بررسی آزمون طراحی -بهمن 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها یه تاپیک هست به این عنوان مباحث مرتبط با تاسیس دفاتر مهندسی طراحی ساختمان

به نظرم الان فرصت مناسبیه ک دانسته هامون رو بریزیم رو هم و ببینیم در صورت انشاالله قبولی (چشم و گوش شیاطین کور و کر) باید چکار بکنیم برای وارد شدن به حیطه کاری و دفتر زدن و اینا.

من میگم ک این حواشی بعد ازمون رو بی خیال شیم و هدفمند فعالیت کنیم.
از زمان اعلام قبولی ازمون شروع کنیم و بریم به سمت نحوه تاسیس دفتر و شرکای دفتر و هزار مسئله گنگ و مبهم ک به کمک هم روشنش کنیم.

اگر رفقایی ک کار میکنن و تجربه رو دارن وبه هر صورت رد جریانن ب بسم الله رو بگن، بسیار بسیار عالیه.
منم کلی سوال دارم.
نظرتون؟

نظر؟ پیشنهاد؟ انتقاد؟ فعالیت؟ تحرک؟ اکتیویتی؟
any body there?

nosh

عضو جدید
برایتان اینگونه دعا میکنم؛یه اتفاق خیلی خوب برای هممون بیفته, یه اتفاقی که مدتهاست منتظرشیم, یه اتفافی ک ته دلمون رو هم شاد کنه, یه اتفاقی ک از شدت ذوق نفس رو تو سینه مون حبس کنه, بارالها, دل همه شاد باشه, ارزو میکنم هیچکس انسانیت رو فراموش نکنه, هیچکس تنها نباشه, خدایا, رزق و روزی وسیع رو به همه عنایت فرما. خدایا, داریم به بهار نزدیک میشیم, دل همه ی ما را مثل بهار سبز کن, امین..????????????????????????

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
یه سوال دارم
گفتیم ک در همه منابع حداقل ارتفاع زیرزمین 2.4 در نظر گرفته میشه.
و توقفگاه کوچک براش 2.2 کفایت میکنه
تو ازمون مرداد هم معلوم نشد اخرش ارتفاع زیرزمین باید 2.4 میگرفتیم یا 2.2. از هر دو دسته آخه قبولی داشتیم.

در چه صورت ما میتونیم اگر در زیرزمین جای 3 تا پارک داشته باشیم، ارتفاع رو 2..2 بگیریم؟ اگر مطلقا در صورت سوال بگن توقفگاه سرپوشیده میخوایم و نامی از زیرزمین برده نشه؟؟
عزیزی هست راهنمایی کنه؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا حتما باید خانم یا آقای "عزیزی" باشه؟ نمیشه کس دیگهی جواب بده؟:lol:
البته تااونجایی که یادم میاد این موضوع واسه بچه های اینجا سوال بوده که کسی هم جواب مطمئنی بهش نداده یا نخواسته بده:surprised:
چرا تو همهء منابع حداقل ارتفاع زیرزمین 2.4 در نظر گرفته میشه؟ چه دلیلی داره؟
تو زیرزمین چیا قرار میگیره؟ تاسیساتو انباریها و پارک خودروها، ارتفاع تاسیساتو که متاسفانه آخرش نتونستیم بفهمیم،انباریها که حداقل2.1 میشه گرفت، توقفگاه کوچک هم که 2.2
اگه ارتفاع تاسیساتو بشه حداقل 2.2 گرفت دیگه دلیلی وجود نداره که واسه توقفگاه کوچیک ارتفاع زیرزمین 2.4 گرفته بشه،مگه اینکه دلیل خاصی داشته باشه.مثلا سرایداری و...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
حالا حتما باید خانم یا آقای "عزیزی" باشه؟ نمیشه کس دیگهی جواب بده؟:lol:
البته تااونجایی که یادم میاد این موضوع واسه بچه های اینجا سوال بوده که کسی هم جواب مطمئنی بهش نداده یا نخواسته بده:surprised:
همه بی تقصیرن چون علما متفق القول نیستن.

چرا تو همهء منابع حداقل ارتفاع زیرزمین 2.4 در نظر گرفته میشه؟ چه دلیلی داره؟
به همون دلیل ک ارتفاع انباری رو گفتن 2.1 . یه سری استاندارد همیشه داریم دیگ. درسته؟

تو زیرزمین چیا قرار میگیره؟ تاسیساتو انباریها و پارک خودروها، ارتفاع تاسیساتو که متاسفانه آخرش نتونستیم بفهمیم،انباریها که حداقل2.1 میشه گرفت، توقفگاه کوچک هم که 2.2

همین دیگ. الان من ی سوالی دیدم ک توش باید زیرزمین رو 2.2 میگرفتیم تا جا برای پارکینگ و رمپ در بیاد. ولی تو مرداد در هر صورت جا بود.

اگه ارتفاع تاسیساتو بشه حداقل 2.2 گرفت دیگه دلیلی وجود نداره که واسه توقفگاه کوچیک ارتفاع زیرزمین 2.4 گرفته بشه،مگه اینکه دلیل خاصی داشته باشه.مثلا سرایداری و...
ارتفاع تاسیسات میگن 2.4. ما هم همون 2.4 گرفتیم.
عزیزی نه، عزیزی:biggrin:

نمیدونم پس.حداکثر ارتفاع پیلوت هم ک 2.4 هست. نمیدونم در چ صورت میشه توقفگاه کوچک رو 2.2 گرفت. چون اگ اسم زیرزمین بیاد روش، احتیاطا میشه همون 2.4. مگر اینکه جا نباشه

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان گرامی همانطور که مستحضر هستید آزمون طراحی معماری نظام مهندسی و ضوابط مرتبط با آن مطالب نسبتا گسترده و ریزی است که برای قبولی در ازمون باید خیلی با دقت بیشتر مطالعه شود.

در این رابطه کتب و سایتهای مختلفی فعالیت دارند اما متاسفانه هیچ کدام از آنها در این خصوص نرم افزار نسخه اندرویدی وارد بازار نکردند بنابراین بر آن شدم که در این زمینه نیز فعالیت کنم.
در حال حاضر بخش اول این اپ را در اختیار شما عزیزان قرار می دهم.خیلی مختصر در رابطه با ضوابط راه پله توضیحاتی مطرح شده و در حال حاضر به صورت رایگان می باشد.
به مرور این اپ آپدیت می شود.

امیدوارم از آن استفاده لازم را ببرید.
درصورت دریافت رمز فایل به بنده پیام بزنید

ارادتمند

ع.نجاتی

http://s6.picofile.com/file/8247645918/zavabet_nejati_.rar.html

mehras khanum

عضو جدید
سلام. کسی از زمان اعلام نتایج آزمون بهمن خبرنداره؟مگه بعد دو ماه جواب نمیاد؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا تا الان تصحیح کردن رفته
ازینجا ببعد میرن واسه ثبت نمرات و مراحل بعدی...
خدامیدونه قبول شدیم یا نه.:cry:

• Like
واکنش ها: ladi

ladi

عضو جدید
بچه ها
از فردا زنگ بزنیم مقررات ملی بگیم کی جواب نتایج طراحی میاد؟
اینطوری هم زمان اعلام نتایج و تو سایت میزنن و هم دست میجنبونن و سریعتر تصحیح میکنن

فک میکنین کسی بهمون جواب بده؟

احتمالا تا الان تصحیح کردن رفته
ازینجا ببعد میرن واسه ثبت نمرات و مراحل بعدی...
خدامیدونه قبول شدیم یا نه.:cry:

جدا؟
بله درسته اگه قرار باشه اخر ماه جواب بیاد ک تا الان صحیح شده

ladi

عضو جدید
سلام. کسی از زمان اعلام نتایج آزمون بهمن خبرنداره؟مگه بعد دو ماه جواب نمیاد؟

تو سایت ک زده تستیا اخر همین ماه میاد.نه؟
سلام اعلام کرده بودن تا اول خرداد جواب تستی ها میاد....

تازه اول خرداد نتایج تستی ها میاد؟

معلوم نیست. دوره پیشم روزای اخر اعلام نتایج معلوم شد ک تشریحیا هم میاد

ladi

عضو جدید
خب اون موقع از طراحی 3 ماه گذشته بود حتی بیشتر

چه میدونم . باید زنگ بزنیم جواب میدن . من که میگم جواب طراحی رو شاید آخر خرداد بدن

اینا کارشون حساب کتاب نداره که. هیچ معلوم نیست چ خبره. میبینی یهو میگن اخر همین ماه میاد. شایدم بگن دیرتر میاد

افروغ

عضو جدید
من قبولی مرداد ماهم
تازه یک هفته پیش پروانه م آماده شد!!!!!!!!
انگار میخوان شاخ غول بشکنن:mad:

m_archi

عضو جدید
فعال هم کردید؟ یا تازه پروانه صادر شده؟
من شنیدم برای فعال شدنش هم زمان میبره!!!!

MEN

عضو جدید
منم قبولی مردادم.واسه من هنوز نیومده.توو کارتابل که پیگی رو میزنم الان توو قسمت
کارشناس راه و شهرسازی در حال بررسی درخواست میباشد.
کلا فقط توو مرحله ی تایید مدرک تحصیلی گیر میکنه مخصوصا دانشگاه های غیر انتفاعی اینا.ما که مازندرانیم مدرک دانشگاه غیر انتفاعیمون میره واسه دانشگاه مازندران اونا چون باید تاییدیه بفرستن خیلی زمان بره.ولی دانشگاه آزادیا راحتن همون دانشگاه خودشون تاییدیه میده کلکش کنده میشه.
اینم روندش اسم ها رو پاک کردم فقط
Uاااntitled-1.jpg

آخرین ویرایش:
من قبولی مرداد ماهم
تازه یک هفته پیش پروانه م آماده شد!!!!!!!!
انگار میخوان شاخ غول بشکنن:mad:
تو استان ما بعد این که پروانه اومد باید عضو دفتر شی ،اگه عضو دفتر شده باشی که خوبه اگه عضو دفتر نشده باشی اونم چند ماهی طول میکشه

alizare49

عضو جدید
میبینم که همچنان بچه های طراحی باید در انتظار جوابها بمونند باز دمشون گرم دوره پیش یه جا جوابای تستی و تشریحی رو دادن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازمون طراحی نیست.من اسممو میزنم میگه داوطلب یافت نشد

نه فعلا فقط جواب تستیارو دادن
نوشته: نتایج آزمون طراحی متعاقبا اعلام میگردد
خداکنه طی یکی دوروز آینده اعلام کنن.انشالله قبول شده باشیم تمامی دوستانی که اینجا یا هرجای دیگه زحمت کشیدن.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
حالا من سوالم اینه. قبول ک بشیم، قدم بعدی چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.