به نظرتون مدرسه ها باید مختلط باشه یا جدا؟

به نظرتون مدرسه ها باید مختلط باشه یا جدا؟

• مجموع رای دهندگان
    18
  • نظرسنجی بسته .

iZass32

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
به نظر شما مدرسه ها باید مختلط باشه یا جدا؟ :w26:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من ازهمون اول دبستان کلاسهارو مختلط برگذار کنن بهتره.. دیگه وقتی ک میرن دانشگاه جوگیر نمیشن!!!....البته بعضی ها!
ولی درکل مختلط باشه خیلی بهتره...

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوقی نمیکنه
ادم خوب همه جا خوبه ادم بدم همه جا بد ...!
حالا هی ما بیام این کارو انجام بدیم یا اون کار!

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوقی نمیکنه
ادم خوب همه جا خوبه ادم بدم همه جا بد ...!
حالا هی ما بیام این کارو انجام بدیم یا اون کار!

کاری ب آدم خوبو بدش نداریم چون تو همجنسهای خودمونم خوبو بد پیدا میشه این ربزی نداره... اگه ازهمون اول باهم باشن رشد اجتماعیشون میره بالا ...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز

چیرا قیافتو همچی میکنی!
اخه الان که تو یونی مختلط هستیم چه فرقی با جدا بودن تو دبیرستانو غیرست..ولی چرا یه تفاوتی داره اون موقع با خیال راحت تویه گرمایه اینجا مقنعرو در میاوردیم میشستیم رو زمین جلو کولراقد مزه میداد..اما حالا نمیشه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاری ب آدم خوبو بدش نداریم چون تو همجنسهای خودمونم خوبو بد پیدا میشه این ربزی نداره... اگه ازهمون اول باهم باشن رشد اجتماعیشون میره بالا ...
اینم ممکنه! البته خب خیلی چیزیای دیگه ام ممکنه! بعضی از کشورها مثل استرلیام دارن مدارس و کالیجاشونو جدا میکنن!

آخرین ویرایش:

delsey

عضو جدید
از نظر علمی برای افزایش سطح تمرکز و میزان رقابت سالم و علاقه به درس و خیلی عوامل دیگه در بین دانش آموزان و دانش جویان تو کشور های پیشرفته ی دنیا (که سیستم آموزشیشون از سیاست جداست) به جدا درس خوندن دخترا و پسرا پی بردن و تو خیلی جاهاهم داره اجرا می شه این طرح (اگه سیاست بذاره)......

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی هم به نظرات ما اهمیتی میده ؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجوی سن و سال دارش که امکان استفاده داره با مختلط بودن هیچ کاری از پیش نبرده!! اونوقت بچه‌ی مدرسه‌ای بدون تجهیزات استفاده(حتی در صورت امکان استفاده!!) میخواد چیکار کنه؟!!!!
همینجوری که ما دانشجو ها مشکلی درست نمیکنیم، بچه هاش هم درست نمیکنن!

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دوران ابتدایم مدرسه مختلط بودم مشکلی هم نداشتیم...
به نظرم مختلط میتونه بهتر هم باشه ولی الان با شرایط بچه های جدید تضمین نمیکنم که مشکلی پیش نیاد...:D

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجوی سن و سال دارش که امکان استفاده داره با مختلط بودن هیچ کاری از پیش نبرده!! اونوقت بچه‌ی مدرسه‌ای بدون تجهیزات استفاده(حتی در صورت امکان استفاده!!) میخواد چیکار کنه؟!!!!
همینجوری که ما دانشجو ها مشکلی درست نمیکنیم، بچه هاش هم درست نمیکنن!
همچین بی مشکلم نیستیم ، وگرنه نمی گفتند زایشگاه

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچین بی مشکلم نیستیم ، وگرنه نمی گفتند زایشگاه

بعله!! ولی هیچوقت به خاطر یکی دوتا از ۱۰۰ تا، حال همه‌ی ۱۰۰ تا رو نمیگیرن!!

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تو مقاطع پایین نباید مختلط باشه و وقتی به یه سنی رسیدن که عقلشون کامل شد مختلط باشن بگذریم که در هر صورت فساد هست اما به جز اون کسایی که در هر موقعیت فاجعه به بار میارن مختلط بودن تو مقاطع دانشگاهی خوبه

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک سری از بچه ها بودن ابتدایی(فریق های گل خودم) می رفتم دم مدرسه راهنمایی دخترا

من هر چی فکر می کردم یعنی چی کسی بهم نمی گفت از همه هم سوال کردم

تازه بعد از 4 سال درس خوندن تازه گرفتم واسه چی می رفتن اینا