بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم میخاستم حسن فتحی رو بزنم اما وقتی دیدم گفته قرن نیمه قرن 20 یعنی 1950
اونوقت حسن فتحی جایزه آقاخان گرفته اونم تو سال 2009 یا 2011 دقیقا یادم نیست یعنی سنش قد نمیده تا الان زنده مونده باشه
چون عکسشم دیدم زیاد پیر نیست

mahi bano

عضو جدید
20150207_181902.jpg
این عکس از کتاب کامل نیاست مربوط به سوال کارخونه ای که دوستمون شک داشت.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 29:4 زدم
63:4
107:4
:confused:
عزیزم شاید واسه تو درست باشه ،ولی سوال 63 فک کنم 2 درسته
انچه نخستین بازدیدکنندگان ایاصوفیا و بازدیدکنندگان نسل بعد را شگفت زده می‌کرد نور درونی آن و تأثیرش بر روحیه آنها بود. انعکاس نور این احساس را به دست می‌دهد که این گنبد توسط زنجیر طلائی از آسمان آویخته شده‌است. بنحوی که پاولوس در این باره گفته‌است: «روی طاق بندی با چندین مربع طلای پوشانده شده‌است، و از همین جاست که امواج نور به درون می‌تابند و چشمهای تماشاگران را چنان خیره می‌کنند که به ندرت جرأت می‌کنند سرشان را بالا بگیرند و به منبع نور نگاه کنند».

ba.sa

عضو جدید
عزیزم شاید واسه تو درست باشه ،ولی سوال 63 فک کنم 2 درسته
انچه نخستین بازدیدکنندگان ایاصوفیا و بازدیدکنندگان نسل بعد را شگفت زده می‌کرد نور درونی آن و تأثیرش بر روحیه آنها بود. انعکاس نور این احساس را به دست می‌دهد که این گنبد توسط زنجیر طلائی از آسمان آویخته شده‌است. بنحوی که پاولوس در این باره گفته‌است: «روی طاق بندی با چندین مربع طلای پوشانده شده‌است، و از همین جاست که امواج نور به درون می‌تابند و چشمهای تماشاگران را چنان خیره می‌کنند که به ندرت جرأت می‌کنند سرشان را بالا بگیرند و به منبع نور نگاه کنند».
اره،خودمم به این شک داشتم

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
1 -> abet
2-> opulence
3 -> obese
4-> emancipate
5 -> rituals
6 -> extravagant
7-> glean

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لغتا
1-4
2-3
3-3یا 2 فک کنم 2
4-4من ریدینگارو اینارو زدم
16-2
17-1
18-3
19-یادم نمیاد فک کنم 2 ولی چند بار خوندم تا chapel یا function
20-4
21-2
22-3
23-3
24-2 دقیق یادم نیس نمیدونم
25-2
26-1
30-3

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
٢٩:٤
٦٣:١
١٠٧:٤
منم 63 رو زدم 1 وای خیلی راحت و من اشتبا کردم.................گفتم بیشترین فرقی که با بقیه داره اینه که پلانش اینجوریه در حالی که نور تو کلیساها دیگم خوب به کار رفته......اشتبا.....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
63 رو من 4 زدم یادم بود که یه بار گنبدش ریخته بود و دوباره اومده بودن درستش کنن این کارو کرده بودن تا هم اون پائین فشا داشته باشن هم گنبدشون استحکام داشته باشه
منم 63 رو زدم 1 وای خیلی راحت و من اشتبا کردم.................گفتم بیشترین فرقی که با بقیه داره اینه که پلانش اینجوریه در حالی که نور تو کلیساها دیگم خوب به کار رفته......اشتبا.....

ba.sa

عضو جدید
لغتا
1-4
2-3
3-3یا 2 فک کنم 2
4-4من ریدینگارو اینارو زدم
16-2
17-1
18-3
19-یادم نمیاد فک کنم 2 ولی چند بار خوندم تا chapel یا function
20-4
21-2
22-3
23-3
24-2 دقیق یادم نیس نمیدونم
25-2
26-1
30-3
من 20-1
30-1 بقیه اش اونایی که زدم با شما یکی بود

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید تشکر ندارم..ممنون از بچه هایی که ج دادن....

mahi bano

عضو جدید
بچه ها سوال 34 مربوط به طاق های گوتیک با ذکر منبع کسی میتونه جواب بده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.