف در دنياي مجازي ساخته بوديد چقدر با شخصيت واقعي تفاوت داشت؟
7-چقدر بهم دروغ گفته بودين؟!يا گفته بود؟
و...
اگه جواب بدي ممنون ميشم ماي سلف..

پادزهر4

عضو جدید
من یه بار قبلا به همه این سوالات جواب دادم توی صندلی داغ متاهلین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/225531-صندلی-داغ-متاهلین
حاج مصطفي گذاشتي همه تايپيكتو بخونم! ها!...
مختصر و مفيد اين سوالات و سوالاتي كه به نظرت جالب مياد رو جواب بده..
البته جاي شماره 4 "بدرد هم ميخورين" بگو..
ميخوام مختصر و مفيد بگي..

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوکی

والا ميخواستم بدونم
1- چجوري آشنا شدين؟ از طريق چه محيط مجازي؟(فروم/چت/يا..؟)
2-چطوري آشنا شدين؟
3-چطوري اين رابطه ادامه پيدا كرد؟
4-كي همو ديدن؟
5-كي فهميدن بدرد هم نميخوريم؟
6-اون چيزي كه تو ذهنتون از طرف در دنياي مجازي ساخته بوديد چقدر با شخصيت واقعي تفاوت داشت؟
7-چقدر بهم دروغ گفته بودين؟!يا گفته بود؟
و...
1) فروم + چت
2) در جریان یک مراوده علمی
3) صرفا در حد شناختن بود اون اوایل، اینکه فقط یه دختری با همچین مشخصاتی هست، کم کم گذشت و گذشت و رابطه قوت گرفت.
4) 2 سال بعد از اولین اشنایی، البته یک سال بعدش من رفتم مشهد ولی ایشون رضایت به ملاقات نداد من هم ابدا اصرار نکردم... (البته جزییاتش خیلی زیاده، صرفا در حد این دو سه کلمه قضاوت نکنید لطفا:دی)
5)بعد 5 سال شناختن فهمیدم به دردم میخوره
6)تفاوت زیادی نداشت
7) به صراحت میتونم بگم حتی 1 بار هم به هم دروغ نگفتیم تو این 7 سال آشنایی، البته شیطنت هایی بوده که واقعیتو به طرف نگفته باشیم ولی این اصلا شامل خصوصیات اصلی، علایق، خطوط قرمز و ...... نمیشد، یعنی هیچ وقت دروغ نگفتیم تا رضایت طرف مقابلو جلب کنیم تا باهام بمونه...

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوکی

1) فروم + چت
2) در جریان یک مراوده علمی
3) صرفا در حد شناختن بود اون اوایل، اینکه فقط یه دختری با همچین مشخصاتی هست، کم کم گذشت و گذشت و رابطه قوت گرفت.
4) 2 سال بعد از اولین اشنایی، البته یک سال بعدش من رفتم مشهد ولی ایشون رضایت به ملاقات نداد من هم ابدا اصرار نکردم... (البته جزییاتش خیلی زیاده، صرفا در حد این دو سه کلمه قضاوت نکنید لطفا:دی)
5)بعد 5 سال شناختن فهمیدم به دردم میخوره
6)تفاوت زیادی نداشت
7) به صراحت میتونم بگم حتی 1 بار هم به هم دروغ نگفتیم تو این 7 سال آشنایی، البته شیطنت هایی بوده که واقعیتو به طرف نگفته باشیم ولی این اصلا شامل خصوصیات اصلی، علایق، خطوط قرمز و ...... نمیشد، یعنی هیچ وقت دروغ نگفتیم تا رضایت طرف مقابلو جلب کنیم تا باهام بمونه...
به به آقا مصطفی حال شما قبل اخراج دوبارتون احوالتون رو میپرسم ممنون اومدی...

piton

عضو جدید
خوبه همیشه نمیشه که سر کوچه واستی بعد یه تیکه بیای طرف نیشش باز شه توهم هلک هلک دنبالش راه بیوفتیو شمارتو بدی بهش
به بارم اینترنتی باهم اشنا میشن بعد قرار میزارن همدیگرو میبینن
اما اینکه عکس همو دیدن خب من اینقدر عکس پسر و دختر دارم بلدم جای هردو تاشون شخصیتی سازی کنم
اینترنت فقط مثل یه پنجره میمونه که فقط باید از پشت اون بارون رو نیگاه کرد......:cry:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
احمقانست.ممکنه احساس نزدیکی به هم داشته باشن ولی احتمالا همدیگه رو ندیدن .فقط یه سری جمله که نمیتونه علاقه بیاره...بهش بگو یکم بیشتر رو احساسش فک کنه....

shima.sadeghi

عضو جدید
سلام
سلام
به نظر من اشتباه محضه من تجربشو داشتم همه چی عالی به نظر می رسه چون آدم هر آنچه رو که دوست داره می بینه هر آنچه دوست داره می شنوه تمام اطلاعاتی که آدم می تونه تو چند برخورد اول توی دنیای واقعی بدست بیاره ممکنه خیلی طول بکشه تا توی دنیای مجازی بدست بیاره کلا از طرف آدم تو ذهنش یه بت می سازه .همتون خوب می دونید که آدما حرف زدنشون اکثرا قشنگه ولی عملشون متفاوت اینجا عملو نمی بینی پس خودت فرضیه می سازی حدس می زنی شاید منظورش این بود شاید اون بود و .....در حالی که اگر ارتباط کاملی باشه فاکتورهایی مثل حالت چهره و لحن کلام و محیط و شرایط مختلف اون طرف رو اونجور که هست نشون می ده نه اونجور که ما فکر می کنیم من یک سال درگیر همچین رابطه ای بودم و یک ساله دارم تلاش می کنم آسیب های روانی که برام به جا مونده رو از بین ببرم هنوز کاملا موفق نشدم اما طی مطالعاتی که داشتم و طی مشاوره های زیادی که رفتم به یقین رسیدم که آدم باید یه رابطه کاملا حضوری تو یه محیط کاملا واقعی داشته باشه که بشه روی دریافت هاش جساب کرد و عشق واقعی رو بدست بیاره تو تمام مشاوره هایی که رفتم به من گفتند تو یه عشق سالم رو تو یه رابطه ناقص بردی که از همون اول محکوم به شکست هست من یه کتاب خوندم که فکر کنم به درد هر کسی که رابطه ای رو تجربه کرده بخوره "آیا تو آن گمشده ام هستی" این کتاب مال یه نویسنده معروفه "باربارا دی آنجلیس" و یه فصل این کتاب مربوط به روابطی هست که سرانجامی ندارند یکی از این روابط "روابط را دور " هست.من پیشنهاد می کنم حتما این کتاب رو بخونید چون من وقتی خوندم آرزو کردم کاش زودتر این کتاب رو خونده بودم که این دلشکسته نمیشدم.اضافه می کنم همه ما مستحق یه عشق واقعی هستیم که فقط توی رابطه کامل و سالم بدست می آید.
موفق باشید.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینم موافقم ادم الان میره با اشنا ازدواج می کنه هزار و یک مشکل پیش میاد دیگه چه برسه اینترنتی
دقيقاا//البته بستگي به دوطرف داره//بازم امارش خيلي كمه كه باعث رضايتتون باشه درصد ازدواج هاي اينترنتي كمه //عزيزمم.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقاا//البته بستگي به دوطرف داره//بازم امارش خيلي كمه كه باعث رضايتتون باشه درصد ازدواج هاي اينترنتي كمه //عزيزمم.

معصومه جان اخه این جور ازدواجا فکر نکنم صورت خوشی داشته باشه تازه بعدا معمولا به مشکل بر می خوره البته نظره منه شایدم اشتباه می کنم

آتيش

عضو جدید
اشتباهه
نکنی این کارو هاااااااااااا بد بخت میشی...
ملت این روزا همدیگرو می شناسن خونواده ها رو می شناسن... اما بازم میبینی....:(

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
معصومه جان اخه این جور ازدواجا فکر نکنم صورت خوشی داشته باشه تازه بعدا معمولا به مشکل بر می خوره البته نظره منه شایدم اشتباه می کنم
ميگم درصدش كمه چون من شاهد يك ازدواج اينترنتي در فاميلمون بودم و هستم و هيچ مشكلي باهم ندارن //هر روز هم عاشق تر از قبل هستن//ولي اينها ملاك نميشه كه دوست عزيزمون بگن پس خوبه ديگه //زن و شوهر //يك دختر و يك پسر باهم بايد ندار باشن يك رنگ باشن //بايد ببينن ميتونن//مرد اين زندگي يا خانوم اين زندگيشون ميتونن باشن يانه به شرايط هر فرد بستگي داره شهرام جان....