بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gima

عضو جدید
salam dooste aziz mikhastam age baratoon emkan dare pelane hamkaf ro ham bezarid mamnoon misham
ممنونم ایشالله که هممون قبول بشیم....درست میگید ایراد داره کارم و خودمم میدونم شاید اگه اینجور نبود و این اشکالات رو هم نداشت امید داشتم بر قبولی...حالا باید 2 هفته دیگر صبر کنیم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
salam dooste aziz mikhastam age baratoon emkan dare pelane hamkaf ro ham bezarid mamnoon misham

از همکف عکس نگرفته بودم ولی با کد تو چند صفحه بعد از ادرس پلانهام گذاشتم ی زحمتی بکشید ی نیگاه کنید پیداش میکنید

نسیب

عضو جدید
زنگ زدم دفتر مقررات ملی ک چرا نتایج نیومده و فرصت ثبت نام تموم میشه گفت ک برا طراحیا تمیدید میشه والبته نتایحم شنبه یا یکشنبه میاد یعنی یکی دوروز زودتر -خدا کنه حرفاش درست باشه

arefeh

کاربر ممتاز
زنگ زدم دفتر مقررات ملی ک چرا نتایج نیومده و فرصت ثبت نام تموم میشه گفت ک برا طراحیا تمیدید میشه والبته نتایحم شنبه یا یکشنبه میاد یعنی یکی دوروز زودتر -خدا کنه حرفاش درست باشه

چ خوووب اگه صحت داشته باشه...

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

هممون سر کاریم
اول گفتن اول هفته بعد شد آخر هفته حالا هم شده شنبه یکشنبه
جون به لب شدیم با این مسخره بازیشون

arefeh

کاربر ممتاز
شامپو صحت هست ولی اون صحتی که شما میفرمایین دور وبر این برگزار کنندگان ازمون پیدا نمیشه:biggrin:

از شامپو صحت متنفر... یبار استفاده کردم تا دو هفته هر کاری میکردن نمیتونستی خارشی ک در سر من بوجوداآورده رو از بین ببرم. خاک بر سر این همون صحت اتفاقا.... هر کاری کنی ازش خلاص نمیشی

نسیب

عضو جدید
بچه هارچکار کنیم دارهه مهلت ثبت نام تموم میشه اگ تمدید نشد .....من میترسم

نسیب

عضو جدید
متم زنگ زدم دفتررمقررات گفتن تمدید میشه ولی از کجا معلوم راست بگن؟شما از کی شنیدین؟
:smile:خوشحالم ک نتیجه ارشدتون خوب بوده تبریک

holooooooo

کاربر ممتاز
مطمئن باشین تمدید میشه...خیلیا هنوز ثبت نام نکردنو منتظر اعلام نتایجن...
من که اصلا استرس ندارم...
هم مطمئنم قبول نمیشمم...همم میدونم که ثبت نام میشه...فقط هفتاد تومن حروومشون بشه..مگه چه خدماتی بهمون توامتحان طراحی ارائه میشه تو بقیه آ زمونا نمیشه ..

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان حتما قبول شدی چند شد نمره ت؟
بهت تبریک میگم عزیزم. بله خدارو شکر قبول شدم با نمره 34....
تا الان شما سومین نفری هستی ک نمره بالای 30گرفتی...بازم تبریک

gh.fariba

عضو جدید

تبریک میگم عارفه جان نمره مهم نیست عزیزم. مهم اینه که قبول شدی و منم برات خوشحالم. :w23:من باورم نمیشه 37 شدم.بیشتر از اینکه خوشحال باشم مبهوتم!!!!!:surprised: پلان بان و برش اصلا نداشتم. یعنی واقعا مشخصه که این بارم بندی هایی که گذاشتند اصلا صحت نداره. چون من از اندازه گذاری ها هم تو شیت های قبلی اصلا راضی نبودم. همین جوری تند تند با دست گذاشتم. خیلی هاشم شاید جا انداخته باشم. مبلمانمم تو 1دقیقه آخر تند تند کشیدم. وای خدای من:wallbash: من حتی برا بعضی از فضاهام داکت هم نذاشتم!!!!! آخر سر اومدم بذارم که دیگه فرصت نشد!:sweatdrop: فکر کنم اینا تو امتحان دنبال یه نکته خاص هستند. من راستش میدونستم قبول میشم، چون خودم طرحمو بدون عیب میدونستم، به جز داکتها که بعضی هاشو نذاشتم! ولی چون مدارکم کامل نبود فکر کردم احتمالا با حداقل نمره قبول بشم. آخه شما کارت خییییییییییییلی کامل بود و من فکرشم نمیکردم نمرت از من پایین تر بشه!!!!!!!!!!!!!!!! اینو میگم که شاید واسه بچه ها هم تجربه بشه. فکر کنم بیشترین نمره متعلق به نکته طرح باشه و کامل بودن مدارک اونقدرام تاثیر نداره... راستش من سرم خیلی شلوغ بود و نشد که طرحمو بذارم بچه ها ببینند. اما اگه فرصت کنم، حتما این کارو میکنم. البته اگه دقیقشو بعد از اینهمه وقت یادم مونده باشه!!
در آخر از همه بچه های تاپیک تمرین گروهی خرداد93 بینهایت متشکرم. خیلی خوب بود و واقعا از خیلی ها چیز یاد گرفتم،به همه دوستانی که قبول شدند تبریک میگم و برای سایرین آرزوی موفقیت تو امتحان بعدی رو دارم:w36:

arefeh

کاربر ممتاز

تبریک میگم عارفه جان نمره مهم نیست عزیزم. مهم اینه که قبول شدی و منم برات خوشحالم. :w23:من باورم نمیشه 37 شدم.بیشتر از اینکه خوشحال باشم مبهوتم!!!!!:surprised: پلان بان و برش اصلا نداشتم. یعنی واقعا مشخصه که این بارم بندی هایی که گذاشتند اصلا صحت نداره. چون من از اندازه گذاری ها هم تو شیت های قبلی اصلا راضی نبودم. همین جوری تند تند با دست گذاشتم. خیلی هاشم شاید جا انداخته باشم. مبلمانمم تو 1دقیقه آخر تند تند کشیدم. وای خدای من:wallbash: من حتی برا بعضی از فضاهام داکت هم نذاشتم!!!!! آخر سر اومدم بذارم که دیگه فرصت نشد!:sweatdrop: فکر کنم اینا تو امتحان دنبال یه نکته خاص هستند. من راستش میدونستم قبول میشم، چون خودم طرحمو بدون عیب میدونستم، به جز داکتها که بعضی هاشو نذاشتم! ولی چون مدارکم کامل نبود فکر کردم احتمالا با حداقل نمره قبول بشم. آخه شما کارت خییییییییییییلی کامل بود و من فکرشم نمیکردم نمرت از من پایین تر بشه!!!!!!!!!!!!!!!! اینو میگم که شاید واسه بچه ها هم تجربه بشه. فکر کنم بیشترین نمره متعلق به نکته طرح باشه و کامل بودن مدارک اونقدرام تاثیر نداره... راستش من سرم خیلی شلوغ بود و نشد که طرحمو بذارم بچه ها ببینند. اما اگه فرصت کنم، حتما این کارو میکنم. البته اگه دقیقشو بعد از اینهمه وقت یادم مونده باشه!!
در آخر از همه بچه های تاپیک تمرین گروهی خرداد93 بینهایت متشکرم. خیلی خوب بود و واقعا از خیلی ها چیز یاد گرفتم،به همه دوستانی که قبول شدند تبریک میگم و برای سایرین آرزوی موفقیت تو امتحان بعدی رو دارم:w36:

به شما هم تبریک میگم....واقعا این نمرات اصلا مشخص نیست ...هر نکته ای هم داشته باشه بازم به نظرم منطقی نیست....دوستانی بودن که کار رو نسبتا متوسط ولی کامل انجام دادن اما بازم مردود شدند....و به قول شما کار شما با نداشتن پلان بام و مقطع بالاترین نمره....خیلی دوستان دوره بعد رو خوشحال میکنید اگه حتی شده شماتیک کارتون رو بزارید .....

eli elhami

عضو جدید
به شما هم تبریک میگم....واقعا این نمرات اصلا مشخص نیست ...هر نکته ای هم داشته باشه بازم به نظرم منطقی نیست....دوستانی بودن که کار رو نسبتا متوسط ولی کامل انجام دادن اما بازم مردود شدند....و به قول شما کار شما با نداشتن پلان بام و مقطع بالاترین نمره....خیلی دوستان دوره بعد رو خوشحال میکنید اگه حتی شده شماتیک کارتون رو بزارید .....
من تمام مدارکو کامل کشیدم و گفتم با 25 قبولم میکنند... ولی نشد.حرف دوستمون درست فک کنم توجه ب نکته امتحان بوده...

ami_n

عضو جدید
سلام به دوستان بزرگواری که درآزمون قبول شدند صمیمانه تبریک میگم.از همه بزرگوارانی که در این آزمون نتیجه گرفته اند تقاضا دارم اونچه که در آزمون طراحی کردند رو در سایت بگذارند تا همه بهره مند بشن. اگر هم کسی بتونه برام میل کنه ممنون میشم.amin_nourany@yahoo.com

bahar-spring

کاربر بیش فعال

باریکلا چه عالی...واقعا بدون پلان بام وبرش 37 شدید خیلی عالیه، میشه بگید نکات خاصی رو میدونستید که اونا مدنظر دارن برای قبولی و حتما باید باشه؟ نمیدونم...امکانش هست بچه ها رو با علم و اظلاعاتتون یاری بدید.
ممنون.

ukabeh

عضو جدید
عارفه جان شما ارشد كجا قبول شدين؟ گرگان -آزاد؟ اگه اره ميشه بگين كلاساش هر دوهفته يباره يا هر هفته؟

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان شما ارشد كجا قبول شدين؟ گرگان -آزاد؟ اگه اره ميشه بگين كلاساش هر دوهفته يباره يا هر هفته؟

عزیزم سراسری تهران...این ترم گویا در هفته 1 روز هست...آزاد گرگان قبول شدم اما برام مهم بود مهر سراسری...وگرنه آزاد میرفتم بی دردسر

دناسا

عضو جدید
در آخر از همه بچه های تاپیک تمرین گروهی خرداد93 بینهایت متشکرم. خیلی خوب بود و واقعا از خیلی ها چیز یاد گرفتم،به همه دوستانی که قبول شدند تبریک میگم و برای سایرین آرزوی موفقیت تو امتحان بعدی رو دارم:w36:[/QUOTE]

دوست خوبم خیلییییییی خوشحال شدم برای این نمره بالایی که گرفتی،دلم نیومد جداگانه بهت تبریک نگم واقعا عالییییی بود...
ینی خیلی ذوق کردم گفتی دو تا شیت نداشتی و این نمره رو گرفتی، فک کن تو اگه فرصت میکردی اون دوتا رو هم بکشی نمره کاملو میگرفتی!!

gh.fariba

عضو جدید
باریکلا چه عالی...واقعا بدون پلان بام وبرش 37 شدید خیلی عالیه، میشه بگید نکات خاصی رو میدونستید که اونا مدنظر دارن برای قبولی و حتما باید باشه؟ نمیدونم...امکانش هست بچه ها رو با علم و اظلاعاتتون یاری بدید.
ممنون.
بله حتما دوست عزیز. وقتی تاپیک تمرین آبان ماه تشکیل شد، حتما میام و اگه کمکی از دستم ساخته باشه دریغ نمیکنم.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس دناسا عارفه خانم کارشون تکمیل بود شیت سفید نداشتن ولی من کاملا مبهوتم شما با اون توصیف دوشیت سفید و اندازه گذاری و مبلمان ناقص چجوری 37 شدی؟:eek:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قرار بود به کسانی که طراحی قبول میشن بگیم مهندسین شاخدار چون شاخ غول شکوندن واقعا .
ولی منم از تعجب دارم شاخ درمیارم در مورد شما !!!!!!!!! شما بزرگترین لطف و راهنمایی که میتونید به ما بکننین طرحتونو کدی کنین اینجا بزارید تا تحلیل کنیم چی به چیهبه نظرم این مصحح ها شهر شهر تصیح میکنن یعنی بستگی به سهمیه طراحی اون سال بستگی دارره ممکنه کاری خیلی قوی باشه ولی اون فرد شهر متقاضی ظرفیت پذیرش طراح جدید نداشته باشه و بالعکس کاری هم متوسط باشه ولی چون ازمون دهنده متقاضی شهری شده که ظرفیت واسه پذیرش طراح داره قبول میشه / دناسا خانم واقعا ممنون از توضیحات خوب و صادقانه اتون امیدوارم همیشه موفق باشید
کدوم شهر رو تقاضا کردید یعنی محل سکونت انتخاب کردید تا ما هم دوره ابان اونجا رو بزنیم ؟

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
مهندس دناسا عارفه خانم کارشون تکمیل بود شیت سفید نداشتن ولی من کاملا مبهوتم شما با اون توصیف دوشیت سفید و اندازه گذاری و مبلمان ناقص چجوری 37 شدی؟:eek:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قرار بود به کسانی که طراحی قبول میشن بگیم مهندسین شاخدار چون شاخ غول شکوندن واقعا .
ولی منم از تعجب دارم شاخ درمیارم در مورد شما !!!!!!!!! شما بزرگترین لطف و راهنمایی که میتونید به ما بکننین طرحتونو کدی کنین اینجا بزارید تا تحلیل کنیم چی به چیهبه نظرم این مصحح ها شهر شهر تصیح میکنن یعنی بستگی به سهمیه طراحی اون سال بستگی دارره ممکنه کاری خیلی قوی باشه ولی اون فرد شهر متقاضی ظرفیت پذیرش طراح جدید نداشته باشه و بالعکس کاری هم متوسط باشه ولی چون ازمون دهنده متقاضی شهری شده که ظرفیت واسه پذیرش طراح داره قبول میشه / دناسا خانم واقعا ممنون از توضیحات خوب و صادقانه اتون امیدوارم همیشه موفق باشید
کدوم شهر رو تقاضا کردید یعنی محل سکونت انتخاب کردید تا ما هم دوره ابان اونجا رو بزنیم ؟

احتمالا به قول شما شهر به شهر مصحح ها با هم فرق دارند و هر شهر یه امتیاز خاص خودشو میده...دوست خودم شرایط همین عزیز رو دارند و کارشونم با راپید کشیدن و تمیز و شیک ولی با 22 رد شدند....
دیدی گفتم شاخ در میاریم....این شاخ.....فکر کنم تا قبل دوره بعد که دوستان میان و نظر خودشونو و نمراتی که گرفتن رو میزارند تازه امکان اینکه دم هم دربیاریم هست....والاااااا....به قول دوستمون ممکنه این آزمونها نکته داشته باشه اما نه اونجور نکته ای که دو نفر با اختلاف 15 یکی قبول و یکی مردود بشه...این یکم عجیب غریبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.