بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mm.ai

عضو جدید
[h=2][/h]هلوووو جان یه سوال - من می خوام هر کف پله رو 30 سانت بگیرم و ارتفاع هر کدوم رو 0.17 سانت که در مجموع میشه 19 پله که میشه ارتفاع هر طبقه 3.23 - می خوام بدونم برای زیر زمین چندتا پله باید بزارم و همچنین برای طبقه همکف چه طور ؟؟؟؟ اینقد این دور و بر عدد و رقم دیدم که دیگه هنگ تمام کردم - لطفا کمکم کنید و کمی درباره ارتفاع برای برش توضیح بدید مرسی عزیزم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هلوووو جان یه سوال - من می خوام هر کف پله رو 30 سانت بگیرم و ارتفاع هر کدوم رو 0.17 سانت که در مجموع میشه 19 پله که میشه ارتفاع هر طبقه 3.23 - می خوام بدونم برای زیر زمین چندتا پله باید بزارم و همچنین برای طبقه همکف چه طور ؟؟؟؟ اینقد این دور و بر عدد و رقم دیدم که دیگه هنگ تمام کردم - لطفا کمکم کنید و کمی درباره ارتفاع برای برش توضیح بدید مرسی عزیزم

16 تا پله ی 17 سانت بگیر...
ارتفاع میشه 2.72، 30 سانت سقف، مفید زیرزمین 2.42....
همکفم مثله همین

yaghoobb

عضو جدید
[FONT=&quot]بچه ها من چند تا سوال داشتم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم:[/FONT]​
[FONT=&quot]1.ارتفاع سنگ ازاره[/FONT]​
[FONT=&quot]2.فضای ابتدای ورودی رمپ چقر باید باشد[/FONT]​
[FONT=&quot]3.جهت ماشین ها در پارکینگ به جه سمتی باید باشد[/FONT]​
[FONT=&quot]4.آیا در پخ می توان پنجره ،در و ... داد.[/FONT]​
[FONT=&quot]5.آیا در پلان بام برای محاسبه شیب میتوانیم کد ارتفاعی های مختلف داشته باشیم.چون طولها با هم فرق میکند باید ارتفاع ابتدای کروم را متغیر بگیریم.[/FONT]​
[FONT=&quot]6.حداقل ابعاد انباری چقدر است و در باید به داخل انباری باز شود یا خارج.[/FONT]​
[FONT=&quot]7.خطچین روی پلان بام چیست[/FONT]​
[FONT=&quot]8.اندازه او کا بی در پنجره های مختلف.[/FONT]​

وضعیت
موضوع بسته شده است.