بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shimagr

عضو جدید
این موضوع چیزی بود که باعث میشد کارها شبیه هم در بیاد....ولی خوب هر کاری توی یه شهری زده شده.....

عزیزم اگه هر کاری کپ باشه و چپونده هم شده باشه ما نباید قضاوت کنیم...به من و شما ربطی نداره مصحح بهتر میفهمه شما خیلی خودتو درگیر این حواشی نکن...
مصحح برای این تصمیم هست...حالا اگه تنها 1% این آقا یا خانم این کار رو هم کرده باشه بازم از هوشش استفاده کرده و خوب توی همون زمان از یه کار استفاده کرده...
مثلا من خودمم این طرح یه چند درصد مشابه آذر 92 و اسفند 91 هست......

من عذر میخوام اما واقعا گفتم کارم خالی از ایراد نی....اما 4 تا آکس هست...اونهایی که اریب هستن نیازی نبود که برای هر کدوم یه آکس بگیریم بعدش آکس اون تک ستونه پخیه و ......

عزیزم محبت داری...نتیجه کورکسیونی بود که شما عزیزان در طول اون مدت برای کارهای من انجام دادید....آره من حالا به صورته کلی برنامه زمانیمو براتون میزارم که سرجلسه چ کردم....;)

اره عقبیم آخه خیلی سئوال میکرد یه جورایی پلانه همکف و زیرزمینشو راهنماییش کردم که بعد پررو گیری کرد و پلان مسکونیمو گرفت....که کلا فکرم ریخت بهم ....فقط دعا دعا میکردم رو بقیه کارم تاثیر نزاره چون هلو درجریان امتحان نظارتمو اگر خراب کردم اونم درگیری داشتم با رییس برگزاری امتحان ....واسه همین خیلی خودمو کنترل کردم و 5 مینی رفتم بیرون دستهامو شستم تا خونسرد بشم برگردم....علت سرعته دستمم داشتن خط کش ریلی بود شاید و یا اینکه اسکیس ارشد دائما میدم سرعته دستم رفته باشه بالا......

عزیزم خیلی هول هولی عکس گرفتم متاسفانه جا انداختم:cry:

هلوووو جون ایراد نورگیریمو گفت...متاسفانه طبقه دوم یه 1 متر رفته توووو نورگیرم ....متوجه بودم اما چاره نداشتم:(
برای طبقه پایین هم تجاریم 3.9 شد از کفه 0:00 تا کفه اول...که اگه پله 18 سانتی میگرفتم میشد 21 تا اگر پله 17 سانتی میگرفتم میشد 23 تایی...حالا من تا 22 پله رو کشیدم و دست به دامنه این موضوع شدم که کارمو با دقت زیاد نبینن...:cry:بابا خوب چیکار میکردم....؟؟؟توی هر بازو 10 تا پله و دو تا تک پله هم توی دو تا پاگرد.....

:biggrin:نه عزیزم این چه حرفیه .....درسته متاسفانه خدا کنه فقط خیلی توجهشونو جلب نکنه.....:(

سلام عارفه جون
میشه یه سوال بپرسم ازت؟
ارتفاع لابیه همکفتو چند گرفتی؟

رها

عضو جدید
در مورد زمان بندیم سر جلسه
ساعت 9 آزمون شروع شد تا 10.30 زیرزمین و همکف و اولم اتودی در اومد....
بعدش تا 11.30 زیرزمین اونم از اول با راپید کشیدم
پلان همکف تا 12:30
اول تا 1:40
دوم تا 3:15
بام 4:15
مقطع تا 4:45
و اون 15 مین هم تا حدی کسری پلانهام مثل آکس گذاریهامو انجام دادم
وسطه آزمون در حد 3 دقیقه یه آبمیوه هم خوردم
و البته یه 10 مینم با اون خانوم بحث کردم که مجبور شد کاررو پاک کنه
:)دیگه اگه سئوالی بود در خدمتم....بالاخره هر پلانی بین 1 ساعت تا 1:30 دقیقه زمان برد

سلام خانوم عارفه.خسته نباشید میگم خدمتتون.من تو این 10 روز اخیر قبل از آزمون کلی مطالب مفید از شما و دوستای خوب این باشگاه یاد گرفتم که امیدوارم همه موفق بشن . یه سوالی دارم ازتون: شما تو کارتون اون 1 متر اختلاف ارتفاع - از شمال تا جنوب زمین- رو چطوری حل کردید؟ تو پلان ها و برش که کاملا مسطح درنظر گرفتید.یعنی با یک متر گودبرداری شمال و جنوب رو هم تراز کردین؟!
(چون کد ارتفاعی نزدین و همکف رو هم نذاشتین برام سوال شد.)

آخرین ویرایش:

tabalvor

عضو
سلام دوستان مثل اینکه ا خانه عمران اشراق جوابا رو زده.اگه خریدین به منم بدین
همین کار عارفه بهترین جاگذاری رو داره نمیخواد چیزی بخری این پلان زیر زمین اشراق کاملا معلومه توی طبقات چی میشه :D واحد جنوبیش به فنا میره--- آخه چه خبره 24 متر نورگیر مگه زمین مفتیه
--------
عارفه اگه براتون مقدوره آکس 2 رو یه متر بکشین باا به عنوان بهترین پاسخ طراحی 93 بزارین برای دوستان
----------------
مدیرای محترم سایت حالا که امتحان تموم شد لطفا پست های خرید و فروش رو پاک کنید و یه قانون درست حسابی برای اینجور کارا بزارین هر کی میخواد جزوه یا فایل بفروشه با پیام خصوصی این کارا رو بکنه.
من خودم بعد مدت ها برگشتم اینجا تعجب کردم چرا اینقد محیط باشگاه خراب شده! البته اشکال از فرهنگ خودمونه! ما قبلا هر کی اینکارو توی سایتمون میکرد کلا کیکش میکردیم
! موفق باشین

tabalvor

عضو
سلام خانوم عارفه.خسته نباشید میگم خدمتتون.من تو این 10 روز اخیر قبل از آزمون کلی مطالب مفید از شما و دوستای خوب این باشگاه یاد گرفتم که امیدوارم همه موفق بشن . یه سوالی دارم ازتون: شما تو کارتون اون 1 متر اختلاف ارتفاع - از شمال تا جنوب زمین- رو چطوری حل کردید؟ تو پلان ها و برش که کاملا مسطح درنظر گرفتید.یعنی با یک متر گودبرداری شمال و جنوب رو هم تراز کردین؟!
از قسمت شمال 2.60 متر گودبرداری میشه از جنوب 1.60البته توی اجرا ما دیوار قسمتهای زیر زمین رو 35 سانتی با عایق رطوبتی میگیریم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وای چه قیافه های با حالی هلو جان..طراح اجرا و طراحی...:biggrin:
خیلی بامزه ای...واقعا این امتحان مزخرف حداقل اینارو میخواد محض تفنن..:smile:
قربووون شما قابل نداشت...
سلام دوست جون امتحان چطور بود من مطمئنم قبولی پس به افتخارholooooooo:w17::w17:

بد بود :( دعا کن حداقل نظارت و اجرا رو قبول شم، یکم خوشحال شم...

m.alinejadian

عضو جدید
منم همین اشتباهو کردم همه زیر زمینو بر اساس -2.60 طراحی کردم اما کد ارتفاعی رو اشتباه نوشتم -1.60 باید بفهمن خودشون دیگه...
عارفه جان من همه جیو اینجوری که شما میگی نوشتم اما اشتباها کد زیرزمینو 1.72-نوشتم به نظرتون کسی که صحیح میکنه متوجه میشه که با 16پله 17کدم -2.72 میشه و من اشتباها -1.70 نوشتم خیلی ناراحت این بی دقتیم:(

Fفرشته

عضو جدید
دوستان تو مقررات ملی نوسته بود که باید از دیوار همسایه حیاط با عرض 3 متر فاصله میدادیم.کسی این کارو کرده.زمبنهای با این موقعیت باید ابن کارو میکردیم.من از بازرس پرسیدم گفت هر چی تو مقررات ملی درسته.یعنی باید انجام میدادیم؟من انجام دادم .واحد بزرگم کاملا نورشو از اون قسمت تامین کردم

Fفرشته

عضو جدید
:surprised: نمیدونم والا!!! آخه نوشته بود 100 درصد ساخت که
اگه مساحت زمین بدست بیاری.میبینی عدد بالای 200 متر میشه.لنای بالای 200متر 3متر حیاط میخواد که از زمین همسایه فاصله داشته باسه.بعد از ما 1واحد65 با 1واحد 135 متری خواسته بودکه میشه200متر.در اخر نتیجه مبگیریم که نور گیر 100میخواسته.البته این تفسیر منه.نمیدونم درسته یانه.از دوینان دبگه هم میخوام کمک کنند

vertex

اخراجی موقت
آخه باورت میشه دوست من پارسال فقط با 2 شیت قبول شد، همکف و زیرزمین روی هم میشه 20، بقیه سفید سفید خودش باورش نمیشد کنارم بود حالش بد شد ساعت 1.5 بلند شد رفت خونه، گفت فقط سرگیری موتور خونه رو حل کرده بود

بله ممکنه کسی همه شیت ها رو پر کرده باشه ولی خوب هیچ کودومش درست نباشن . ولی یکی کمتر کشیده باشه و درست کشیده باشه . من خودم فکر نمیکردم قبول بشم چون کسری داشتم و نما رو نکشیده بودم . ولی پلان ها رو کامل کشیده بودم . فکر میکردم کمرنگه . و کمرنگ هم بود ولی توی طرحش بحثی نبود همونی که میخواستم شده بود . درسته من شیوه این امتحان رو قبول ندارم ولی فکر نکنم تصحیح کننده ها به ظاهر قضیه نگاه کنند . هر امتحانی یه نکته ای داره . باید نکات این امتحان رو حل میکردین و در نهایت هم ترسیمات رو فنی انجام میدادین. اینکه طرف بدونه شما پیام سوال رو گرفتین از همه چیز مهمتره . ان شا الله که همتون قبول بشین

آخرین ویرایش:

negar-arch

عضو جدید
عارفه جان من همه جیو اینجوری که شما میگی نوشتم اما اشتباها کد زیرزمینو 1.72-نوشتم به نظرتون کسی که صحیح میکنه متوجه میشه که با 16پله 17کدم -2.72 میشه و من اشتباها -1.70 نوشتم خیلی ناراحت این بی دقتیم:(

ای خداااااااا دقیقا منم این اشتباه رو کردم، حواسم نبود عجله داشتم از -1 که حساب کردم اومدم پایین اون رو 0.00 دیدم :( درکت میکنم

ukabeh

عضو جدید
دوستان تو مقررات ملی نوسته بود که باید از دیوار همسایه حیاط با عرض 3 متر فاصله میدادیم.کسی این کارو کرده.زمبنهای با این موقعیت باید ابن کارو میکردیم.من از بازرس پرسیدم گفت هر چی تو مقررات ملی درسته.یعنی باید انجام میدادیم؟من انجام دادم .واحد بزرگم کاملا نورشو از اون قسمت تامین کردم

سلام عزيزم..نگو تورو خدا....من درز انقطاع رو تا 13.13 ازون ضلع گرفتم ولي اين رو اصلا نميدونستم....ميشه پلانتو دستي بكشي بذاري...ممنون

رها

عضو جدید

برای زمین های بالای 200 مترمربع ، جهت تامین نور و تهویه فضاها در طبقات ، حیاط داخلی الزامی هست.که میتونه به شکل پاسیو و حیاط خلوت باشه.مساحت این زمین 234 مترمربع است و حداقل 6% (یعنی حدود 14 مترمربع ) حیاط داخلی میخواد .از اونجایی که طبق ضوابط شهرداری در ساختمان های مسکونی پاسیو و حیاط خلوت در سطح اشغال و زیربنا محاسبه نمیشوند، احداث آنها از سطح اشغال مورد نظر در سوال که 100% است کم نمیکند.در نتیجه ایجاد حیاط داخلی به مساحت حداقل 14 متر الزامی است.

dar be dar

عضو جدید
تاسیسات نور و تهویه طبیعی نداره
جای پاسیو اشتباه
نورگیری پله به نور گیری لابی اسانسور تقدم داره
ستون E5 چرا از محور خارجه؟ابچکان بام تو ضلع شمال و شرق باید سمت داخل باشه فقط نه دیوار همسایه
فضای بین درب ورودی پارکینگ و انباریها که در نداره خانه خرزو خانه؟؟؟؟
شیب ابرو بام مگه 1/5 نیست؟عوض شده شاید نمیدونم
تازه اساتید بعد 2 روز تفکر و با اتوکد کشیدن 2 تا پلان گذاشتن که جواب نصفه ازمونم نیست
متاسفم واسه خودمون که تو 8 ساعت باید سایت موشکی با دست طراحی کنیم بعد دعا کنیم محصص با کارمون حال کنه و .....
دلیل کج دادن پلان فقط زجر دادن ما بود
به این میگن سادیسم مهندسی/
من دفعه بعد حتما پلان دایره میارم

dar be dar

عضو جدید
مشاهده پیوست 212482جواب طبقه پارکینگ خانه عمران اشراق

جای پاسیو اشتباه
ستون E5 چرا از محور خارجه؟ابچکان بام تو ضلع شمال و شرق باید سمت داخل باشه فقط نه دیوار همسایه
تازه اساتید بعد 2 روز تفکر و با اتوکد کشیدن 2 تا پلان گذاشتن که جواب نصفه ازمونم نیست
متاسفم واسه خودمون که تو 8 ساعت باید سایت موشکی با دست طراحی کنیم بعد دعا کنیم محصص با کارمون حال کنه و .....

arefeh

کاربر ممتاز
همین کار عارفه بهترین جاگذاری رو داره نمیخواد چیزی بخری این پلان زیر زمین اشراق کاملا معلومه توی طبقات چی میشه :D واحد جنوبیش به فنا میره--- آخه چه خبره 24 متر نورگیر مگه زمین مفتیه
--------
عارفه اگه براتون مقدوره آکس 2 رو یه متر بکشین باا به عنوان بهترین پاسخ طراحی 93 بزارین برای دوستان
----------------
مدیرای محترم سایت حالا که امتحان تموم شد لطفا پست های خرید و فروش رو پاک کنید و یه قانون درست حسابی برای اینجور کارا بزارین هر کی میخواد جزوه یا فایل بفروشه با پیام خصوصی این کارا رو بکنه.
من خودم بعد مدت ها برگشتم اینجا تعجب کردم چرا اینقد محیط باشگاه خراب شده! البته اشکال از فرهنگ خودمونه! ما قبلا هر کی اینکارو توی سایتمون میکرد کلا کیکش میکردیم
! موفق باشین

چرا آکس 2 رو بکشم بالا؟؟؟پارکینگ گفته شده باید با سر بیاد با سر هم بره....و الان بهترین پارکینگ همینه...به گفته دوستان....ولی فرصت بشه حتما کدیش میکنم الان واقعا درگیرم چهارشنبه آزمون ارشد دارم:cry:

Fفرشته

عضو جدید
برای زمین های بالای 200 مترمربع ، جهت تامین نور و تهویه فضاها در طبقات ، حیاط داخلی الزامی هست.که میتونه به شکل پاسیو و حیاط خلوت باشه.مساحت این زمین 234 مترمربع است و حداقل 6% (یعنی حدود 14 مترمربع ) حیاط داخلی میخواد .از اونجایی که طبق ضوابط شهرداری در ساختمان های مسکونی پاسیو و حیاط خلوت در سطح اشغال و زیربنا محاسبه نمیشوند، احداث آنها از سطح اشغال مورد نظر در سوال که 100% است کم نمیکند.در نتیجه ایجاد حیاط داخلی به مساحت حداقل 14 متر الزامی است.
دقیقا درست میگی ووست عزیز.من هم اول شک داشتم ،ولی این کادر انجام دادم.پلانهام هم قشنگ جا شد و نور گیری هم داشت

bahar-spring

کاربر بیش فعال
راستی دوستان طبقه همکف بنظرتون کدوم قسمتهاش براشون بیشتر ارزش ذاشته که بارمشو 10 گذاشته بودن؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جای پاسیو اشتباه

جناب چرا شما انقدر توی همه پست هاتون تکرار می کنین که کار فلان است و بهمان است ؟؟؟؟؟

چرا ما مهمارها نمیخوایم قبول بکنیم که روش آزمون همینه ؟
یا اگر میتونیم عوضش بکنیم یا انقدر توضیح و تفسیرو ناامیدی دربارش نگیم!

یکی از همین معمارهای گرامی ، قبل آزمون اومده بود راه شهرسازی برای تاییدیه، چون تایید نمیشد ، انقدر دعوا و داد و بیداد کرد و آزمونو زیر سوال برد که نگو....بعدتایید شد ، رفت امتحان داد ، شنیدم سر امتحان داد و بیداد کرده و گفته این چه طرز امتحان گرفتنه و .... مسئولین هم آزمونشو لغو کردن و تا 3 سال محرومیت از آزمون بهش دادن .....

کاش واقعیتهای موجود رو می پذیرفتیم و خودمون رو همراه با اون می کردیم

dar be dar

عضو جدید
....امروز حق با شماست
چون امروز فقط امروزه.....چون امروز نگاه ما به ازمون فرق میکنه ....چون......میدونید چی میخوام بگم
در ضمن من به سوال ایراد نگرفتم
خاسته هاشون منطقی بود
سوال هم ایراد فنی نداشت/فقط اینکه توی زمین این همه کجی میزارن یه سادیسمه/چون قانون و مقررات ترسیم وابسطه به هندسه سایت نیست
این که این ازمون اصلااستاندارد نیست نیازی به قسم و ایه نداره
اگه واسه شما جای شک داره اشتباه بودن نحوه برگزاری و نمره دهی ازمون کافیه به تاپیک ازمون سال 91 خودتون یه سر بزنید خانوم ع.پ
اینکه به چیز غلط بخوام تا صد سال دیگه اعتراض کنم یه حقه واسه من در کمال احترام به کسی ربطی نداره
در ضمن من زورم میاد که یه کانونی میاد یه نقشه میده به عنوان جوای ازمون که حتی تو یه نگاه 6 تا ایراد مبتدیانه داره یعنی اصلا بهش فک نشده
میدونید به چی فکر کردن؟؟؟به اینکه مثل بعضیییییییی از دوستان که یکیشون معرف حضورتون هستن به دوستانشون جزوه دولا پهنا میفروشن توی ازمون بعدی کاسبی کنن
اشکالی نداره که پولشو بگیرن
مهم اینه که چه جوری مثل همون دوستمون بخان دیگرانو مجاب کنن که راه درست اینه و پوله بیشتر بخوان.....
شخصیتم اجازه نمیده بیشتر از این وارد جزییات این موضوع بشم
از اینکه خاطر مهندسین مکدر شد شرمنده ام

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دوستان خوبم ما 2راه بیشتر نداریم؛ یا بایستی شرایط موجود رو بپذیریم و هرجور شده خودمونو باهاش وفق بدیم، مثل خیلی های دیگه که این راهو طی کردن، بالاخره قبولم شدن و رفتن.
و یا ایینکه همه معمارا کاملا محترمانه و مصرانه پیگیر تغییر روند آزمون بشیم، شاید به نتیجه برسه. بالاخره این آزمون حساسیه، هر کس که لایقه بایستی قبول بشه.؛ سختگیری خیلی خوبه، اما سختگیری استاندارد.
دیگه نمیدونم؛ چون فقط یکجا نشستن و ایراد ها رو گفتن بجز اعصاب خوردی راه بجایی نمیبره.

arefeh

کاربر ممتاز
نه فکر نکنم شاید نمره کم شه اما باعث مردود شدن نمیشه....;)خیلی مسخره ان اگه بخوان این کارو کنن

عارفه جان کارت عالی شده میشه بگی چجوری میشه که دست سریع بشه دستم خیلی کنده خیلی؟

میشه پلان همکفت رو بذاری؟
عزیزم جوابه اینو توی پیام خصوصی که زده بودی دادم:)

همونطور که tabalvorجان گفتن همه رو گودبرداری کردم....:D
از قسمت شمال 2.60 متر گودبرداری میشه از جنوب 1.60البته توی اجرا ما دیوار قسمتهای زیر زمین رو 35 سانتی با عایق رطوبتی میگیریم
;)

عزیزم یعنی سرتاسرو حیاط دادی؟؟؟قسمت شمال؟؟؟ اندازه اون سمته زمین 12 متر بوده و شما 3 متر هم که عرض داده باشی میشه 36 متر که خیلی خیلی دیگه زیاده....مگر یه جور دیگه این کارو کرده باشی.....
:surprised: نمیدونم والا!!! آخه نوشته بود 100 درصد ساخت که
بله حرفه شما درسته عزیزم....

arefeh

کاربر ممتاز
....امروز حق با شماست
چون امروز فقط امروزه.....چون امروز نگاه ما به ازمون فرق میکنه ....چون......میدونید چی میخوام بگم
در ضمن من به سوال ایراد نگرفتم
خاسته هاشون منطقی بود
سوال هم ایراد فنی نداشت/فقط اینکه توی زمین این همه کجی میزارن یه سادیسمه/چون قانون و مقررات ترسیم وابسطه به هندسه سایت نیست
این که این ازمون اصلااستاندارد نیست نیازی به قسم و ایه نداره
اگه واسه شما جای شک داره اشتباه بودن نحوه برگزاری و نمره دهی ازمون کافیه به تاپیک ازمون سال 91 خودتون یه سر بزنید خانوم ع.پ
اینکه به چیز غلط بخوام تا صد سال دیگه اعتراض کنم یه حقه واسه من در کمال احترام به کسی ربطی نداره
در ضمن من زورم میاد که یه کانونی میاد یه نقشه میده به عنوان جوای ازمون که حتی تو یه نگاه 6 تا ایراد مبتدیانه داره یعنی اصلا بهش فک نشده
میدونید به چی فکر کردن؟؟؟به اینکه مثل بعضیییییییی از دوستان که یکیشون معرف حضورتون هستن به دوستانشون جزوه دولا پهنا میفروشن توی ازمون بعدی کاسبی کنن
اشکالی نداره که پولشو بگیرن
مهم اینه که چه جوری مثل همون دوستمون بخان دیگرانو مجاب کنن که راه درست اینه و پوله بیشتر بخوان.....
شخصیتم اجازه نمیده بیشتر از این وارد جزییات این موضوع بشم
از اینکه خاطر مهندسین مکدر شد شرمنده ام

حق با شما هستها....اما به نظرم میدونید برای چی اینقدر مثلا سخت میگیرند برای اینکه امثال دختر و پسری که نمونشو توی آزمون نطارت دیدم که براش کتاب از بیرون میوردن دیگه گیر کنن و کسایی که تا حدی حقشونه اینجا دیگه به حقشون برسن...
ازمون نظارت رو بنده خراب کردم میدونید چرا؟؟؟چون دیدم که رییس برگزاری آزمون که از مسئولان مسکن شهرسازی بودن برای داوطلبی که جلوی من نشسته بود کتاب اورد و من به خاطر نداشتن دو کتاب که یکیش جوش بود نتونستم به چند سئوال ج بدم...و وقتی ازشون درباره درست بودنه یه سئوال پرسیدم با بنده بد برخورد کرد و کلا اشتباهم این بود که به خاطر این حرکت نامردانه بنده ناراحت شدم در صورتیکه نباید ناراحت میشدم چون همینه ابن دوره زمونه باید پارتی داشت تا به جایی رسید....
اما همبن خانم سر آزمون طراحی که امتحانی بود در واقع که ببینیم چقدر کار بلده خانم توی 8 ساعت فقط یه پلان پارکینگ در اورد...
پس یه جاهایی یه فرقی باید بین آدمها باشه و با این آزمونها میشه اینو دید....برای طراحی دیگه کسی نبود که کمکش کنه و منو اون با هم اونجا یکسان بودیم و از این بابت خوشحال بودم....

holooooooo

کاربر ممتاز
حق با شما هستها....اما به نظرم میدونید برای چی اینقدر مثلا سخت میگیرند برای اینکه امثال دختر و پسری که نمونشو توی آزمون نطارت دیدم که براش کتاب از بیرون میوردن دیگه گیر کنن و کسایی که تا حدی حقشونه اینجا دیگه به حقشون برسن...
ازمون نظارت رو بنده خراب کردم میدونید چرا؟؟؟چون دیدم که رییس برگزاری آزمون که از مسئولان مسکن شهرسازی بودن برای داوطلبی که جلوی من نشسته بود کتاب اورد و من به خاطر نداشتن دو کتاب که یکیش جوش بود نتونستم به چند سئوال ج بدم...و وقتی ازشون درباره درست بودنه یه سئوال پرسیدم با بنده بد برخورد کرد و کلا اشتباهم این بود که به خاطر این حرکت نامردانه بنده ناراحت شدم در صورتیکه نباید ناراحت میشدم چون همینه ابن دوره زمونه باید پارتی داشت تا به جایی رسید....
اما همبن خانم سر آزمون طراحی که امتحانی بود در واقع که ببینیم چقدر کار بلده خانم توی 8 ساعت فقط یه پلان پارکینگ در اورد...
پس یه جاهایی یه فرقی باید بین آدمها باشه و با این آزمونها میشه اینو دید....برای طراحی دیگه کسی نبود که کمکش کنه و منو اون با هم اونجا یکسان بودیم و از این بابت خوشحال بودم....
بیخود خوشحال نباش که تو با اون یکی بودی :biggrin: چون به قول یکی از دوستان خیلیا قبل از آزمون سوالو میدونستن! و اون قضیه ی پارتی اینجا جواب هم جواب داده.....میدونی همه دوستان میدونن این آزمون استاندارد نیست تو 8 ساعت باید رگباری کار کنی با استرس و فشار زیاد، اما چیزیه که هست و باید قبولش کنم، میتونیم اعتراض کنیم اما تا اعتراضمون به جواب برسه باید تحمل کنیم و زودتر از شر امتحان خلاص شیم

میلاد معمار

عضو جدید
سلام....میگم عارفه برگه هارو تو استان تصحیح میکنن یا تهران؟؟؟؟راسی منو دیدی اونجا؟؟خخخخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است.