بررسی آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سوال 91 درک واقعاً ارزش حذف شدن رو داره "هر یک از گزینه ها می تواند درجای خود پراهمیت و یا کم اهمیت باشد " من خودم چیدمان نامنظم رو زدم!
سوال 100 هم با شما موافقم فکر می کنم برای حداقل فاصله کمترین عدد گزینه ها رو در نظر گرفتند کاری به نور گیری نداشتند!
سوال 32 بادبند هم در حد سواد من جوابش غلط اعلام شده
اما...
سوال 94 گویا شهرداری به ساختمان هایی که عقب نشینی داره تراکم جایزه میده! یعنی بدون احتساب عقب نشینی با توجه به تراکم مجاز مثلاً در اینجا 60% معمول در 3 طبقه = 180% سطح زیربنا حساب می شه، کسایی که تو کارند اینطور میگن
سوال 98 همیشه جانمایی دستشویی جز مسائل پر دردسر طراحیه، و این نباید با قرار گرفتن دستشویی در فضاهای دورتر و خارج از دید اشتباه گرفته بشه چون همین نشون دهنده توجه خاص به محل قرارگیری اونه همینطور توجه به جهت قبله و مجاورت با فضاهای دیگه، در واقع در فضاهای کم اهمیت و دورتر قرار گرفتن به معنای توجه کمتر به محل قرارگیری که سوال خواسته نیست در صورتی که وضوخونه الزامات و دردسر خاصی نداره مثلا می تونه با اکثر فضاها مجاورت داشته باشه یا حتی در حد حوض وسط حیاط خلاصه بشه و در طراحی راحتر می شه اون رو جابه جا کرد
سوال 43 کدام عبارت در مورد آزمایش اسلامپ نادرست است، می دونیم عدد اسلامپ برابر با افت مخروط بتن است نه ارتفاع مخروط که آشکارا غلط است و نیازی به بررسی گزینه های دیگه باقی نمی مونه
سوال 61 پد جفت سازی در کاخ های مسکونی جز ویژگی های معماری ایرانی به خصوص پارتی که با توجه به متن کتاب پیرنیا کاخ سروستان و کاخ چهلستون قزوین جز نمونه های معروف تنوع در طراحی اند پلان کاخ سروستان هم آشکارا ناقرینگی و تنوع در طراحی فضا ها رو نشون می ده
سوال 108 E درست است چون در این حالت لنگر کمتره و قاب عمودی می ایسته پس پهنای کمتری اشغال می کنه
سوال 129 که کلید سنجش هم مخلوط رو اعلام کرده نیازی به اعتراض نیست!
فکر می کنم وقتی به سوال اعتراض می شه اون رو حذف می کنند نه اینکه کلید رو تصحیح کنند و این به ضرر کساییه که درست جواب دادند[/RIGHT]
من با 43 موافق نیستم
عدد آزمایش اسلامپ از میزان ارتفاع افت بتن بدست میاد
بعد از اینکه بتن رو تو مخروط ریختیمو بهش 30 ضربه با میله مخصوص زدیم و بتن سر مخروط رو صاف کردیم به آرومی مخروط رو برمیداریم و بتن شروع میکنه به افت ارتفاع و سپس با خطکش میزان افت ارتفاع رو اندازه میگیریم میشه عدد اسلامپ
اما آزمایش اسلامپ آزمایش روانی بتنه و تقریبا هیچ آزمایشی نیست که بتونه دقیق کارایی بتن رو مشخص کنه

تو حداقل ابعاد آسانسور هم اساس سوال بکل ایراد داره، تو طراحی چاه آسانسور موارد زیادی از جمله سرعت آسانسور، ابعاد وزنه تعادل، ظرفیت، نوع سیستم آسانسور و .... دخیله و هیچ کتابی رو نمیبینید که حداقل ابعاد چاه رو دقیقا یا تقریبا نوشته باشه

شهرداری هم تراکم جایزه نمیده، ما تو کاریمو ندیدیم این چیزا رو، کلا تراکم بر اساس زیربنا اعلام میشه، قبلا هم گفتم زمین های زیر 225 متر 2 طبقه بعلاوه یک طبقه پیلوت و بالای اون بر اساس ابعاد زمین 3 طبقه به بالا
تراکم هم تو هر طبقه 60 درصد و نهایتا 65 درصده و البته میشه با پاسیو و ... تراکم رو بیشتر کرد اما پاسیو و ... جزو تراکم حساب نمیشن

آخرین ویرایش:

کدخدا

مدیر بازنشسته
من با 43 موافق نیستم

شهرداری هم تراکم جایزه نمیده، ما تو کاریمو ندیدیم این چیزا رو، کلا تراکم بر اساس زیربنا اعلام میشه، قبلا هم گفتم زمین های زیر 225 متر 2 طبقه بعلاوه یک طبقه پیلوت و بالای اون بر اساس ابعاد زمین 3 طبقه به بالا
تراکم هم تو هر طبقه 60 درصد و نهایتا 65 درصده و البته میشه با پاسیو و ... تراکم رو بیشتر کرد اما پاسیو و ... جزو تراکم حساب نمیشن
دوست گرامی تراکم در واقع عامل تعیین کننده زیر بناست .
اونیم که شما می فرمایید60درصده در واقع سطح اشغال هستش نه تراکم .
و اما راجب سوال مورد بحث .
شکی نیست که 342 گزینه صحیح هستش . ضوابط کلان شهری مثل شیراز اینو میگه .

کوروش 23

عضو جدید
دمت گرم
واقعا هم همینه
کنکور هرچی بود تموم شد و رفت اگه کسی مایله که ادامه بده و اسکیس رو دنبال کنه از نتیجه ای که میگیره یا از گزینه های اشتباهی که زده لطفا حرف نزنه.
همه زحمت کشیدیم به نظر من الان زمان بخدا توکل کردنه .;)
امیدوارم همه روز اعلام نتایج از نتیجه ای که میبینن راضی باشن:smile:
الان فقط اسکیس:gol:

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که جیگرش رو ندارم کلید رو ببینم! ولی با پست های شما به این نتیجه رسیدم که درک رو خراب تر از اونی که فکر میکردم زدم!

خواهشا شماهایی که درصد گرفتید اشکالای پاسخنامه رو واسه سازمان سنجش بفرستید. هرچند تاثیرش زیاد نیست ولی بی تاثیر هم نیست!

مرسی از همه تون...خیلی شجاعید!!!
آره واقعا کار درستی کردی
احساس میکنم یه چیزی خورده تو سزم ...

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دوست گرامی تراکم در واقع عامل تعیین کننده زیر بناست .
اونیم که شما می فرمایید60درصده در واقع سطح اشغال هستش نه تراکم .
و اما راجب سوال مورد بحث .
شکی نیست که 342 گزینه صحیح هستش . ضوابط کلان شهری مثل شیراز اینو میگه .
تراکم بر اساس زیربنا تعیین میشه نه زیربنا براساس تراکم
بله عزیزم 60 درصد سطح اشغاله برای یک طبقه و برای کل طبقات میشه تراکم
یعنی وقتی تراکم 180 میدن یعنی 3 طبقه با سطح اشغال 60 درصد دادن + یک پیلوت
تراکم هم بر اساس زیربنا حساب میشه
مثلا زمین بالای 225 متر تراکم 180 و بعد اونم به عرض خیابون، دو نبش بودن یا نبودن، منطقه، و .... بستگی داره
بحث ما بحث آموزش تراکم و زیربنا و سطح اشعالو اینجور چیزا نیست
بحث اینه که بعد کسر اضافات و عقب نشینی باید حساب میشد که میشه 180 درصد ضربدر 190 نه 180 درصد ضربدر 200 و میشد 342 نه 360

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
درضمن بچه ها هم گفتن
چرا با اینکه میدونید یه سری از سوالا جواباش اشتباهه و باز درصداتون رو حساب میکنید؟
خود سایت سنجش هم نوشته این پاسخنامه اولیه قابل استناد نیست
به نظر من که اگر تو پاسخنامه نهایی هنوز همین جوابا باشه باید به سطح علمی کشورمون شک کرد که دونسته یا ندونسته جوابای اشتباه میدن به سوالات
اما به نطر من حق اعتراض برای همه هست
اما اعتراض سالم
نه اینکه من بدونم یه چیزی غلطه و هی اصرار کنم که نه درسته چون خودم اون گزینه اشتباه رو که سنجش اعلام کرده زدم

kamali 116

عضو جدید
من فکر می کنم میانگین بیشتر بچه ها 30 -40 هستش
با این اوصاف ضریب اسکیس که 5 هستش بیشتر از همه به چشم خواهد اومد و عملا این تستها و این ناراحتی ها بی فایده است.
اینا می خوان بگن معماری فقط طراحی اونم از نوع اسکیس(معماری الکی)مهم هست و بقیه دوستانی که فن و تاریخ و .... می دونن بهتره ندونن ...و کسیکه بلئه با ماژیک کار کنه و 4 تا خط صاف بکشه معماری این مملکت رو می تونه ساماندهی کنه و ....تمام.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
متاسفانه این تو همه چی این مملکت هست که یه چیزی رو ناقص از کشورای دیگه کپی برداری میکنیمو فکرم میکنیم وحی منذله و روشم تعصب داریم
این اسکیس نتیجه تفکر بوزار دانشگاه تهران 40-50 سال پیشه
انگار معماری کشور ما گیر کرده تو 50 سال پیش
انگار معماری ایران و جهان هیچ پیشرفتی نداشته تو این 50 سال
تمام دنیا بوزار رو گذاشتن کنار و هنوز اساتید ما روش تعصب دارن
چرا؟ چون به قول دکتر حجت هنوزم که هنوزه آموزش کشورمون استاد شاگریده
یه مشت پیر پاتال با فکرای منسوخ و نخنما نشستن اون بالا و خدا رو هم بندگی نمیکنن و برای آینده یه مشت معمار جوون که طعم شیرین تکنولوژی رو چشیدن و سعی دارن خودشون رو با معماری و تکنولوژی روز دنیا هماهنگ کنن دارن تصمیم میگیرن
همین دوگانگی تفکرو تو معماری روزمره میشه دید
هیچ خلاقیتی توش نیست
اون چیزی رو میکشیم و طراحی میکنیم که فکر خودمون نباشه، فکر استادمون باشه، چه درست چه غلط داریم تن در میدیم به خواسته های اساتیدمون و معماری حذب بادی داریم
همه جای دنیا آزمون اسکیس هست خصوصا برای دانشگاه های معتبر اما نه اونی که اینجا هست
یکی از اساتیدم داره دکتراشو دانشگاه A&A میخونه اونم میگفت ازم آزمون اسکیس گرفتم و جالب بود میگفت خیلی آسون تر از ایران بود و بجاش فکر و مفهوم مهم بود نه سرعتو کارای تکراری و گل و بلبل و طرح زدن بر اساس تفکر مصححین بی ذوق اینجا

mary_architect

عضو جدید
بچه ها همگی خسته نباشید.
کسی میدونه کلید نهایی رو سازمان سنجش کی اعلام میکنه؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
کلید نهایی وجود نداره.. دیگه اونو منتشر نمیکنن و هر چی که باشه میدن واسه درصد گیری...
دستشون درد نكنه كه بقيه رو آدم حساب نمي كنن.
از وطنم،از مملكتم، از سرزمينم بدم مياد!
هرجا ميري از بالا به پايين نگاهت مي كنن.
اين يعني جهان سوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OAM

عضو جدید
بچه ها با این درصدا امید به قبولیم هست؟؟؟؟
فن : 30%
تاریخ : 78%(کلا تخصصم تاریخ هست)
درک : 20%
منظر : 20%
تاریخ شهر: 25%

کلید سوالا چندتاش 100%غلط هست.....مخصوصا تو تاریخ و فن و درک

frank lloydwrigh

عضو جدید
بچه ها اسکیس رو واس دل خودتون کار کنید،یکی که رتبه ی 500داشته باشه ولی دست وذهن قوی داشته باشه،خیلی بهتر از رتبه 1هست که نه دست داره نه ذهن!من خودم دست وذهن ندارماا،ولی روش کار خواهم کرد،چون معمارشدن در گرو همینه...

rozi_1368

عضو جدید
رعایت ادب و انصاف

رعایت ادب و انصاف

با همه حرفات موافقم. البته من کلاس رستمی رو نمی رفتم. اما این جدا نامردی هست که اینو می گی. اگر فرهنگ تصویری می اومد هم این رو می گفتی.
حرفت در خصوص سروش نیا رو قبول دارم. اون نامرد یک جوری حرف می زنه انگار دیشب با گلابچی بوده. من حتی می خواستم کلاس اون جلسه آخر تکنولوژی ها رو برم، منو مسخره کرد، گفت نیا. خیلی خالی بنده. واقعا خیلیییییییییییییییییییییییییییییی.
من واقعا متحیرم. توی درک فکر می کردم سخته. اما الان که می بینم واقعا بعضی از تست هاش مثل آب خوردن بود. واقعا دلم به حال عسگری می سوزه. بدبخت جر خورد. ولی چون وقت آزمون کم بود، اکثرن نرسیدن به این درس و منظر برسن.

مهندسای عزیزم این کلمات زیبنده افراد تحصیلکرده نیستش
1- آقای سروش نیا: من نمی دونم شما کجا کلاس رفتید من که ایوان خانه کلاسآقای سروش نیا رو می رفتم فوق العاده بودش. خدا خیرش بده. فکر کنم فقط دو تا سوالبودش که راجع بهش حرف نزده بود.
ما که نظرمون این بود که بهمون ماهیگیری یاد داد و با درک سازه ای کهبهمون دادش خیلی سوالها رو می شد جواب داد.خیلی سوالها رو می شد جواب داد. من بااینکه سر کلاس زلزلش که فقط برا بچه های تکنو و انرژی گذاشت نرفتم ولی با اون قضیهممان اینرسی که یاد دادش می شد راحت سوالهای زلزله را جواب داد. من سوال ژئودزیکتو امتحان یادم نیست!
ببینید من عاشق و کشته مرده اش نیستم فقط می گم ادب و انصاف را رعایتکنیم منم به ایشون انتقادهایی دارم که بهش هم گفتم مثل اینکه خیلی اعتماد بهنفسمون را بالا می بره که برا یه آدم استرسی مثل من خیلی بده یا به هر سوال بی ربطبچه ها جواب می ده و .... ولی نه نامرده و نه خالی بند
سخت ترین موضوع های کنکور چیان؟ خرپا و نمودار نیروی برشی و گشتاورخمشی نیستش؟ چرا اون ها رو نمی گید که همه هم توشون مشکل دارن؟ عین سوال خرپا ونمودار رو سر کلاس حل نکرده بود؟ فقط سر جلسه کافی بود گزینه رو پر کنی
یا اگه جزوه خرپا یا مقاومت مصالحشو نگاه کنین خرپای کمربندی و شکلپذیری برای زلزله را هم گفته (البته اگه جزوه کسی را دیده باشید که خوب نوشته باشه)یا همون سازه پارچه ای درسته شکلش جدید بود اما با نشونه هایی که گفته بود نمی شدحدسش زد؟
شاید یه روز خودتونم استاد شدیدها! درسته کسی راجع بهتون اینجوری حرفبزنه؟ من صدای ضبط شده اشو هر جلسه دارم بیچاره هروقت بچه ها می پرسیدن نظرت راجعبه سوالا چیه یا چرا زمان ما رو کم کردی چند بار تاکید می کرد نظر شخصی من، نظرشخصی من یا یه چیزی می گفت که من معنیشو نمی فهمیدم (به عزم من به زغم من یا ....)کی گفت من با گلابچی؟
2- آقای عسکری: ایشون هم دست گلش درد نکنه خدا عمرش بده. برا ایشون هماصطلاح قشنگی به کار نبردید. ببینید این ادما قرار نیست عین سوال های کنکورو بهشما بدن. آقای عسکری چیزایی یادمون داد که 4 سال تو دانشگاه استادامون یادمونندادن. کلاس کنکور هیچی که نداشت (اگر خدای نکرده قبول هم نشیم) سواد من رو خیلیزیاد کرد. یه خلاصه عالی از دوره کارشناسی معماری بود کلاس ایشون
3- آقای رستمی: این بنده خدا که خبر نداره چی میاد چی نمیاد؟ می گههمه چیو بخونید دیگه. انصافا کارش خیلی خوب بود. من تا حالا 4 تا کلاس زبان مختلفرفته بودم اما ایشون خیلی عالی بودش. اون هم زبانی که خوندنش اینقدر سخته

تو رو خدا منو ببخشید مثل مادربزرگ ها حرف زدم. قصد بی ادبی نداشتم.فقط ناراحت شدم دیدم راجع به استادای خوبم این کلمات به کار می ره
می دونم شاید منو بگیرید به فحش اما حاضرم به من فحش بدید اما بهآدمای موثر و کاربلد نه. خوبه اگه با کسی تصفیه حساب شخصی داریم تو یه جای عمومیعنوان نکنیم
یادمون باشه فردا هممون تو یه وجب خاک می خوابیم

rasoulll

عضو جدید
1- آقای سروش نیا: من نمی دونم شما کجا کلاس رفتید من که ایوان خانه کلاسآقای سروش نیا رو می رفتم فوق العاده بودش. خدا خیرش بده. فکر کنم فقط دو تا سوالبودش که راجع بهش حرف نزده بود.
ما که نظرمون این بود که بهمون ماهیگیری یاد داد و با درک سازه ای کهبهمون دادش خیلی سوالها رو می شد جواب داد.خیلی سوالها رو می شد جواب داد. من بااینکه سر کلاس زلزلش که فقط برا بچه های تکنو و انرژی گذاشت نرفتم ولی با اون قضیهممان اینرسی که یاد دادش می شد راحت سوالهای زلزله را جواب داد. من سوال ژئودزیکتو امتحان یادم نیست!
ببینید من عاشق و کشته مرده اش نیستم فقط می گم ادب و انصاف را رعایتکنیم منم به ایشون انتقادهایی دارم که بهش هم گفتم مثل اینکه خیلی اعتماد بهنفسمون را بالا می بره که برا یه آدم استرسی مثل من خیلی بده یا به هر سوال بی ربطبچه ها جواب می ده و .... ولی نه نامرده و نه خالی بند
سخت ترین موضوع های کنکور چیان؟ خرپا و نمودار نیروی برشی و گشتاورخمشی نیستش؟ چرا اون ها رو نمی گید که همه هم توشون مشکل دارن؟ عین سوال خرپا ونمودار رو سر کلاس حل نکرده بود؟ فقط سر جلسه کافی بود گزینه رو پر کنی
یا اگه جزوه خرپا یا مقاومت مصالحشو نگاه کنین خرپای کمربندی و شکلپذیری برای زلزله را هم گفته (البته اگه جزوه کسی را دیده باشید که خوب نوشته باشه)یا همون سازه پارچه ای درسته شکلش جدید بود اما با نشونه هایی که گفته بود نمی شدحدسش زد؟
شاید یه روز خودتونم استاد شدیدها! درسته کسی راجع بهتون اینجوری حرفبزنه؟ من صدای ضبط شده اشو هر جلسه دارم بیچاره هروقت بچه ها می پرسیدن نظرت راجعبه سوالا چیه یا چرا زمان ما رو کم کردی چند بار تاکید می کرد نظر شخصی من، نظرشخصی من یا یه چیزی می گفت که من معنیشو نمی فهمیدم (به عزم من به زغم من یا ....)کی گفت من با گلابچی؟
2- آقای عسکری: ایشون هم دست گلش درد نکنه خدا عمرش بده. برا ایشون هماصطلاح قشنگی به کار نبردید. ببینید این ادما قرار نیست عین سوال های کنکورو بهشما بدن. آقای عسکری چیزایی یادمون داد که 4 سال تو دانشگاه استادامون یادمونندادن. کلاس کنکور هیچی که نداشت (اگر خدای نکرده قبول هم نشیم) سواد من رو خیلیزیاد کرد. یه خلاصه عالی از دوره کارشناسی معماری بود کلاس ایشون
3- آقای رستمی: این بنده خدا که خبر نداره چی میاد چی نمیاد؟ می گههمه چیو بخونید دیگه. انصافا کارش خیلی خوب بود. من تا حالا 4 تا کلاس زبان مختلفرفته بودم اما ایشون خیلی عالی بودش. اون هم زبانی که خوندنش اینقدر سخته

تو رو خدا منو ببخشید مثل مادربزرگ ها حرف زدم. قصد بی ادبی نداشتم.فقط ناراحت شدم دیدم راجع به استادای خوبم این کلمات به کار می ره
می دونم شاید منو بگیرید به فحش اما حاضرم به من فحش بدید اما بهآدمای موثر و کاربلد نه. خوبه اگه با کسی تصفیه حساب شخصی داریم تو یه جای عمومیعنوان نکنیم
دقیقا موافقم... من کلاس سروش نیا هم بودم، کلاس عسگری هم بودم.. انصافا چیزی کم نمیزارن...اتفاقا منم به همین فکر میکردم که سروش نیا تو درک سازه ای بچه ها انصافا خیلی تاثیر گذاشته و اکثر سوالاتی هم که اومده بودو روشون کلی بحث کرده بود سر کلاس... خدا همشونو عمر بده...

kamali 116

عضو جدید
افسوس ....افسوس و افسوس
من پارسال تو دانشگاههای ترکیه امتجان دادک قبول هم شدو به ترم هم ثبت نام کردم ولی به خاطره یه سری مسائل نتونسنم برم
این ترم هم ترم اخری بود که می تونستم برم و شروع کنم ..........یه دایشگاه که 93 تا هیئت علمی داشت
7

rozi_1368

عضو جدید
افسوس ....افسوس و افسوس
من پارسال تو دانشگاههای ترکیه امتجان دادک قبول هم شدو به ترم هم ثبت نام کردم ولی به خاطره یه سری مسائل نتونسنم برم
این ترم هم ترم اخری بود که می تونستم برم و شروع کنم ..........یه دایشگاه که 93 تا هیئت علمی داشت
7

فدای سرت عزیزم
شما که یه بار تونستی حتما دوباره هم می تونی
از دی که برفت هیچ از او یاد مکن

رها

عضو جدید

حیف از تو ای ایران من ! حیف
اینجا مملکتیه که هرچی پول بیشتری داشته باشی و بتونی بیشتر کلاس بری موفق تری !
هرچی بیشتر افکار دیکته شده دیگران رو تکرار کنی و "چشم بسته" سرسپرده ی راهی که اونا برات تعیین میکنن بری پیروزتری !
زمان همه چیز رو ثابت میکنه...
جای ناشکری نیست
یکی مثل ما بچه شهرستانی شدیم و از دنیای پرررررروفسورررر ها دور موندیم و با سعی و تلاش خودمون سعی کردیم بخونیم و بفهمیم و...بفهمیم !
نوش جون همه بچه های تهرانی
این مدرک ...
ما نخواستیم پول بادآورده پدر و مادرامونو بریزیم تو حلق طراحای بیسواد کنکور و موسساتی که "میدونن چی سوال میاد" !
شماها اینکارو بکنید ، یه مدرک ارشد دانشگاه تهرانم بگیرید
ببینیم کی روش درست فکـــــــــر کردن و درست زندگی کردنو بلده !
حیف که بچه هاییکه تو دانشگاههای شهرستان درس خوندن و نتایج خوبی هم گرفتن رغبت نمیکنن تو همچین جاهایی چیزی بنویسن !

نوووووووش جونتون دوستای 3-4 سال کلاس کنکور رفته ایوان خانه و کشته مرده شقاقی و شکوهی و صدیق...

hamidbf

عضو جدید
هرچی بیشتر افکار دیکته شده دیگران رو تکرار کنی و "چشم بسته" سرسپرده ی راهی که اونا برات تعیین میکنن بری پیروزتری !
جای ناشکری نیست
یکی مثل ما بچه شهرستانی شدیم و از دنیای پرررررروفسورررر ها دور موندیم و با سعی و تلاش خودمون سعی کردیم بخونیم و بفهمیم و...بفهمیم !
این مدرک ...
ما نخواستیم پول بادآورده پدر و مادرامونو بریزیم تو حلق طراحای بیسواد کنکور و موسساتی که "میدونن چی سوال میاد" !
حیف که بچه هاییکه تو دانشگاههای شهرستان درس خوندن و نتایج خوبی هم گرفتن رغبت نمیکنن تو همچین جاهایی چیزی بنویسن !

نوووووووش جونتون دوستای 3-4 سال کلاس کنکور رفته ایوان خانه و کشته مرده شقاقی و شکوهی و صدیق...

من تو اين چند ماهي كه برا كنكور خوندم به اين نتيجه رسيدم كه "اگه پول نداشته باشي مرده حساب ميشي"
اينو شايد خيليا درك نكنن، چون شايد ازجيب والدينشون خرج ميكنن
اين حسسو وقتي درك ميكني كه برا خريدن كتاب يا تهيه جزوه بايد تو بهبوهه كنكور درسو ول كني دنبال يه كار بگردي!!!!!!!!!!!!!

R00z

عضو جدید
بچه ها این سوالات مشکل داره . نظرتون چیه؟
سوال 15
سوال 19
سوال 26 ، کلا این سوال غلطه
سوال32
سوال111

به نظر من هم سوال 26 كلا غلطه ! البته خودم اون رو نزدم
15 رو شك دارم با اينكه خودم زدم 3 !
19 به نظرم اشتباهه !

arcdoc

اخراجی موقت
جای ناشکری نیست
این مدرک ...

امکان اینکه پستت رو حذف کنن خیلی زیاده آخه نباید از این حرفا بزنی میفهمی که ....

آرتميس.artmiss

عضو جدید

حرفات در مورد سروش نيا رو قبول دارم.انصافا خيلي خوب درس داد.
فقط اشكالش اين بود كه با اعتماد به نفس به بچه ها مي گفت اين مياد اون نمياد.
راستي درستو خوب ياد نگرفتيا.من مطمئنم اون سازه پارچه اي نميشه چون نه سرستون قارچي داره نه دكلش بيرون اومده صد در صد كابليه.
من تو دانشگاه هم استادي به خوبي سروش نيا نداشتم. خدا خيرش بده.

rozi_1368

عضو جدید
جای ناشکری نیست
این مدرک ...

دوست من سلام

بنده به شما بی ادبی کردم؟ روی صحبتم شما نبودید که!

من خودمم از شهرستان میومدم اگر بدونید از کجا دارم می
نویسم که از تعجب شاخ در میارید

نمی دونم چرا شما اینقدر بهت برخورده!

من فقط از بی ادبی و بی اخلاقی و دروغ گله کردم و واقعیت را
گفتم

اگر باعث عصبانیت شما شدم یا منافعتون را به خطر انداختم
عذرخواهی می کنم

ببخشید منو اما من قصد جسارت نداشتم

آرتميس.artmiss

عضو جدید
جای ناشکری نیست
این مدرک ...

راست ميگه.
اي خاك تو سر دولتمون كه فقط شعار ميده.وقتي امكانات همه تو تهرانه باور كن ما كه تو تهران هم ميشينيم تو عذابيم.آدم ميره بيرون سرش درد ميگيره بس كه شلوغه.ما هم همچين بهمون خوش نميگذره. برو ببين كرايه خونه چقدره.
مجبوريم.مي فهمي؟مجبوريم.

رها

عضو جدید
دوست من سلام

بنده به شما بی ادبی کردم؟ روی صحبتم شما نبودید که!

من خودمم از شهرستان میومدم اگر بدونید از کجا دارم می
نویسم که از تعجب شاخ در میارید

نمی دونم چرا شما اینقدر بهت برخورده!

من فقط از بی ادبی و بی اخلاقی و دروغ گله کردم و واقعیت را
گفتم

اگر باعث عصبانیت شما شدم یا منافعتون را به خطر انداختم
عذرخواهی می کنم

ببخشید منو اما من قصد جسارت نداشتم

حرف من از رو برخوردن یا بی ادبی شنیدن و عصبانیت نیست...یه عمریه که اینچیزا رو دیدیم و شنیدیم ، شما هم دست مریضاد که رو اســـــــــاتیدتون تعصب دارید.
من فقط دلیل اینهمه حمایت و تبلیغها رو که اینجا میشنوم متوجه نمیشم:
"از اسفند تا خرداد تبلیغ کلاسهای اسکیسه
ازخرداد تا مهرتبلیغ کلاسهای تئوریه
از مهر تا بهمن تبلیغ کنکورهای آزمایشی و جزواتشونه "
این یعنی چی؟؟؟
خواهش میکنم دامن نزنید به سوءاستفاده بیشتر با راهنمایی ها و جو دادن های غلط...
روی صحبتم با مسئولین این تالاره
یه سایت علمی و فرهنگی رو سوژه تبلیغ قرار ندید ، مخصوصا وقتیکه قراره افراد خاصی ازش نفع ببرند.
من 5 ساله که عضو این باشگاهم(از زمان قبولیم تو دانشگاه).اما هیچوقت رغبتی برای کامنت گذاشتن درینجا رو نداشتم.این هم آخرین پستم هست.

به امید موفقیت هر که لایق تره

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 38 فن رو شما چجوری حل کردین؟!
مگه سقف دو طرفه نبود ، من فکر میکردم 1/4 بار به تیره منتقل میشه !:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.