بررسی سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94

مسجد جامع

کاربر فعال
خواهشاً اگر کسی از دوستان یک پاسخنامه امسال آزاد پیدا کرد بذاره تا دعاش کنیم خیلی زیاد.

baris25akarsu

عضو جدید
خواهشاً اگر کسی از دوستان یک پاسخنامه امسال آزاد پیدا کرد بذاره تا دعاش کنیم خیلی زیاد.

پاسخنامه که نیست مگر اینکه منتظر باشین انتشاراتی مثل عصر کنکاش نسخه جدید کتاب سوالات کنکور آزاد با پاسخنامه تشریحی رو چاپ کنه که اونم فکر کنم همین آبان یا آذر ماه بده بیرون و متاسفانه باید تا زمان اعلام نتایج بشینم و به در و دیوار نگاه کنیم !!!!

مسجد جامع

کاربر فعال
بله جای تاسف داره. ممنونم از لطف تون. خود دوستان باشگاهی هم میتونستند با هم فکری یک پاسخنامه تهیه کنند.

baris25akarsu

عضو جدید
بله جای تاسف داره. ممنونم از لطف تون. خود دوستان باشگاهی هم میتونستند با هم فکری یک پاسخنامه تهیه کنند.
اینجا که قبل از اینکه کنکور رو بدیم تعطیل بود چه برسه به الان !!! ولی تو صفحات اول حالا اون یکی درسا رو کاری ندارم ولی جوابایی که برای مبحث تاریخ و مبانی نظری گذاشتم درستن یعنی از 20 تا سوال من 15 تا شو زده بودم که دوتاش غلط بود که البته تو یکیش شک داشتم بین لکوربوزیه و تادائو آندو مونده بودم که اشتباهن تادائو آندو رو زدم ( همان سوالی که در مورد کدام معمار بر اساس مقیاس بدن انسان طراحی می کنه )

مسجد جامع

کاربر فعال
والا اونارو مطمئن نیستم ولی اگه خواستین می تونیم روش بحث کنیم اون سوال هایی که شما زدین رو بگین و من هم ماله خودمو بگم بعد مقایسه
کنیم ببینیم چی درسته
حقیقت مطلب اینه که در صفحه دو همین تاپیک من یکسری گزینه گذاشتم ولی به نظر م اگر سوالاتی که دوستان مطمئن تر هستند رو یکی یکی بررسی کنیم، هم سرگرمی هستش و هم در نهایت یک پاسخنامه میشه.

آخرین ویرایش:

baris25akarsu

عضو جدید
حقیقت مطلب اینه که در صفحه دو همین تاپیک من یکسری گزینه گذاشتم ولی به نظر م اگر سوالاتی که دوستان مطمئن تر هستند رو یکی یکی بررسی کنیم، هم سرگرمی هستش و هم در نهایت یک پاسخنامه میشه.
که اونم فکر کنم به غیر از دو تامون دیگه کسی به اینجا نمی یاد

مسجد جامع

کاربر فعال
خوب یک حسی به من میگه حالا که بزرگای مجلس آزمون اسکیسشون رو توی سراسری دادند همین چند روز پیش بود دیگه ، بعداز این بیشتر فرصت دارند که یک سری هم به این تاپیک بزنند . نتیجه این که کمی بعد تعداد بیشتری از دوستان بر صفای این صفحات اضافه میکنند.:gol: این گل هم تقدیم بهشون....

*green*

عضو جدید
چرا. من هی میام اینجا سر میزنم. به امید یه خبر جدید. این نتیجه کنکور دیگه داره کلافه م میکنه. هرشب یه خواب میبینم. یه دفه خواب میبینم تهران قبول شدم. یه دفه هیچ جا قبول نشدم :razz:
یکی از بچه ها نوشته بود پارسال نوزدهم شهریور جوابا اومده. خیلی دیره.

مسجد جامع

کاربر فعال
چرا. من هی میام اینجا سر میزنم. به امید یه خبر جدید. این نتیجه کنکور دیگه داره کلافه م میکنه. هرشب یه خواب میبینم. یه دفه خواب میبینم تهران قبول شدم. یه دفه هیچ جا قبول نشدم :razz:
یکی از بچه ها نوشته بود پارسال نوزدهم شهریور جوابا اومده. خیلی دیره.
آره تقریباً جوابا اواسط شهریور میاد

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کسی میدونه جواب کنکور کی میاد؟

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان دیگه میگن:سال پیش که 19 شهریور ساعت 10 شب جواب های آزاد اومد.
چ دیر! من دانشجوام میخوام انتخاب واحد کنم! نمیدونم چیکار کنم منتظر جواب کنکور بشم سا کلا بیخیالش بشم

*green*

عضو جدید
چ دیر! من دانشجوام میخوام انتخاب واحد کنم! نمیدونم چیکار کنم منتظر جواب کنکور بشم سا کلا بیخیالش بشم
مگه از دانشگات راضی نیستی؟ چقدر باید هزینه کنی؟ همه واحدایی که پاس کردی رو قبول میکنن؟ یا ممکنه بگن یه سریاشو از اول بخون؟ هزینه ها همین طوریشم خیلی بالاس. فک کنم فقط پول دانشگاه حدود 10 تومنی میشه. درسته؟ هزینه های جانبی که بماند.

holooooooo

کاربر ممتاز
مگه از دانشگات راضی نیستی؟ چقدر باید هزینه کنی؟ همه واحدایی که پاس کردی رو قبول میکنن؟ یا ممکنه بگن یه سریاشو از اول بخون؟ هزینه ها همین طوریشم خیلی بالاس. فک کنم فقط پول دانشگاه حدود 10 تومنی میشه. درسته؟ هزینه های جانبی که بماند.

دانشگام فاصله داره حدود یه ساعتونیم ازخونمون و دانشگاه شهرخودمونم خیلبی از همه لحاظ بهتره، آره قبول میکنن واحدامو،شهریه ثابتم بیشتر میشه مسلما،چون ورودی سال جدید میشم

*green*

عضو جدید
دانشگام فاصله داره حدود یه ساعتونیم ازخونمون و دانشگاه شهرخودمونم خیلبی از همه لحاظ بهتره، آره قبول میکنن واحدامو،شهریه ثابتم بیشتر میشه مسلما،چون ورودی سال جدید میشم
پس اگه می تونی ثبت نامتو دیرتر انجام بدی یه کم لفتش بده تا نتایج بیاد. یه ماه مونده.

holooooooo

کاربر ممتاز
پس اگه می تونی ثبت نامتو دیرتر انجام بدی یه کم لفتش بده تا نتایج بیاد. یه ماه مونده.
نمیدونم والااااا فعلا که نیست ثبت نام دانشگاه خودم .. ولی این دانشگاهی که میخوام برم 2 شهریور انتخاب واحد 12 شهریور کلاساش شروع میشه :eek:
اگر قبول بشم یک ماه از کلاساشون عقب میفتم !!!

b_arch_5

کاربر بیش فعال
نمیدونم والااااا فعلا که نیست ثبت نام دانشگاه خودم .. ولی این دانشگاهی که میخوام برم 2 شهریور انتخاب واحد 12 شهریور کلاساش شروع میشه :eek:
اگر قبول بشم یک ماه از کلاساشون عقب میفتم !!!

12 شهــــــــریور:eek::surprised:
چه خبره مگـــــــــــــــههه
آزاد قزوین 1 شهریور انتخاب واحده
مگه قزوین نمیری؟
یا باید بری مبدا؟

مسجد جامع

کاربر فعال
واقعاً چی بگم . جالبه یک کلید الکی هم تهیه نشده که کسی اون را تایید کرده باشه . یعنی برای تبلیغات هم که شده یک پاسخنامه تهیه نکردند ؟ موسساتی که برای کنکور ارشد تبلیغ میکنند در این مورد کم کاری کردند.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
واقعاً چی بگم . جالبه یک کلید الکی هم تهیه نشده که کسی اون را تایید کرده باشه . یعنی برای تبلیغات هم که شده یک پاسخنامه تهیه نکردند ؟ موسساتی که برای کنکور ارشد تبلیغ میکنند در این مورد کم کاری کردند.

بابا دانشگاه آزاده دیگه اینقده سخت نگیرید:D:biggrin:

مسجد جامع

کاربر فعال
آره راست میگید نباید سخت بگیریم. یه بنده خدایی ميخواست پنی سیلین بزنه گفتند حساسیت نداری گفت نه وقتی زدند تشنج کرد گفتند تو که گفتی حساسیت ندارم گفت آره ولی همیشه همین جور میشم.

مسجد جامع

کاربر فعال
یعنی آدم دست خودش نیست یک دفعه تصور ميره به سمت استرس، یکی خواب میبینه. عرفان میره زیر میز،...

*green*

عضو جدید
یعنی آدم دست خودش نیست یک دفعه تصور ميره به سمت استرس، یکی خواب میبینه. عرفان میره زیر میز،...
آخی. عرفان. همه مون استرس داریم. هرکی یه جور. این قبولی زندگی منو که عوض میکنه. حتی شهری که قبول میشم. ممکنه همونجا موندگار شم. خیلی منتظرم ببینم کجا قبول میشم. همش دارم یه جوری وقت کشی میکنم تا جوابا بیاد. هر چی بیشتر میگذره صبر منم کمتر میشه.