بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 93

2216261

عضو جدید
بچه ها کنکور چه کردید؟سطحش چه طور بود؟من از اون چیزی که فک میکردم بدتر دادم)-:

hothit

عضو جدید
خیلی سخت بود.فقط ریاضی و راکتورش خوب بود.تازه راکتورش از بیو سخت تر بود.فک کنم شبیه 90 بود.هر چه قدر دیروز شاد و شنگول بودم امروز داغون و ناامید

2216261

عضو جدید
من نمیدونم چرا فکر میکردم ریاضی جرم سوال اشتباه داده بودن

hadi216

عضو جدید
ریاضی کجاش آسون بود آخه ؟
به نظرم کلا همش خیلی سوال غیر عادی داشت
چرا 2تا سوال از کرمسر دادن اینا ؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما دوستان کنکوری
به نظر شمام امسال جرم و عملش آسون بود یا من از اونور بوم افتادم!؟:confused::D
100% از اونور افتادی:Dکنکور کاملا غیر استاندارد.آیندگان از ما به عنوان بیچاره ترین کنکوری ها یاد میکنن

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان خسته نباشید...پاسخ نامه کی میاد؟؟؟؟؟؟

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه جاهایی فکر میکردم سوالا اشتباهه!!!
برا منم جای تعجب داشت که چطور نخونده به سوالات عمل و جرم جواب دادم!!:biggrin:
پس برم واسه سربازی آماده شم.....

فک کنم منم از اونور افتادم چون نخونده کلی جواب دارم:biggrin:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم اون سوال که گفته بود میشه از جریان محوری صرف نظر کرد اگه عدد پکلت؟؟؟؟ زیاد باشه یا کم باشه
جوابش رو کسی میدونه؟

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
میگم اون سوال که گفته بود میشه از جریان محوری صرف نظر کرد اگه عدد پکلت؟؟؟؟ زیاد باشه یا کم باشه
جوابش رو کسی میدونه؟
Pe=Re.Pr=ul/a پس اگه قراره از هدایت صرف نظر بشه باید a (آلفا) کم باشه و این یعنی پکله زیاد.....من اینطوری حل کردم....

hothit

عضو جدید
فقط خدا کنه سوالی رو غلط جواب نداده باشیم......حرارت و ترموش افتضاح بود....کنترل وزبان سفیییییییییییییییییییییییییییید
اره واقعا.سوالا طوری بود که باید اکثر سولا را ریسکی میزدیم.کم بود سولایی که مطمعن باشیم درسته.امروز فک کنم همه وقت کم اوردیم

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
من داشتم حرارت میزدم یه لحظه برگرشتم رو جلد دفترچه رو نیگا کردم دیدم یه وقت نکنه اشتباهی دفترچه رو دادن بهم!!
یعنی فک کنم طراح محترم اشتباهی برا المپیادی ها سوال گرفته بود!!
حالا گفتن نداره ولی اینهمه حرارت خوندم 5 ،6 تا سوالو اصلن نتونستم بزن........تازه اگه بقیشم درست باشه!!.............شدت فاجعه به حدی بود که من سر ترمو رسیدم کاملا هنگیده بودم!....
اشتباه بزرگی هم که کردم این بود نباید سر زبان بی خود اینقدر وقت میزاشتم........به جاش این ترموی لامصبو نرسیدم خوب بزنم.......
سر امتحان به خودم میگفتم ببین این همه خوندی کجا رو گرفتی؟!..........از اواسط مرداد شروع کردم+تو این دو هفته قبل کنکور میانگین روزی 12-13 ساعت خوندم..........ولی همش دود شد رفت هوا...........
خدایا شکرت........

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من داشتم حرارت میزدم یه لحظه برگرشتم رو جلد دفترچه رو نیگا کردم دیدم یه وقت نکنه اشتباهی دفترچه رو دادن بهم!!
یعنی فک کنم طراح محترم اشتباهی برا المپیادی ها سوال گرفته بود!!
حالا گفتن نداره ولی اینهمه حرارت خوندم 5 ،6 تا سوالو اصلن نتونستم بزن........تازه اگه بقیشم درست باشه!!.............شدت فاجعه به حدی بود که من سر ترمو رسیدم کاملا هنگیده بودم!....
اشتباه بزرگی هم که کردم این بود نباید سر زبان بی خود اینقدر وقت میزاشتم........به جاش این ترموی لامصبو نرسیدم خوب بزنم.......
سر امتحان به خودم میگفتم ببین این همه خوندی کجا رو گرفتی؟!..........از اواسط مرداد شروع کردم+تو این دو هفته قبل کنکور میانگین روزی 12-13 ساعت خوندم..........ولی همش دود شد رفت هوا...........
خدایا شکرت........
منم 6 ماه هروز 10 ساعت خوندم. کم کم دارم به کفر گویی میوفتم دیگه:biggrin:

sahar32

عضو جدید
یعنی فاجعه بود ،مخصوصا جرمو عملیات، پیش خودشون فک کردن با نخبه طرفن؟

hothit

عضو جدید
منم 6 ماه هروز 10 ساعت خوندم. کم کم دارم به کفر گویی میوفتم دیگه:biggrin:
با این نوع سول دادنشون هیچ تفاوتی بین ماها که زحمت کشیدیم و کسی که هیچی نخونده نیست. اگه جوابا بیاد من که جرات صحیح کردنشو ندارم ! شماها صحیح میکنید؟

ahvaz611

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل خودم ،،
خب با همه ی سختی ها و خوبی و بدیاش بالاخره تموم شد .
بچه ها نمیخوام روحیه الکی بدم ولی زیاد غصه نخورید ، درسته نزدیک به 1 سال وقت گذاشتید و به خاطر بودجه بندی زشت طراحان اون چیزی که میخواستید نشد ولی به خدا اینو هم بدونید که همه وضعیتشون همینه ،، حداقل من دور و بریای خودم رو که میبینم اینو میگم ..
خود من اهواز هستم و وقتی از جلسه کنکور اومدم و بیرون و از بچه ها میپرسیدم که چکار کردن همه از امتحان مینالیدن پس شراطی همه تقریبا مثل همه ..

خدا یه جایی اون بالا نشسته اینو یادتون نره

پاییزی2

عضو جدید
ایکاش جواب اون سوالی که مربوط به تابع لژاندر بود رو پاکش نمیکردم....جوابم درست بودا اما آخرین لحظه شک کردم پاکش کردم...........لعنت......

sahar_farj

عضو جدید
من یادم نیس کدوم سوالا جواب دادم کدومو نه....اخه تو بیشترش شک داشتم :biggrin:

بالا